Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

beadz
26. júl 2009

tak si odsaj co mozes a chod do prudu 😉

krpcek
26. júl 2009

jaaaaj hned mi je lepsie, ked viem, ze sa tu mozem vyzalovat a niekto ma tu podpori. 😉

krpcek
26. júl 2009

idem vyvesat pradlo, hned som spat.

mala zaspala od vycerpania.

beadz
26. júl 2009

krpcek, nas mal tiez placlive obdobie, ale to bolo kvoli mne, lebo som bola dost nervozna, ze muz chodil vela na sluzobky a bola som vela sama a este aj cez vikend chcel chodit robit na zahradu, tak som povedala dost a ze ak nebudem ja spokojna, tak ani maly a tym padom ani on. a odvtedy .... krasa zit. 🙂
nie je toho na teba nahodou vela ?

luca33
26. júl 2009

ahojte 🙂
vidim, ze je tu veselo 🙂
krpcek, to poldecko si kludne daj. Aj ja som to uz raz tak riesila a pomohlo 🙂 Ale bolo to len take polovicne poldecko 🙂
Moja krpana zase posledne dva dni strase frfle pri kojeni. Dvakrat potiahne, odcucne sa, zase potiahe, zase sa odcucne... A ked taha, tak frfle. Tak neviem, co je s nou. V klude papame vlastne len v noci, lebo pri tom spi 🙂 Potvora je to. Mam tiez z nej nervy, ale nie som n tom tak zle, ako ty 🙂 Kludne si zanadavaj, my to zvladneme 🙂

beadz
26. júl 2009

no, idem si dat vanu, kym su moji chlapi vonku. krasny zbytok vikendu a krpcek tebe pevne nervy zlato 😉

krpcek
26. júl 2009

bei mozno aj ano - ja uz ani neviem, co je to klud . . . v klude sa najest alebo vysrat (pardon za vyraz).

no nasla som pivo - idem ho zdolat. 😀

zuzik25
26. júl 2009

krpy nasa mala bola taka, ked k nam chodil na vikendy draheho syn a ja som bola z toho na nervy okrem toho ze pre neho nieco uvarit bol problem, hocikedy ju vybral z postielky ked mala spat, nosil ju vonku bez ciapocky po slnku, raz som tak na neho vyletela az mi to bolo neskor luto. cize ja som bola nervozna = mala bola nervozna. teraz ked je tu na prazdninach, dala som jasne pravidla a odvtedy je pokoj. ked uz dlho place v postielke najprv sa ma pride opytat ci tam ma ist a az potom ide.

zuzik25
26. júl 2009

krpy a nie si nervozna na chlopa? mozno pomoze dobry sex. 😀

zuzik25
26. júl 2009

ciky dala novu fotecku, aka milucka je Silvinka.
a maminke vsetko naj k sviatku! 🙂

aine04
26. júl 2009

ahojte 🙂 uz sme doma z tyzdnoveho vyletu. baaaajecne nam bolo.

pripajam sa k blahozelaniu, ciky vsetko naj k meninkam 🙂

a idem vas precitat....

beadz
26. júl 2009

tak som zase tu. super relax som si urobila, len som sa skoro rozmocila 😅
aine, kde ste boli ?
my sa chystame tiez na vylet, do jasenoviec k petovmu krsnemu. pride tam aj jeho sestra s muzom a nasimi dvoma krsnymi detmi, takze myslim ze o srandu nebude nudza. a koncom augusta niekam k moru by sme sli. len este nevieme kam.

beadz
26. júl 2009

inak viete co je sranda, ze simon sa narodil presne o rok nato ako som sa zaregistrovala na konika. 😵

krpcek
26. júl 2009

zuzik a ten sex, to je co? 😅 😀 ja mam nervy uz aj na vzduch co dycham. 😠

to sme mali naposledy niekedy pred rokom (tie pokusy pocas tehu a po porode nepocitam).

ciky vsetko naj. 🙂

zuzik25
26. júl 2009

pridala som fotecky. 😀

krpcek
26. júl 2009

inak vcera to bol rok, co som zistila, ze som tehotna.

krpcek
26. júl 2009

zuzik aka je mala zlata. 🙂

zuzik25
26. júl 2009

neviete ako sa da ulozit vysek z videa? to by bola potom ako foto, lebo odfotit maluked je brusku je strasny problem, stale toci hlavkou.

beadz
26. júl 2009

zuzi, naaaaadherna je emmka. ten vysek neviem poradit.

zuzik25
26. júl 2009

volakedy som to vedela, ale co narobi s pamatou jedno tehotenstvo. 😀
to sa nejak ulozi obrazovka a potom to uz viem upravit.

zuzik25
26. júl 2009

Emmka dakuje za pochvalu. 😉

aine04
26. júl 2009

bei boli sme len na chalupe dole pri Leviciach, ale ten tyzden nam dobre padol 🙂

ja som zistila ze som tehu az 16.8....

zuzik25
26. júl 2009

ja som zistila ze som tehu 13.8, ale 2. som mala onjekciu na ovulku, 3. - 4. bola ovulka a vtedy sme pocali Emmku.

beadz
26. júl 2009

zuzi, hej, tak to je, zastavis video, potom das print screen a dalej upravujes. uz si pamatam ze aj ja som to tak robila.

beadz
26. júl 2009

simon uz taha 4. hodinu spanku 😕

beadz
26. júl 2009

asi dnes bude dobry aby na zajtrajsie narodky dostal nejaky darcek 😀 😀 😀

aine04
26. júl 2009

ja vobec neviem kedy sme zamiesili na Matusika... niekedy od 16.jula do 16.augusta 😀 😀 😀

beadz
26. júl 2009

ja to viem presne, odber vajicok som mala 21.7., vtedy aj oplodnili a 25.7. som mala vklad. 😉

elfi1
26. júl 2009

krpy - moj maly tak strasne niekedy vymysla pri jedeni, ze ma tiez ide slak trafit. lahnem si knemu ako kludna maminka, tesim sa, ze si polezkam pri nom, napapka sa - ale figu. este nedavno som tu pisala, ako mi nechce prave prso. potom to bolo uz fajn, ked som rezignovala a ked nechcel, dala som lave. tak teraz zas niekedy nechce lave. tak ja len prebieham z jednej strany na druhu a nahanam ho po posteli raz s jednym ceckom a raz z druhym. ze z ktoreho sa mu uraci 😀

a zaspavanie je tiez niekedy boj.
aspon je super teraz to, ze uz tak presne po dvoch hodkach nepyta s revom papat. tak ho kludne mozem nechat mamine a ja si robim svoje a trocha si oddychnem. aj teraz som ho nabalila.

kolko krat mam take vycitky, ze som taka nervozna a niekedy takmer zla a nahnevana na maleho. ale ked ten prcek ma dokaze niekedy tak vytocit s tym vymyslanim. vtedy si darmo hovorim, ze on to nerobi naschval, ze jemu nieco je ...
ja som niekedy totalne vypluta

elfi1
26. júl 2009

nas Domco vznikol 6.jula 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre