Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
26. okt 2009

doos, olivovy alebo slnecnicovy... taka kvapka,alebo pol lyzicky - podla mnostva... tiez si myslim, ze maslo az neskor... vsak to je vyrobene z kravskeho mlieka...

sabinazv
26. okt 2009

no reklamuj to macik... vobec to nebolo take lacne, aby si sa s tym mala len tak zmierit...

zanulienka
26. okt 2009

macik-ja som kupila obycajny taky malicky ruzovy,akurat jej tam sadne ritka 😀

elfi1
26. okt 2009

ze nocnik - to fakt uz teraz? zanu to je super, ze to u vas tak funguje.
ja som myslela,ze na to mame este cas. najprv musi pekne sam sediet, este sa len kymaca.

a spanie - hruuuza. nie sme hore kazdu hodku, ale sam nezaspi a na rukach ziape (tri dni sa dal pekne na rukach uspat, ale uz nie). chytam hrozne nervy.
a dnes vstal o 4.00. potom az o siedmej zaspal v kociku. super vec mat v byte kocik. kupila som taky starsi za 30Eur sportak, co sa da dat do lahu. vcera ho manzo priniesol. tak dnes skusame. najprv tam pospal 20 min a teraz tam zas hajinka.
potom uz pojdeme zas von

bambina
26. okt 2009

jankaaa, nebud smutna. urcite nie si zla matka. aj my sme len ludia. drz sa 😉

jankaaa
26. okt 2009

bambi dik ale mne je teraz normalne do placu...teraz tu pri mne spinka moje srdiecko....

zanulienka
26. okt 2009

vcera som bola kuknut ten bar,kde by som mala ist robit uz v piatok,taly malinky v malej dedinke,nic moc.zacnem od 20.00 do 23.00,prvy plan bol,ze 400 eur masacne,ale vcera sme sa dohodli na 550-600 eur,takze este lepsie vreckove premna

elfi1
26. okt 2009

jani - netrap sa. zajtra bude lepsie. u nas je to tiez tak na striedacku. tiez ma najviac vytaca, ako nechce spat, ked sa mu strasne drieme a zmoli si okale. vtedy som aj ja niekedy zla. tiez nemam nervy zo zeleza a ked spusti vresk - teraz strasne skrieka a ziape. ani slovo nie je pocut ked spusti

a teraz uz sa zas zobudil. takze super, tento krat to bola pol hodka

zanulienka
26. okt 2009

kocky co varite?

dooscoby
26. okt 2009

jani...mne tiez sem tam prasknu nervy...v poslednom case neznasa sa obliekat a minule ked ma kopala to som este zniesla ale akonahle ma zacala skriabat a stisk ma uz riadny tak som jej capla po rukach ze nesmie....mrzelo ma to ale nemyslim ze som zla matka...obliect sa treba a dokopat doskriabat sa nedam a este do toho obrovsky rev a skrek...uz podla mna zacina chapat a trosku stanovit hranice treba....to je moj nazor...som proti bytkam a kriku ale sem tam im treba ukazat odkial pokial

miavin
26. okt 2009

ahojte
dlhšie som tu nebola - zreferujte, čo tu nové? aké nové pokroky? nejaké pikošky..... my sme o.k. malý bubá, tak trošku surfujem...

macikjm
26. okt 2009

sabi...ten fotolab ma super kalendare...idem objednat stolovy kalendar pre nasich...a pojdem si to vyzdvihnut niekde tu v zberni...pred tym ako ho zaplatim, tak nanho kuknem...nie ako ta dobierka... 😠

zuzik25
26. okt 2009

sabi, uz som sa dovolala, ale tetula robi, ze jej mam okolo 16 zavolat.

jani, nie si zla matka, na fsetky je toho dost, ked sme s drobcami cele dni same doma, nie sme stroje bez pocitov, je to normalne ze vybuchnes. ono sa to nahromadi a potom to treba vyventilovat, a neboj, drobci si to este tak neuvedomuju. ked sa Kubko vyspinka, budes kludnejsia aj ty, aj on.

nasa mala si pri jedle pchala ruky vkuse do ust, tak som jej par krat dobre zvysenym hlasom povedala ze nesmie, najprv to brala ako srandu, ze som zmenila vysku a ton hlasu, ale kedze som sa pri tom na nu neusmievala, zistila, ze to asi sranda nebude a uz si rucky pri papani do ust nedava. oni ti deticky skusaju co mozu a uz vedia co znamena slovko nie.

macikjm
26. okt 2009

mia...cao...
ja som tu tiez posledny tyzden casto nechodila...davali sme v byte plavajuce podlahy, tak nebolo kedy...

ale asi nic take nove...mame dalsie polrociatka...aj my uz sme...a uz aj papame...este dnes zemiacik..od zajtra aj mrkvicka... 😉

macikjm
26. okt 2009

moja kocka uz spi vyse hodky...fiha... 😀

zanulienka
26. okt 2009

moja zase zaspala,tipujem viac ako 20 minutovka to nebude 😝

miavin
26. okt 2009

macik - hmmm no tak dodatočne gratulujem všetkým polrôčkom....
ja som bola u našich a tam nejak nie je čas na net...

jankaaa
26. okt 2009

babenky dakujem.....tak drobec sa uz zobudil bola to len taka pol hodinka tak idem sa mu venovat...potom ked zahajka tak dojdem....

miavin
26. okt 2009

sabi - teba sa chcem opýtať ako si urobila také bohovské foto? je na to určite nejaký programček - skús mi prezradiť....

sabinazv
26. okt 2009

tie fotomontaze co mam v albume? uz som to tu pisala raz, ale zopaknem... na www,photofunia.com

aj ja este nejake darceky vo fotolabe asi spacham 😎

mne maly zaspal na kolenach... ked ho zlozim, bude hore isto 😒

sabinazv
26. okt 2009

ok zuzik.. vy od kedy chcete zacat, ci uz?

inac vraj je tam teplota vody 31 st, dost malo, nie?

aine04
26. okt 2009

ahoj kočky 🙂
ako po vikende? drobce posluchali?

krpcek
26. okt 2009

ahojte.
tu sa uz riesia nocniky? my mame kupeny, tak ho asi tiez uz zacneme pouzivat, len ja nikdy neviem, kedy mala bude kakat - odkedy davame prikrmy, tak je to kazdy den inak. 🙄

ciky mozes mi presne napisat, co je to za sirup a kde to kupim? skusime.

aine04
26. okt 2009

ja sa zase chcem spytat - na co davate deticky lozit? my sme davali na manzelsku postel ale zda sa ze je makka, uz je na case aby mal tvrdu zem pod nohami 😀 . skusala som to aj s dekou na dlazke, ale tak to nepojde. to sa maly prevali na chrbatik, zhrabne celu deku na seba a vyborne sa zabava. jemu sa totiz strasne paci davat si veci cez hlavu.
no a koberec sa mi zda zase taky agresivny 😒 ....

baska19
26. okt 2009

ahojte tak nám sa baška posledné dni zobudí o 23 a nie a nie zaspať aj hodinku dve potiahne a ked si už myslíme že spí tak ju položíme do postieľky a po chvíľke neskutočný krik. Ale posledné dva dni ju manžel zobral na ruky a v inej izbe jej spieva uspávanku a tym ju uspí fakt sa mu to darí lebo pri mne ani za svet nechce spať. Takže dnešná noc celkom fajn sice od 23. do 24 bola hore ale potom sa zobudila až o pol 4 a potom až ráno o pol7 😉

cikyta
26. okt 2009

Krpcek:
-Relax junior 0-10 Spánok a pokoj.
(Pre deti,ktore ťažko zaspávaju,ktorých spánok je prerušovaný,často sa v noci budia,pre nervozne deti,ktore maju sklony k hyperativite)
Ale obsahuje cukor ☹ a je to od 7 mesiaca.
Použila som ho raz,aj to som dala ešte menšiu dávku,ako odporučaju a zrejme zabral.Alebo to bola náhoda,neviem.Teraz je našťastie OK,tak to použijem zase ak bude zle a budem nevyspatá padať na nos. 😝

krpcek
26. okt 2009

ciky a kde to kupim? v lekarni?

cikyta
26. okt 2009

Ano.V lekárni.

nany100
26. okt 2009

ahojte baby...tak my sme boli dnes už o pol šiestej vyspatí...ale vzal mi ju manžel a za pol hodinu doniesol, že stále piští...tak som si ju priložila a do dvoch sekúnd spala...a potiahla do pol deviatej...opica malá, nás pobudí a sama si spinká 😀 ...ale ja som tiež ešte do ôsmej spala, len mužík už bol komplet prebratý, tak išiel na nákup a urobil mi na raňajky skvelý šalát s feta syrom... 😝

odkedy prikrmujeme, kaká viackrát za deň, čo predtým nebývalo...ale asi je to v norme (2-3x)

ozaj, dávate už pri praní drobcom aviváž? už som rozmýšľala, že kúpim...veď nemáme žiadne kožné problémy, tak by som už hádam aj mohla tú Lovelu dávať, nie?

macik, smola s tým kalendárom...naše prišli OK a sú super...ešte aj ja kuknem Fotolab a niečo ďalšie vymyslím...tento rok objednávam kopu darčekov cez net a katalógy...HappyFoto, Quelle, Martinus, Oriflame...ešte že to v dnešnej dobe ide, lebo si neviem predstaviť tie vianočné zhony po meste s malou

beadz
26. okt 2009

ahojte babule. takze my sme po mensej chorobe. teplotoval aj 39, ale uz je to ok, este sice kasle, ale co je horsie ze som to chytila ja. vcera mi bolo uplne na figu, dnes uz kus lepsie.
zbezne som vas precitala, sabi, doplaca sa na nutrilon polovica. neviem ci uz ti to niekto pisal, ale pre istotu.
ciky, super, tesim sa ze to uz mate v poriadku. 🙂
a samozrejme vsetkym novym polrocacikom blahozelam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre