Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
17. dec 2009

Od 6 mesiaca mi je hore každu pol hodinku,hodinku a nespí v kuse ani 3 hodiny 😠 Muž mi nemá ako pomôcť,tak bojujem sama-som ako tá ježibaba v mojom albume 😀

zuzik25
17. dec 2009

hojte, tak aj my sme mali blbu noc, od 22:30 do 0:30 sa emmca rozhodla ze sa chce hrat a neustale sa pretacala z chrbta na brusko a naspat ani za svet. a som bola taka unavena zo vcerajsich vianocnych nakupov, som skoro po stojacky pri postielke zaspala.

dnes sa chystam k zubnikovi na prehliadku, tak mame zas vylet.

a vcerajsia prihoda, idem vecer domov a v tom zrazu sa mi vypalili obidve ziarovky na aute, skoro som v garate skoncila, rychlo zapla dialkove a domov som dosla na hmlovkach. a moj servisman nedokupil nahradne. 😠 to uz aby som sa aj o auto starala sama. tak napr. baterku uz vymenim sama, aj vypnem. vodu si dolejem, ale ziarovku som este nemenila. zato vymenu pneu mam uz zmaknutu.

petkapo
17. dec 2009

Caute!

U nas bola zasa celkom pokojna noc (klop, klop, klop). Alex sa ale trosku pokazil s jedenim, odmieta zeleninu, zje len kasu a trosku ovocia - zbytok len tankuje mlieko....
Vcera nam nesiel internet cely den, bola som nastvana, lebo som chcela pokvakat s vami 😠

ni.kolet
17. dec 2009

Ahojte. Ja sa pripájam k nespachtoškom. Boli sme hore od 3:15 do 5:00. A keď zaspal, tak sem tam ešte mrnčal zo sna. Nám tu napadol sneh, tak pôjdeme spraviť foto, veď máme dnes 8 mesiačikov. Pa

zanulienka
17. dec 2009

cafte,my tiez odkedy ma zuby je to horor s tym spankom,uz mi to lezie poriadne na nervy!!!!!!!!!

cikyta
17. dec 2009

My ani zuby nemáme 😢

krpcek
17. dec 2009

http://www.cas.sk/clanok/143247/zufala-matka-od...

chuda moje male. ☹ ☹ ☹ ☹ ale aspon, ze ho nezabila alebo nehodila niekde do kontajnera. ☹

sabinazv
17. dec 2009

ahojte 😉

zanu, aspon vidis, aky spanok my mame od 3,5 mesiaca 😎
a teraz doobeda si zdriemol minutu na prse a tvari sa, ze to bol doobedny spanok... 😒

krpcek
17. dec 2009

mne mala spala hodinu tristvrte. 😝 😀 😀 😀

sabinazv
17. dec 2009

aj mne tak maly spava doobeda...aj 3 hodky potiahne... ale teraz sa tvari, ze naco spat...

cikyta
17. dec 2009

Bože až mi srdce trhá.............Každu chvílu mi malá skydne na hlavičku.Teraz som na 1 sekundu vstala od nej zo zeme,že odnesiem tanier do kuchyne a už naprala tváričkou o lehátko a tam,kde je šrobik-do očka.Hádam nebude mať monoklík ☹ Proste stále musím byť prinej.
To ma už zase z nevyspatia bolí hlava a všetko sa mi točí okolo a nejaká chrípka na mna lezie.

Teraz spí..................a potom musíme ísť von,lebo doma zošaliem už z tých pádov.
Jednou rukou sa drží,tak stojí a občas zabudne,že nevie stáť,pustí sa....a 😢 na hlavičku 😠

pikino
17. dec 2009

ahojteeee.

ciky z toho si nic nerob. moja krpana sedi na koberci a zrazu sa len svacne dozadu az to zaduni. chvilu si poreve
a hraje sa dalej. hlavne okolo toho nesmies robit divadlo a zachranovat ju. oni sa proste musia naucit padat. 🙂

nasa je uz tiez tri dni uplne urevana, uz som si povedala, ze s nou zajtra pojdem k lekarke, spinka dobre dnes spala
12 hodin a teraz zasa zalomila tak na pol hodinku, hodinku. uvidime.

ozaj dnes som si vsimla ze mala ma celu pipinu vnutri cervenu, nemate s tym skusenosti?

zuzik25
17. dec 2009

cafte, tak zubnik vybaveny, no nedam mu zarobit tentokrat. a s malou prist ked bude mat 2 roky.

ciky, nas tie pady este len cakaju, lebo este nestojime. tak sa mam na co tesit.

pikino, v tom ti neporadim, mala ju zatiial mala cervenu len raz a to bolo plienkami, vtedy mala aj zadocek cely cerveny.

miavin
17. dec 2009

ahojte
nestíham vás čítať - mám toho veľa, práca, malý a tak...ale idem sa chváliť - včera sme našli alexíkovi v pusinke prvý zúbok - jupíííííí
tak sa držkajte 😀

pikino
17. dec 2009

mia tak gratulace 😀

zanulienka
17. dec 2009

no vidis mia,vzdy ideme na vsetko spolu-skoro spolu 😉

miavin
17. dec 2009

piki, zanu - ďakujeme, no bol to úžasný pocit - keď som tam to biele "zlato" videla....niečo úžasné....sa hrozne vytešujeme.... 😀

petusko
autor
17. dec 2009

ahojte kocky 🙂
tak nasa posledna noc bola otras, maly sa zobudil po hodine spania, hodinu sme boli hore, zase hodinu spal a zase hore, to sa mi uz nevidelo tak som mu zmerala teplotu a 37,5 😒 dala som mu cipok, mliecko a spinkal, ale poobede zase teplota dokonca 38,2 😒 inak mu nic nie je, ziadny soplik, ani nekasle, akurat ho aj prehnalo dnes viackrat, tak si myslim, ze je to zo zubkov. slinta neskutocne, kazdych 20 minut menim podbradnik.
teraz navecer uz neteplotoval, uvidime v noci a zajtra, ak by sa mi to nezdalo, radsej pojdeme k dr., predsa len ide vikend a mozno sa na neho nieco chyta od petika. 😒
graulujeme zubkacom aj malym oslavencom 😉

cikyta
17. dec 2009

Mia-gratulation k zubku 🙂
Piki-no nelutuj.Ked drisne z výšky na plávačku tak ju nechám zadusiť revom.Ved vždycky ju zdvíham z bijucim srdcom v krku-či jej nejde krvička,alebo niečo horšie ☹ Ved to by som aj ja plakala po takej rane.
Aj ked viem,že by sa nemalo hned zdvíhať a lutovať-ale tieto veci budem aplikovať,ked spadne pri chodení na kolienka. ☹

cikyta
17. dec 2009

Teraz mi zaspala pri hudbe Linkink parku(či jak sa to píše) 😅 Proste v tichu nieje šanca 😒 Museli mať riadne hlasno radio v laboratoriu,kde nám robkali Silvinku 😀

cikyta
17. dec 2009

Želám dobru nôcku všetkým.............
zubadielkam-nezubadielkam,papkáčom-nepapkáčom,zdravučkým-choručkým ☹ ,chlapčekom-dievčatkám,maminkám aj ocinkom 😔 🙂

nany100
18. dec 2009

dobré ránko, dnes otváram 🙂 ...malá ešte spí a ja vás idem počítať...potom pokračujeme vo vianočnom upratovaní 😉

nany100
18. dec 2009

to som mala rýchlo prečítané😀 ...nestíhate, čo? 😉 ...ani ja...včera som si riadne mákla a dnes pokačujem...pomedzi to sa hrám, kŕmim, idem von s kočiarikom, navarím...bože, chápem, prečo chlapi nie sú na MD...oni by za celý deň nič navyše neurobili 😒

...na balkóne už máme krásnu jedličku a čečinu, tak dnes hádam aj výzdobu sparvím 😉

a v nedeľu máme návštevu, prídu gratulanti Adelke na meniny 🙂

petkapo
18. dec 2009

Ahojte!

Vraciam sa k teme autosedacky. Tak som nakoniec po dlllllllllhom hladani a zvazovani vybrala toto. Dufam, ze to bude dobre, lebo nebola moznost to skusat, kupujem naslepo cez internet 😒

http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

zuzik25
18. dec 2009

ahojte.
petkapo, tak na tuto mame zalusk aj my, malej sa v nej pohodlne sedelo, len ma mrzi ze sa ta opierka hlavy neda dat prec. si neviem predstavit ako tam bude sediet ked bude mat 2 roky a ci jej to nebude vadit. a aku dobru cenu maju, no hodim rec s drahym a ak teda vyberieme tuto tak aj cez tuto stranku.

este sme skusali maxi cosi priorri XP, v nej sedela ako kralovna aj s overalom, prihlavnik sa da dokupit, akurat ze nie je taky pevny ako v romerke.
http://www.enikibeniki.sk/pre-deti-autosedacky/...

petkapo
18. dec 2009

zuzik - presne som vahala medzi tymito dvoma - Romer King a Maxi Cosi Priori XP. Nakoniec kvoli lepsej cene zvitazila Romerka 🙂

krpcek
18. dec 2009

ahojte.

tak ja som nakoniec vybrala tuto
http://www.malvik.sk/Autosedacky/autosedacky-9-...
kamarat co zije v prahe mi ju prinesie cez sviatky.

a zatial budem mat pozicanu od kamosky tu co si vybrala zuzka - tak potom mozem hodit postrehy. 😉

inak pozriete na tu stranku, ci tam nebudu tie sedacky lacnejsie - lebo tato, co som si vybrala ja, je tam az o 100 € lacnejsia ako v obchode.

cikyta
18. dec 2009

Ahojte.Tak práve som sa mierne psych.zrutila a dobrých 5 minut porevala uplne z chuti. 😠
Najprv obliekam Sisu do overalov,kde revala tak,až jej vyšli sople,pot,slzy a od jedu bola prehnutá ako luk a tak som ju do overalov nevopchala.Tak chodím venčiť psa s nou na rukách,tak musí byť ako cibula.....Trvalo nám to pekne dlho až sme vyšli von do mrazu spotené 😠
Potom mi drisla priamo na tvár doma a na líci má modrinu.To boli zase iné revy...........ale už aj moje 😢
Neurobím ani hovno doma 🙄

miavin
18. dec 2009

ciky - to mi je ľúto, že sa Ti nedarí a Sisuš nervačí - aj náš drobec od rána je na nervy....
aspoň som stihla v tom mraze umyť okná a dať na nich nálepky, povysávať.... - poobede máme 60-tku oslavu a nám stále nedošla myčka - lebo nikto nevie čo s nou je - nech to šľak trafí aj tie prepravné spoločnosti!!!!stále nejaký problém! 😠

nany100
18. dec 2009

a Adel práve zobudil nejaký debil, čo tu mlátil kladivom ☹
pridala som zopár fotiek aspoň

pevné nervy ciky a mia 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre