Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
15. apr 2010

giuli super, vidis ako ti to ide... uz tie foto netreba ani zmensovat, takze to zvladnes, len tak dalej 🙂

nazdo zuul, uz sme to tu preberali to ockovanie, ja urcite nedam...

a vela grcka?

cikyta
15. apr 2010

Zuul-prisahám!!!!! 😉

nany100
15. apr 2010

ozaj, nechcem to zakríknuť, ale večer síce robí scény keď sa prvýkrát preberie tak okolo deviatej a kým si k nej neľahnem, tak sa budí stále, ale potom spí ozaj dobre...dnes len 3x hore, spala od 19:45 do 7:10...neviem, či je to tým, že je u mňa v posteli a celý čas je na mne nalepená, nohy vyložené a pod. alebo už ozaj dozrieva 😉 ...pár nocí je to takto a je to fajn 🙂

cikyta
15. apr 2010

Nany-nádherne fotky-jéj! 😅

Dnes som urobila Sise ten recept,čo som sem dala,len miesto paradajok som dala hrach a vravím: Len sa tak zaprášilo!!! 🙂

nany100
15. apr 2010

dík, ciky 😉

zuul
15. apr 2010

dakujem.
sabi hrozne, ak hodí večer tak tam ešte aj jogurt z rána cítim.

giuli
15. apr 2010

sabi,dík za pochvalu,sa snažím ... 😀

krpcek
15. apr 2010

zuul ked jej ich davam musim ju niecim zabavit, ale potom si ich uz dole nedava.

egyptanka
15. apr 2010

sabi, ved sa jej este naje ajajaaaaj ... neutecie jej.
ciky super tip ... diky
ze valerianka... fuuuha, ved to je skoro ako droga ... 😉

zanulienka
15. apr 2010

egi-vidis uz niektore sme tak na dne,ze si zdrogujeme vlastne deti

bambina
15. apr 2010

Adelke vsetko naj k narodeninkam 🙂

bambina
15. apr 2010

juuj a ako som mohla zabudnut na Alexika a Misku. krasny narodeninovy den

cikyta
15. apr 2010

Egy,v tom čaji su aj ine drogy,akože harmanček atd... 😉

nany100
15. apr 2010

bambi, ďakujeme...oslávenkyňa spí už dve hodinky 😉 ...škoda, že nie je tak krásne ako pred rokom, ani von sa nedá ísť ☹

sabinazv
15. apr 2010

nany seerus, no adelka struha aku vaznu tvar na fotkach 🙂

u nas uz prestalo prsat a svieti slnko,hura... mladatko vstane a ideme vonku, huraaa (uz spi 2,5 hod)

nany100
15. apr 2010

ona sa väčšinou tvári na fotkách vážne, pokiaľ jej niekto nerobí šašoviny 🙂

dúfame, že aj tu sa slnko prederie 😉

giuli
15. apr 2010

sabi,to vážne spí už 2,5hod.,my spíme 20min raz denne,to nestíham pomaly ani na záchod,preto ma štve to počasie,ináč trávime moc času vonku,aby nám rýchlo ubehol deň a upratovanie nechávm na sobotu,keď je doma aj dcéra a dá naň pozor,cez týždeň robím len veci nevyhnutné ako varenie,práčka a pod. a konečne sme na prvé narodky začali chodiť,len nerozprávame,alebo len svojskourečou a radšek samo používa ukazovák a eeee a tiež začína pomaly znakovať a ide mu to..

pikino
15. apr 2010

ahojteeee

dnesnym trom oslavencom vsetko naaaaaj. 😵 😵 😵

po ockovani v pohode nemala teplotu akurat spala skoro celu noc so mnou v posteli. no des kym sa ju uspala bolo 22:00 a o jednej uz bola hore sedela v postielke a ani za nic si lahnut. tak som ju zobrala k sebe a chrnela do 7:20 potvora krpata.
zacina vymyslat. nechce spinkat vo svojej postielke chyta hysaky vrieska kym ju nevytiahnem. hrame kto dlhsie vydrzi. 😠

aj my mame babybanz okuliariky. pacia sa jej len ju semtam otlacaju na nosteku a pod ockom.

macikjm
15. apr 2010

ahojte...
aj my prajeme dnesnym oslavencom vsetko naj k rociku...hlavne nech ste zdravucki...

juj...my sme mali tuto noc akusi tazku...budilo sa toto moje dietatko...tak som ju vzala o polnoci k nam...ale aj tak nespinkala dobre a stale chcela mnam...tak si teraz pyta cicik...

zuzik25
15. apr 2010

cafte babule, ja len tak z rychlika, pridala som nove fotos, z oslavy az vecer, bo teraz nestiham.

Oslavencom velkym 1. rocnym zelame len to najlepsie a Emmka posiela vsetkym cmuk.

Ideme teraz plavat, tak sa rychlo este napapat niecoho, pobalit a ist do toho hnusneho pocasia.

baska19
15. apr 2010

ahojte baby čo to mate za zazračny čaj na spanie detí? dajak sa k tomu neviem preklikať 😉

cikyta
15. apr 2010

Baska-

cikyta
15. apr 2010

Nieje detský.Je od 3 r. dieťaťa.Preto len jemne vyluhovať.

giuli
15. apr 2010

už nie sme inkognito,ak budete mať chuť, kuku pár fotiek v albume,pomaly pridáme aj z oslavy 1 roku 😵

petusko
autor
15. apr 2010

giuli, neviem co skor chvalit 🙂 ci teba, skvelo vyzeras, deti su krasne, Sara je teda kocka riadna, tipla by som jej viac rokov a Samko je rozkosny 🙂 aj manzo je sympos a domcek, waaau... radost pozerat foto 🙂
Marcelko mi spi, zvykne si takto podvecer zdriemnut aspon na polhodku a my s Petkom sa hrame, uz nevieme, co vymysliet. ideme stavat kolajnice a Thomasa 🙂

giuli
15. apr 2010

ďakujem petusko,že sa ti naše fotky páčia,však som sa nadrela,kým som pochopila ,sára je na svoj vek veľmi vyspelá,je vysoká ako ja,dokonca má nohu o číslo väčšiu...darmo deti nám prerastú cez hlavu 😀

petusko
autor
15. apr 2010

no moje deti mi tiez niekedy prerastaju cez hlavu aj ked zatial nie vyskovo 😀
Marceli je uz hore, tak hladame hru vhodnu pre vsetkych 😝 😅

cikyta
15. apr 2010

No dnes mi Silvia urobila svoj 1.cirkus za to,že chce byť vonku...
Zablatená,špinavá,s plnými hrsťami kamenov v ručičkách a skoro po členky vo vode! Nebolo spokojnejšieho dievčatka na svete 😀
Ked som jej to už išla zatrhnuť,to boli iné revy!!!!!!!!!Pripadala som si,skoby som niesla na rukách hada domov! 😀 Tak sa vlnila 🙄 😅

giuli
15. apr 2010

to poznám ,my sme minule sledovali skoro hodinu bager a keď som ho už konečne chcela odtiahnuť ,tak ten šok nezahrá ani herec v divadle... 😀

miavin
15. apr 2010

ahojte
nany -. Adelke všetko len to naj naj naj aby bola hlavne zdravučká a šťastná v živote.....
a všetkým oslávencom dodatočne všetko naj
nany - robila si tortu???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre