Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

giuli
22. feb 2010

som čítala básničku aj slzy mi vyhŕkli,aj som sa smiala....len závidieť ženám,ktorým pomáha manžel....môj ani nevie ako vyzerá plienka a vo vaničke sa sním hral dvakrát,podotýkam nekúpal...minule som mu narátala,že počas 4dní s ním strávil 20minút.... 😖 😠

zuzik25
22. feb 2010

mia, joooj, nemysi si, ze to bolo len tak, to uz dlho do nej hustim a zrazu to nejak prislo, zo dna na den. papa da hocikedy a hocikomu, ale tap tap tapusky ani za toho svateho nie. a tiez zrazu zacala ukazovat kde ma baba ocko, nostek, usko, ham (akoze usta) a dava jej papat z flasky a to iste robi aj mne.

miavin
22. feb 2010

zuzik - no darmo - dievky sú šikovnejšie asi...... 😉
giuli - nič si z toho nerob - to sú chlapi....sú večne unavený a potrebujú relaxovať...
je pravda, že teda mm sa snaží - je doma len pár dní, ale ráno vstáva k malému on - vykakajú sa - vycikajú , vyčistia zúbky a ja vstanem cca 7.30.... a len urobím raňajky, naozaj vzorný tato - sem-tam 🙂

giuli
22. feb 2010

mia...závidííím..v dobrom .. 😵

miavin
22. feb 2010

giuli - nemusíš, mám to len 8 dní do mesiaca..... 😒

jankaaa
22. feb 2010

babenky prosim vas poradte mi: vcera som zacala brat antikoncepcne tabletky minerva, brala som ich aj pred tehotenstvom znasala som ich dobre....ale vcera v noci ked som sa zobudila sa so mnou krutil cely svet a bola som uplne slaba...a teraz neviem ci to bolo z tej tabletky alebo ci to bolo tym ze som chora mam taku strasnu nadchu a dnes som si merala aj tlak tak som mala 95/70....co si myslite z coho to skor mohlo byt?dakujem vam za odpovede

miavin
22. feb 2010

jankaa - a ešte kojíš? no neviem, telo ženy sa mení - aspoň si myslím....mne sa tiež zo začiatku krútila hlava - no doky mi povedal, že aspoň dva mesiace mám vyskúšať - a ak sa to nezlepší - vymeníme, ale po mesiaci a pol sa to upravilo....

jankaaa
22. feb 2010

mia aj ja som volala a povedali mi ze po jednej tabletke to urcite nemoze byt take a ze mam brat dalej ze aspon jedno balenie by som mala vybrat...keby mi bolo velmi zle mam prist...a velmi sa ti krutila hlava?takze podla teba mam brat dalej?

miavin
22. feb 2010

jani no ja neviem, ja beriem yaz ale dost sa mi krutila hlava, no naozaj to preslo asi po mesiaci a pol / telo si musi zvyknut, su to hormony predsa len

jankaaa
22. feb 2010

dik mia...tak dufam ze to prejde....lebo fakt pred otehotnenim som ich brala a nemala som problem...mozno to teraz bude aj tym ze som chora a mam celkovo oslabeny organizmus

miavin
22. feb 2010

určite áno - no ak to po dvoch mesiacoch neprejde, určite treba vymeniť, ja idem dať náplaste, lebo zabúdam na tabletky.... a priberám stále 😠

zanulienka
22. feb 2010

mia-ja som mala naplaste a z toho mi zostalo tak zle,ze cez pauzu som vracala.obsahuje vela hormonov

miavin
22. feb 2010

zanu - aké náplaste si mala? lebo prvý mesiac to bolo ako po každej anti - ale ja som mala náplaste asi 2 roky a pohoda

zanulienka
22. feb 2010

evra-ja som po dvoch rokoch dostavala to,ze mi nenormalne padla hladina hormonov,ale zo sekundy na sekundu

miavin
22. feb 2010

no ja som brala evru a pohoda - no neviem - fakt, veď večer nejem, cez deň sa snažím aspoň minimáln posilovať, chodím von....a stále kilá pribúdajú som jak hroch....a to bádam odkedy beriem anti, asi sa na to úplne vykašlem
😀

cikyta
22. feb 2010

Jaj aká paráda,že ja nemusim antikoncepciu jesť 😀

miavin
22. feb 2010

no hej ciky - ja sa na to asi tiež vyprdnem,....len sa bojím, žeby sa druhé zdarilo....takže do konca roka musím dačo vymyslieť

jankaaa
22. feb 2010

zanulienka viem ze ty si tu pisala ze ti strasne zle ale teraz neviem kedy ked beries antikoncepciu alebo ked neberies

jankaaa
22. feb 2010

babenky som vzala tabletku tak som zvedava ako to bude dnes...normalne mam strach

miavin
22. feb 2010

jani - nemysli na to, zbytočne si uškodíš....jednoducho to ber v pohode a uvidíš....

cikyta
22. feb 2010

Dnes sa mi tiež Sisa rozchodila.Umývam tanier v kochyni a ona cez celu izbu kráča bez držania ku mne a ustočkami robí pri tom , ako kapor 😀 😲

jankaaa
22. feb 2010

mia ved jasne musim to brat v pohode lebo inak si sama uskodim....inac ten vas drobec je strasne zlatucky....a vsetky aprilovčiatka su krásnucke,najkrajsie 🙂

miavin
22. feb 2010

jani - neboj, zmákneš to - len sa telo musí upokojiť a zvyknúť si na to
no hej - je zlatý ale ako vravíš -všetky aprílovčatka sú prekrááááásne - najkrajšie detičky na svete,
ciky - no to je super, a Sisuš preds chodí, nie??? je to "naša" aprílovská modelka

cikyta
22. feb 2010

Mia-chodila tak 3 kročiky a dosť.Inak len dookola , že sa držala nábytku.No tieto 2 dni už prejde po izbe a kuchyni a to aj 6 m v kuse. 🙂 bez držania.
Vonku ju ešte nepušťam,lebo nemám odvahu 😅

krpcek
22. feb 2010

ahojte. my sme dnes boli poobede s kamoskou vonku a jej maly chodi uz krasne sam no a mala ked ho videla ta ani za toho boha v kocari, tak chodila s nim. a ked som ju dala spat do kocara, taky vreskot spustila, ze som utekala domov, odstavila kocik a este sme u nas po ulici spacirovali asi hodinku. 🙂

zanu ty mas nejake stastie 😠 😠 😠

inak ja anti neberiem, nebrala som a ani nebudem - moj si musi davat pozor. ziadne hormony nie som ochotna do seba pchat.

miavin
22. feb 2010

krpy - máš pravdu asi aj ja tak zavediem - veď za ten príležitosný sexík - čo je pár dní v mesiaci doma.....

krpcek
22. feb 2010

mia tych 8 dni v mesiaci co ho mas doma, si moze aj kondom dat. 😉

inak ako sa ja poznam, by som na to zabudla uz po tyzdni 😀

krpcek
22. feb 2010

idem na panelak.

miavin
22. feb 2010

no krpy - kondom u nás nehrozí blééééé - ale dáme asi pozor...nech sa nezbláznim potom náhodou 😀

cikyta
22. feb 2010

Ja som brala 4 roky antikoncepciu.Po pár rokoch som sa zoznámila s mužom,s ktorým sme chceli hned bábo.Po 4 rokoch neuspešneho čakania na bábo nám v care povedali,že nemožem mať deti ani ja.Ani muž.Jedine ak-IVF.Potom mi zistili,že že mám v sebe vrodenu po nejakom predkovi mutaciu laidenu,čo znamená 10 násobne zvýšená zrážanlivosť krvy,ako maju ludia bežne.Ciže v žiadnom prípade nesmiem antikoncepciu,lebo ma to može 😝 (Ani ine veci nemožem.Ako napr.fajčiť.A fajčila som 14 rokov!) A ak by som otehotnela,musim si pichať do brucha injekcie na riedenie krvy,inak bábo odumrie.
Aký paradox,čo? Keby som ešte nechcela bábo,tak hltám doteraz ZBYTOCNE antikoncepciu,fajčím a neviem ani o tej mutácií... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre