Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
2. jún 2010

no tak to ste si vybrali super výletik
nám tatino dojde v piatok ráno - v sobotu frčíme do poľska na nákupy a v nedeľu by som chcela ísť do KE do ZOO - hlási pekné počasie.... 😀

cikyta
2. jún 2010

Zanu-nie.Mala také fuzy ako ocko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zanulienka
2. jún 2010

ciky-ty si dilina 😀 ja tiez som kukala Oravu,ci si nieco najst dopredu alebo ist a cestou si hladat,pretoze tak je to ovelalacnejsie a je kopa ubytovania po ceste.
ciky-pridate sa?

cikyta
2. jún 2010

Zanu 😀 😀 😀 aká vtipná hned z rána!!!!My budeme ešte velmi dlho dovolenkovať len okolo bytovky 😀 😀 😀

zanulienka
2. jún 2010

my chceme ist len sobotu-nedelu.na orave staci len dva dni,aby si spoznala vsetko historicke 😅

cikyta
2. jún 2010

Silvinka musí spoznať najprv historiu noveho bytu....a ked zostane čas,tak sa chystáme do ZOO do Bojníc pozrieť zvieratká. (Cestou máme aj babku s dedkom,takže zvieratká ako zvieratká 😉 )No a potom pôjde Silvinka s ockom na rybačku (len neviem,či si chudák stihne aspon udicu rozložiť prinej 😀 )

zanulienka
2. jún 2010

my sme boli tu v zoo,bolo super.bojnice sa mi nejak nepacia,neviem nie je to moj styl ako ma vyzerat zoo.

cikyta
2. jún 2010

No Zani,nebud rozpačmaná.My sme vdační aj za Bojnice 😅

Každý rok chodíme do Španielska do Zoo,ale tento rok to chcelo už trošku zmenu 😀

zanulienka
2. jún 2010

ciky 😀 ,aj som si myslela.bojnice su vsetko hore kopcom slapat,zviera sem-tam(prievan).

cikyta
2. jún 2010

Zani a to v Španielsku stojíš na mieste a zamestnanci ZOO ti nosia po jednom zvieratku pred noštek na 5 minut,že :
Aha kukajce kukajce ... a ide dalšie kukajce kukajce...a dalšie kukajce kukajce no hlavne...............nehýbte sa milá Žanka,nehýbte ! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
2. jún 2010

Nemôžu byť pokope,vieš aký by to bol smrad ? 😀

cikyta
2. jún 2010

A máš to v rámci prechádzky 😉

zanulienka
2. jún 2010

ciky,nebuzeruj!nie tu chodis v zoo autom,prechadzate pomaly okolo vsetkych zvierat,ktore su pustene a tiez pridu k tebe.niektore su v klietkach cize vystupis z auta a kuknes.preto chodis z autom,pretoze espana ma strasne vela kopcov a vacsinou zoo mas na kopci.jedno zviera ma asi tolko miesta ako je cele zoo v bojniciach.ale je zle,ze nemame vela miesta na parkovanie.co bolo nieco rovne tam su domy 😎

cikyta
2. jún 2010

Autom...no fasa safary 😉 A nevyskočia ti kozenky na kapotu?

zanulienka
2. jún 2010

ale kde,oni si uz zvyknute na obecenstvo.ale je to fakt zazitok,ked taka zirafa chce s tebou jazyckovu 😀

ivanulienka81
2. jún 2010

dievcata, Misko uz buvka a dokonca vonka prestalo prsat, tak dufam ze to vydrzi za nejaky cas aby sme stihli aj vonka vybehnut.... co dnes varite na obed detickam? pytam sa kvoli ispiracii

cikyta
2. jún 2010

Zani,takže tvoje kozy su zvaknute na obecenstvo??? 😀 😀 😀 😀

Iva-ja zeleninku s kuriatkom a vločkami.

cikyta
2. jún 2010

Bože zvaknute 😖 oprava:
ZVYKNUTE

zanulienka
2. jún 2010

ciky-od zavisti ani pisat nevies,co? 😀

cikyta
2. jún 2010

Vieš čo,ani nie. Aj moje kozy si zvykaju na obecenstvo.Zvlášť ked ich vytiahne za ňufáky von moja dcerka 😠

ivanulienka81
2. jún 2010

ja uvazujem dnes len nad niecim lahkym a jednoduchym, rezance so struhankou... mali sme slane ranajky, moze byt sladky obed

cikyta
2. jún 2010

Iva-ako robíš tie rezance so struhankou? (viem,jednoduche,no nikdy som to nerobila 😅 )

ivanulienka81
2. jún 2010

rezacne, zatial este stale bezvajecne, uvarim normalne vo vode a v druhom hrnci zohrejem kus masla, poprazim tam struhanku, prisladim trocha a rezanceky do toho vmiesam ... hotovo

cikyta
2. jún 2010

A prisladíš tým sirupom?

ivanulienka81
2. jún 2010

ano

cikyta
2. jún 2010

Hm.No že dík 😉

cikyta
2. jún 2010

@zanulienka sa nakakala?

ivanulienka81
2. jún 2010

ten sirup ma konzistenciu ako med, aj tak vyzera farbou ako med

cikyta
2. jún 2010

Zanu 😉

cikyta
2. jún 2010

Hm.Včera mi bol muž v takej predajni,no zabudla som na to.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre