Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

petusko
autor
14. sep 2009

chlapom treba davat uplne presne inormacie a ulohy. povedat plan A aj plan B. do pismena.

zuul
14. sep 2009

dnes nás čaká billa tak držte palce

zuzik25
14. sep 2009

zuul, 😀 😎 no mame to skvele svokry. potom ich radsej asi nevidiet.
mne stacilo ked som sa vratila z porodky domov, som nakazala drahemu nech uprace, on si na to zavolal posili (svagrina a svokra) no to ste mali vidiet, som po nich mohla upratovat znova. ale sak to aj tak u nich doma vyzera.

petusko
autor
14. sep 2009

ja som minule kazala mm obliect marceliho, ze ma veci na postielke a nahodou tam boli dvoje ponozky, tak mu ich obul oboje. 🤐 😀 no uznajte, vraj som mu kazala obliect to co tam je, tak keby tam dam svoje pyzamo, tak ho hadam aj do toho navlece. v snahe splnit, co som mu kazala 😀

elfi1
14. sep 2009

no mne najprv po hodke volal, ze su pred vchodom a ze maly je precurany, nech prinesiem plienku. tak som zisla a on ze "maminka sprav servis" ja idem hore na WC. potom sa vratil a hovorim,ze maju 3/4 hodky,ze potom ma papat. tak po hodke mi povie,ze maly spi ale ze zaspal pred 20min. 😠
mimochodom ani nebol precurany, to sa len tatinkovi vzdy zda,ze ked nezaspi do 5tich min., tak urcite preto, ze je precikany a nechce spat v mokrom

pikino
14. sep 2009

ahojky zuul 😀

no moj muz je proste unikat. ale musim ho pochvalit tento vikend bez reci upratal dom. 😀 myslim, ze uz konecne zacal chapat co to je byt cely den doma s nasim malym certom. 😀 aj sa jej uz viac venuje dostal dutku odo mna. takze ked je doma a scem nieco robit tak nanho zarevem nech zlezie zo svojho pc pelecha a ide strazit malu. a on ide bez reptania. som zvedvaa dokedy mu to vydrzi. 😝

krpcek
14. sep 2009

😀 😀 😀 😀 elfi presne to iste hovori aj moj muz - mala zacne vrestat a on, ze to preto, ze ma pocikanu plienku . . .tak ju niekedy za vecer prebali az 6 krat. 😀 😀 ja uz sa na tom len smejem.

petusko tak ten tvoj je tiez dobry kvietok. 😀 😀 😀

moja toto ovlada - chvalabohu. . . ale tiez mu mi niekedy lezie na nervy - dam mu mala, ze nech ju prebali a nech sa s nou hra. . on ju prebali a potom pride, ze a co teraz? a ked mu poviem, ze hraj sa s nou, tak ju da do lehatka, zapne si PC, hra sa a mala aby sa na neho pozerala. 😀 😀 😀

pikino
14. sep 2009

jaj a nocny sopel nas uz netrapi, uz dlho nemame sopliky len take biele z mliecko co je vytiahnem tycinkou po kupkani.

elfi1
14. sep 2009

krpy - keby ho on prebalil, tak nic nepoviem. to je ale malokedy - aj to mu vacsinou musim vyslovene povedat,ze nech ho prebali.

aj dnes mi hovori, ze vela prdkal, tak mozno budem aj spokojna a bude tam aj kako a podal mi ho. nic tam nebolo, ale maly sa pokadil az pri prebalovani. nahlas som malemu hovorila, ze nech sa nevrti, ze musime umyt rytku, ze ju musim vysusit, nech neberie vsetko na okolo - dufala som,ze je to pocut az do obyvacky a niekto mi pride na pomoc. ale kdezeee - az ked som zarevala, ze dakujem za pomoc, tak potom priesiel,ze co sa deje?

elfi1
14. sep 2009

ale zas aby som stale nenadavala, tak som mu vdacna za to ze zaraba eurace a ze nas lubi a ze obcas predsa len pomoze a ze dnes navaril masko k obedu a pod.

pikino
14. sep 2009

krpcek u nas ta hra vyzera rovnako akurat ze si zapne tv a kuka tenis. 😀
a mala nanho kuka snazi sa uputat jeho pozornost a on nista zhypnotizovany. 😀

krpcek
14. sep 2009

ja musim mojho pochvalit, ze on prebaluje, ked poviem aj sa obcas zahra, oblecie, dokonca ju uz aj sam par krat okupal , ale ani za boha ho neviem donutit aby s nou siel sam na prechadzku . . . ale zas mi to az tak moc nevadi, lebo aj pri vareni mi pomoze, dokonca casto sa stava, ze vari on a ja som s malou. takze v pohode.

kaitka
14. sep 2009

ahojte)
dnes ma nasa malinka 5 mesiacikov🙂 prave spinka ako zarezana z plavania,,,ani sa nestihla napapat,hm
tak to spapa aj mna ked sa zobudi)))
zuul,,chuda nase,,ty si vycerpana,,zato si taka nestastna,,hm snad te miskove zubky rychlo vylezu a bude kludnejsi
a strasne sa tesiim na fotecky z plavania))) majka,,,snad sa vam dake podarili 🙂
moja karin je kludna zatial,,ai j zato,,ze jej este zubky nejdu.. tak ak pojdu to bude isto veselo
a mali by vam vase polovicky pomahat,,ved to by ste sa inak scvokli
moj mi pomaha,,,a ak by tak nerobil netusim aka nervana by zo mna bola hmm 😀

krpcek
14. sep 2009

juj ale vcera ma nasral -. pozeral nejaky film na PC, zobral si malu, dal si ju na rameno a mala samozrejme zacala sibrinkovat s rukami, tak mu niekolko krat dala po papuli, no a on sa na nu nasral - ze preco ho bije atd. ? tam som na neho pozrela, ze si mu nahodou nesibe, ze ona nevie ze to nesmie a ze ho to boli.

kaitka
14. sep 2009

idem jest,,kym malinka spinka,,,
ten bazen ma tiez zmohol)))) fuu aka som hladna

sandori
14. sep 2009

ahojte babenky, tak ako citam aj vy mate doma veselo. U nas je to skoro take iste- az na to ze mala je cela po nom a tak cumia do bedne so športom dvaja- aj muz aj mala...

kaitka
14. sep 2009

sandori ahoj,,,moja zas rada kuka kriminalky))) a miluje reklamy))naj tu na domestos 😀 vtedy aj keby tanky padali,,nevnima svet)))

sandori
14. sep 2009

kaitka aj jej sa pacia reklamy tusim najviac na T-com- tam je taka celkom dobra hudba tak na tu pozera .. ani nedycha pri nej 🙂

petusko
autor
14. sep 2009

ahoj "suseda" sandori 😀
ja sa tiez nestazujem, mm aj navari, riady umyva bezne, aj na prechadzky chodi, ked stiha teda, alebo ostane s malymi oboma doma sam. prebalovanie teda nemusi, na kupanie nebyva doma. niekedy sa snazi az moc, a potom to tak vypada, ako s tymi ponozkami 😀
inak baby, reklamy... nas petulo ich tiez odmalicka zboznoval a teraz pozna kopu veci prave z reklam 😲 doteraz "natacal" a vcul je taky mudry 😀 pozna znacky aut, potraviny, skoro akzdy den nas prekvapi niecim novym, co si pamata z telky 😕 😅

sandori
14. sep 2009

ahoj petusko, aj moj muz mi celkom pomaha .. mozem mu kludne nechat obidve decka a v pohode. Ani on prebalovat malu nemusi ale zvladne ked treba a kupam tiez iba ja.Petus ja som doteraz nebola na prehlaidke u toho nasho gynekologa- hroza- vzdy ked tam idem ma dovcu , tak hadam do konca roka to stihnem 🙂

petusko
autor
14. sep 2009

san, ja som bola tusim hned po sestonedeli... ale patrilo by sa mi zase, kazal mi prist ked prestanem kojit, ze na sono prsnikov ma posle. ale tiez sa nejako neviem vychystat.
inak ku ktorej detskej chodite? len tak pre info. my mame Nyulassyovu. celkom spokojna som.

sandori
14. sep 2009

hej ona je celkom fajn segra k nej tiež chodí ,my mame Kardoša, on je na deti strašne dobrý aj ked odborník nič moc.

sandori
14. sep 2009

inac petusko u nas zrušili plávanie pre bábatká- sme chceli začať a neurologička mi povedala že už nie je kde

petusko
autor
14. sep 2009

to vazne? to ABC myslis? my sme nechodili, bola som tam raz pozriet, este s petkom sme uvazovali. vyzeralo to tam fajn. to je skoda.
kardos je fajn, len uz je pristary podla mna. my podla obvodu by sme tiez mali patrit k nemu. ja som vyberala uplne naslepo dr. vobec som tuto nepoznala predtym ani len z pocutia, akurat som vedela, ze robila v nemocnici na detskom 😅

sandori
14. sep 2009

hej ABC. A Nyulassyova patri vraj medzi najlepšie detské lekárky.Hej Kardoš je už stary ved ešte ja som k nemu chodievala 😉 . Ale mne celkom s malym pomohol- byval strasne casto chory tak nam predpisal Luivac aj bez toho aby sme museli ist k alergologovi a ten mu pomohol. Ako dlho by si chcela byt na MD? Ja bysom chcela dat malu od roka do jasiel- ale uvidim ako bude.Budem sa musiet asi vratit do prace aspon na 4 hodiny mojej prítomnosti tam 🙂. Teraz sice tiez robim ale ukazem sa tam len velmi zriedka a vidim za sefovi to nejako chyba ( ON SI SAM NEVIE DAT RADY S NICIM- HROZA).

petusko
autor
14. sep 2009

ja som predtym nerobila, resp. som robila v "nasom" podniku, bola som dobrovolne nzamestnana. a este predtym som robila v ZC.
takze vratit sa nemam kam 😒 tak predpokladam, ze ostanem doma tie tri roky. jasle su iba v meste, neviem, ci by sa mi oplatilo nosit maleho tam, druheho do skolky sem a ja do prace, ktoru ani neviem kde by som si nasla v dnesnej dobe 😖
kde robis?

sandori
14. sep 2009

Na jednej strane to mas dobre aspon si oddychnes... Ja uz ani neviem co je oddych - so Samuelom som bola na materskej 5 mesiacov potom som mala opatrovateľku a s malou robim stale. Ja robim v jednej francuzskej firme vola sa Axson- nie je moc velka ale je tam celkom ok- ja mam radsej mensie firmy.Predtym som robila v danfosse a tam to bola katastrofa... straaaaasne vela somarov uprataných na vyssich poziciach.Tu mam klud a v podstate vsetko sme si budovali od zaciatku sami.... Aku poziciu si vlastne robila.... vies ak by sa nieco casom uvolnilo mohla by som ti dat vediet...

petusko
autor
14. sep 2009

san, IP 😉
v piatok jarmokujeme? burcakujeme? 😀
ja uz letim pre Petika do skolky, dufam bude dnes normalnejsi ako vcera 😅

majka_dk
14. sep 2009

ahojte,

kati - snad sa nam nejake podarili 😉 este som ich ani nekukla, lebo nevladzem ani sediet, z toho plavani 😅 ja neviem, mna to vzdy tak unavi, ze som zrela na spanie 🙂

moj muz je celkom v poho, aj ked sa maleho este stale boji 😕 ale vacsinou mu treba pripomenit co treba spravit, napr. prebalit krpca, umyt riad, lebo on do 5s zabudne co som mu kazala 😀

nany100
14. sep 2009

ahojte babenky, tak ja som chorá v posteli...vyfasovala som atb na 10 dní...mám teplotu a zapálené hrdlo a k tomu zapchaté dutiny...nejaká viróza ☹ ...tak mažel dnes ostal doma, boli spolu na nákup a teraz varí (podľa mojich pokynov 🙂 )...ja už som sa vypotila, ale zatiaľ mi to veľmi nekleslo...dúfam, že nestratím mliečko, malá zatiaľ papá normálne, tak hádam to bude OK...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre