Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

daanka85
4. sep 2009

Panečky, pardon... LYZICKU som chcela napisať... S tvrdým Y 😉 .... pani učiteľka 😀

cikyta
4. sep 2009

Petusko.Včera som jej ortop.gate nedala.Bola ubolená z injekcii a dokonca 1 krát v živote zaspala na brušku,lebo bola bez gati !!!!!!!!!!
Vigantol kvapnem do mliečka,aj probiotiká tam dám-zhruba do 100ml odsateho a na obed jej to dám vypiť všetko.

daanka85
4. sep 2009

Ja mam pre mlau mliečka dost stale... Ale s odsavanim to je už pobiednejšie... Sme dlhsie neodsavali a ked som dnes chcela na kasicku, tak s ťažkou biedou 60!!!

zuzik25
4. sep 2009

my mame tiez uz s tym kvapkadlo, ide to lepsie ako z tej klasickej flasticky.

petusko
autor
4. sep 2009

danka, ano doteraz boli klasicke kvapky bez toho kvapkadla.
no Macino je uz hore, ideme na tu ryzovu kasu, ci aka to vlasnte je 😅

cikyta
4. sep 2009

Odsavam len nadránom,alebo ráno. Inak cez den nemám čas,lebo už by to tak nešlo ako ráno.Za 5 minut 100-150ml.

sabinazv
4. sep 2009

aj my vigantol do pusy davame rovno... mame to kvapkadlo..

dani, rozne homeo davam... ake treba... posledne chamomilu

sabinazv
4. sep 2009

fiha ciky... riadne odsajes...

ja som neskusala... nekamosim sa s odsavackou 😒

cikyta
4. sep 2009

Sabi.Musím odsať,lebo mi to aj tak vyteká strašne,aj cez tampony.A musím aj skrz tie probiotiká.
Ale cez den neni šanca také množstvo.To len ráno mám kamene prsia 😀

cikyta
4. sep 2009

No a to odsavam pokial možno len z jedneho cicíku,aby som dala po odsavaní malej zadne mliečko+druhý celý cicík.

cikyta
4. sep 2009

Dnes som sa pýtala apríloviek 2008 skrz fusaky a napísali mi do IP,že mali deky.Nikto fusak.

daanka85
4. sep 2009

Ciky, tak ty si riadna dojka 😀 Klobuk dole... U mna to tak slo prve 3 mes...teraz uz ani tampony nenosim vzdy-skoro vobec... Ale ked treba malej mam dost, este mi neplakala od hladu, zeby mala malo... klop, klop...

A co robis s mlieckom Ciky, davas jej ho potom cez den pit? Ci mrazite na prikrmy?

baby, co sa vyznate do homeo... Na nachladnutei, zahlienenie??? Nechcem aby sme skoncili na ATB.. Ani Dr. nechcela... ze sa mame skusit potrapit... Davam jej na hrudnik teply olejový zábal... Do noska PAMYCON- dnes konci (len 7 dni..) A mame OTRIVIN baby care nam kamoska priniesla....

daanka85
4. sep 2009

Rano by to mozno slo... Po noci mam aj ja naliate take prsia, ze z jednej taha a zdruhej vyteka ako sialene... No musim skusit, bude na prikrmy 😉 a na kase.. Som si nevsimla a kupila 2 aj take kde ide mlieko, tak snad jej tam nedam z krabicky...

cikyta
4. sep 2009

Najprv som 2 krát mrazila a potom,ked mám krámy a mliečko skoro preč,tak rozmrazujem,alebo šupnem UM.Ked mám ovuláciu je to hrozné!
Ale zase nabieha,tak bude znovu do mraziaku.Inak jej to dávam na obed každý den ako som už písala.
Juj už ozaj vstala....pá

cikyta
4. sep 2009

A inak mám také normálne malé prsia,tak sa čudujem,že kolko je v nich 😀

daanka85
4. sep 2009

No, uz som konecne par foto malej ako je staršia pridala.... Mam chaos v tých fotkach, musim to potriedit nejako..

cikyta
4. sep 2009

Dankaa-daj si nejaký vrchnáčik na to,z ktoreho ti kvapká kým kojíš z prveho a za den sa ti nazbiera skoro 100ml do večera! Nezdá sa to,ale je to tak! Tolko škody to nechať vsiaknuť do plienok,či tamponov!!!!!!!!Bude na kašičky potom 😉

daanka85
4. sep 2009

Tak aj my idemem zatial, mala spi, no idem kus upratat... Este pribehneme ak nieco nove bude 😉

Sabi, ak by si o nejakom homeo vedela, tak daj vediet 😉 Skusime este to... Nech tomu uz dame konca, lebo hlieny jej stekaju a potom kus chrapi, potom odkasliava... ☹

nany100
4. sep 2009

tiež neviem z čoho jej budem zarábať, keď nič neodsajem...asi len také nemliečne budeme robiť a piť bude stále odo mňa...no neviem, poradím sa s doktorkou...ale videla som také recepty na príkrmy, že mrkvička + 3 lyžice mm...atď, tak to by som hádam aj dala 😀

daanka85
4. sep 2009

Musim to skusit čiky, mas pravdu, vyteká toho habadej.... Tááááke kolesa na plienke... Tampony maju po boku... Musim najst nejaky system... Aky vrchnacik mas na mysli ty?

sabinazv
4. sep 2009

dani, ja som davala na sopliky alium ceppa... je to vlastne z cibule a ak ma priznaky ako clovek co kraja cibulu...tekute sopliky z nosa, tak to mozte skusit...

a este mam taku prilohu z casopisu Dieta, tam su rozne homeo pripravky... a tam su kvapky do nosa Euphorbium compositum - aj pre dojcata

cikyta
4. sep 2009

Vrchnáčik z flasky si daj na bradavku a pridrž podprdou kým kojíš.

Nemliečne kaše su také,kde treba dať mlieko a mliečne také,kde už mliečko je ! 🙂

daanka85
4. sep 2009

nany, tak 3 lyžice, to by sa fakt patrilo 😀 😝 😀
Potom posuň recepty 😉

daanka85
4. sep 2009

Sabi, dakujem, vyskusame.. Inac, používame rano, aj cez den ked treba odsavačku na vysavac... vyzera to drasticky, ale je 100 x lepšia ako ta ručná, či aká, čo treba ťahať.. Mňa už pichalo v boku-aj tak som sa nestrafila, mala plakala, manžel ju odmietať na silu držať- že ho nebude mať rada... No cirkus!!!

sabinazv
4. sep 2009

aj my na vysavac... tatinko to robi strasne rad a je nadseny z ulovkov, niekedy nechapem 😀

cikyta
4. sep 2009

Sabi-že z ulovkov!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 Aj ten moj sa teší z toho 😀 😀 😀 😀 😀 Ale že z ulovkov,ja umrem.Pekne si to nazvala.

nany100
4. sep 2009

danka, zopár receptov je v každom Mama a ja (dostala som predplatné na meniny 😉 ) a ešte hádam zoženie aj niečo ďalšie 🙂

nany100
4. sep 2009

zoženiem

pikino
4. sep 2009

ahojkyyy.

tan nasa sa uz pre istotu zacala konecne otacat na bok. uz bolo nacase 🙂 a ked jej podrzim nozicku tak sa pretoci uplne ale sama to este nevie. ale zato sa jej to velmi paci a ked sa jej nejde pretocit na brusko tak zuri. 😀

miavin
4. sep 2009

ahojte
piki - náš vôbec z chrbátika - pretočí sa na bok a hotovo -lenivý je
júúúj konečne som dopratala - premiestnila veci zo skrine do skrine - upravila detskú - no už mám zase čo - to krajšie v našom mini bytíku - sa vytešujem a malý tak zaspal - že stále spí, ale nechám ho - snáď bude spať aj potom keď sa zobudí, okúpe a napapá-....uvidíme 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre