Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
27. sep 2010

@beadz Tak potom 28.10.má moja segra 😀

No ale hlavne sa držkaj čo najdlhšie v zdravíčku. Už som velmi zvedavá na malu Gretku. 🙂

krpcek
27. sep 2010

si ma teda potesila 😠 no nic, idem pribalit este bundu. 😔

petusko
autor
28. sep 2010

a ja mam 29.10. 😀 ale to by bolo skoro, este chvilu vydrz bea 😉

@krpcek uzite si oddych 🙂
ja si davam kavu, marcel spi v mojej posteli, od stvrtej buntosil teraz sladko odfukuje 😠 😅

pikino
28. sep 2010

cafte zienky.

som tu dlhsie nebola ale precitane vas mam 😀

my sme sa boli minuly tyzden konecne zaockovat, vsetko v poriadku ziadna teplotka. a mame 9230g a 80 cm
taky drobec je to nase dieta. sa modlim aby nebola po mojej svokre meter vysoka meter siroka. 😝

a tiez mame zlostne obdobie, cez vikend bol u nas chlapcek bude mat dva rocky o mesiac no ta co robila. ani za nic mu dat svoje hracky, v kuse sa trieskala o zem asi 20 krat si buchla hlavu o podlahu a v kuse revala a vrieskala a pistala. som z nej na nervy mame doma maleho lakomca. ☹ prestala az ked sa zacali nahanat potom uz bola vcelku v pohode potvorka mala

a co hovorite no novy zakon. tak nie ze znizia rodicovsku ale este si budeme musiet aj odvody platit super nie?

nany100
28. sep 2010

@pikino to som nepočula o tých odvodoch 😠 ...to čo???

nany100
28. sep 2010

inak ivanulienka sa tu pár dní neukázala, asi je už v pôrodnici 🙂

pikino
28. sep 2010

no hovorili to dnes rychlych novinach na markize, ze si budeme platit odvody do poistovni sami, doteraz za nas platil stat.

zeby? snad sa ozve co s nou je. 😵

pikino
28. sep 2010

tak tie odvody platia pre szco. doteraz ked nezarobili viac ako 2500 EUR eur rocne tak neplatili a teraz budu platit staci ze maju zivnost aj mamicky aj dochodcovia. aj tak je to svinstvo. ledva zarobis nejaku smiesnu sumu a este aj z toho ti zoberu. 😠

katka.ott
28. sep 2010

@dooscoby ja mam dvojicky a od zaciatku poberam prispevok len na mladsie dieta, cize na Terezku. Danielka ma smolu ☹
dvojmo sme dostali lne jednorazovy prispevok pri narodeni

zuul
29. sep 2010

dobre ranko maminky,

mame novinku dnes o 2,20 sa narodilo Ivanke dievcatko, Miskova sestricka s mierami 3020cm a 49cm.
meno neviem 😀

srdecne blahozelameeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵

petusko
autor
29. sep 2010

@ivanulienka81 srdecne blahozelam a prajem vela vela zdravicka maminke aj princeznicke 🙂
chcela pockat na bracekove meniny? 😀 krasne, budu oslavovat spolu 😉 aj Miskovi prajeme vsetko najepsie 🙂

a aj vsetkym ostatnym Miskom a Miskam prajeme nadherny meninovy den 🙂

zuul
29. sep 2010

aj my sme zabudli vsetkym Miskom a Miskam blahozelame,
nas uz rano dostal kamion tak sa nevie od neho odtrhnut. 😀

petusko
autor
29. sep 2010

nas Marceli hra momentalne futbal s fitloptou 😀

cikyta
29. sep 2010

Blahoželám Ivanke k dcerke ! Hodne zdravíčka ! 🙂

A samozrejme,že aj všetkým Miškom,Michalkom,Michaelom,Miškám,Mišelkám !!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

jankaaa
29. sep 2010

ahojte babulky tak ja uz ani neviem kedy som tu naposledy bola....je to straaaasne dlho...nemam vobec prehlad co je tu nove tak ak mi to niekto zhrnie budem rada....vsimla som si co som troska citala ze beadz cakaju dievcatko tak blahozelam drzim prsteky nech vsetko dobre dopadne hlavne nech ste obe v poriadku uz sa vam to pomaly krati...a vsimla som si ze aj zuul caka babätko velmi blahozelam .....
a co mame my nove?tak jakubko nam uz krasne rozprava je velmi sikovny a mudry ale aj velky betar najradsej robi to co nemoze.zubky zatial mame 12, a neviem ci nam pojdu dalsie lebo straaaasne slintame tak uvidime...
a babenky mam dilemu...poradte mi....byvame u mojich rodicov ale naskytla sa nam prilezitost ze sa mozme aj budovat.dostali sme pozemok.ako by ste to riesili vy?radsej prerobit horne poschodie alebo budovat novy dom...

prajem vam krasny dnik a dufam ze sa tu dostanem castejsie

jankaaa
29. sep 2010

a vsetkym dnesnym oslavencom prajeme hlavne vela zdravicka stastia a lasky

petusko
autor
29. sep 2010

@jankaaa jednoznacne do svojho 😉 pokial je co len najmensia moznost, urcite investujte do svojho vlastneho, kde zavries dvere a finito 😅

cikyta
29. sep 2010

@jankaaa Suhlasim s Peťuškou 😉 Dobre to napísala. 🙂

nany100
29. sep 2010

@zuul blahoželáme ivke k bábike, hlavne nech sú zdravučké a majú kopu mliečka...samozrejme jej Miškovi aj tvojmu Miškovi a staschinej Miške a všetkým veľkým aj malým Michalom a Michaelám prajeme všetko najlepšie...zahŕňam aj svojho mužíčka a @cikyta aj tvojho 😀
@jankaaa baby ti odpovedali, jednoznačne do svojho...pokiaľ máte pozemok a nejak to vyfinancujete, tak neváhaj 😉

cikyta
29. sep 2010

@nany100 Odkážem 🙂 A dakujem zanho !
Tiež pripájam velku gratulku Adelkinmu ocinkovi ! 🙂

nany100
29. sep 2010

@cikyta ďakujeeeem, odkážem 😉

dooscoby
29. sep 2010

vsetkym Miskam a Miskom len to naj

ivanka gratulujem 🙂

pikino
29. sep 2010

cafte micky,

tak uz je žabinka vonku, blhozelameeee Ivanka a vela zdravicka hlavne 😵 😵 😵 😵 😵

a všetkým Mimiškam a Mimiškom želáme všetko najlepšie. 😉

jankaaa
29. sep 2010

dakujem krasne babenky za vase nazory

elfi1
29. sep 2010

Blahoželame všetkým Miškám a Miškom a Ivanke a malej dievčinke želáme veľa zdravíčka a krásny život. cmuk všetkým.

utekám do sprchy a vyvaliť sa pred telku

baska19
30. sep 2010

ahojte tak ako tu teraz čitam tak som prekvapena že ten RP je len na jedno dieťa som si doteraz myslela že sa dostáva do 3 rokov na každé takže keby sme mali teraz druhe tak by sme už na staršie prestali poberať a bralo by sa len RP na mladšie do 3 rokov? hádam som to dobre pochopila 😒

petusko
autor
30. sep 2010

@baska19 spravne si to pochopila. je v podstate jedno, na ktore poberas, ja som to zmenila, lebo starsi isiel do skolky pres tretim rokom. pokial by bol doma, stacilo by to zmenit na mladsie po dovrseni troch rokov.
ale treba si este zistit, ci nevznika narok na materske, mne nevznikol, lebo som pred prvou MD nerobila, platila som si sice odvody sama, ale to sa vraj nepocita 😒
pokial trva prac. pomer, tak je to asi ine, tych prvych 6 mesiacov sa myslim dostava materske. ale potom je to tak ako si to pochopila.

baska19
30. sep 2010

tak ja som narok na matersku mala už pri baške takže to by som mala aj na druhe no ale ked sa bude dať popri RP aj pracovať tak to asi poriešime takto kedže mam živnosť

@petusko dik za info ked som čitala zakon tak som to tam nikde nenašla takže info z praxe je uplne najlepšie 😉

petusko
autor
30. sep 2010

@baska19 pozor, pri petkovi som aj ja mala materske, pri marcelovi uz nie 😒
treba si to pozistovat asi priamo na Upsvar.

petusko
autor
30. sep 2010

ja neviem presne ako to je, pri prvom staci mat 270 dni zaplatenych do soc. poistovne pri dalsom dietati sa uz pocitaju aj nejake roky dozadu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre