Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
9. jún 2010

@zanulienka Asi hej.Ved je už 13 mesiacov stare 😀 😀 😀 😀 😀 😝

nikinka008
9. jún 2010

boze, uz my take nervy urobila teraz mala ze konec 😠 nemoze ist spat bez toho ze by nedostala predtym zachvat placu a nervov 🙄 vylezie na gauc hore a dole z neho chce zliezt krokom do neznama 😠 a potom chyta take zachvaty ked jej to nedovolim 😠

macikjm
9. jún 2010

danka...je mi to velmi luto... ☹ myslime na vas...drzte sa...

zanulienka
9. jún 2010

niki-pusti ju,spadne a druhykrat si rozmysli,mozno 😅

nikinka008
9. jún 2010

zanu,uz len to mi chyba k stastiu aby si daco zlomila ☹ 😖 ja uz neviem co snou niekedy 🙄 ....dala som ti link na tie sandalky,pozerala si? 😅

nikinka008
9. jún 2010

danka,drzim vam palce,je to strasne co sa to deje ☹ urcite je to taze,vela sil 😔

nikinka008
9. jún 2010

ciky,mala nema chybu na tych fotkach tohovy anjelik 😀 .....sarke sa siska paci lebo ked som si prezerala fotky tak som ju mala na rukach a po cely cas mavala na nu a hovrila ahoj papa 😀 vkuse

nikinka008
9. jún 2010

😀 😀 😀 😀 😀

zanulienka
10. jún 2010

niki-mate doma nove zvieratko? 😀

cikyta
10. jún 2010

Ahojte.
Niki-presne toto robí Sisa.Večer a začala aj cez den.Večer ju chytá muž,no cez den ju hreším a fakt dobieham v poslednej sekunde ☹
Aj Siske som ukázala BABU SARKU. 😵 A tiež že jé bába.

baska19
10. jún 2010

niki mne lietala po posteliach v jednej izbe mame do L a tiež som ju chytala ale raz som nestihla dobehnuť a padla na zem na koberec a začala sa rehotať a od vtedy to už nespravila a pekne zlieza dole ako som ju už dávno naučila 😉 možno ju fakt treba raz nechať a už tomu dá pokoj

cikyta
10. jún 2010

Baska,hej ved ja by som ju nechala,no máme všade plávačku a včera som zistila,že sa NEPOUCI.Buchla si riadne hlavičku o stenu,lebo skákala po našej postely.Trošku poplakala a potom podišla ku stene a začala si trieskať znovu hlavičku o stenu,no už naschvál.No je to normálne??? 😅

cikyta
10. jún 2010

Jáj práve som počula buchnutie a plač...letím,že kde je?
Otvorím wc-nikde.
Otvorím jednu izbu-nikde
Otvorím druhu izbu-a tam boje uplakené deculko 😀
Zavrela sa tam nechtiac.
No začínam spoznávať výhody 3-izboveho bytu 😀 😀 😀 😀 😀

zanulienka
10. jún 2010

ciky-moja elaia si trieska o hlavu o zem,stenu,sama si ju bije...ci je to normalne,netusim 😀

cikyta
10. jún 2010

Zani-ešte aj ked ju kojím a napoly spí,tak si ťahá strašne vlasy a plieska facky po hlavičke! No pomoooc 🙄

zanulienka
10. jún 2010

a po tych fackach sa elaia rozplace,asi ju to zabolelo

baska19
10. jún 2010

no to buchanie hlavičky o stenu poznám mne baška buchla o kachličky v kupelni naschvál inak to robí o loptu a tak a sama ostala prekvapena ako to bolí. My mame aj pri sedačke taky mäkky koberec na podlahe takže si neublíži ale aj tak nie som nadšená ked tam vylezie lebo sa potom nakláňa cez operadlo na boku a naťahuje sa do koša na prádlo raz som ju len tak tak chytila za nohu bo by letela do koša hlavou dole 🙂

zanulienka
10. jún 2010

niki-mame trosku ine,ma na nich aj obrazok minnie

zanulienka
10. jún 2010

baska-a potom sup s nou do pracky

baska19
10. jún 2010

praveže do čisteho takže už len vyžehliť 🙂

ivanulienka81
10. jún 2010

babulky aj misko si sam bucha hlavku... asi je to ok 😅 a sa pokusa robit aj stojky... hocikde aj na ulici polozi hlavu na zem ako keby chcel urobit stojky alebo kotrmelec
dnes som bola kuknut nove nocniky, lebo minule som zbadala take co maju volant... zeby sa to mlademu mozno aj pacilo... ale ked sa tym neda tocit ani to nepiska tak neviem... porozmyslame este

nikinka008
10. jún 2010

zanu,nestras 😀

nikinka008
10. jún 2010

ciky,takze uz ma prvu kamaratku 😀 az potom by si videla ten bordel keby sa dali do kopy 😀 😀 😕

nikinka008
10. jún 2010

ona vylezie aj na stolik a postavi sa na neho a bum dole 😔 uz som ju raz len za jednu ruku stihla chytit tak zokocila ale nespadla lebo som ju drzala a raz uz aj skocila bez pomoci 🙄 nastastie sa nebuchla 😔 ...neviem stale nieco vystraja,potom mam taky blby pocit ze nerobim nic ine len od rana do vecera na nu kricim a zakazujem 😔 ale da sa inak? 😕

nikinka008
10. jún 2010

jedna super vec ze uz zaspava cez den v postielke 🙂 aj ked muskm byt vedla na posteli ale zatial nevadi to poriesim asi neskor ked uz bude rozumnejsia 😅

ivanulienka81
10. jún 2010

nikinka, u nas opacne, ja sa pravedze musim cez den skryt ked zaspava v postielke, asi ho rozrusujem 😅
chcela som sa opytat, ci ste boli na rocnej prehliadke u zubarov s drobcami... mne pediatricka odporucila, ze je to dobre ale ze to s detskymi zubarmi nie je dotiahnute, ze sa mam dohodnut so svojou, volala som mojej zubarke a ona mi povedala, ze robia prehliadky iba od troch rokov, tak teraz neviem ci mam oslovit inu zubarku alebo sa na to vykaslat... hm? vy ste uz boli na prehliadke alebo sa chystate?

ni.kolet
10. jún 2010

Ahojte.
ivanulienka81
My sme boli u zubnej, keď mal 1 rok a teraz sa má chodiť každého pol roka. K pádom. Malý raz spadol s postele. Spal so mnou a nejako sa pregúlal až na druhý koniec. Nejakým zázrakom si nič nebuchol. Včera sa mu podarilo spraviť vežu z piatich kociek. 🙂

cikyta
10. jún 2010

Hádajte,kde som dnes kojila....
-na cintoríne 😅
Sadla som si na hrob mojej svokrušky a tam 😒

sabinazv
10. jún 2010

ahojte,

ja len tak na skok... idem sa pochvalit, moje dieta pije ! konecne sa vie riadne napit... sice pil aj z poharika, ale to len tak trocha, ale kupila som mu takuto flasu http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro... a pekne vie cez tu slamku pit, wow 😎

Jaj a je uz poriadne leto, hic, sme dnes napustili bazenik a vysantil sa... a vraj bud.tyzden zasa ma byt iba 18 st. ci co som to zacula 🙄 staaaaale je to pocko divocina...

sabinazv
10. jún 2010

no ciky... tiez dobre 🙂
my ked sme vonku, tak nepyta... ked chodime plavat a mama je v plavkach, tak na mna tak pozera - na tie partie ... ale voda je jeho zivel, tak zabudne 😅 ale tesim sa ze pije konecne... uz by som to kojo chcela postupne obmedzovat fakt len na vecer/noc a rano... a postupne dost... aj sa mi celkom rozjedol uz.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre