Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

pikino
20. jan 2010

ciky ty mas doma nezmara prvej triedy. po kom je taka hyperaktivna? 🙂

cikyta
20. jan 2010

piky ja ked vidím postel,tak spím a to od malička.Muž to iste...takže toto naše čudo je záhada 😕 😀

zanulienka
20. jan 2010

ciky-je vasa? 😀

cikyta
20. jan 2010

No veru...Zani...už začínam pochybovať.Asi nám vymenili embrijká 😀 Inak to nebude 😅

cikyta
20. jan 2010

Aj ked podobu s otcom si neodškriepi.

cikyta
20. jan 2010

Reklamacie do dvoch rokov sa vzťahuju aj na deti z carov?

komisakpd
20. jan 2010

aj som si myslela ze je to nejaka blbost..

egyptanka
20. jan 2010

ciky, som sa dobre pobavila, ze zarucna doba na deti z car ... hmmm len odkedy brat tu zarucnu dobu? od narodenia? od oplodnenia? od zavedenia do maternice??

no kocky idem kojit a uspavat ...

cikyta
20. jan 2010

Egy-to je jedno od kedy-Ešte stále spadáme do toho 😀

cikyta
20. jan 2010

Alebo nech ju aspon prerobia-daju von jednu baterku!

egyptanka
20. jan 2010

no snad uz spi ... ked som odchadzala z izby tak bola hore ... resp. v takom polospanku-polobdeni.
ciky, jo jo ... s tou baterkou dobreeee.

elfi1
20. jan 2010

tak ja hlasim, ze nejakym zazrakom sa nam uz druhy den podarilo zaspat bez nosenia na rukach. zaspal pri mne na nasej posteli. vcera pri hladkani a spievani Macka Uska a dnes som mu dala prso na dudlanie 😀 . tak zaspaval kedysi - ze na prse, ale potom som uz mohla len snivat.
inak sa este zvykne tak po 1-2 hodkach zobudit a potom bud dam len dudku, alebo musim znova na posteli uspat a prelozit.

uz len naucit rano spat dlhsie. lebo aj dnes 5.20 hore. potom o hodinu uz je unaveny, ale zaspat nechce, ani na rukach, ani na posteli, ani v nasom vnutornom uspavacom kociku. az ked ho mamina pride zobrat, tak potom zaspi vonku.

jaj zienky, vsetkym by som vam dopriala takych rodicov - pomocnikov, ako mam ja. my sme tam kazdy den. nestiham si sice vela doma porobit, ani moc nevarim, ale zato cez den som relativne v klude. mam sa cas najest, ist do obchodu, aj som s malym, s nasimi si dame kafco ...
A teraz relaxujem pri siti detskych hraciek - manusiek a ozdob. Sice niekedy mam take vycitky, ze nasich moc vyuzivam, ale zas ked niekedy cez vikend sme s malym len my s manzelom, tak uz nasim chyba 😀

elfi1
20. jan 2010

inak Domco je podobnej povahy ako cikyna Silvinka.

beadz
20. jan 2010

ahojte zlatusikovia moji. ako sa mate ? my sme boli v pondelok na takej "malej" poradni, mame 8,900 kg, ale nastastie uz oblicka je ok, velmi sa vytesujem. inak simon je zlatunky, spinka krasne, papa este krajsie. len mu idu dalsie zubky, tak obcas dostane zachvat zurivosti a slinta jak boxer. ale aj tak ho milujem 😉
a vy ako ? dajte info lebo som tu sto rokov nebola, ale myslim na vas kazdu chvilu... ale viete ako to je. sefka moze bez absencie vynechat a nic sa jej nestane... 😵

anib
20. jan 2010

ahojte, bei aj ja som tu tak dlho nebola, zajtra ideme na chatu do Vratnej, asi 11,takze Bianka bude mat kopu opatrovnikov

beadz
20. jan 2010

anib, pekna kopa. my sme boli v madarsku na 3 dni, sice len s mojou mamkou, ale bolo perfektne. kazda zmena je super. aj pre mimi a hlavne pre nas. nie ?

anib
20. jan 2010

ved to sa strasne tesim,len este kopu mam toho pred sebou, balit, riadit,este mame aj upratovanie v bytovke a ten sneh,jaj, ale potom uz len pri krbe v teplucku hladiet v pohodke z okna, teda dufam.ako sa mate\

beadz
20. jan 2010

a to chces vsetko stihnut zajtra ??? si nejaka rychloobratkova potom. 😀
my sa mame super. vytesujem sa so simona velmi, strasne je zlaty, stale si robime nejaky program, uz mame pekny rezim, jasne ze niekedy je to horsie, ale ved nemoze byt 100 %ny a taky ako si ja predstavujem.
inak hladam dovolenku na leto, niekam by sme vypadli v maji-juni, lebo koncom juna chceme ist pre nasich mrazacikov, tak ked sa to podari, tak sa uz tak skoro nedostaneme. len neviem nic normalne najst. hlavne je vsetko drahe jak svina, a teraz si to velmi nemozme dovolit. ale more musi byt. hlavne malemu to chceme dopriat.
a vy ako ?

macikjm
20. jan 2010

ahojte...
my sme boli tiez dnes v poradni...ninka vazi 9250g...tiez pekne papka...spinka...no ako kedy...ale ja sa necitim unavena z nedostatku spanku...vcelku sa vyspim...no ako kedy...lebo ninus sa na mna lepi ako taka prisavka...mame postel siroku 1,80 m a mama niekedy spi na 0,5 metriku... 😀 ale co uz...
tiez by som ju davala spinkat do postielky, ale ked tam to trva vecnost...a sklanat sa nad postielkou...au...moj chrbat...aj bez toho ma riadny zatah...tak je lahsie pre mna lahnut si s nou na nasu postel...otoci sa ku mne...prituli a do par sekund spinka...pockam cca 5 min a potom ju prenesiem do postielky...a ked sa mi prvykrat zobudi tak, ze sa uz neda uspat cumlom, tak ju beriem na kojenie a uz ostava pri nas v posteli...verim, ze to vecne nebude...nezavadza nam tam...a ked zisti, ze sa moze osamostatnit, ze ma svoju izbicku, v ktorej moze byt sama, tak tam bude rada spinkat... 😅

beadz
20. jan 2010

macik, to mi hovor, mne sa cele telo odkrvi do tej ruky, co s nou hladkam maleho kym zaspinka, uplne ju mam fialovu, a kedy tedy sa ani neviem narovnat od postielky, ale celu noc prespi a to je dolezite.

sabinazv
20. jan 2010

aha tu to zije, cavte decka 😎

bea, wow dovolenka.. aj my sme sa vo velkom chystali k moru, ale asi z toho nic nebude, nestihneme 🙂
A uspavanie... vsak pamatate, ako som tu robila vycvik so spankom... potom bol danko chory a potom som tiez dostala pod stromek jednu knihu, ktora zasa tak nejak vyvracala tu metodu uspavania, tak som to nechala na tak ako je... zaspi na prse vacsinou, v noci sa kojime asi 2-3x, cez den zaspava v kociku ak sme von, alebo v autosedacke, alebo na prse... zatial mi to nevadi... ked bude mat 5 rokov, a bude to takto, tak to asi zacnem riesit 😀

beadz
20. jan 2010

sabi, preco nestihate ?
inak to uspavanie, u nas to bolo tiez nie velmi dobre, ja som si s nim stale lahla a potom som ho preniesla do postielky, ale ut ma to nebavilo a hlavne niekedy som skor zaspala ako on, takze som urobila ciaru a podme na novu dobu.

sabinazv
20. jan 2010

bea, lebo ideme riesit byvanie, domcek...tam bude nasa dovolenka a nase love ... ale tesim sa na to... 😎

beadz
20. jan 2010

sabi, joooj, tak to by som tiez radsej riesila ako dovolenku, ale na to nemame "cas" ☹

sabinazv
20. jan 2010

no ved hej, len kolko nervov clovek pri tom strati... a na nasom SK, vsetko viac nejde ako ide... ach jo, ale vysledok snad bude stat za to... 🙂

kokso, ja dnes chovam asi nejaku pasomnicu, vkuse som hladna... akoze nie ze mlsam, ale hlad hlad preukrutny...

beadz
20. jan 2010

sabi, urcite sa to oplati, keby sme mali viac peniazkov, isto ideme aj my do toho. hlavne toto otrasne sidlisko... samy fetak a "socialna" pracovnicka...
a s tym hladom mi ani nehovor, ale ja nie hlad ale pazravost, asi mi pride "navsteva" . ale jesenky padaju jedna za druhou...

beadz
20. jan 2010

a chcete stavat novostavbu, mate nejaky pozemok, alebo chcete kupit nieco na prerobenie ?

beadz
20. jan 2010

no, idem skusit prehovorit manzela aby sme predrobili gretke vlasky 😀 . neviem ci budem uspesna, lebo je veeelmi unaveny. chudak chlapi 😠

sabinazv
20. jan 2010

ale ja nemozem mlsat, ja som si dala zavazok, ze do aprila zhodim na moju hmotnost z pred 5 rokov... uz som dala dolu 4 kg v januari - proste kazdy tyzden musi 1 kg adios do teplych krajin...

chceme stavat nove... uz sme skoro kupili jeden starsi dom, ale ked sme si to spocitali kolko by to este chcelo investicii, tak radsej novy.. tak zhaname pozemok teraz...

beadz
20. jan 2010

my pozemok mame, ale nie su tam siete, a pristupova cesta otras, tak mozno ze sa to vykristalizuje a raz...
dobru nocku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre