Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

beadz
26. júl 2009

tak uz vstal, tak sa lucim. papa

cikyta
26. júl 2009

Dakujem vám dievčatá za blahoželania 😵
Zuzik-pekné foto s "papaníčkom".(Aj my také máme,ked malá papá a veru páčia sa mi najviac na svete.Len som sa hambila to dať sem 😅 )

Nám Silvinka vznikla 5.8. a 11.8. (Na Zuzanku!) som ju už mala v brušku. 🙂

cikyta
26. júl 2009

Od piatku nespím.Bolí ma otrasne zub.(Vlastne už len koren v dasne.Zub už dávno odpadol.)
Bola som na pohotovosti.Ludí ako na štadione,nuž som sa zvrtla na opätku het.Ved som bola aj s malou a to neni bohviečo.Tak idem ráno k zubárke.(Moj zubár má dovolenku)
Dufam,že nebude chcieť ráno rengeny atd...lebo ma vystrie! Alebo ,či to nebude chcieť skôr chirurgiu-vizerá to tak.Lebo moj muž má len 2 hod.volno ráno a tak si nemôžem dovoliť zabiť pol dna po lekároch.
Ach jo.... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

krpcek
26. júl 2009

baby neuverite - mala normalne odpadla. o pol piatej sa po polhodinovom spanku zobudila a tahala az do pol siedmej, kedy odpadla - tatino s nou cvicil, tancoval . . .blbol, pred pol siedmou som jej dala jest, uz mi na prsniku zaspavala, tak som ju zobudila a dala zase tatovi, ten zase chvilu potancoval a potom si ju len tak dal sadnut na kolienko a malej padla hlavicka a uz spala. 😀 😀 😀 😀 pred chvilou precitla, tak som jej dala len papat a uz zase spi. takze dnes sme prvy raz co sme nekupali, len som ju rychlo prezliekla, prebalila a polozila do postielky.
som zvedava dokedy bude spat, ked cely den poriadne nespala.

sabinazv
26. júl 2009

dobry vecer 🙂

ciky, vsetko najlepsie k meninam 😵

a ake pekne fotky ste popridavali... no rozkosne su tie dietky 🙂

lindula3
26. júl 2009

cafte baby...
uz som v piatok ani nestihla napisat... tak mame to ockovanie zapalene a musime davat ichtyolove obklady ako sme davali pri tej didke... no vydrzime🙂 a uz je to lepsie a mizne to... ja som si bola rovno pre lieky v piatok, lebo som sa nemohla ani zohnut k postielke, seklo ma v krizoch... taka som z nich otapena ze som sa radsej cez vikend ani z domu nevzdialila...

miavin
26. júl 2009

dobry večer - ciky - všetko len to naj, naj naj - hlavne veľa zdravíčka a lásky 😉
zuzik - jooooj krásne fotečky - to Emmka je modelka, nie? 😀

sabinazv
26. júl 2009

lindul, ved som uz aj bola zvedava, ako ste s tym ockovanim dopadli... tiez mam obavy z toho, nas to caka zrejme zaciatkom augusta...

elfi1
26. júl 2009

ciky - aj ja sa pridavam k blahozelaniam. nech si zdravucka a stastna, spokojna maminka. 🙂

sabinazv
26. júl 2009

elfi, nosic mame, ale len raz sme skusali a maly nejaky 2x nadseny nebol, aj ked chvilu vydrzal 🙂 ... neviem, nejak som nadobudla pocit, ze je este nan malicky... mam aj babyvak, ale ani tam nenosime.... Danko nie je velmi nosivy (az na dnes, ale to mal nejake bolesti bruskove)

elfi1
26. júl 2009

sabi aj mne sa zda, ze este je na to malicky. ved ledva som mu tam roztiahla tie nozky. moc nasiroko to je. ale hadam neskor to bude OK. nechcem to vracat, lebo nieco aj tak chceme na nosenie a toto sa da dost dlho vyuzit.

pridala som jedno foto.
neskor pridam aj holacinkove

sabinazv
26. júl 2009

aj mne sa ten nosic pozdava, uvidime, ci sa bude aj Dankovi neskor... on vydrzi aj v kociku, tak vyuzivam, ze je tam spokojny 🙂

foto je super, malicky je strasne pekny 😵

holacika sa chystam fotit aj ja...

macikjm
26. júl 2009

ahojte....
aj ja prajem ciky vsetko naj k meninkam...
a vsetkym ostatnym ankam, ked tu este nejake mame... 😅
krpcek...tebe prajem nervy zo zeleza a sabinke odkazujeme, nech uz mamicke robi len a len radost...
lindula...nech sa bolava nozicka pekne zahoji...
my sme ninku splodili niekedy od 20.7., neviem presne kedy, lebo sme boli velmi akcni s tatinkom vtedy... 😀

korelka
26. júl 2009

ahojte!

ciky - vsetulinko len a len to naj, naj, naj prajeme!!! 🙂

mne sa na Zuzanu objavili dve ciarky na teste... 😵 😵 😵 😵

macikjm
26. júl 2009

elfi...no dominik nadherny a z foto sa mi vidi, ze cela maminka...ci nie??? 😵

elfi1
26. júl 2009

macik - kazdy hovori inak, ale vacsina sa priklana, ze na tatina. aj mne sa tak zda. ale na niektorych fotkach vyzera viac na mna. asi aj na tejto

sabinazv
26. júl 2009

my sme danka "usulali" 31.7. alebo 1.8., takze ideme oslavovat rok... 2 ciarky som nasla 21.8. na Janu, ak si dobre pamatam 😎

sabinazv
26. júl 2009

ja ja si myslim elfi, ze maly je na teba... tie ociska hlavne ma po tebe 😉

zanulienka
26. júl 2009

cafte,robime aj my fotecky aj holate,len som si nedoniesla kabel do fotaka takze az doma viem poslat fotky do konika

sabinazv
26. júl 2009

nazdo zanu, no ako sa malej elai paci na SK teraz, uz je to lepsie?

elfi1
26. júl 2009

ja sa hlavne vytesujem, ze asi budu hnede 😀 . su tmave, ale este by sa to mohlo zmenit. aj manzel ma velike oci, ale modre

lindula3
26. júl 2009

sabi to len my mame na vsetko smolu🙂🙂🙂 niekto ani nevie ze je po ockovani...
diky macik...
ja neviem kedy sme malinku splodili🙂 tolko snazenia no kto si to ma vsetko pamatat🙂 len viem ze som bola niekedy v july na kontrole a mi povedali ze mam zasa velku cystu na vajecniku a ze bude musiet ist aj vajecnik von, tak som si pekne poplakala, ale to uz som bola tehotna, len to este nebolo vidiet... no a 1.8. sme mali dve ciarky🙂

jankaaa
26. júl 2009

ciky vsetko naj k meninam 🙂
my sme maleho kubka splodili tiez niekedy okolo 20.7 alebo neskor 🙂

dnes sme isli ku svokrovcom na navstevu a za 5minut sme stamadial utekali lebo maly sa tak rozplakal ze sme ho nevedeli vobec utisit no ale to bol taky plac ze nieco hrozne...neviem co sa mu stalo

krpy pevne nervy....ja to s tym placom poznam

sabinazv
26. júl 2009

lindul, ja asi preventivne na to ockovanie (pred aj po) nasadim homeopatika... uskodit to neuskodi, a snad pomoze....

nas maly dnes mal tiez dnes horsi den... rozmyslala som, co som pojedla, lebo ho bolelo brusko zrejme... a asi to bude cuketa... neviete za aky cas to mam odsledovat, ked nieco zjem?

jankaaa
26. júl 2009

vase deturence sa tak krasne dvihaju na brusku ☹

elfi1
26. júl 2009

jani neboj, nas sa dlho nedvihal a len sa jedoval. ale davala som ho kazdy den aspon na chvilku a manzel si ho daval tak na seba a to si pekne drzal. a potom to uz prislo same - zrazu len pozeram, ze ako dlho vydrzi.
a teraz, ked sa uz sam pretaca na brusko, tak si pekne dviha.

ale ja zas mam z neho nervy, lebo sa mu asi dobre spi na boku. len problem je, ze jemu stale pada dozadu ta ritula a potom sa len hadze a dviha nozky, az sa zacne jedovat a rozreve sa. tak ked chcem aby spal, tak mu musim tu ritusku drzat, kym poriadne nezaspi a nevadi mu, ak sa prekoprcne na chrbatik. alebo ho podlozim vankusmi, alebo ho napravam, aby mu nepadala. no hruuuza 😀

a v noci,ked ho idem krmit na posteli, tak sa mi tam zacne gulat - hned je na brusku a uz dviha tu hlavinu. musim ho stale pregulat spat a kym si k nemu lahnem, uz je zas na brusku 😀

miavin
26. júl 2009

no čo sa týka zamiesenia - ja to presne neviem, ale bolo to okolo 10.-15.7. myslím no a 15.8 sa to u dokyho potvrdilo... ale dve čiarky boli už deň predtým.... takže na okey lete som sa natriasala už s Alexíkom v brušku 😀

lindula3
26. júl 2009

sabi ja si mozem nasadit co chcem:( nemozem teraz davat ani moje mlieko ked beriem lieky, takze vylievame... no tych par ml mi ani nie je luto...
jankaaaa my sme tiez lenivy🙂

sabinazv
26. júl 2009

lindul, ake lieky beries?

macikjm
26. júl 2009

janka...no aj moja takto plackava niekedy, ked prideme do cudzieho prostredia, ale myslim, ze je to ok...vyrastu z toho...naj sa citi doma, tam to pozna...a citi sa asi bezpecne...
sabi...ja chcem robit tekvicovy provarok, myslis, ze z toho danka mohlo boliet brusko???reakciu na to, co zjem ja sledujem do 24 hod.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre