Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

romanakatka
2. nov 2009

sabi 😀 super tak Danko sa už zaraďuje tiež 😀

cikyta
2. nov 2009

Ahojte.
Odpíšete mi niekto na tie sušienky?
Ja malu priputavam v kočíku,lebo sa zošuchuje dolu a občas skáče.Mám taku možnosť,že nastoknem opačne vaničku ako chcem.Najprv som ju vozila,že na nu vidím,no plakala.Potom som skusila vaničku otočiť,že na nu nevidím a ona vidí viac svet (nezavadziam jej) a už je lepšie.Už ju vozím len tak.Aj ked je pravda,že akonáhle sa mi v kočíku zobudí,musí von,lebo reveeeeeee.To musím mať vždy tak vypočítane,lebo ked som daleko od domu a zobudí sa-už neni sranda ju trepať v mraze na rukách kilometer 😅
Macik-špenát aj karfiol sme už jedli od hami,ale nebolo v tom kravske mlieko,smotana,ani sol.
Mám tu náhodou pri sebe špenát od hami a obsahuje:
-zemiaky,špenát,voda,jablčná šťava,ryžová muka,kukuričný olej

ninnaricci
2. nov 2009

ciky...ja som kúpila baby sušienky od nestlé
http://www.dojcenskavyziva.sk/content.aspx?page...

cikyta
2. nov 2009

ninuš díííííííky.už mi vstala moja kráska,tak letím.pa

bambina
2. nov 2009

ahojte.
cely vikend som sa tu nedostala, musim vas docitat.
inak boli sme pozriet toho nasho noveho drobca v rodine, ani sa mi nechce verit, ze aj Simonka bola niekedy taka malinka.
hned by som brala dalsie babatko, len neviem neviem, ak bude take ako Simonka, ze len na rukach, ako zvladnem 2 deti 🙂

bambina
2. nov 2009

a dnes je uz riadna zima, asi vytiahneme fusak. este ze svieti slniecko ;)

cikyta
2. nov 2009

Bambi-máš dve ruky 😀

misha666
2. nov 2009

ahojte kocky... to aj vy tolko periete jak ja??? uz mam tretiu prácu nalozenu a este dve mam 😒 a minuly tyzden taktiez 😠 ked budeme mat dalsie babo tak si kupim asi tu priemyselnu pracku 😀

moja babulka uz spinka hodinu a pol... sa vyhrala v ohradke...jej kupili moji rodicia v polsku , tak to striedame raz ohradka potom lehatko potom sa pomojkame a ide buvat... dnes mam upratovaci den... vcera sme kupil super tichy vysavac tak ked sa mala zobudi budem vysavat.

v polsku rodicia kupili aj autosedacku od 9-25kg...emmka v nej uz vcera absolvovala prvu cestu...celkom sa jej pacilo 🙂 aj ked nema este 9kg,ale vajicko jej je uz kratke...jej trcia mozky vonku a uz je tam taka stlacena v plieckach ,tak sme jej dali uz tuto... je to znacka coneco a stala 2000sk u nas stoji 4000sk 😠

a dnes si varim zapekanu brokolicu s mozzarelou 😝 uz sa tesim 🙂

nany100
2. nov 2009

ciky, ja som kúpila od Sunarky keksíky v DM (v tej bonusovej knižke je na ne kupón zdarma)...takže vlastne nekúpila, ale dostala zadarmo 😀 ...je tam ale lepok a ten jej začnem dávať až od 8.mesiaca, aj tak má zatiaľ len zeleninku a druhý príkrm plánujem až od ukončeného 7.mes. a to ovocie na desiatu, ale najskôr zaradím mäsko do obedíkov...takže keksíky majú ešte čas 😉

nany100
2. nov 2009

bambi, aj my už vozíme vo fusačiku a je v ňom spokojná...

o chvíľu ideme von, zeleninku som do nej narvala...nereve, usmieva sa, ale ústa nechce otvoriť, bojkotuje ma...tak jej vyspevujem a otváram na ňu ústa a buď sa pomýli a otvorí aj ona alebo jej tam lyžičku narvem a ona to prehltne...ale sama nechce ani za nič otvoriť ☹

pikino
2. nov 2009

ahojteeeee.

tak my sme uz po obede. spraskala tanier tekvice so zemiakom. a to sa prikrmujeme len tyzden. 😝 ona je desny papkos. este potom stlacila mliecko odo mna a stale tu pusu otvara ze co jej este dam. ale nedam 😀

kupujem flasticky v dmke z tej ich biorady alnatura. su velmi chutne a este jej do toho rozmackam zemiacik nech si zvyka na hrudky. a vcera som jej dala aj kasu prvy krat jablckovu nemliecnu od humany. velmi jej chutila.
a tiez mame sunarky kekse ja jej uz davam normalne aj piskoty aj kekse detske ide sa potrhat. jasne ze dostane max jeden denne ale je uplne nadsena hlavne ked sa moze krmit sama. a zapchy zatial nema sice niekedy kaka az na treti den ale nepuci sa len prdka spokojne. a plienku naklada kralovsky. 😀

a zistila som ze mala lepsie papa ked ju mam na kolenach ako ked je v sedacke.
a este si neviem vynachvalit ten termotanier supervecicka. 😵

krpcek
2. nov 2009

piki aky termotanier - sem s nim.

inak ahojte, zase prikrmy . . . tak moja konecne zacala pekne papat, krasne otvara pusinky a ked uz nechce otvarat, dovolim jej aby sa krmila sama - je sice ako prasiatko, ale papa a to je podstatne. vcera mi zjedla skoro celu zeleninovu vyzivu . . . nemala som cas varit, tak som len prihriala a bolo.

cikyta
2. nov 2009

Ja mám termo hrnček z gynkoprimu 😉

cikyta
2. nov 2009

Cez výkend mi ochorel muž (lebo je vystrihaný dohola a za toho boha si nedá čiapku von 😠 )No a teraz cítim,že na mna lezie dobrá chrípka tiež 😝 Idem von s malou a hádam neodpadnem.Už nevládzem ani stáť 😔
(Juj čo by dala za nejaku babičku niekedy ☹ )
Pekný dník želám.......

krpcek
2. nov 2009

ciky teply caj a zabalit do deky a nie von. 😠

ja idem ku kamoske, ked sa mala zobudi - von sa neda ist, tak ideme na navstevu, pokvakat troska. . . a prisiel mi z Quelle overal pre malu, tak aj to musim ist zobrat.

miavin
2. nov 2009

ahojte
nestíham vás čítať, ja už mám perno, tatino nám ráno odchádza a náš drahúšik najsladší sa už stavia kde to príde....takže lozí rýchlosťou vetra.... a kde sa dá čoho chytiť - a šup už je hore, takže budem mať už perno - dávať pozor, učiť padať.....atď.... 😀 😀
zúbky ešte nemáme, ale nervičky sú stále 😀
nina - hej, je pekná tá rock - no ale aj s cestou by sa to oplatilo, nie???
misha - aj my sme obzerali tú coneco - ale nakoniec sme sa rozhodli ináč ale super, keď sa Emmke dobre cestovalo.......
a čo tu nové???????????

anib
2. nov 2009

halo, nikde nikoho?
nas zajtra caka poradna, som zvedava,ci nas uz zaockuju po 4x 😠 ,a ako to bude znasat Bianka. Zubky nist,ale trosku zacina byt nervozna po tieto dni. Inak romanakatka-tie nitky sme mali aj my, po 4dni boli v stolici. Myslela som,ze asi podrazdene crievko z prikrmov,alebo ci som vela mliecneho ja nezjedla,3den som trosku bananika aj ja dala, no neviem, zajtra sa spytam dr. Rozhodla som sa,ze este cely mesiac budem len kojit a potom uvidim, postupne prikrm cez obedik.

jankaaa
2. nov 2009

ahojte babulky 🙂
chcela som sa vas spytat detske vyzivy davate papat drobcom?lebo ja som nasemu dala a on ju papal tak s chutou skoro mi spapal celu.....nam zatial chuti papkat ja ked mu davam on tak krasne otvara ustocka...dufam ze mu zostane aj nadalej a ze bude takto krasne papkat...
na poradnu ideme 16-teho tak uz som strasne zvedava kolko sme pribrali...
a dnes nam konecne dosla stolicka na krmenie...jupiiii sa tesim drobec je v nej taky zlatunky...odfotim ho zajtra a pridam foto....

anib
2. nov 2009

sabi dakujem, a teraz vyber z tych 2,ktorá sa Ti viac paci 😉

sabinazv
2. nov 2009

jej aka okana zlata 😉

romanakatka
2. nov 2009

sabi, Váš Danko má jamky keď sa smejká??? Zlatý je 😵

sabinazv
2. nov 2009

ano kati, robia sa mu... aj mne sa robia... on je cela mama (iba oci a nos ma po tatovi) 😎

romanakatka
2. nov 2009

😀

sabinazv
2. nov 2009

katka, ci nie? 😅
vsak ty si ma videla life... ale ked vidim moje fotky z detstva, tak sa mi podoba na mna ...

elfi1
2. nov 2009

ahojte
no ja neviem ci sa niekedy domco preorientuje na zimny cas. pravidelne rano vstava o piatej.
susienky mam od nestle, ale velmi malo papame. do rucky by chcel, ale to on namrvi a nacpe cele do pusy a potom sa drhne a vrieska, ked mu to vyberam. tak len do vyzivky - ale tak mu to moc nesmakuje.
sunarku tiez mame, ale tam je tusim aj vajce - sa mi zda. tak to zatial nedavam

ja mam teraz problem, ako ho davat do kocika. nejako ho tam neviem tak "pekne upratat" 😀 . mame taky Tako traktor a nejako sa mi to moc nepaci, ked ho chcem dat sediet. fusak mame ten Emitex uz aj s pridavnou castou - to visi dole a je to take zalomene, neviem mu tam riadne dat nozky. a nas kocar ma aj taky ten nanoznik a nejako si to tam navzajom zavadzia. ale aspon ten nanoznik troska drzi ten spodok fusaku. no skratka hruuuuza takto v zime chystat drobcov. strasne neznasa overal. ale hadam do toho tepleho fusaku by mu stacili hrubsie nohavky a len zimna bundicka, kedze rucky trcia.
nech uz je jaaaar 🙂

romanakatka
2. nov 2009

no ja som asi nevidela Tvojho drahého tak neviem posúdiť, ale vidím na malom aj z Teba niečo 😉

macikjm
2. nov 2009

mame new foto... 😉

romanakatka
2. nov 2009

macik, hezky 🙂 apropo rukavičky... dávate deťom von? A nesťahujú si ich, alebo máte také na šnúrky???

Sabi, Ty máš prehľad v digi foto... ktoré sú lepšie fotolab či happy? A cenovo s poštovným je to ako nevieš??? Mám pripravených nejakých dvesto kúskov čo chcem dať spraviť...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre