Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

korelka
23. nov 2009

komi, ved ty uz davno uvazujes, nie? 😀

sabinazv
23. nov 2009

komis, neviem ako zavadzas lepok, vlocky su lepkove...
ale fakt s tym nemam skusenost tak pockaj co ti poradia skusenejsie...

korelka
23. nov 2009

no my sme skusali kasu slivkovu od nestle, ale nejako som nevidela rozdiel, stavu sme neskusali ani nic ine - sice to ide z neho tazko, ale zvlada to, zatial...

komisakpd
23. nov 2009

no aj z nasho to ide tazko..ale boim saaby nedostal pruh..

nohej zvazujem..lebo nechcem aby bol rozmaznany a tak by sa mohli vyhrat spolu deti..len co ja viem ake to naozaj bude..

petusko
autor
23. nov 2009

ahojte 🙂
ja som prave dokoncila stahovanie marcelikovej postielky do detskej izby k petikovi. ale uz som v pokuseni to dat naspat 😒 spalna je strasne prazdna ☹
ale aj tak rozmyslam, ci to bol dobry napad, ci sa nebudu nejako rusit, aj ked vlastne sa poculi aj doteraz, ale v jednej izbe to asi bude ine. 😒

petusko
autor
23. nov 2009

komi, bude to fajn. ja mam sice vacsi vekovy rozdiel, dva roky aj dva mesiace, vela ludi zalamovalo rukami, ze preco tak skoro chceme druhe, ale ja som spokojna. 🙂 vidim viac vyhod ako nevyhod.

komisakpd
23. nov 2009

dnes mam tae bolesti jak na kramy..tak eviem ci kramy ci tehu 😉

petusko
autor
23. nov 2009

komi, ono je to uz mozne? super, tak teda tfuj tfuj, nech to vyjde 😉
neviem co si teraz pomyslite, ale ja som tu postielku preniesla naspat 😕 😅 som myslela, ze to pojde u mna lahsie, ale tak zly pocit som mala z toho. akoby som sa ho zbavila. Petika sme odstahovali, resp. sam sa odstahoval, ked mal dva roky. tak si budeme nadalej odfukovat pri sebe 😀 mm sa len smeje 😀

komisakpd
23. nov 2009

vsetkoje predsa mozne, ci?

petusko
autor
23. nov 2009

jasne ze je, drzim palce 😉 ja som zistila pri tej prestavbe, ze mi velmi bude chybat malinkate babo. mozno aj preto sa mi luci tazsie ako s Petikom, lebo viem, ze uz viac babatiek nebudeme mat. teda nikdy nehovorim nikdy, ale pravdepodobne nie...

beadz
23. nov 2009

ahojte babenky. tak ako ?
my uz spinkame... dnes potiahol bez spanku od tretej poobede az doteraz 😕 . cele poobede sa chcel salit, tak sme sa hrali na psov a behali tu po celom byte po styroch obaja. normalne ma kolena bolia 😀

komisakpd
23. nov 2009

petusko preco nie?

cikyta
23. nov 2009

Bea.No to sa máš.Tá moja zalomí s revom o 10 najskôr 😠 A potom...uvidíme.
Tuto noc bola hora (a to neprehánam) každých 20 minut! 😠

miavin
23. nov 2009

ahojte, ako sa máte? náš malý už 20 minút bubenká....tak idem trošku posurfovať, čo tu máte nového?

krpcek
23. nov 2009

ahojte. komi ja mam kasmosku, co ma o pat dni mladsie babo od mojej a teraz je tehu zase . . . ale neplanovane. 🙂

miavin
23. nov 2009

no náš malý je tiež už v detskej - bol na pár dní - čo bol choručký v spálni, ale už som ho vysťahovala, aj keď s ťažkým srdiečkom....
a čo sa týka súrodenca pre nášho anjelika - môj manžel by chcel nabudúci rok 😀 😀 asi mu už nedám piť 😀

beadz
23. nov 2009

ciky a cez den ako spinkate ?
petusko, fakt nikdy nehovor nikdy. pozri na mna, ja som uz tiez velmi nedufala a tot. sibal je s nami 😉

beadz
23. nov 2009

mia, my chceme ist po nase zmrzlinky tiez niekedy zaciatkom bud. roka. nalej si aj ty 😉 , mozno budeme tehulkovat spolu 🙂

miavin
23. nov 2009

bei - to je super, tak nech sa zdarí.....no ja tak skoro - asi nie, stále nie som vyrovnaná z pôrodom...... uvidíme, možno ma to prejde....
to by bolo super, keby sme tak viaceré z apríloviek spolu tehulkovali, nie???
stále neviete nikto nič o erike?????

beadz
23. nov 2009

nooo, erika sa mi zda ze odvtedy neozvala. ☹

beadz
23. nov 2009

mia, a vyrovnat sa budes mat casu 9 mesiacov. nestaci ? 😉
ja sa so svojim tiez nevyrovnam asi nikdy, no ale co uz...

miavin
23. nov 2009

no neozvala - ani nik o nej nevieme - no je to nezodpovednosť.....
bei - a nechcem sa hlúpo pýtať, ale to máte koľko namrazeného? a to sa podarí na prvý krát????

petusko
autor
23. nov 2009

no ono je to tak... srdiecko by chcelo, ale rozum nepusti. je doba, kedy sa mame co obracat, aby sme im zabezpecili aspon aku-taku buducnost. ale keby to nahodou prislo, isto by som sa potesila 🙂
inak mne nespi este ani jeden, sa blbli spolu doteraz, Petik daval Marcelovi rozumy 😀

sabinazv
23. nov 2009

dobry vecer vospolok 😉

joj hovorite o porodoch, pozerali ste spravy? to su hrozne veci... aj v tej SNV... aj tej 41 rocnej co v 7.mesiaci zomrelo babo a vzali jej reprodukcne organy rovno... hruza ☹ ☹

petusko
autor
23. nov 2009

sabi, citala som o tom ☹ ja si prave v takychto chvilach uvedomim, co vlastne mame a ake malichernosti ma trapia ☹

miavin
23. nov 2009

peti - súhlasím s tebou.... niekedy si neuvedomujeme koľko šťastia máme....

sabinazv
23. nov 2009

petus ved to... a dnes som sa dozvedela o jednej znamej, co je tehu a vysli jej zle geneticke testy... neviem blizsie podrobnosti, ale proste ma ist na potrat, je v 20.tyzdni a nechcu jej to nikde urobit... hrozne veci ... a prve babo maju zdrave ☹

komisakpd
23. nov 2009

no presne hroza..co sa stalo v tych nemocniciach..a kamoska lezi v PO o 3tt ma porod..tak dufam ze dopadne dobre..nechapem preco jej vsetko vzdali..to je hrozne..

sabinazv
23. nov 2009

fuh, ale prejdime na prijemnejsie temy...

ten moj maly vymyselnik zasa nechce spat a cestuje po postielke... furt musi niekoho vidiet, som zvedava kedy zalomi... 😎

komisakpd
23. nov 2009

sabi..ved testy nebyvaju 100%☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre