Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

anib
13. nov 2009

ahoj bei, to je super 🙂

beadz
13. nov 2009

anib, ano. velmi sa tesim.
oslavencom dodatocne posielam pusinky, choruckym skore vyzdravenie.
ja som simimu vcera kupila topanocky na prve chodenie. ze z 39 eur zlava na 19,95 😕 . ved za tolko ani ja nekupujem topanky. otrasne zarabaju na tych malych topanockach 🙄

beadz
13. nov 2009

no, uz sme hore tak padam. ale este jedna vec, neviem kto sa na to pytal ze ci deti mozu do metra... tak teraz do 6.12. mozu kazdu nedelu 🙂

sabinazv
13. nov 2009

dobre ranko,

skorvi, vsak o chamomile som pisala vcera... uz 2 dni o nej tocime 😎

Sme hore od 6.h, sme zasa odchytavali cikanicu, aj sa podarilo par kvapiek, tak dufam, ze to stacilo...
Dieta je dake nabudene a furt mrnco-gagoce, uz ma usi bolia...
Noc bola horsia ako ta vcera, ale lepsia ako tie predtym ...

sabinazv
13. nov 2009

A chcela som si pozriet Ordinaciu na nete... a dako to nejde prehrat 😠

petusko
autor
13. nov 2009

ahojte 🙂
sabi podobne, noc horsia ako predosla ale lepsie ako pred tyzdnom 😅 bol hore o stvrtej a potom o pol siedmej sme uz vstali. ja uz mam skoro obed hotovy, teraz som sa pustila do pecenia, dfam sa mi to podari.
bea fakt sa da ist s detmi? super, mozno to vyuzijeme, lebo akurat vcera sme sa bavili s muzom, ze by som aj ja chcela ist do metra. 🙂

sabinazv
13. nov 2009

petus, tak to je asi vo vzduchu 😅

a co dobre varis a co ides piect? ja idem asi maleho zlobra zobrat vonku,nech si pospi, dako sa nevie ulozit a zlosti sa...

daanka85
13. nov 2009

ahojte, tak ani my sa akosi nevieme ulozit... A o 11 ideme na kontrolu po chorobe...
strasne som zvedava, co povie dokyna, ze sme v sobotu sli na pohotovost, kde nam kazali vysadit ATB, ktore ona v piatok nam zmenila na ine 😲

tak neviem, ci tiez este sa ist pokocikovat, ci co...??? teraz jednou rukou pisem a mala skace okolo mna- na kolene ju mam..

sabi, ta chamomila, to Dr. ti poradila??? Mamča moja stale, ze to mala už na tie zubky je "taka", tak zeby aj my sme kukli na to??? 😉
Dufam, ze Dankovi sa vonku dobre pospinka... Vsetkym pekny den!

Mala uz postielka, mrnka ako a pritom zase vidim, ze sa jej chce spinkat...

petusko
autor
13. nov 2009

na obed bude kuriatko s ryzou a kompot 🙂 bude aj na zajtra, lebo v nedelu nevarim, ideme na oslavu 🙂
a peciem, teda skusam piect penove,resp. snehove kolieska 😅 len to je dost narocne uhadnut spravne vyslahat sneh, tak uvidim, ci to nebude pre hafana 😀

daanka85
13. nov 2009

No baby, driemala mi uz na rukach, dam ju do postielky, tak take zalostne oci, krik, ruky natahuje, zjavne tam nechce byt, ani kocik nepomaha...
Mi to pripada, ze sa boji zaspat, ci co??? 😖
Asi to vzdam a ideme von aj my na kus... Do kole, ked o hodku nam uz treba ist 😠 jooooj, tie ZUBISKA 😀 😀 😀

daanka85
13. nov 2009

Petus, tak ty jake parady stihas vypekat, tak nech sa vydari 😉 A daj na konika potom na ochutnavku 😀

petusko
autor
13. nov 2009

ja som si prave uvedomila, ze dnes je piatok 13. 😕 😀
tak vsetkym stastny den 😀 😀
danka, no ak sa podaria, tak sa pochvalim, ak to uz nespomeniem, tak isli do certa 😀

skorvankova
13. nov 2009

sabi a naco to je? Ja som len o spanku citala a hned ma to zaujalo 😀
nemozem citat co sa pisalo za 2 dni, Šimonko nedovoli ☹

petusko
autor
13. nov 2009

skorvi, chamomila je na prerezavanie zubkov 😉
u nas je dnes tak krasne slnecno. dopeciem a padame von aspon na dve hodiny 😎

skorvankova
13. nov 2009

u nas prsííí ☹
a to je homeo, alebo co?

petusko
autor
13. nov 2009

ano je to homeopatikum.
ja uz idem obliekat decka a ideme, strasne ma to taha von. potrebujem dobit energiu a slnko to dokaze 🙂
mmch, kolieska su jedle, ale mohlo to byt aj lepsie 😀 na vianoce mam opravny pokus 😀

sabinazv
13. nov 2009

no, tu som:

takze chamomila vulgaris 15 ch su homeopaticke gulicky, ktore su hlavnym liekom pre deti, ked sa im prerezavaju zuby a su nepokojne... ja som davala 2x a nejake extra ucinky to nemala, ale ked davam castejsie, tak myslim, ze maju... mi viac spinka a je to lepsie...

petus,fiha kuriatko, mnam... ja idem asi zemlovku zvrtnut.. mala som v plane francuzske zemiaky, ale nechce sa mi s nimi babrat...

A na to, ze je piatok 13.teho mam fajny den:
1. v tom internet.obchode, odkial mam objednanu stolicku mi ju vymenia za macko-puovu, jeeeejda a pride v stredu
2. fotky za atelieru uz mame na CD, tak uz len pon skocit, huraaaa
3. dnes som zvolila inu trasu na prechadzku a tam som sla okolo jednej stavby, a chlapi na streche hovoria: aha aka fajna slobodna mamicka, ze? a ten druhy, ze mhmmmm 😀 😀 😀 , no co uz len nepotesi mamicku na materskej, ze? sice neviem kde mam napisane, ze som slobodna... ale nevadi, hlavne ze som fajna 😀

zanulienka
13. nov 2009

cafte,sabi-fajna baba 😉 .elaia my vcera dobre ochorela larinktitida,infekcia dychacych ciest,chudatko moje.takze teraz uz bol dovod preco zase nespat v noci 😖 .

zanulienka
13. nov 2009

kocky moze my byt zle z toho,boli ma hlava-brut,zaludok,ze uz tolko vela casu nespim

skorvankova
13. nov 2009

sabi a kolko to stoji a ako sa tu uziva?

sabinazv
13. nov 2009

skorvi, stoji to rozne... ja som vcera kupila jednu tubu za 2,28 euro, tak plus minus par centov to stoji vsade tak... a ja to teraz davam 4x denne - rozpustim v lyzicke vody (taku hodinku sa to rozpusta) a supnem to malemu bud lyzickou ak spolupracuje, a ak nie, tak striekacku

sabinazv
13. nov 2009

zanu, fuuuha... infekcia? chuda malicke... a mate aj antibiotika?

sabinazv
13. nov 2009

skorvi - na jedenkrat rozpustam 3-5 guliciek (podla toho kolko sa mi sypne), ale uplne stacia aj 3

zanulienka
13. nov 2009

mame sirupceky-antibiotika,teraz zaspala po prebdelej noci,tak ked sa zobudi jej skusim dat,nebude to jednoduche

sabinazv
13. nov 2009

a mala aj ine priznaky okrem soplov?

skorvankova
13. nov 2009

zanu, chudatko ☹

sabi, som zvedava ci to zaberie aj mojmu, uz sa to s nim neda vydržat. A kolko je ich v tej jednej tube?
Inak ti verim ze ta take niečo poteší, aj mna by potešilo, asi sa dnes pojdeme prejsst niekde k robošom. 😀

zanulienka
13. nov 2009

este kaslala,ale skor vykasliava sople,potom jej uz zacali slzet ocka,jazyk uplne biely,doktor hovoril,ze ked ju pocuva,ze nepocul nic pekne

sabinazv
13. nov 2009

zanu, no tak nech sa rychlo drobcek vyzdravie 😒

skorvi, to sa neda spocitat, lebo tam je taky davkovac... ale pri frekvencii 4x denne to vydrzi menej ako tyzden myslim...

jasne, potesilo... inac ked sme pri tom, ja sa velmi pacim aj ciganom... ked sme boli niekde v podniku, kde boli takyto typci, alebo v meste, stale na mna pokrikoali a premeriavali si ma... ma to strasne rozculovalo 😀
Teraz pomaly budem vdacna aj za to 😅

skorvankova
13. nov 2009

sabi 😀 😀 😀
Tak kolko si mam kupit tych tubičiek?

Aj mna teraz poteší všeličo... 😎

skorvankova
13. nov 2009

Po akom case išli drobcom horne zubky? myslim od dolnych.
zanu, skore uzdravenie prajeme.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre