Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sandori
11. jún 2009

a to som mala uz druhu 😖

zanulienka
11. jún 2009

lindu-ta senovka je velmi horka,bleee.vtedy som vyskusala a viac nie,pijem ten caj.aj ja cvicim,len nie vzdy sami chce,ale snaha je.aj som si stiahla taebo,parkrat som poskakala a Elaia sa namne smiala 😖

zanulienka
11. jún 2009

sandori-tak sme asi dve,ktore po porode dostali brutalne kramy,a zevraj ked mam anemiu,ziadne silne krvacanie 😠

misha666
11. jún 2009

ahojte kocky... malu mam u mojej sesternice lebo ja sa ucim na skusku... inak s tymi kilami sa radsej ja neozyvam...som na tom podobne ako lindul... este 4,5 kg a msm tolko sko ns konci tehu...s pritom po porode som bola na svojej povodnej vahe...ja mam tehotenske chute asi teraz ked cez tehu som ich nemala... ale tak uz v pondelok sa stahujeme do svojho bytu tak zacnem s 90dnovou dietou...si budem sama varit a nikto mi nebude do toho kafrat... musim so sebou daco robit bo ked pride muž domov prve co mi povie, citujem "moje krásne tuči " 😠 😀 😀 a zacnem chodit do posliky abo budem doma cvicit... abo si kupim kolcule a budem chodit korculovat s malou popri hrone 😀

beadz
11. jún 2009

misha, uz sa stahujete na tahaky ?

misha666
11. jún 2009

beadz... dnes nam prisli urobit linku uz...a muz cez vikend bude stahovat vsetko z medzeva,,,a ja v stredu po skuske uz vsetko budem upratovat...potom ta pozvem na kavu ked uz bude vsetko oki 😉

beadz
11. jún 2009

tak to je supis. a na ktorej ulici ?

misha666
11. jún 2009

beadz ...sofijska ...kuknem z okna a vidim hned metro...a najlepsie na tom je ze v nedelu mi oco da urobit aj karticku do metra... 😵 budem tam chodit na velke nakupy 🙂

cikyta
11. jún 2009

Bea......................Silvia je rada v lehátku.Najradčej spáva tam.Ked ju dám do postielky,tak často reve.V tom lehátku bola tuším 1.krát ako 6 týždnova.
Neboj,malý si zvykne určite nan. 😉

beadz
11. jún 2009

ja idem dnes do metra 😉 . ale vies ze tam sa s kocikom nedostanes...

beadz
11. jún 2009

ciky, dufam ze si zvykne. zatial to vidim biedne. a ako reagovala na to prvy krat ?

misha666
11. jún 2009

beadz...jasne ze viem...tam mozu deti az od 12 rokov alebo od 140cm... malu necham doma s muzom a ja sa pojdem vyblaznit do metra ...ono je to super na velke nakupy...

beadz
11. jún 2009

cakam kedy budu mat zase taku super akciu na plienky ako minule, ze za 350 sk. 😉 teraz maju mlieko za 0,30.

misha666
11. jún 2009

beadz...moja mama hovori ze teraz je akcia na plienky... my ideme v nedelu kupit... 🙂

beadz
11. jún 2009

misha, videla som ale nie je to az taka super akcia. este plienky mam, tak mozem este cakat

lindula3
11. jún 2009

misha no ty si ale urcite nepribrala 19 kil ako ja🙂🙂🙂 baby normalne som sa zlakla ze vy v kosicoch mate metro🙂 potom ma napadlo ze obchod🙂🙂🙂🙂

zanu mne to cvicenie tiez dlho nevydrzi🙂 ale dufam ze nezranie dlhsie🙂 a ja nekojim tak nech sa mi vyplavuje do mleca co chce🙂

misha666
11. jún 2009

tha my uz balime z posledneho 😀 tak nam bodne aj taka akcia 🙂

cikyta
11. jún 2009

1.krát? Myslím,že bola spokojná. 🙂

zanulienka
11. jún 2009

lindu.ja tiez kojim,len sviatocne.mala si sama vypyta,je ked nechce dva dni a treti den sa pricucne ako pijavica

lindula3
11. jún 2009

zanu tri dni ju nechas o hlade ha ha ha🙂
ja prave odsavam a je to mizerne, 20ml a viac ani nepohne... z toho sa teda nenapapa... uz ma to ale stve, radsej by som to mlieko tusim ani nemala vobec

misha666
11. jún 2009

lindul...12 som pribrala...cize mam 7,5 naviac jak normalne...ja tiez uz nekojim bo nemam uz vobec mliecko... tak mozem chudnut kolko chcem..

inak co sa tyka lehatka tak moja je v nom od 3tt a sa jej tam paci... hra sa tam spinka tam ale zas niekedy je jej aj tam dlho 🙂

zanulienka
11. jún 2009

lindu-my drzime dietu 😀 ,ak nebudes odsavat prestane sa tvorit...ja neviem kolko mam,mala mi vypije z flasky 150 ml,ale ked ju kojim tak vydrzi z mojim mlieckom aj 2 hodky,ale to sa mi zbiera 3 dni 😅

pikino
11. jún 2009

ja mam prsia rozdelene z laveho kojim a z praveho odsavam lebo tam mam menej mliecko a ona ho moc nemusi.
zle sa jej tam prisava, tak to jej davam iba ked je este hladna. kedho nevysaje tak z neho vytiahnem okolo 50ml.

kiki5
11. jún 2009

baby a kedy môžem začat aspon 20 brušakov na den ked som po sekcii? inak teraz je akcia na plienky v tescuuuu

beadz
11. jún 2009

lindu, ja si tiez myslim ze ked prestanes odsavat tak uplne zmizne mliecko.
kocky, chcem uz dat vyvolat nejake fotky, lebo vsetko mam len v notebooku. nemate skusenosti ako je to najjednoduchsie a najlacnejsie ?

beadz
11. jún 2009

kiki a aka akcia ?

pikino
11. jún 2009

myslim, ze najjednoduchsie je to stiahnut na usb kluc a dat do fotosluzby na pockanie ti ich urobia.

kiki5
11. jún 2009

bea tie v tescu sa oplatia podla teba? mas pampers active baby to velke balenie108-86 ks podla velkosti a k tomu zadara 4x obrusky na zadok spolu za 670sk.

kiki5
11. jún 2009

inak ved len obrusky stoja okolo 300sk nie?

zanulienka
11. jún 2009

bei-ja som si raz dala takto z cd-ka vyvolat fotky a zaplatila som taku sumu,ze mi este aj sliny zabehli.nemas doma tlaciaren,ja si vzdy vytlacim fotky a velkost tiez aku ja chcem.mam strrasne vela fotiek tak urobenych v rame

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre