Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

jankaaa
12. sep 2009

babenky je mi tu fajn s vami ale idem ja do hajan nech aspon na chvilu si zdriemnem pokial sa drobec nezobudi....

ja tiez nechapem co sa s drobcom stalo predtym ked sa v noci zobudil tak sa napapal a spal dalej ale teraz sa budi aj place a musim ho potom uspavat

cikyta
12. sep 2009

Baby,vážne mám doma taku zbierku cumlov,ako niekto motýlov! A vážne všetky možne tvary,matroš,cena...Boli sme týžden po pôrode v nemocke,lebo sme mali dlho žltačku a tak sme tam cumel nemali.Ani doma ho nebolo zo začiatku treba a potom ked bola zlá (skrz reflux),už mi cumel nijako nechcela.Snažíme sa s mužom doteraz-no márne.
Ledva jej ho vopchám,už ho vypluva a tváry sa , akoby bol kyslý.A to každý jeden druh! ☹

krpcek
12. sep 2009

jani neviem teraz ako sa volaju, ale zistim a zajtra ti poviem. 😉 ale nevykup mi vsetko 😉 😀

jankaaa
12. sep 2009

jasneeeee krpy neboj nieco ti necham 🙂

ok babenky bru nocku prajem a nech drobci pocuvaju 🙂

dnes sme boli u svokry a piekla makovy kolac dala som si dost z neho tak mozno drobec pospinka aj dlhsie

krpcek
12. sep 2009

ciky a keby si jej ho skusila omocit do niecoho sladkeho? cukor a med je sice este skoro, ale mozno by som to skusila. alebo ho pokvakpaj mlieckom.

miavin
12. sep 2009

no ja tiež odchádzam do hajan, malý bubá, no okolo polnoci máme budíček, tak vám prajem dobrú noc a oddýchnite si - zajtra sa hlásim ako sme spali papapa 😉

krpcek
12. sep 2009

jani dobru . . . 🙂

jankaaa
12. sep 2009

aj ja sa urcite zajtra ohlasim 🙂

krpcek
12. sep 2009

mia dobru.

nejako sa to tu rozpusta - tak sa o chvilu aj ja poberiem.

jankaaa
12. sep 2009

dakujem krpy 🙂 uvidime ci stihnem vobec zaspat 😀 zajtra napisem

miavin
12. sep 2009

ciky - ako vraví krpy - namočiť do práškového cukru, alebo medu - mojej kamoške to zaberá - no a trošku držať ten cumlík - ona ho bude vypľúvať, ale treba ho trošku držať - nech si zvykne - držím palce

cikyta
12. sep 2009

Krpy-mliečkom som už kvapkala.Aj glukozkou z nemocnice od kamošky.Dokonca už aj medom!!!!!!!!!!!!Proste nie.Nebude ho a basta 😝

miavin
12. sep 2009

dík krpy - aj tebe dobrú - oddýchni si
zajtra sa "učitame" 😀 😀 😀

krpcek
12. sep 2009

ciky tak potom uz neviem, co by este mohlo pomoct.

krpcek
12. sep 2009

no to zas ude noc.

oproti nam mame restiku, kde je svadba a huci im hudba 🙄 🙄 by som si mohla aj celu noc spievat ako hlasno to maju. 😠 😠 🙄

elfi1
12. sep 2009

ja mojmu teraz natieram tie dasienka gelikom a to mi chmatne prst oboma rukami a cuca - ledva sa ujde nieco na tie dasna, vsetko ozuzle. potom dam troska aj na dudlik a zvykne sa upokojit. len sa bojim, aby si nezvykol takto na sladke velmi. lebo tie geliky su sladke.

zanulienka
12. sep 2009

ciky-moj muz sa smial na malej silvinke,ze ake grimasy hadze

elfi1
12. sep 2009

a ozuzlane mokre ponozky - ani nekomentujem

na noc mal overalcek aj s dupackovymi nozkami, tak to nevyzul nastastie. ale uz su mu na vsetkach kratke rukavy, tak musim dat vacsie, ale tie nemaju nozicky. akurat jedno ma - to som mu dala dnes, ale zas je pri nozickach velka medzera medzi prvym cvockom a pri papani pozeram - a tam mu trcali obe nozky hole - este na jednej nozke dobre nedrzi ani ten cvok. tak budem tam musiet poprisivat tie patentky. na dnes som mu na to natiahla ponozky 😀

macikjm
12. sep 2009

ciky...no s tym cumlom je to zaujimave...ninuska cumel ma...a to som sa mu zo zaciatku branila a cele tehu jej do bruska hucala, ze ziaden cumel mi potrebovat nebudeme...no ale ako sme prisli s porodky, moje dite furt plakalo, mne sa trebalo ucit na statky, dala som cumel.......a..................
a bolo ticho.... 😕
teraz s cumlom zaspava....cez den, ked je hore, tak jej ho nedavam...to sa mi nepaci, ked maju deti cumel neustale v pusinke..kto by mi potom tak krical....dzavotal...gagral...
ale inak ako riesenie cmulania prsteka by som ho tiez nedavala...nasa ma cumel a palcek cmula tak ci tak.... 😉

tica
12. sep 2009

čaute baby tak ja som tu po veľmi dlhom čase ... ako sa máte a ako rastú bábätká? ten náš Šimonko je už veľký chlap... akurát dnes sme boli v PL na plienky a nutrilon ... a ako už dokrmujete? ja už pomaly začínam lebo nestíham s mojim mliekom na toho nášho drobca...

zucha
12. sep 2009

cikyta, nie kazde dieta chce cumel. Moja prva ho vobec nemala. Dokonca ked plakala a chcela som jej ho dat, tak zacala este viac. Iba ju to nahnevalo, ze co jej to tam pcham. A potom z nicoho nic cumel zacala pouzivat, ked mala pol roka. Teda presne vtedy, ked som dokojila a teraz sme zas mali problem ju od neho odnaucit.
A tato druha dcera ma culem rada. Nemusi ho mat stale nastastie, ale kludne ho zoberie, ked place.

krpcek
12. sep 2009

tica neuveris, ale dnes som na teba myslela 😀

krpcek
12. sep 2009

zucha a ako ste odnaucili od cumla? to som celkom zvedava ako sa to riesi. 😅

tica
12. sep 2009

krpcek no toto a v akej súvyslosti si si na mňa spomenula? ja že som už dávno zabudnutá lebo vy tu píšete ako divé a ja si na vás neviem nájsť čas len sem tam tu nakuknem že čo preberáte a už malý plače....

krpcek
12. sep 2009

tice, ze si tu dlho nebola. . . ja osm asi nejaka carodejnica 😀 minule sa pytam kamosky, ze ci jej maly nevyhadzuje cumle z kocika, ked ich nema na retiazke a ze nie - a za chvilu cumel letel von.
potom sa pytam, inej kamosky, ze ci ju mala pri kojeni nekuse a ze nieeee - a za chvilu kricala ze ju pokusala 😀 😀 😀

tica
12. sep 2009

krpcek tak nie že asi si čaredejnica ale si tak mi pričaruj peniaze tie by sa zišli...
som prečítala túto poslednú stranu a každý už išiel do hajan a ty ešte nejdeš spať? ja chodím až o polnoci

krpcek
12. sep 2009

tica to by bolo viac takych, co by peniaze chceli 😀 😀 😀 ale tak dobre - cari mari fuk, hlad na tolke peniaze ako puk 😀 😀 😀
prave rozmyslam, ze idem aj ja zalahnut. aj tak o chvilu zase kojim

tica
12. sep 2009

krpcek tak načo isdeš zaľahnúť to sa ti vôbec oplatí?

krpcek
12. sep 2009

no ale uz som dojedla aj cokoladu 🙄 tak idem zalahnut. dobru

elfi1
12. sep 2009

ja idem tusim este odsavat, aj ked sa mi vobec nechce. ale drobec toho vecer moc nevypil a najblizsie dostane z druheho. tak troska by som zamrazila.

ale uz sa aj ja vidim v posteli - len z nej musim este Domca preniest do jeho postielky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre