Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

krpcek
23. jún 2009

ahojte. tak vcerajsi koncert totalne fiasko. prisli sme v polke koncertu, lebo dilinkovia zacali hrat skor, prsala jak hovado, na velkoplosnych obrazovkach nic nedavali a ked davali tak sa na to nedalo pozerat, moj drahy ozraty jak sepelin do vsetkeho mrnoval. no des.
dojdeme domov mala hore, mama hovori,ze spala pol hodinu - asi ta mala bosorka citila, ze nie sme doma, lebo neplakala, len nechcela spat.

zanu z takych navstev si nic nerob, aj ku nam chcu prist moje tetky, s ktorymi sa stretavame akurat tak na rodinych oslavach a to je vsetko - no oni si povedali, ze chcu prist pozret malu - tak hovorim, ze OK, ale az cez leto, aby sa dalo sediet vonku. tak sme sa dohodli s muzom, ze ked bude pekne urobit gulas party a potom vsetkych pozveme, nech to mame naraz z krku, lebo mala neznasa navstevy . vzdy je strasne nervozna.

zanulienka
23. jún 2009

prisla som nato,ze preco je Elaia blondina.ved ja som pocas tehu vypila quantum mlieka,to jej vybielilo vlasky 😀 neviem preco,ale neviem si zvyknut na jej meno-nehodi sa jej,vzdy jej poviem po madarsky-kicsibaba-mala babika

zanulienka
23. jún 2009

ja sa pripravujem na taketo navstevy,ked budeme na svk.ved to,ze deti nelubia vela cudzich ludi

sabinazv
23. jún 2009

takze nebolo dobre krpy? ja som pocula same pozitivne ohlasy od znamych... ale ten dazd musel byt odveci,to je fakt... a naozaj zacali hrat skor? take hviezdy? nepozreli ste si zle zaciatok? 😎

inac aj my sme to tak spravili... urobili sme taku party koncom maja a takej kvazi chate, pozvali rodinu... nachovali vsetkych, vyobzerali maleho, prevzali dary a pokoj svaty... 🙂

sabinazv
23. jún 2009

zanu, na SVK ju mozte volat Elenka a v espanol Elaika 🙂

zanulienka
23. jún 2009

elenka-fuuuj,moja mama jej hovori cez skype-Elajuska.ide ma vtedy porazit

pikino
23. jún 2009

zanu ty mas taky problem koa ja. tiez tej mojej neviem prist na meno. 😀
volame ju decko,maly prdo, zaba, drobec ale menom len ked ma nastve. 😀

zanulienka
23. jún 2009

piki-vsak?asi potrebujeme cas 😀
konecne spi,som si ju pekne naucila,ze o 12.00 sa spinka v postielke,aspon hodku,ziadny mikrospanok

sabinazv
23. jún 2009

no a? teraz idu tieto "staromodne mena" , su v kurze 🙂

my s menom nemame problem... volam ho Daduš 😅

krpcek
23. jún 2009

sabi nebolo tak dobre, ako pred troma rokmi. 😠 mozno aj zasluhou mojho stareho.

a zacali hrat o osmej. buzeranti. ja som sa spoliehala na to, ze zacnu ako pred troma rokmi o pol desiatej. 😖 preto sme prisli neskoro.

zanulienka
23. jún 2009

sabi-ja mam kamosku co ma syna Daniela a ked bol malinky vzdy sme ho aj my volali Dado,Dadulo

zanulienka
23. jún 2009

krpy-ty sa zo svojim nenudis vsak?

krpcek
23. jún 2009

asi mi chyba taky ten prvotny osial, ked vstupia na podium a cely dav sa rozkrici. ta euforia, cakanie a vzrusenie pocas prvej skladby. 😠 som nasrata.

krpcek
23. jún 2009

zanu nie. hlavne, ked ma kamosku borovicku. 😀

sabinazv
23. jún 2009

krpy a co, jemu sa DM nepacia, ze sa tak pripil? 😀

krpcek, ale to je nic.. moji kamosi sa vybrali na DM v sobotu vecer... aj sa cudovali, ze tam este nikto o pol siedmej nie je... a potom zistili na listkoch, ze az 22.eho su 😀

zanulienka
23. jún 2009

krpy-nabuduce,bez stareho

krpcek
23. jún 2009

sabi vraj do nalady. 😠 ale asi iba do jeho, lebo mne to totalne znuchutil. 😠

zanu tak tomu ver. nabuduce sa opijem ja skor ako on, aby nemohol pit a musel soferovat. a bude mat po chlebe.

krpcek
23. jún 2009

keby som na nich uz nebola, sralo by ma to ovela viac, ale takto . . . 🙂

zanulienka
23. jún 2009

krpy-ticha domacnost dneska 😠 😀

lindula3
23. jún 2009

krpy a co mate z toho chlastu? ozaj nejdes von? my si ideme s malou trosku pomoknut

pikino
23. jún 2009

krpi si ho tam mala nechat nech si dojde domov ako sce. 😝

krpcek
23. jún 2009

zanu to ani neviem aka je. 😀 ja sa nedokazem na neho dlho hnevat. 😅

lindus nejdeme, sme zmokli doobeda, teraz ideme papat. ak by sme isli zavolam ti.

piki na to ja nemam srdce. 😅

krpcek
23. jún 2009

no opustam vas - dieta vola. 😀

krpcek
23. jún 2009

ale dostal dobry darcek za to - rano o 6-tej sa mala posrala az na krk, tak som ho zobudila aby ju siel prebalit. 😀

daanka85
23. jún 2009

Ahojte maminky a miminka 🙂
Ako sa dnes mate? My tak... Mala este poriadne od rana nespala... 😒 Sice spala celu noc... Ale doobedu este skoro vobec... Mrnka... Ale neplace, tak neviem 😒 ... Teraz ju segra vzala kus von do kociara, lebo aspon na kus tu prestalo prsat... Vcera sme vobec neboli a v nedelu, len autom pri babke... HRUZA!!!
Vy co porabate? Drobci posluchaju a spinkaju???

cikyta
23. jún 2009

Ahojte. 😀 😀 😀
Ani my nevieme malú volať Silvinka.(Hlavne že ked bola v brušku,volali sme ju tak stále)
Môj muž ju teraz volá Hanička,Hani....atd....Neviem prečo.Asi že ja som Anna,tak mu asi pripomína mna.... 😀 Vravel,že jej ide skôr meno Hanka,ako Silvia a už to lutuje,že sme jej dali také meno. 😀

zanulienka
23. jún 2009

ved to,skoda,ze hned musis dat meno.mohlo by to byt tak,ze sa narodi a do mesiaca jej das meno ake sa jej hodi,nie'

cikyta
23. jún 2009

Danka,od rána ju uspávam.Teraz ju kolíšem nohou v lehátku a má nepokojný spánok.Sakra,ešte aj návšteva príde.Šlak ho traf! Rada mám výkendove návštevy,nie cez týžden,ked som sama doma a nestíham zaopatriť ani seba,nieto ešte ich! 😠

zanulienka
23. jún 2009

ciky-podla mna je mala cela otec

sabinazv
23. jún 2009

v mexiku je to s tymi menami vraj tak... tusim 3 mesiace su na to...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre