Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
7. dec 2009

janka - je to smutné, no presne taký je život....ale je to ťažké sa rozlúčiť s milovaným človekom
no vieš - všetky aprílovčatka sú prenádherné a veľmi šikovné....naozaj - ja tiež obzerám albumy a nemôžem z tých našich detičiek ako hrozne rýchlo rastú do krásy..... ale ďakujeme 😀

beadz
7. dec 2009

dobru nocku

miavin
7. dec 2009

bei - dobrú noc
aj ja idem ľahnúť, ešte dám malému niečo pod zub a frčím 😀

jankaaa
7. dec 2009

ved jasne vsetky nase aprilovciatka su nadherne babatenka 🙂 radosti nase malicke.....

tak dobru nocku babenky....idem aj ja...

komisakpd
7. dec 2009

asi mame 6tu chorobu..uvidime ci sa zajtra u dokyne potvrdi..

skorvankova
7. dec 2009

komi a aku?
Baby aj vam niektorej drobci tak neskoro zaspavaju, moj tak okolo 22-23, teraz este nespi....

cikyta
7. dec 2009

Janka-uprimnu sustrasť 😔

Skovi-práve som si uspala bejby,ale ver,že som už nepekne hrešila 😠 Zvlášť ked viem,že za hodinu bude zase hore a takto až do rána. 😠 Poviem to zajtra dokine.

petkapo
8. dec 2009

Ahojte 🙂

Jankaaa - uprimnu sustrast 😢

My sme mali trosku netradicnu noc, Alexik sa zobudil o druhej - vyspinkany - tak som mu dala mliecko a potom sa hrajkal a ja som si uvarila caj, trosku som upratovala, potom som pozerala TV a ked uz bol nalomeny tak som ho troska pohojdala na fitlopte a o stvrtej sme boli naspat v posteli 🙂 A spal az do 6:45.

Ja som v sobotu mala dietatko u svojej mamy a ja som cely den upratovala - umyvala okna, prala zaclony, vysavala, utierala prach.....atd. Juuuj, vsetko som postihala a cely domcek krasne vonal 🙂. Vcera som ozdobila stromcek a nemohla som sa vynadivat ako Alexik pozeral. Tie rozziarene ocka 🙂 to bola nadhera 🙂

Dnes mame poradnu o 13:30, som strasne zvedava co bude, lebo sme uz tri mesiace neboli u dr.

miavin
8. dec 2009

dobré ránko.
no my sme mali v noci rodeo.malý zle spal a ja som vôbec nespala - nevedela som zaspať, len som sa prehadzovala. o 4 počúvam nejaký šuchot - a ja že malý zas, tak som šla do obývačky a počúvam - ono to ide z chodby - som si myslela, že som nezastavila vodu v kúpelni, alebo že praskol kotol....kriste počúvam a ono to von na chodbe, otvorím dvere a tam záplava.....normálne zhora sa liala už voda na naše poschodie a dole na prízemie....ešteže jeden z majstrov býva vlastne tu v takej kôlni....som poňho utekala...doteraz behal s vedrami ani neviem čo sa stalo ale už to netečie......steny mokré - som pozerala že aj v kúpelni máme roh trošku mokrý no ide ma poraziť....

petkapo
8. dec 2009

mia 😲 fuuuha a vedela si potom este zaspat?

miavin
8. dec 2009

peti - ani nie - celú noc som skoro nespala.... 😠

petkapo
8. dec 2009

no to ti verim,musel to byt riadny adrenalin. a uz vies co sa stalo?

miavin
8. dec 2009

z horného kotla tiekla voda, ale čo tam je neviem - musia chlapi prísť.... no boli to nervy, celá som sa triasla

petkapo
8. dec 2009

tak dufam, ze to bude v poriadku. to takto pred vianocami sa lubia pokazit v domacnosti rozne veci.....pozname 🙂

miavin
8. dec 2009

no snáď to bude oukej, najhoršie že majiteľ toho bytu odišiel do Thajska a vráti sa až v apríli 😀 takže tak...no na nervy dobré - fakt pred vianocami ☹

petkapo
8. dec 2009

no ale nastastie,ze vas az tak nevytopilo. ked to bola len cista voda a mate len maly flak,tak to uschne. horsia je taka spinava a mastna voda z pracky 😒 ja som tak raz vytopila z 12. poschodia susedov pod nami az po 8. poschodie. velmi sa tesili 😀

miavin
8. dec 2009

no hej - ale suseda má celú mokrú stenu - a keďže tam je sadrokarton tak to napuchne a odpadne stena....no a suseda je na týždňovke....nezávidím jej, stále má problémy s tým bytom...... snáď sa ten fliačik nebude zväčšovať....
fíha to si riadne zatopila 😀 😀

cikyta
8. dec 2009

Teda Mia-to je hrozne.Juj tak toto poznám...
Dali sme si urobiť kuch linku na mieru pred Vianocami a o týžden na to nás vytopil sused tak,že tieklo poza linku,aj z vrchu kvapkalo na nu a on z vnutra mokrá napuchla a poohýnala sa 😠 Urobil to taký soc.prípad,takže sme nemohli ani zaplatenie škody vymáhať. 😒

No a v noci sme boli len 3 krát hore 😵 No dakujem pekne-ked sme zaspali skoro o pol noci 😠

miavin
8. dec 2009

ciky - no fakt dobré na nervy.... ty kokso a čo ste potom urobili s linkou? vymenili?
no ja som rada, že to nezasiahlo až tak nás, no bol to hrozný pohľad ráno o 4 keď som otvorila dvere a voda sa valí zhora cez naše poschodie a dole, všade to čľapkalo 😀

cikyta
8. dec 2009

Všetko sa to poohýnalo z vnutra a zozadu-to tenke drevo.Z vonku to vidieť neni.Tak čo sa dalo sme vytreli,vyfenovali a už len preklínali 😠
O 4 ste mali fajn budíček.Nás to zastihlo o 6 a do 8 sme hladali suseda po krmách! 😠

cikyta
8. dec 2009

oprava-krčmách.
A napokon bol doma,len neotváral a ked konečne otvoril-stál v smradlavých papučiach skoro po členky vo vode na koberci a snažil sa nás presvedčiť,že on má sucho. 😠

miavin
8. dec 2009

no ja som tu v bytovke úplne sama - manžel v práci, takže bol to hrozný pocit..... som nevedela čo mám robiť, a pritom som bola pri malom okolo pol 3 ale to sa ešte nevylialo - to naraz tak šuchlo - fakt som mala pocit, že prší za dverami 😒

zuzik25
8. dec 2009

cafte mamulky,
vcera sme mali uz 8 mesiac, no neskutocne to leti, mala je uz hotovy clovek, uz len nech zacne chodit a to uz potom nebude babatko, co mi bude strasne luto.

u nas na pocudovanie ze je Emmka chora (no uz len mierne zachripnuty hlas, sopliky zazrakom miznu) tak spava velmi dobre, dnesna noc od 20 do 4 a potom este potiahla do 7:30. no a to som ju dala uz k sebe do postielky, zatarasila som kraj od ocinkovej strany, mala sa hrala a v tom zrazu tresk. skotulala sa dole na zem, nastastie tam mam take makke pokrovceky (som konecne dokupila, lebo v noci hladat papuce ked ju idem vziat do postielky a ta studena podlaha, brrr) takze padla na makke. asi som si na minutku zdriemla a ona na to vyuzila a letela k zemi. placu bolo malo, pozreli sme kvietky na parapete a uz bolo vsetko ok. skor sa asi zlakla ze co to.

zehlenia mam aj ja kopu, uz som to premiestnila zo spalne do kuchyne ze budem zehlit, ale este som sa k tomu nedostala.

zajtra mame poradnu tak ju dam este popocuvat. a inac my mame poradnu kazdy mesiac. 🙂

zuzik25
8. dec 2009

peti, vy uz mate stromcek? ma to strasne laka, len sa mi to zda este skoro.

riadit som chcela aj ja tento week, ale som nachcipana, tak to odlozim asi na buduci tyzden.

som si chcela vcera zaclony nove porobit a zistila som ze nemam bielu nit, stroj pripraveny a ja nemam pomocky. 😠tak som zdobila vecer medovnicky aspon.

miavin
8. dec 2009

zuzik - tak dodatočne gratulujem k 8 mesiačikom, je to úžasné ako tie naše miminá rastú....

zuzik25
8. dec 2009

mia, dik, no veru, zavratnou rychlostou to ide.

mamci sa zas raz stalo, ze suseda pod nou piekla, trosku aj popila a zaspala a vyhorela jej cela kuchyna (susede). este stastie ze vtedy v dome nebol plyn, bo by to asi buchlo.

petkapo
8. dec 2009

zuzik - hej,uz som ozdobila. lebo doteraz kazdy rok vianoce strasne rychlo preleteli, ani som si nestihla uvedomit - pretoze som vzdy do 23.12. pracovala a potom sup sup ozdobit stromcek a zrazu uz bol novy rok. tak tento rok tym, ze som doma som si chcela tie vianoce tak viac vychutnat - a hlavne dlhsie 🙂

sabinazv
8. dec 2009

bre ranko, zasa prsi... to co ma znamenat? v decembri ma snezit !

drobca upsavam uz asi hodinu a stale odolava... si robi zo mna dobry den ci co 🙂

zuzik, uz 8 mesiacov.. fuha, to leti... gratulace od nas 😵

mia, no dobre vzruso si mala v noci...
janka, aj mne starky zomrel pred vianocami... ale tak, ze 23.ieho mal pohreb, to boli velmi zvlastne vianoce vtedy... ☹

zuzik25
8. dec 2009

sabi, aj mala dnes doobeda zaspalvala hodinu, nakoniec vystavena z toho ako sa krutila v postielke zaspala, ale uz je zas hore.

sabinazv
8. dec 2009

no, diete uspate ... v kocari 😵
som zvedava na ako dlho...

ale inac vcera vecer uplne krasne, za chvilku zaspal v postielke... bez revu, s usmevom... asi ho v nedelu bolelo brusko, lebo 2 dni nekakal a rano sa potom tak poriadne dokadil, ze cely den dzavotal ako vtacatko 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre