Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

beadz
20. jan 2010

joooj, a zabudla som dopisat sabi, ze nechudni. si super taka aka si.

sabinazv
20. jan 2010

bea, nie som, ... ale budem 😉

akoze toto nie je dieta, len sa kontrolujem... jem vela ovocia, zeleniny... snazim sa dodrziavat acidobazicku rovnovahu - teda jest viac zasadotvornych potravin a tak... jedno s druhym, tam je spojenych viac veci, nielen chudnutie 🙂

bru noc 😎

sandori
20. jan 2010

ahojte babenky, ako sa mavate?
Sabi aj vy chcete stavať? my už máme platnu hotovú a zvyšok dúfam začneme stavať od marca

sabinazv
20. jan 2010

ahoj sandori, davno si nebola 😉

jej uz mate platnu? my este ani pozemok nemame ... a aky domcek mate vybraty?

zuzik25
21. jan 2010

cafte baby, dnes nikoho nikde?

sme boli vcera v poradni, mame 8860 g a 72 cm. za mesiac a pol pribrala 160 g, co sa mi zda malo, ale dokyna nemala namietky, sak ked sa neustale mala hybe, neposedi ani na chvilku a co fsetko poje, maly zrutko, tak sa jej to asi nema kedy usadit.

bei, aj my sme vyberali dofcu, Grecko v juni, ale tie ceny, no nevim ci nakoniec nepojdeme smer Chorvatsko alebo Taliansko autom. Bo fsetky evrace teraz vrazame do domu.

sabi, mne uz pojem mäso a sladke lezie na nervy a kruti sa mi zaludok, vcera som spravila taky nakup zeleniny, sa mi normalne ziadalo nieco ine ako masove.

sabinazv
21. jan 2010

ahoj zuzik, ja som tu... som vyobliekala mladeho, ze ideme vonku, predtym reku mu dam cucnut...a on mi zaspal... tak ho strazim 😅

ano ano, aj mne chybala zelenina... aj ovocie dlavim, robi mi to dobre na zazivanie hlavne...

krpcek
21. jan 2010

cafte. ja som prave ulozila malu, tak mam sekundu cas. u nas krasne snezi, tak pojdeme asi len poobede na chvilu von.

aj ja som vcera uz zacala riesit dovcu - od stvrtka je v inchebe cestovna vystava, tak mozno pojdem tam pozret a potom vyberieme. cez leto chceme ist do grecka a v zime asi thajsko - ale to pojdeme tlupa, draheho firmicka.

zanulienka
21. jan 2010

cafte,ja cezleto budem riesit,ktora psycho liecebna a tusim,ze ciky sa prida kumne 😀

cikyta
21. jan 2010

no zani,budeme sa spolu hojdať na lavičke a mrmlať si popod nos... 😨

zanulienka
21. jan 2010

alebo nieco zmolit v rukach.aby nebolo dost tak elaia ma sople az po kolena a ked ma sople klasika,ze vracia

miavin
21. jan 2010

baby - máte niektorá casualplay s4?

krpcek
21. jan 2010

mia myslim, ze nie . . ale ja som ho mala dva dni od kamosky pozicany. chces nieco vediet.

miavin
21. jan 2010

krpy - no už som si čo to zistila - som chcela vedieť, do akej polohy sa dá dať opierka v športiaku, my sme ho totiž kupili a tie pásiky manžel nevedel a nestihol poprepletať 😀

krpcek
21. jan 2010

mia neda sa dat uplne do lahu, len tak trosku vyssie - neviem aky to moze byt uhol.

miavin
21. jan 2010

krpy - nie do ľahu ma zaujíma - ale do sedu..... do ľahu v pohodičke, malému sa bubá fantasticky.... len v sede mi to nesedí, ale už mi písala aj Linda - ona má s4 tak voľačo s tými pásikmi poskúšam - ale ak máš info - sem-s nimi 😀

krpcek
21. jan 2010

mia ak to chces dat do sedu - do praveho uhla, tak to ta sklamem - to sa neda. najviac ako sa mi to podarilo, bol taky mierne pololah, preto som ho hned vratila. mala tam bola nervozna.

miavin
22. jan 2010

ahojte
krpy - tak sa to nakoniec podarilo. nie je to 90 stupňov, ale je to oveľa oveľa lepšie - super....

egyptanka
22. jan 2010

ahojte, tak moj spankovy trening a prestahovanie Naty do vlastnej izby prinasa ovocie ... tuto noc sa zobudila iba o 4,20 .. nakojila, polozila do postielky, pohladkala a spala dalej az do 7 🙂 KLOP KLOP ... tesim sa 🙂

skorvankova
22. jan 2010

egy, gratulujeme.

cikyta
22. jan 2010

Táto noc bola aj u nás dobra.Iba 4 krát hore.Bachla cecôčik a hajalo sa dalej. 😎

zanulienka
22. jan 2010

cafte,u nas ani nie,kasle,nevie dychat...boli sme na poradni ma vyse 10 kg,presli sme hranice,ej,ej,nie sme ukazkovy 😀

cikyta
22. jan 2010

Zani-mám známu-tak tá mala v 6 mesiaci 10kg! No horor! Tak máte to OK-Elaila krv a mlieko. 😉
ju a želám skore uzdravenie zo soplíkov. ☹

zanulienka
22. jan 2010

ciky-aj minule sme boli takto sople,vracanie,kasel a potom dva zuby.kym jej vyjdu tych 28 neviem,neviem kde budem dovtedy.manzo ma zo svokrou tak lutuju,ze co vsetko si z elaoiu preskacem a to je este len zaciatok

miavin
22. jan 2010

zanu - no máš to perné, nám sa tiež nejaké zúbky tiskajú - vraj pôjdu všetky 4 hore naraz - tak nás dokyna celkom potešila.... ozaj aj tebe elaia prestane jesť keď idú zuby? náš len mlieko a čaj.... príkrmy - bléé vôbec....

zanulienka
22. jan 2010

mia-nie,apetit zostava ten isty,bo aj viac.my vzdy len soplime a vraciame....jaj a viac placeme,asi ju to boli.manzo chudak mi vcera chcel urobit radost mi hovori-zajtra ta pozyvam na nakupovanie siat a novej kupelne,aby si bola troska veselsia 😅

macikjm
22. jan 2010

ahojte...
zanu...akych 28???mliecny chrup ma 20 zubkov...ci ked uz mate tych kil viac, chcete aj zubkov??? 😀
inak nech ste skro opet zdravucki...juj... 😉
egy...super...aj ja skusim nieco... 😉

miavin
22. jan 2010

zanu - ejha - tak to máš super mangela....ale potom musíš dať vedieť, či ste boli a čo ste pokúpili - ozaj aké máte počasíčko???? na mňa prišla nejaká nostalgia a som si čítala časti - keď sa začínalo v aprílovkách rodiť.....bože už je to 9 mesiacov baby...... 😢

zanulienka
22. jan 2010

nie je 28 zubov mliecnych a normalnych 32?my mame teplucko cca 18 stupnov,super pocasie na prechadzku,pojdeme potom kuknut somarika,kravicky a ovecky ale numero uno je kacka!

cikyta
22. jan 2010

Zanu-jéj,pošli aj kumne tvojho manžela 😅 Aj môj by ma mohol takto "rozveseliť",ale za 1.ho to nenapadne,za 2.niet nato € momentálne 😀
My zuby nemáme,tak som zvedava,čo to bude u nás. 😖

zanulienka
22. jan 2010

chudacik on ma uz tak lutuje,ze pomaly sa zacnem aj ja 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre