Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

krpcek
4. nov 2009

mojmu muzovi povedala detska, ze ju museli ozivovat a nedychala. nakoniec sme sa dozvedeli, ze mala len vodu v plucach a jej to vytahovali. a mne nechceli povedat, ze jej robia rozne vysetrenia, kvoli mojej zelenej plodovke - robili ako keby som o tom nevedela.

zanulienka
4. nov 2009

mne domcu tiez ozivovali,bola pridusena snurou,zacala dychat az po 2 minutach,nechali si ju v inkubatore a tam ju nechali zdehydrovat 😠

miavin
4. nov 2009

to je neskutočné.... náš sa tiež v pôrodných cestách pridusil, bol modrý keď ho vybrali aj v správe máme že mu dávali kyslík atď.... je to nepríjemný pocit...

zanulienka
4. nov 2009

mia-hej a hlavne,ked ju potom mlada praktikantka nechala deydrovanu,taky cirkus som tam urobila.tiez mi povedali vselijake vedlajsie ucinky k tym 2 minutam,co je pre mozog strasne vela,ale chvalabohu je zdrava

baska19
4. nov 2009

a my sme mali navstevu maleho Zorana je par dni starsi a tak sa pekne na basku usmieval a ona plakala to asi tie deti co su doma tak tak placu 🙂

miavin
4. nov 2009

baska - no vidíš - to je chlapík, náš plakal tiež včera - na hanbu 😀

bambina
4. nov 2009

ahojte.
poradna dopadla dobre. vaha 8275g, pokracovat v prikrmoch a ako ste tu uz spominali pridat kvapku rastlinneho oleja, aby si telo zo zeleninky vytiahlo aj vitaminy. inak to nema zmysel tlacit do nej mrkvu.
a od 8 mesiaca mozeme dat aj biely probioticky jogurt, ale riadny nie tie s nekonecnou trvanlivostou,
vhodne su aj strukoviny a to cervena sosovica a cicer.
idem pozriet co ste popisali.

mia, pekna foto 😉

zanulienka
4. nov 2009

aka je ta cervena sosovica?urcite mi tu taku nemame 😒

bambina
4. nov 2009

zanu,urcite ju maju v bio obchode. nenafukuje tak

http://www.biorecepty.sk/ext/biorecepty/php/bio...

miavin
4. nov 2009

bambi - krásna váha a ďakujeme za pochvalu....chcem na výročie manželovi niečo dať na triko...tak vymýšľam

bambina
4. nov 2009

mia vdaka.
len stale bojujeme s ekzemom. ma to na kolienku. kedze to v rodine nemame do dvoch rokov by mal zmiznut. dufam. nikdy neviem na ake jedlo zareagovala, kedze je to aj o par dni neskor

zanulienka
4. nov 2009

mia-odkial mas to foto?

miavin
4. nov 2009

zanu - kamoška mi ho urobila...aj iné, vianočné, je to super

zanulienka
4. nov 2009

bambi-moja sofca ma tiez ekzem,tiez ho nemame v rodine a ma ho stale.

baska19
4. nov 2009

a neda sa niekde na nete daco take s fotkami spravit nevie dakto?

miavin
4. nov 2009

je na to nejaký program vraj

baska19
4. nov 2009

http://funny.pho.to/
baby tu su super aj vianocne na upravu fotiek 😉

baska19
4. nov 2009

dala som par fotiek čo som v tom upravila 🙂

miavin
4. nov 2009

jéééj baši, krásne fotečky

baska19
4. nov 2009

vyskušaj je tam veľa toho 😉

bambina
4. nov 2009

zanu, ved o tom sme sa s pediatrickou bavili. pokial nie je v rodine tak je sanca, ze to v tom obdobi 2-3 rokov zmizne. u dievcat su 3 prelomove obdobia kedy sa tento ekzem moze objavit a to teraz v obdobi dojcenia, potom v puberte s nastupom menstruacie a este v obdobi tehotenstva. cize hormonalne zmeny mozu ekzem vyvolat aj ked nebol predtym v rodine.
ak budeme mat stastie tak toto je ten dojcensky a uz sa neobjavi alebo sa s tym budeme trapit cely zivot. ☹
dufam, ze nie

dooscoby
4. nov 2009

ahojte...drobcek uz spinka 🙂 a priatel je na volejbale tak mam cas trosku pre seba....dnes skoro cely den lialo a mala zaspala v kociku pocas toho lejaku tak som skoro hodku a pol stravila vo vestibule panelaka bo byvame na 4tvrtom bez vytahu a necela som ju budit...dobre ze tam je este stolik 😉 som si aspon oddychla

aj my mame daky ekzem cervene fliacky okolo krku..z coho netusim ale kozna hovorila ze soplikmi sa to moze zhorsit..a to uz mame druhe ☹ a znovu jej to vyliezlo 😠 ..premastuje a davam holtov krem smrdi ale zabera

miavin
4. nov 2009

tak mi už bubkame - aspoň sa tak drobček tvári...... 😀

bambina
4. nov 2009

aj my. uvidime aka bude noc 🙂

dooscoby
4. nov 2009

to som zvedava aj ja..vcera do polnoci to bolo fajn jedno prebudenie a potom horor 😠 ..skoro kazdu hodku a pol hore ale nakoniec sme vstavali o pol siedmej hoci od piatej uz bola u nas v posteli

dooscoby
4. nov 2009

ste poculi vraj rocny chlapcek dnes zomrel v bratislave a vraj to bola prasacia chripka ☹ ...jeho tato bol vraj na ukrajine...juj verim ze to sem nedorazi

miavin
4. nov 2009

no to som zvedavá aj ja - včera si frajerisko vstal o 22.10......tak som mu dala napiť čajík a potom o polnoci presne - zase trošku čajíka a až o 3 papal.... 😖

dooscoby
4. nov 2009

miavin...moja nevie pit z flase ani poharika ☹ ...ucim ju ale len to zuzle takze cajik nehrozi...u nas sem tam zaberie dudlik a ak ani to nie tak potom cicik....mamina prisavka

miavin
4. nov 2009

jáááj doscoby - ale my nekojíme a od narodenia pijeme fľaštičkou, takže to máme asi jednoduhšie...vraj treba dieťatku častejšie ponúkať - aby si raz potiahlo a pochopí potom, načo to je - nám nechce piť zo sosáčika.....tak skúšame 😀

dooscoby
4. nov 2009

skusala som a ta potvorka ani za svet...par krat sa jej podari cucnut ale viac menej sa hra s flaskou....a poharik mame len je pre nu tazky musim zohnat iny asi....skusam jej davat viac papat cez den nech nedobieha v noci ale ziaden vysledok..moze to byt zubok..za 2 dni mame 7 mesiacov a zubok ziadny 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre