Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zuzik25
21. apr 2010

cafko,
mia, no take pridavne spatne som nasla, kukni:

http://bobacik.mimishop.sk/detail.php?zbozi=121...

krpcek
21. apr 2010

oslavencom vsetko naj!

zuzik a mia ja som si kupila toto http://brendon.sk/Products/ViewDetails/22835?st...

daanka85
21. apr 2010

Ahojte baby, tak zase ste tu toho popísali, kým som tu chvíľu nebola... Len letmo som preletela o čom sa to tu tak točilo...
Tak: všetkým oslávencom všeeetko naj 🙂 (ušlým, terajším aj nastavajúcim 😉 )

Chorým skoré uzdravenie, dufam, že všetci skoro vyzdraviete...

Ináč aj my máme slnečník, už sme ho aj vyskúšali, no mala ním šermuje o dušu, takže 😒 Neviem, či z toho niečo bude, tá strieška (clona) sa mi ináč veľmi páči, ak bude nutné, tak nad ňou pouvažujem 😉 Pretože okuliare na očkách nechce ani náááhodou ☹ Vám deťuchy v poho držia???

A ináč aj naša Emka len von a von a kde vidí hrbku detí, tak len tam by bežala.. A je jej jedno čo sú to za deti, či cigančatá, hlavne, že to skáče a vreští 😝.. A z kočíka nie že sa mi vykláňa, ale na rovné nohy postaví 😲 takže už bez pásov ani na krok!!! Doteraz sme ich nepoužívali, prikryli dekou, aby bolo teplejšie na prdelku...

Takže asi tak, idem vás ešte preletieť pár strán späť...

daanka85
21. apr 2010

ináč, aj ja som už začala riešiť pridavne zrkadlo...
Krpi a tot, na ktoré si dal alink ty sa dá používať aj teraz? Ked uz maju deturence otočené sedačky v smere jazdy? Kde ho potom upevníš?

My sme používali toto- kým bola malá vo vajku.. Tak to bolo k použitiu... Teraz sa v ňou tak akurát olizuje 😀 ona sama a stále ho chce mať v ruke počas cestovania 😅

daanka85
21. apr 2010

Nepridala som link 😖 Tu je: http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://www.b...
No teda, to je linčisko 😀 😝 😀 😝 😀

A Krpi, už som klikla aj na druhý obrážťok 😉 už vidím, kde sa dá teraz pripevniť... A super cena 😉

krpcek
21. apr 2010

danka kym stihnem odpovedat, si aj sama odpovies. 😀 😀 hej, da sa pripnut dopredu - dokonca dvoma sposobmi, ale ja ho mam nalepene vpredu . . . je to celkom dobre, aj ked by som ho prijala aj vacsie, ale to asi nebude nikdy dost velke.
ale aj tak sa dost casto tocim dozadu 😅 😀

daanka85
21. apr 2010

Ešte taká smutnejšia vec... Baby, toto je dievčatko, s ktorým sme sa stretli v pôrodnici.. Narodilo sa deň po našej Emke.. Nedávno som sa dozvedela, že je choré a potrebuje pomôcť... Možno práve preto, že je vo veku naších detičiek o to viac cítim akúsi blízkosť...
Až vtedy som si uvedomila, že takéto veci, ked sa rozčulujem, že malá nechce spať a toto a hento... sú oproti tomuto malichernost...
Pridávam link, ak by ste niekto vedeli o nejakom sponzorovi, ktorý by Miriamke mohol pomôcť... A spomente si na ňu v modlitbách...
Na jej stránke sa všetko dočítate, o tom ako sa to zistilo, ako sa majú teraz a čo ich čaká, uvidíte fotky malej Miriamky......

http://www.miriamkapauculova.estranky.sk/clanky...

krpcek
21. apr 2010

tak ja pridam jednu stastnu spravu - dnes sa mojej kamaratke narodila mala Karolinka!! 😵 😵

daanka85
21. apr 2010

Krpi, blahoželám, hlavne zdravíčko 😉

miavin
22. apr 2010

krpi, zuzik - dík za linky, niektoré z tých dvoch objednám,,,,,uvidím čo povie manžel

miavin
22. apr 2010

a všetko najlepšie naším malým oslávencom , cmuky cmuk 🙂

baska19
22. apr 2010

Dakujeme za blahoželania aj ked su take všeobecne iste ste mysleli aj nás 😀 😀 😀

miavin
22. apr 2010

jéééj Baši - no tak srdečne gratulujeme a Barborke - anjelikovi len to naj naj naj......cmuk

baska19
22. apr 2010

Dakujeme Mirka, som ja ale hrozná takto na seba upozornovať 😀 😀 😀 ale baška mi buba už vyše hodinky tak sa nudim 😎

baska19
22. apr 2010

Mirka a dnes tu mame jarne trhy takže len čo sa baška zobudi ideme do mesta u mamky mame obed a potom hajde po stánkoch 😉

beadz
22. apr 2010

ahojte kocky. co mate nove ?
posielame vsetkym oslavencom pusinky a prajeme veeela zdravicka 😵

giuli
22. apr 2010

všetko naj oslávencom... 😵

miavin
22. apr 2010

Baši - ozaj sú dnes trhy???? no tak to pôjdem na langoš a na balon s malým...no my okolo 11.30 budeme papať, takže okolo 12 pôjdeme vonku
Bei - ako sa máš? už som sa strachovala, čo je s tebou

krpcek
22. apr 2010

ahojte .. . ja mam za sebou nejake divne rano. malej som dala papat tak ako kazdy den, na ranajky milacik a potom vypila asi 150ml cajika, nic jej nebolo a zrazu hodila sablu, ale taku, ze normalne prud. tak som ju poumyvala a hrali sme sa dalej, sedela mi na kolenach a zrazu dalsia sabla, tak som ju zobrala na ruky a isla som s nou do kupelne, po ceste dalsia a v kupelni este dalsie dve - vyvracala mi cely milacik aj s cajikom. 😅 neviem, ci jej to len nesadlo alebo na nu nieco lezie.
poobede chceme ist na floru, ale ked jej bude zle, radsej pojdeme az zajtra.
co myslite? moze to byt, len ze jej to nesadlo? nikdy sme taketo sable nemali, az na pripady, kedy sme do nej natlaacili viac ako vladala. 😅

beadz
22. apr 2010

mia, som v poriadku, ked odhliadnem na to napinanie. a unavena som jak kon, vkuse by som len spala, no, ale da sa.... ?
aspon maly ked spinka, trochu lahnem, lebo by som nevydrzala do vecera. ale tym padom to tu vyzera akoby tu spadla bomba, bordel jak v tanku, zehlenia mam tolko ze ... ani nehovorim. stale si vravim ze vecer vyzehlim, ale to som uz taka hotova ze ani panelak nepozriem do konca a spim ako zarezana.
takze tak. uz aby ten zaciatok bol za mnou, lebo som z toho len nervozna.
krpcek, a nebolo jej vela toho cajika ?

zanulienka
22. apr 2010

krpy-milacik a caj nie je dobra kombunacia alebo pockat z tym cajom aspon polhodku

krpcek
22. apr 2010

bai ona tak vzdy rano pije cajika, niekedy este viac.
zanu kazde rano to tak ma, a cajik mala asi po pol hodinke, tak neviem. . . .ale dost rychlo dnes zjedla toho milacika. 😖

beadz
22. apr 2010

no, reklama skoncila, tak ja padam. majte sa, dufam ze sa ozvem skor ako o tyzden zase...

miavin
22. apr 2010

Bei - tak sa vykašli na žehlenie a veľa oddychuj, nech manžel požehlí 😀

miavin
22. apr 2010

no tak my sme napapný, mali sme špenátovú polievočku s haluškami - mňam sa podarila a ideme teda vykuknúť na tie trhy

miavin
22. apr 2010

pridala som ešte foto - keď nášmu synátorovy niet rady..... 😀

zuzik25
22. apr 2010

cafte,
krpy, dik za link, lepsia cenu veru.

baska, barborke vsetko naj. 😉

juuuj krpy ako ti zavidim floru, nasa vystava u nas stoji za prd, stake ti isti predajcovia a nic nove a zaujimave.
som sa bola doobeda vysantit v baumaxe, aspon zeminu kupit a oleander som si konecne zadovazila, som zvedava ci mi nevykape.
mia, no maly je riadny horolezec. 😀

nany100
22. apr 2010

barborke posielame cmučky a prajeme všetko len to najlepšie...zdravíčko a lásku...

dankaa, veľmi smutné...ťažké je to čítať, čo potom zažívať ☹

bea, hlavne oddychuj, o pár týždňov sa energia vráti 😉
krpy, fúha...naša veru ešte takto nevrackala...skús na pár dní vysadiť miláčika a dať radšej jogurt

cikyta
22. apr 2010

Ahojte.Tak práve sme mali menší uraz.Boli sme aj u dokiny,no má hodinu prestávku,tak sme boli u druhej............Vraj na šitie to ASI nieje a treba len repíkom vytierať a nechať tak.Má tam zrazeninku mojko ☹ Tak máme počkať do zajtra,ak by to zase chcelo tiecť.
Postavila sa zo šerblíka a potkla o tričko,tak narazila tvárou o hranu postele.
Prehrýzla si peru škaredo a krvičky bolo všade.Plakali sme obe.Kuk foto už po všetkom,ked už bolo dobre (ešte má tričko pokvapkané) 😢 :

nany100
22. apr 2010

bože ciky, vy teda máte šťastie na úrazy ☹ ...fuuu, nech sa Siske rýchlo zahojí a netreba to zašívať ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre