Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

nany100
31. mar 2010

sabi, typický chlap...pohrajká sa a potom sa otočí zadkom a spí 😀 😀

cikyta
31. mar 2010

Krpcek-čo si ! Len píš o hafovi. Je to mile,krásne... 😉 😉 😉
S tým už nič neurobím.Musím sa s tým vysporiadať... 😔

cikyta
31. mar 2010

Nany-tak to bolo super....typický chlap......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

krpcek
31. mar 2010

ciky a ako ste to vyriesili?

cikyta
31. mar 2010

Krpcek-zatial nijak... ☹ Na 60% si ju vezmeme,na 20% utratenie,na 20% ku kamoške.

skorvankova
31. mar 2010

ahojky...
Vsetkym oslavencom vela zdravicka prajeme... 😉

Bea, drzime palceky...jeej male babuliatko, aj ja chceeeem ale......... 😉

pikino
31. mar 2010

baby ocujte ako je to teraz s druhym pilierom lebo som si vsima ze od noveho roka mi uz nechodia zo socky peniaze

nany100
31. mar 2010

piki, mne tam spätne poslali za minulý rok asi za 5 mesiacov...tiež nechodili a potom naraz doplatili, tak možno aj u teba je tento problém..alebo skús zavolať na SP a povedia ti

pikino
31. mar 2010

no skusim ebo papiere som tam odniesla pred tehu na platenie do dss

cikyta
31. mar 2010

Na baby,aj mna by to zaujímalo. ☹ Potom dajte info ☹

pikino
31. mar 2010

pohryzol ma mravec hajzel 😠
baby co byvate v rodinnych domoh tiez mavate mravce? lebo mi kazdy rok a to vysavam kazdy den a je ich tu stale viac a viac. uz ani jed na nich nepomaha.

majka_dk
31. mar 2010

ahojte baby,

som vam nepisala ani nepamatam, ale proste nestiham, ale precitane mam vsetko! 😉

do zadu aj do predu gratulujem vsetkym oslavencom 😵 😵 😵

beus - drzim palce!

my rastieme, este stale sam nechodi, ale uz pomaly skusa, zubov mame 6, ale stale nas strasia dalsie a nechcu vyliest. zboznujeme smykacku, piesok, kosime travu (vid foto 😀 )....

drzkajte sa.

cikyta
31. mar 2010

Piki-to máš už nejaké zmutovane mravce,ked ani jed nezaberá. 😀

majka_dk
31. mar 2010

piki my byvame v panelaku a tiez tu mam mravce a tiez je ich coraz viac 😠 zatial ich hubim nechemicky a skusam co zaberie (krieda, sol, mleta skorica,..) ale ak nic tak idem tiez na chemiu lebo ma tu slahne. ja neznasam mravce!!!!

pikino
31. mar 2010

ciky ti poviem ja tie jedy volam tak nezne ze dobrotka 😀 😀 😀

majka su to sestnohy zmrdi kto ich volal?

pikino
31. mar 2010

majka on dokaze chodit s tou kosackou? nasa sa ani postavit nechce ked nema oporu v niecom stabilnom, je opatrna

majka_dk
31. mar 2010

s kosackou mu to ide aj s kocikom 😉

a o mravcoch sa teda vyjadrujes velmi slusne 😀 😀 😀

pikino
31. mar 2010

maji nescem nadavat na tomto fore som za slusacku 😀 😀 😝

to je potom sikovny 🙂

pikino
31. mar 2010

akoze moje dieta sa samo postavi len ked nedovidi na telku, ma tam zatarasu aby netrieskala do tv a nevidi. opica je to maniak televizny.

zanulienka
31. mar 2010

cafte,ja uz Elaiu povazujem za hotoveho cloviecika,sama sa postavi,posadi,sama si zatlieska aka je sikovna.ked chce jest bude kricat-haaam mamaaa.vsetko rozumie aj vsetkym jazykom-slovencine,madarcine,baskitcine.

krpcek
31. mar 2010

ahojte. vyvencene obe deti 😀 😀 . . . jedno spi a s druhym sa pojdem o chvilu hrat.
ja cestne prehlasujem, ze mravce nemame a za 7 rokov co tu byvam som ani raz mravce neriesila. 🙂 klop, klop, klop! 😀

zanu takze aj Elaia uz ovlada dolezite slovicko mnam. 😀 mojej malej ked povieme, ze budes papat, alebo ze ides papat , tak si zacne oblizovat spodnu peru a hovori mnam. 😀 😀

cikyta
31. mar 2010

U nás ked počujem slovíčko: MŇAM,je mi jasne,že mi vyletel cecok 😠

katka.ott
31. mar 2010

ahojte, my mame dnes NARODENINY a druhu zo styroch oslav 😵 😀

miavin
31. mar 2010

ahojte
katka - gratulujeme a prajeme princeznám všetko najlepšie k narodeninkám, veľa zdravíčka šťastíčka a krásnu oslavu.....
zanu - tak to je super, že je Elaia taká šikovnučká, to náš drobec absolútne neposlúcha, beží vždy opačným smerom ako idem ja, už ani nočník nepoužívame - nejak sa to pokazilo... 😒

katka.ott
31. mar 2010

dakujeme za gratulacie, vecer pridam nejake foto a poslem aj do aalbumu apriloviek 😉

cikyta
31. mar 2010

Danielke,Terezke-všetko najlepšie k 1.rôčku!!!!!!!!!!! 😉

cikyta
31. mar 2010

Baby,nemali ste po 3.očkovaní soplíky?Už nestíham odsavať.Celé poobedie ☹ Aj menej papá-no to možno skrt zubky,lebo nám idu.Ale tie soplíky mi nejdu do hlavy ☹Ci aj to môže byť zo zubkov?
(dufam,že sme nechytili nič v čakárni u dr.včera 🙄)

petusko
autor
31. mar 2010

ahojte 🙂
najprv vsetkym vsetuckym oslavencom prajem zo srdca vsetko dobre, nech su vzdy zdravi a spokojni 🙂
krpcek, krasny hafan 🙂
pikino, aj my mame mravce a to mame aj nove podlahy a steny a aj tak lezu 🙄 pouzivam kriedu na mravce, zabera, kym nevylezu niekde inde 😠
bea, blahozelam!!! velmi drzim palce, aby to bolo tak ako ma byt, v poriadku! ja verim aj na zazraky 😉 opatruj sa 🙂
ciky, Marcel mava pri zubkoch sople, ale riedke a priesvitne. po ockovani nemal.
a ake su sikovne vase deturence 🙂 nas Muco namiesto pa-pa dava cau, ze dvihne ruku nad hlavu 😅 a najnovsie sa naucil ako robi konik. aj pytat si vie, ukaze ruckou na to co chce. najcastejsie chce zapnut telku 😀 a neviem, ci to aj vasi, ale on najradsej sedi v kcuhyni pod stolom poprepletany pomedzi nohy stoliciek. vydrzi tam dlho, sa tam plazi a sada si, trepe si hlavu a nakoniec zacne vrieskat, lebo ho treba vyprostit. 😀
my mame zase Petika maroda, nachytal infekciu, ma afty v ustach a aj nosteku, je nervozny, placlivy. Dnes sme boli u dr., v najvacsom lejaku, nebolo kde parkovat, sli sme kus pesi a jasne ze petik trafil kazdu mlaku stylom, ze boli osplechnuti aj dalsi traja nahodni okoloiduci 😅
no som dohnala prispevkovy deficit, zas mam na par dni pokoj 😀 😀 idem poukladat drobce do postielok, snad tato noc bude lepsia, minulu sme kvoli Petiovi nespali vobec nic 😒

macikjm
31. mar 2010

ahojte,...
aj my prajeme oslavencom vsetko najlpesie..batoliatka nase... 😵

cikyta
1. apr 2010

Ahojte.
Ja som spala ! A nieje to 1.apríl!!!!!!!!
Sise zabral čaj z valerianky a zobudila sa možno len 5 x aj to skrz sopel 😠 Ja som ju aj 2O x kontrolovala,ale hlavne som spala!

Fuha,máme soper parádny.Len v 1 dierke 😖

Inak gratulem dalsim oslávencom malinkým!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre