Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
29. aug 2009

jaaaj a Danko ma dnes 4 mesiace, moj maly oslavenec 😵

krpcek
29. aug 2009

ona poviem, ze nema cas na nakupi, ale cely den desi v obchode a kontroluje pradavacky. 😨

dankovi prajeme vseeetko naj. 😵

ninnaricci
29. aug 2009

blahoželám Dankovi 🙂
...my zajtra oslávime 5 mesiacov 😵

krpcek
29. aug 2009

nie desi, ale sedi. 😀 😀 sice niekoho tam mozno aj vydesi, ked sa na nu pozre. 😀 😀

krpcek
29. aug 2009

my mame za 10 dni 5 mesiacikov. 😵

ninnaricci
29. aug 2009

ja nechápem...mi máme kopec zdedených vecí...ale aj tak dokupujem nové...veď ten drobec si to zaslúži...všetko na svete mu dám 😅

krpcek
29. aug 2009

fuuuj, prave som zozrala celu nanukovu tortu - prasa pazrave. 😝 😠

ninnaricci
29. aug 2009

noo krpy...až ti závidím 😉

sabinazv
29. aug 2009

no vy ste vsetky pred nami daleko, uz vas nedobehneme s mesiacmi 😅 ... ale zasa uz sme zazubili medzi prvymi, vsakze 😎

dakujeme za gratulace, ... idem nejaku 4 mesacnu fotku nahodit...

ninnaricci
29. aug 2009

ja kontrolujem zubky každý deň...noo ešte nemáme...ďalšia starosť 😉
...sabi...aj čistíš mu tie zúbky? lebo je taká kefka na palec...ale asi ešte netreba...veď len mliečko papá 😀
...aj ja som dala foto...ako drobec papá madielko na kočiari 😎

ninnaricci
29. aug 2009

sabi...aká pohoďácka fotka na gauči...Danko je flegmoš 😀

sabinazv
29. aug 2009

krpy, ty mas dobre spalovanie este, si mlada... kludne si daj 😉

nina, necistim... ale uz mame taku malu kefku (dostali sme)... 🙂 A tvoj maly je tiez taky vykruteny fajne hehe... aj nas to robieva...

uz som dala fotos 😉

macikjm
29. aug 2009

nina...aj nasa naschval kasle...no akoby sa dusila...
sabi...vsetko naj dankovi k 4. mes. 😉
kpry...diki...spomenula som si ze aj my mame nedojedenu...tak sa ideme do nej pustit....ty si na vine... 😀

ninnaricci
29. aug 2009

...sabi...som ho musela odfotiť...ako sa krúti...nič moc kvalita...len telefónom...
...ja väčšinou len telefónom fotím...a potom som nasratá...lebo každá fotka rozmazaná 😠

ninnaricci
29. aug 2009

macik...asi si myslia naši drobci, že to je smiešne 😀 lebo potom ide na bok...a mamka poklepká po chrbátiku

korelka
29. aug 2009

dankovi vsetko naj prajeme a posielame pusinky 😵 😵 😵

aj my patrime k najstarsim, ale tiez o zubkoch ani chyru, ale aspon mame pokoj zatial... 🙂

sabinazv
29. aug 2009

ja zasa malicko telefonom fotim... mame 2 fotaky, tak ktory je po ruke fotim 🙂

macik dikes za gratulace 😉

a pocujte baby, uz ste povytahovali sportaky vsetky? lebo uz ked sme dosiahli ten vek 😀 tak ci uz vytiahnut, ale zasa to uz nebude Danko-miminko potom... ale zasa aj tak ho v poslednej dobe vozim len vo vajci nakliknutom... je sakra tazka ta vana... 😒

sabinazv
29. aug 2009

korelka dikes 😉
ja som zvedava, kedy pojdu dalsie... ked nam tak nestandardne skoro vyliezli tie dva... ale napr. mojmu synovcovi vysli prve dva ked mal 2,5 mesiaca a aj to horne dva 😕

korelka
29. aug 2009

my uz mame sportiak, ale aj tak je najcastejsie na rukach, aj ked je pravdou, ze uz tam vydrzi dlhsie, lebo som mu dala opierku o stupienok vyssie

ninnaricci
29. aug 2009

sabi...Maxim je vo športovom od 3 mesiacov...ale vo vodorovnej polohe...lebo vo vajíčku mi prišiel veelmi pokrútený...preto som nový kočík kupovala
...nech si ho ešte Danko užije...kým je teplúčko...lebo potom ho zababušíš do fusaku... 😀

cikyta
29. aug 2009

Ako to ráta tu MK? Dnes máme 18 - ty týžden,takže 4 mesiace aj 2 týždne.Prečo mi píše dvojtýždnove somariny?

ninnaricci
29. aug 2009

...lúčim sa babenky...idem do hajan...nech trošku pospím do prvého nočného papania 🙂 už len čakám na 6.mesiac a nahodím mliečko na dobrú noc...hádam nám to pomôže

sabinazv
29. aug 2009

do fusaku, ktory musim najskor kupit... vidis, buduci tyzden asi skocim do mesta a nieco poriesim... aby nas neprekvapila zima 😎

no ved to, vo vajci ked zalomi, tak to nema idealnu polohu... zajtra ak bude cas, tak vyskusame zlozit ten sportak a potom sa rozhodnem...

krpcek
29. aug 2009

my sme este v hlbokom.

my mame len jeden zubok, ten druhy nam nechce ist von.

kocky idem do postele, lebo ma boli hlava jak kona. 🙄 dobru

ninnaricci
29. aug 2009

...dobrú nôcku maminkám aj miminkám 😵

sabinazv
29. aug 2009

ciky, ja to uz davno neratam na tyzdne... uz len na mesiace 😉 ale tiez mi ten ticker ukazuje, ze ma danko 4 mesiace a dva dni... neviem preco...

dobru noc, nina 😵

sabinazv
29. aug 2009

mna vcera bolela brut hlava... som musela aj tabletku dat...

dobru krpcek 😵

korelka
29. aug 2009

dobru noc a nech babatka prespinkaju celucicku noc 😵 😵 😵

sabinazv
29. aug 2009

jaaaj, bejvavalo... teraz mi ten moj 4mesacny starec buntosi aj 4x za noc... 😒

baska19
29. aug 2009

ahojte už asi budete všetky spať ale musím sa opýtať ako bubaju vaše detičky lebo my sme sa nejak pohoršili začala sa mi budiť už okolo 23. čo predtým spinkala normálne od 20. do druhej pol tretej a od 23:00 sa budí cca každé dve hodiny do rána neviem či sa málo napapá a potrebuje už viac alebo čo? dnes som jej chcela skusiť dať večer UM ale len čo som jej dala fľašu tak začala to vypľuvať a pozerala na mňa či som šiši že čo jej to dávam 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre