Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

beadz
28. okt 2009

jani, ja mam toto : http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

a je do 18 kg, da sa pouzivat aj pre starsie dieta. tak pouvazuj.

beadz
28. okt 2009

tak my sa ideme hrat, potom trochu von a dufam ze vecer sa este pripojim. papa

dooscoby
28. okt 2009

juj to vyzera dobre to lehatko...my mame take jednoduche ale hlavne ze ma popruhy, da sa polohovat a moze slusit ako hojdacka...je to dobry vynalez...ked zacne lozit tak mame v zalohe ohradku taku klasicku co sa pouzivala v jasliach kedysi taku drevenu len madrac treba dokupit do toho ...cize ked budem musiet odbehnut dam ju tam a nikam nezdrhne

dooscoby
28. okt 2009

beadz...my tiez pojdeme von ked sa vyhaja a napapa..papa

petkapo
28. okt 2009

Cavelo zeny!

Od rana ma boli hlava ako kona 😒 Este stastie, ze prisla babka a zobrala mi maleho aspon na chvilku von, lebo som uz uplne ohucana z toho ako od rana v jednom kuse mrnci ☹ Nevie sa dnes s nicim zabavit - respektive sa zabava tak, ze sa vkuse pretaca na brucho a potom reve a caka kedy ho pridem otocit naspat. Somarik moj malinky 🙂

Co sa kozmetiky tyka - na kupanie pouzivam Nivea umyvaci gel - ale to len ritku, pod pazuskami a krk mu s tym umyvam a po kupeli ho natieram takym mlieckom Penaten - na dobru noc. Na tvar mu davam od narodenia SOS krem od Nivey - ten detsky a nikdy nemal problem zeby sa vyhadzal. A navyse prekraaaasne vonia.... Aspon tu chvilku kym sa neogrca 😀

Ani nas Alex este nema zuby a ani naznak zubka - ani dasna nema opuchnute ani cervene ani nic.... Takze na zuby si este pockam....

ninnaricci
28. okt 2009

ahojte...baby...ktoré chodíte ne plávanie s drobcami...sú vo vodičke poslušný?
...lebo mi sme mali prvú hodinu super...tak som sa tešila...noo začalo sa to od hodiny zhoršovať...tak 10min pred koncom začal plakať...a bolo to stále horšie a horšie...dnes sme boli, tak vydržal 15min v pohode...a už som rezignovala...taký srcervúci plač stále spustí
...naše plávanie trvá 45min...stále 15min preplakal...ale dnes už som na to nemala nervy...asi sme skončili s plávaním...teda určite ešte pôjdeme plávať...len neviem či zmeniť inštruktorov...alebo len počkať pár mesiacov...

sabinazv
28. okt 2009

ahoj Nina... no my chodime s malym plavat len tak sami, bez instruktorov a teda prvy krat sa pacilo, druhy krat tiez, ale v polovici zacal straaasne plakat doteraz neviem preco... a potom uz kazdy raz zasa bola spokojnost a nadsenie...

ninnaricci
28. okt 2009

sabi...to sa len tak čapkáte vo vode...či aj nejaké cviky robíte?
...ja asi ešte pár mesiacov počkám...a skúsime opäť plávanie...ale asi inde...hoc až toľko toho na výber nie je...
...dúfam, že to všetkým spokojným detičkám vo vode vydrží 😀
...ja som bola dnes sklamaná z našej inštruktorky..noo nič 😒

sabinazv
28. okt 2009

no vlastne hej, clapkame... a aj cviky, ale len tak podla seba robime... no ale idem chodit aj na take organizovane plavanie, len sa neviem rozhodnut kam 😎

zuzik25
28. okt 2009

cafte, no som po aerobiku, som zvedava na svalovku.

sabi, ten Sliac nechces vyskusat?

sabinazv
28. okt 2009

zuzik, vaham medzi Sliacom a Zvolenskou plavarnou...

ked na tom Sliaci ma ta teplota vody odradza... 😒

zuzik25
28. okt 2009

a plavaren je nebodaj teplejsia?

sabinazv
28. okt 2009

veru je teplejsia... a ma aj saunu pre babatka... 😉

zuzik25
28. okt 2009

no ved vyskusame ten Sliac, nasa Emmka je zvyknuta na studenu vodu, otuzujeme uz uód 10 tyzdna odkedy sme zacali plavat doma.

romanakatka
28. okt 2009

ahojte, a na Sliači nie je sauna??? 😲 To sa mi nepáči...

Inak neviem čo tu nové, lebo nestíham čítať ale u nás hotová katastrofa posledné dni... v noci sme hore od jedenáctej každú hodinku a cez deň je hrozne mrzutý a len na rukách chce byť... asi nám pôjdu už zuby, trochu sa mu belejú na spodu ďasienka a stále kakošíme, obžúva všetko dokola ale takým spôsobom, že mám pocit že to rozhryzie... naozaj je hrozný, dnes sme už aj tú chamomilu kúpili či čo to je...

sabinazv
28. okt 2009

ahoj katka... aj danko bol takyto cez vikend, uff... ale uz je to lepsie, neviem ci tou chamomilou, lebo tie zuby este nevyliezli...

este keby sa aj noci polepsili, tak som spokojna 😵

beadz
28. okt 2009

ahojte zienky.
ninna, nam sa vo vodicke paci. a co sa ti nezda na instruktorke ? je to ta lucia z cvicenia ?

beadz
28. okt 2009

katka, sabi. bez chamomily ani na krok 😉
ja by som mu to aj kazdu hodinu davala 😀

elfi1
28. okt 2009

ahojte, ja len na skok
aj domco je hrozne nervozny. tak sa nosi len na rukach - najlepsie dedkovych - toho uplne zboznuje 😀
ale nastastie noci su dobre. horsie je to rano, lebo stale nechce baran jeden pochopit, ze sa zmenil cas a vstava o piatej. potom vydrzi chvilku byt hore a zas mrnci, ale uspat sa nechce dat. tak sup do nasho "interieroveho" kocika a vozime. tam pospi tak pol az tristvrte hodku

zuzik25
28. okt 2009

nasa je tiez bez chamomily akasi kludnejsia. berieme 15 ch.

zuzik25
28. okt 2009

teda s chamomilou som chcela napisat

macikjm
28. okt 2009

ahojte kocky...babatka vam uz spinkaju???
ninocka uz spinka...
dnes krasne papkala mrkvicku...vsetko co mala v misticke spapala...zlatunka bola...viac som jej uz nedavala, aj ked by asi aj jedla...dala som jej cicat...
len co ma zarazilo...skoro cely den som cakala na jej kakanicu a nic...az o 16,00 sa prvykrat vykakala...co doteraz mi kakala 3-4 krat denne...bude to tou mrkvickou, ze?
ale brusko ju nebolelo, aspon sa tak nespravala...mozem jej dat aj zajtra mrkvu, nie?

beadz
28. okt 2009

macik, ja si myslim ze jej kludne mozes dat. a keby sa ti velmi pucila na kakanie, tak jej daj nestle slivkovu kasu alebo homeo na lepsie kakanie. simon mal hrozne problemy na zaciatku s mrkvou. a hlavne on mal dovtedy stale riedke kako skor ako hnacka, takze mu bolo divne ze uz musi pouzivat ritku 🙂

macikjm
28. okt 2009

bei...dik na radu...
ninka sa potom pekne a poriadne bez zjavnych tazkosti pokakala...a iny smradik to uz bol...aj mrkvicka tam bola... 😀 😀

sabinazv
28. okt 2009

ja zajtra dankovi na sviatok urobim zemiakove pyre s MM 😵 😅

beadz
28. okt 2009

macik, tak to je dobre ze s tym nema ninka problem. ja som velmi zvedava na zajtrajsiu cviklu 😨

macikjm
28. okt 2009

mamicka sa obetuje a vytiahne odsavacku??? 🙂

beadz
28. okt 2009

sabi a nebude to mat oslavenec sladke ?

macikjm
28. okt 2009

no cviklu by som si dala...zboznujem ju...mnam...aj ja ninke urobim...zajtra este mrkvicka...a potom ideme na cuketu...a potom by sme mohli aj cviklu skusit, nie?

beadz
28. okt 2009

jasne macik, smelo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre