Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
6. dec 2009

bea - no..... dobre keď nájdem - kúpim do zásoby 😀 😀

skorvankova
6. dec 2009

Ahoj.
No aj ja sa idem chvalit, maly mi uz druhu noc je len 2x hore.....som zvedava dokedy to takto bude 🙂
Moj ma mliečko tak2-3x za den a 8x v noci 😀
Aj mne sa vcera zacal staviat v postielke, len on sa hocikedy pusti a baaac, tak sa bojim.

miavin
6. dec 2009

skorvi - aj ja som sa bála - aj teraz sa bojím, ale oni sa naučia padať....náš si krásne pomaly hopká alebo kľakne...ale veľakrát ešte spadne.....no neberiem ho hneď na ruky - lebo mu poviem, že sa nič nestalo, pohladkám a ideme ďalej....je to borec 😀
rastú nám hrozne rýchlo tie bábiky naše nezdá sa vám?????

skorvankova
6. dec 2009

mia, on sa mi zda tak šaško, ako sa postaví hned sa pustí.
Strašne rychlo to pri nich ide, prave minule som sa muža pýtala či si pamata ten perinkovy stav, ked bol Šimko babatko a on že ani nie, že to je už dávno.
Tak som sa pocas tehu tesila ze ked sa narodi a bude taky malicky a teraz ani neviem ze to bolo. 😀

romanakatka
6. dec 2009

ahojte, mia ani náš Tim ešte nič nedostal, lebo som myslela, že aj tak si to ešte neuvedomuje... no ale prišlo mi to ľúto, tak mu pôjdeme ešte teraz niečo kúpiť 😵 u starkej už včera dostal teplučké papučky a vo štvrtok pôjdeme k nej do škôlky na ozajstného Mikuláša tak tam dostane darček 😵

a k pádom... asi to len teraz začne... Tim lozí riadne a keď sa dostane niekam, kde sa môže postaviť, tak sa stavia, samozrejme, že ešte dlho nevydrží stáť a šmýka sa mu na podlahe, takže potom nastáva pád (teda ak nie som nablízku, čo sa mi nie vždy podarí, lebo on je nonstop v pohybe a nemôžem mu byť celý čas za zadkom) manžo kúpil vedro s pomarančami a mali sme ho na podlahe, riadne vysoké, Tim sa k nemu včera priplazil, posadil a postavil na nohy, kým som k nemu dobehla už bol na zemi a buchol si hlávku 😖 no a ešte sa mu stala taká vec, že otváral šuflíky, jasné, že si privrzol pršteky tak plač... ale odvtedy ich len otvára a už nezatvára 😅 si zapamätal, že to bolí 😀

miavin
6. dec 2009

škorvi - no veď aj my sme mali s manželom takú debatu, fakt mi je ľúto za tým úžasným maličkým drobčekom, aj keď aj teraz je úžasný - každé obdobie je prekrásne...len to rýchlo letí. asi sa na budúci rok dám ukecať na súrodenca.... 😀
romi - no náš je tiež všade...a šuflíky - tiež otvorí - ale len keď už sadá - tak drží úchytku - a ako sadá, tak ťahá....nám sa šuflíky od hrncom otvárajú ťažko - tak snáď to nebude také extrémne.
no mne to tiež prišlo ľúto že nič nedostal - aj keď si to neuvedomuje....takže pôjdem do tescfa pre nejaký milý balíček s hračkou...lebo zo sladkosti by som len ja zase pribrala 😀

nany100
6. dec 2009

ahojte babule, maličká chvíľku spí a potom ideme k našim na obed, tak mám dnes voľno 😉

včera sme boli na párty a podostávala presnidávky a asi 4 druhy keksov pre detičky a aj nejaké hračky...zlatá bola, malý Santa 🙂

a už je hore, tak padám...pekný mikulášsky deň prajeme 😉

beadz
6. dec 2009

tak to je dobre... vy tu rozoberate pady a my sme mali teraz poplach. simon so sebou hodil o stolicku, take viecko ma napuchnute ze skoro ani nevidi na ocko a uz mu to aj fajne modrie. vyzera ako rocky ked dostal lavy hak.

baska19
6. dec 2009

mirka skvelá fotka Alexik je fakt horolezec. my už tretiu noc po sebe v postieľke prespala aj tak celkovo je kľudnejšia tak možno predtym zubky trapili a teraz sa zastavili alebo neviem čo ale ved to je jedno hlavne sa vytešujem že je taka zlatá a dokonca sa nechala po dlhšej dobe zase uspať tatom aj cez deň 😀

zanulienka
6. dec 2009

cafte baby,hlasim sa po robote,idem hodit sprchu,manzo a elaia su este u svokry,zaspala tam.ja vdacim novej posteli za elain spanok,ako ju vecer ulozim tak sa aj zobudi,vacsinou rozcapena 😀 .kebyze viem,ze nas problem bola postielka,tak uz davno kupujem

pikino
6. dec 2009

ahojteeee

aj my uz mame za sebou prvy monokel. fesanda hodila sipku na lego kocky a rovno sa trafila pod oko. 😝 to bolo revuuuuuuu.

a dnes uz znova zacala papat ovocie. huraaaaaa 😀 a ide nam asi tiez dalsi zub lebo vcera bola straaasne nervna a uplakana a hryzla ako dabel vecer som jej dala cipok a bol klud. 😎 a spinkava 11 hodin v kuse s tym ze jej asi 2x za noc dam cumlik a zakryjem ju kedze sa lubi odkopat.

a na mikulasa som tiez dostala velky prd 😝 malej sme kupili v pandaci gate nech je fesanda a podostavala od rodiny kadeco.

cikyta
6. dec 2009

Nikol-kukám do albumu,že ste mali rovnakého mikuláša , ako my! 😀 Len s tým,že okrem výživky sme doatali aj varechu-a ver,že tá Sisu zaujala uplne najviac 😀 Opica jedna!

beadz
6. dec 2009

spinkame. 🙂
zanu, a predtym nespala v postielke ?
piki, toto je uz nas ani neviem ktory monokel, bozinku, co nas este caka... 😕 esteze netreba ist na ziadnu kontrolu bud. tyzden, lebo bude vyzerat ako tyrane dieta 🙂

sabinazv
6. dec 2009

fuha, dnes ma dieta uplne odrovnalo... uspavam od 18.h, lebo sme od rana cestovali a tak, tak spal len 2x po 1 hod... naposledy do 14.30, uz bol taky nervny poobede, ze reku ideme spat skor... o 18.10 mi zaspal pri kojeni , pri prenasani do postielky sa prebral a odvtedy neeeeervy, zlost, radost, tesenie, zlost a dookola... uz som myslela, ze ho necham s tatkom a pojdem sa vonku schladit... asi si idem naliat nieco... 😒

sabinazv
6. dec 2009

uz mam naliete... cervene 😝

beadz
6. dec 2009

sabi, tak nazdravicko 🙂

macikjm
6. dec 2009

ahojte...
ninka dostala od mikulasa ten telefon od fisher price, co som tu spominala...
boli sme navstivit prarodicov...
a zaspavali sme vecer s placom...asi 20 minut...ale nakoniec zaspinkala v postielke...aj ked to manzo uz raz vzdal a zobral ju na nasu postel, ze si s nou lahne...mama to zatrhla... 🤐

beadz
6. dec 2009

macik, mamky musia byt stale za najhorsie... 🙂

sabinazv
6. dec 2009

bea dikes, tiez si daj so mnou 😉

macik, u nas dnes vsetko zlyhalo... vsak za 2 hodiny uz som myslela, ze ho idem v kociku hadam uspat... som mala dost, fakt... zaspal na prse, aj to na 3.x asi, nechapem co sa mu dnes stalo ... sa citim akoby som 1m hlboky garat vykopala... 😒

petusko
autor
6. dec 2009

ahojte 🙂
tak mikulasska nadielka bola aj u nas, ale len klasika sladkosti, Marcelik piskoty 🙂
dnes sme boli na uvitani do zivota, bolo to mile, ja som dostala kvetinku a maly vkladnu knizku s 33€ 😅
teraz uz Marcel spi, Petik si este sumarizuje den, vlastne cely vikend 😀
a ja sa uz tesim do postele, som nejaka unavena 😝

anib
6. dec 2009

ahojte maminy,vela ste pisali? idem kuk 😉

beadz
6. dec 2009

sabi, ja mam dzusik pomarancovy fajny.
a prave sa chcem dokopat k tomu aby som zacala zehlit, ale neviem neviem co z toho bude. ale uz mam taku kopu ze sa o chvilu budeme musiet vystahovat... 😠

beadz
6. dec 2009

vy vsetky mate nejake uvitania a u nas nic...

macikjm
6. dec 2009

sabi...nevadi...u nas to tiez nefunguje velmi...aj to uz pomalicky vzdavam...ked zacne plakat tak, ze potom az hýka...no nechaj ju v postielke...zacinam verit tomu, ze je este malicka...ze sa nauci spinkat, ked bude starsia...a hlavne ked uz bude chapat a bude sa jej to dat vysvetlit...

petusko
autor
6. dec 2009

bea nezehli, nech nemam sama vycitky, ze tu mam kopisko 😅 petkovi som uz ledva nasla veci do skolky, zajtra to musim zdolat. 🙄
sabi, mozno bol malinky unaveny a nervozny z cestovania. my sme napr. s petkom do roka nemohli skoro vobec cestovat, lebo to bolo utrpenie potom. velmi zle to znasal.

sabinazv
6. dec 2009

bea, ani my sme nemali uvitanie.... ale petusko, tych 33 euri potesi, o tom potom 😉

macikjm
6. dec 2009

petus ta fajne....my sme dostali hrkalku a karafiat...a este taku keramicku medailu nasho mesta... 😅

beadz
6. dec 2009

petusko, dobre. ale len aby som netrhala partu 😀

sabinazv
6. dec 2009

macik, nam zaspavanie slo uz pekne cely tyzden... dnes neviem co bolo za konstalaciu...

ale inac vzdy ked som na chvilu odisla, a znova sa vratila, tak na mna krical MAM-MAM 😵 ale inac mam pocit, ze mam-mam u neho znamena, davaj didu 😅
A uz vie urobit tap-tap-tapusky... to papa nam nejak moc dobre nejde... tak nakrivo to robi, ze to sa na papa velmi ani nepodoba 🙂

petusko
autor
6. dec 2009

no to ano, je to nejaky sporiaci ucet v Dexii, tak ked maly dostane niekedy nejake korunky, tak mu vlozime tam. Aj Petik dostal tolko od obce, ked sa narodil 🙂
Bolo to pekne, take oficialne, prihovory, basnicky, pripitok sampanske 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre