Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

nany100
17. mar 2010

bea, ani sa tak nebojím, že prídem o mlieko, aj keď je pravda, že cez deň toho veľa nenaťahá (väčšinou ráno v posteli a potom pred obedom keď ide spinkať a zase večer pred tým ako ju idem uložiť a možno ešte raz cez deň, keď je nervózna)...v noci ťahá o dušu 😀 ...skôr je problém, že ona sa nechce nechať v noci odstaviť, skúšali sme všeličo a prešli sme príšernými revmi (revala napr. trištvrte hodinu, potom so vzlykmi zaspala, ale aj tak bola za hodinu hore a všetko sa opakovalo...keď to trvalo pár nocí a my sme boli všetci traja unavení, nevyspatí a vystresovaní, tak som sa vzdala a zakaždým keď zaplače ju vezmem, dám jej potiahnuť a položím ju naspäť do postieľky a spíme ďalej...ale je to tak 5-6x za noc ☹ ...takže to vidím tak, že až keď ju budem celkovo odstavovať, tak sa nám podarí v noci spať 🙂

beadz
17. mar 2010

caves piki 🙂 . simonovi sa nieco take raz stalo, tiez hrozne plakal so zatvorenymi ocami v postielke, ale ja som ho ani utisit nevedela, budila som ho, nakoniec sa mi to podarilo, ukludnil sa, zaspinkal, ale celu noc bol este potom nepokojny. ale odvtedy nist. nastastie. klopem.

pikino
17. mar 2010

beadz nasej sa to uz stalo aj cez den, ona mi pri tom otvorene oci, ae som citala ze tie deticky vyzeraju ako keby boli hore ale v skutocnosti spia. ze sa im to stava havne vtedy ked preziju cez den nieco mimo ich rezim.

my sa v noci kojim max raz aj to tak nad ranom. ona ale od malinka v noci moc nepapala za to cez den taha kolko ide. inak sa kojime asi 6x za 24 hodin.

cikyta
17. mar 2010

Sandorkinej NINUSKE všetko najlepšie k 1.rôčku!
Vela šťastíčka,zdravíčka,lásky a nech rastie dalej do krásy princeznička malá! 😵

Dnes sme boli na EKG.Dopadlo dobre,aj ked ešte treba isť znovu na kontrolu po pol roku,lebo je tam ešte milimeter nezrastenej uzdičky.
Bola výborná,krásne spolupracovala,smiala sa po doktoroch...A v čakárni bol asi 5 mes.chlapcek,ktorý sem tam zakričal a Sisa po nom všetko opakovala.No sranda,ako sa tí dvaja rozprávali 😀
Len máme uplne rozbitý režim dnes.Teraz spí a netuším do kedy 😒

zanulienka
17. mar 2010

cafte.gratulujeme k Ninuske,zelame vela lasky,spanku,stasticka... 😵
ja som bola vcera behat z muzom,som myslela,ze nohy si necham niekde na ceste spolu z jazykom 😅 ,ale dobre padlo,budeme chodit 2 krat za tt.dneska ma trosku pobolievaju nohy,ale da sa.a idem pochvalit mojho muza vcera mi normalne vyzehlil saty,nechapala som.este mi dal peniazky,aby som si nieco kupila....asi ho zasiahol nejaky blesk 😀

cikyta
17. mar 2010

Zanu super.
A ako spinkáte? Stále dobre?

No idem.Niekto zvoní..........

zanulienka
17. mar 2010

tato noc super,minula moc nie,ale da sa.vzdy jej vyjde novy zubok,takze chapem.

krpcek
17. mar 2010

baby uspech - dostala som do malej pol deci mlieka 😵 😵 dala som si do velkeho pohara a lyzickou som jej davala, potom som jej dala aj odpit z pohara, sa jej to strasne pacilo, tak pila. 😵 sice pohodlnejsie by to bolo z flase, ale co uz s nou. hlavne, ze mi ho neodmieta. 🙂

ja som sa dnes objednavala na EKG - ideme tam 1.4. som zvedava, ako to tej krpatej urobia, ked ona nevydrzi lezat bez pohnutia. 😅

pikino
17. mar 2010

zanu tomu sa hovori muz snov. ty pocuvaj nevyparati nieco? 😀

moj sa ma tiez dnes spytal ci nscem nove boty. jasne ze scem neni som blba. ked davaju ber . 😀

krpi super tak nakoniec to bolo flaskou.

pikino
17. mar 2010

jaj a este ciky gratulace k dobremu ekg. 😀

krpcek
17. mar 2010
https://www.youtube.com/watch?v=8qMlq5sDL3k

baby to je nasa Sabi, ked mala nejake tri a pol mesiaca. 😵

zanulienka
17. mar 2010

piki-zajtra mam narodky-okruhle

sandori
17. mar 2010

Baby ďakujeme za gratulácie... 🙂.

sandori
17. mar 2010

teraz keď som v práci nestíham vás ani čítať ☹

zuzik25
17. mar 2010

cafte,
nasa mala sa odstavila akosi sama, aj ked mliecka trosku este mam, ale to si len cucne skor na ukludnenie, davam jej poobede ked sa zobudi, inac papa UM. a v noci nepije ani cajik ani mliecko, zato sa budi na nas prichod a odvtedy odmieta spat v postielke.

my oslavu planujeme po velkej noci a tiez to nejak nespecifikujem, dame urobit dort, ja urobim slany dort, plus daky kolac kysnuty a bude. tiez nas bude ako hadov, ale ziadny obed neplanujem, kava, sladke, slane to musi stacit. ked uz bude vacsia tak urobime riadnu party aj s kamosmi a kamoskami. 😀

ninke prajeme tiez fsetko naj k 1. narodeninkam.
zanu aj tebe vsetko naj k okruhlinam. 20? som asi trafila, ze? 😉

cikyta
17. mar 2010

Krpcek,aj ja som sa bála,či mi vydrží EKG Sisa.tiež je neposedná,no robili jej ho kratučko a kým sa okolo vyobzerala,obkukala doktora,sestričku,už bolo po tom..........Ešte vravím,že ako rýchlo a sestrička,že niekedy to netreba dlho.Sisa ked vidí niečo nove+nove tváre,tak pár minut hladí,obzerá,usmieva sa až potom začne "demolácia" 😀

petusko
autor
17. mar 2010

ahojte 🙂
Ninuske k prvym narodeninam prajeme vsetko najlepsie 🙂 😉
my sme dnes boli na poradni, Marcel ma 9350 g a 75 cm. aj ho ockovali, reval prestrasne, uvidime, ci mu vyskoci teplota, zatial je oki, pred chvilou zaspinkal.
s Petkom sme horsie pochodili, ale verim, ze sa to da do poriadku ☹
idem si dat kafe, vecer ma este caka zubar 😒 😝

ni.kolet
17. mar 2010

Ahojte. Pripájam sa ku gratuláciám.
Môj zbožňuje umývanie si zúbkov a na nočník /veľkú/ chodí už 2 mesiace. Má ohromnú radosť, keď zbadá čo vyprodukoval a ideme to spláchnuť do WC. My máme poradňu zajtra a už teraz viem, že má vyše 11 kg. 😅

ni.kolet
17. mar 2010

A kuk album.

sandori
17. mar 2010

Petusko, Niki dakujeme 😵

macikjm
17. mar 2010

ahojte...
aj my prajeme nasej menovkyni NINKE vsetko najlepsie k prvym narodeninkam...jej...hlavne nech si, NINUSKA, zdravucka a robis rodicom nadalej radost...a nech sa ti paci v jasliach... 😵

zubky umyvame vecer, najprv jej umyjem ja a potom dam kefku do rucky ninke a ona ju hryzie... 😀 a tiez zatial bez pasty, ale uz zacnem a s...vychadza nam 6.zubok...

a tiez ninka kaka do nocnicka uz cca 2 mesiace...sice sa jej niekedy podari aj do plienocky, ale to len ked mi nie je na ociach a nevidim, ze tlaci...inak furt nocnicek... 😵

a inak aj my menime nazor na spravny cas pre druheho potomka... 😀 😝 ziadny 5 rocny vekovy rozdiel sa asi nebude konat...a mozno sme aj zamiesili... 😀 v piatok idem na gyndu...tak som zvedava...meskaju my kramy vyse 2 tyzdnov, ale tehu testy negativne...co to moze byt????? 😎 😅

sandori
17. mar 2010

fuha macik dobre spravy..... ja som tiez povedala ze uz asi nie ( po dvoch cisaroch) ale este by som jedno asi zobrala 😉
inac dakujeme za gratulaciu

zanulienka
17. mar 2010

zajtra spi u nas svokra,ideme na veceru z manzelom a z kamoskami.prvykrat necham elaiu cez noc zniekym inym ako somnou.trosku mam z toho nervy,ale ved keby nieco zavola.zajtra mam 30 rokov!!!!!!!!!!!boze stara krava som 😅

jankaaa
17. mar 2010

ahojte babulky dakujeme krasne za povzbudive slova a zato ze na nas myslite....kubko v noci uz spinkal lepsie aj dnes cez den uz bol taky usmievavejsi tak dufam ze coskoro to uz bude ok....
no my co sme boli na ockovani proste katastrofa musela som ho drzat ja aj dr. a sestricka pichala no a teraz ked prideme k dr.tak straaaaaasny plac ani sa ma nepusti nemozem ho polozit ani na stol ani na vahu....

ninuske prajeme vsetko naj naj hlavne vela zdravicka...

babenky co vsetko uz davate papat drobcom?este im varite osobne?poradte mi nieco...sice teraz mi drobcek skoro nic nepapa ale ked bude zdravucky aby som mu mohla nieco dobre uvarit....

krpcek
17. mar 2010

janka ja malej davam uz skoro vsetko - postupne skusame. zajtra idem robit spanielske vtaciky (len tam nedam klobasku a korenim len postrasim). v nedelu sme mali rezne, tak skusala aj to - struhanku sme jej dali dole a maska trosku spapala. a strasne ma rada varene zemiaky s petrzlenovou vnatou. 🙂

bambina
17. mar 2010

ahojte
dnes sme mali poradnu a ockovanie. vaha 9845g, vsetko je v poriadku ale mala sa riadne naplakala. trpela som s nou 🙂
idem trochu pocitat co mate nove

iku
19. mar 2010

Ahojte,
čo je to za nová verzia,najskôr som myslela,že som zle klikla. My máme teplotu 39,neviem,zuby to asi nebudú,však?
Chudiatko,nevládala sa ani na nôžkach,teraz zaspala.Je to hrozné,ked sú deti choré.Dávate aj mlieko pri teplote?

korelka
19. mar 2010

ahojte baby! ninke vsetulinko len a len to najlepsie!!! 🙂

my sa mame v pohode, od min. soboty uz robime aj my konecne prve krocky a pomaly sa rozchodieva, tak snad do roka bude chodit uz tak trocha istejsie - zo dna na den je to lepsie... 😵

iku - skore uzdravenie malej...

narodeniny - objednali sme Macko Pu (resp. oslika) tortu a mam aj par veci ohladne Macka Pu z netu - super je stranka babyparty.sk - lutujem, ze som neobjednala viac veci,ale teraz uz nestiham...

iku
19. mar 2010

Korelka,ďakujeme,pozriem aj ja tú stránku,najsôr som jej chcela upiecť tortu sama,ale už som zistila,že neurobím počas dńa skoro nič,kď sa postavila na nohy.
Pripájame sa k blahoželaniu Ninke,.

anib
19. mar 2010

ahojte, tak som tu aj ja, zdal sa mi jednoduchsi ten predosly blog, nuz ale zmena je zivot, my mame uz 3 zub - opat spodny vlavo, uz sme zacali aj stvorkovat, viac sa nam paci ,,behat,, za rucicky,lebo to nie je chôdza to je beh s vískaním 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre