Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
15. okt 2009

no jasné - ja som teraz v chebe v tescu kúpila tú modrú bundičku za 150 cz - no super, sa vytešujem... ak budú akcie - budem ťa informovať... 😉

daanka85
15. okt 2009

V tecsu sa da...
Ale ja do Chebu nechodim.. JA len KK a PP a ked som este chodila do skoly, tak PO...
A co tam v CHebe? Na nakupy ste boli??? Krasna ta bundicka...
Ako vravim, v tescu sa da...
A tam sa mi aj páči nakupovať (najma ak su vypredaje a najlepšie 50-70% 😀 )... 😉

ni.kolet
15. okt 2009

Ďakujem za gratulácie. Spravila som nám k výročiu pizza quatro formaggi . Mňam. Darovali sme si tričká. On mi ho kúpil na Rysoch a ja jemu Do Afriky. 🙂

miavin
16. okt 2009

Dobré ránko
Dani - v chebe mám brata - sme tam teraz boli na víkend....no ináč ja tiež len KK a PP ak sa do PP dostanem... ale naozaj, keď sú akcie, tak sa dá 😉

jankaaa
16. okt 2009

ahojte babenky tak my sme uz hore od piatej drobec akurat zaspal este na chvilu ale uz sme zase hore 🙂

a dnes mame pol rocika 🙂

miavin
16. okt 2009

jankaa - všetko najlepšie k polrôčku prajem, veľa zdravíčka a radosti so spoločného života 😉

jankaaa
16. okt 2009

mia dakujeme krasne 🙂 idem ja varit, upratovat pokial sa da.....

sabi pridala som foto das aj nas do toho polrocneho albumika?

zanulienka
16. okt 2009

dobre ranko-piki si lepsia odomna 😉 ,my nastastie mame sporak ekektricky-dotykovy.cize ak uz nemam v hrnci vodu vypne sa sam

zuul
16. okt 2009

ahojte maminky,

blahoželáme k polrôčkom a aj my sa pripájame.
už sme po očkovaní a na poradni 70 cm a 7900 g. máme papať vo veľkom a aj lepok 😀

maminky dnešná noc klobúk dolu. uložila som ho spinkať o 19,45 takže si odspal svoju 45minútovku a šup hore. potom som ho ešte raz uspala ale nepomohlo. od 22,00 bol u mňa v posteli, som ho nechala vyplakať, tak sa tak pogrcal, že som prezliekala periny, potom aj jeho na prebaľováku a to hodil takú grcku, že znovu prezliecť. on sa mm na rukách len smial a chcel sa hrať.
som už bola veľmi nervózna, zlá mama. nakoniec zaspal okolo 22,30 u mňa na posteli. strašnéééé ako som sa k nemu správala.
ale nemôže byť o 21,00 vyspatý!!

sabinazv
16. okt 2009
sabinazv
16. okt 2009

a inac dobre ranko 🙂

gratulace od nas pre dalsie polrocne osobky 😵 😵 😵

zuul, tak misko je uz riadna korba 😎
inac aj danko minule tak velmi plakal a potom grcol... asi sa prejedol, oni este nevedia kedy maju dost...

zuul
16. okt 2009

sabi asi mu už nebudem dávať na večeru tú kašu. asi mu je ťažko.

ja pridám cez deň fotku aktuálnu.

nás pochválili, že sme samí sval a že vie pekne sedieť 🙂

zuul
16. okt 2009

úžasné sú tie naše detičky.

sabinazv
16. okt 2009

ok, tak potom pripadne vymenim, ak inu dodas 😉

a ty este aj kojis zuul? ja som zvedava aky bude jedak tento nas maly... uz ma bolia didi z toho jeho sosania...joj, uz je velky a mocny... si neviem predstavit ked niekto koji do 3 rokov a viac 😎

krpcek
16. okt 2009

ahojte.

tak dnes bola jedna z tych lepsich noci - bola hore len 3x 😀 takze som sa celkom aj vyspala.
sabi tak to kojenie trojrocneh 😀 decka si neviiem ani ja predstavit. . . uz teraz mam rozkusane bradavky kazdu chvilu. . . .

no idem s nou nieco urobit, lebo mrnci v postielke . . . asi pojdeme von, kym neprsi.

petusko
autor
16. okt 2009

ahojte 🙂
my sme tiez mali inu noc ako tie ostatne, Marceli sa zobudil o tretej a nie a nie znova zaspat. Potom Petko dokvitol k nam, takze sme do siestej sa tlacili vsetci styria v nasej posteli, ja s manzelom sme snad ani nedychali, len nech deti spia 😅
poculi ste o levickej nemocnici? my sme tam boli, si neviem predstavit byt tam teraz v tej zime 🙄

krpcek
16. okt 2009

petusko ani sa nedivim, ked maju take dlhy. . . este ked ja som robila tak mali take dlhy, ze to by museli vyhrat v sportke aby to splatili. 😅

sabinazv
16. okt 2009

ano videla som, ze nekuria vo vasej nemocke... to je ozaj fasa a vyhra sa tam terraz dostat... 😒

petusko
autor
16. okt 2009

je to blbe, lenze k nam je to najblizsia nemocnica, potom mame Nitru ale ta je preplnena a dalej uz len Nove Zamky alebo na opacny smer Ziar nad Hronom. tam kym by som dolsa, tak mozem aj skapnut 🙄

sabinazv
16. okt 2009

no ale snad to nejak vyriesia...nejaky filantrop by to mohol zatiahnut... taky Kollar napr... ale sice sa dako vo velkom zacal rozmnozovat, tak potrebuje pre family looove 😎

dooscoby
16. okt 2009

jankaa gratulujeme ku 6 mesiacikom 🙂 ...my sme tiez mali v celku dobru noc...chodime skoro spinkat uz o 18 sa uklada a o takej siedmej uz odfukuje..potom sme hore na krmenie medzi 21-22...okolo jednej tretej a piatej rano a okolo 6stej uz vstavame...nam lekarka odporucila kojit este cely 6 sty mesiac lebo dobre papa mame okolo 8 kg 😀 pri porodnej vahe 3420 gr ale uz som zacala zeleninkou necem aby ostala na mliecku aj tak je to maly zavislak 😎 ..ideme dnes podpisat zlumu na kupu bytu tak dufam ze to uz vyjde..teraz sme v podnajme maly sme ten byt odkupit ale vlastni ho taka pip pravnicka takze na pravnikov bacha ..idem kuk telku a chrumat pop corn

krpcek
16. okt 2009

nitra je tiez dost zadlzena, ale tu by nemali odpojit, kedze je fakultna.

ale inak vsetky nase nemocnice su zadlzene - niektore viac, ine menej. asi jedina nemocnica, ktora nemala ani jeden dlh bola KE Saca.

sabinazv
16. okt 2009

krpcek, ale ty aky mas prehlad 😕 😅

krpcek
16. okt 2009

aj my prajeme oslavencom vseeeeecko naj.

krpcek
16. okt 2009

sabi, to preto, ze som z nemocnicami spolupracovala - dodavali sme im zdravotnicky material a viem kolko dlzili nam a inym firmam. vies s ktorymi sme boli na sudde, ktore boli v exekucii atd.

krpcek
16. okt 2009

jeeeeezis jaka hrubka.

s nemocnicami 🤐 🙂

sabinazv
16. okt 2009

ahaaa....

ja kukam vcerajsiu ordinaciu... a v tychto serialoch sa tocia furt ti isti herci... akoby sme mali 20 hercov vseho vsudy na SK 😒

zuul
16. okt 2009

sabi jasné že kojím. neviem si predstaviť z čoho by papal mliečko keď nechce fľašku.

petuska pekne všetci pohromade 😀

dooscoby my už papáme aj mesiac a nič sa nám nestalo. myslím, že keby bol doteraz len na mliečku tak nemá takú váhu 😵

krpcek
16. okt 2009

sabi 😀 😀 😀

no ideme von trosku. . . mama robi fazulovu polievku, tak si idem zobrat . . . mne sa to neoplati robit, lebo MM to nechce.

dooscoby
16. okt 2009

ja som rodila na antolskej v ba a mohlo byt lepsie...malo personalu a kopec rodiciek....juj stielala by som tych co chcu rusit spitale vraj je efektivnejsie ich mat menej..kvalitnejsie vybavenie a kratky pobyt...ideme podla susedov...prides a rovno odides...vraj v anglicku ak si oki ides hned ten den domov nehrozi tam lezat skoro 5 dni ako u nas

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre