Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

kiki5
9. jún 2009

tak sme po poradni. pribral za 3 ýždne 560g- viem nieje to vela ale som rada že je kojený. tak nechcem prikrmovat pokial nemusim. tak mame 5060g. kolko vam priberaju deti- tie kojene.?

pikino
9. jún 2009

kiki ved to je slusna vaha. pribral akurat podla mna.

uz som aj ja nasla sabi dakujem 😉

lindula3
9. jún 2009

ahoj lucka no kedy pojdeme kocikovat??? ozaj a co kristina tu som uz dlho nevidela....

no jasne ze selest nemame, my uz sme absolvovali aj kardio minule ked sme boli na kramaroch, bola som sa tam len objednat, no da doktorka bola taka zlata ze povedala ze take krasne babatko nemoze nechat cakat a ze ci sa ponahlame lebo ona nas zoberie hned🙂 tak sme necakali ani minutu a vraj sa tam caka aj 3 mesiace🙂 ale nemame tam nieco uzatvorene ani neviem poriadne co (preto ked raz za mesiac place tak zcervena a okolo pier ma trosku fialove) ale to vraj deti mavaju do roka sa to zvykne upravit, takze ideme este v septembri na kontrolu...

my sme ten holtov pouzivali len chvilu lebo to vraj potnicky neboli co sme mali🙂 no my uz sme na tych kramaroch asi ponavstevovali vsetky detske oddelenia🙂 ale ja hovorim ze radsej 100krat ako ani raz... nech ma len posle to je vzdy lepsie ako by mala nieco zanedbat...

inak zasa vraj mame slabe svaly na hlavicke... no proste nej sa to nechce zdvihat a na bruchu to neznasa, po 2 minutach je normalne narobena, keby si videla ten blazeny usmev ked ju dam na chrbat🙂 ale ked ju mam na rukach hlavicku si udrzi super, len ked ju chytila za rucicky tak hlavicku netahala spolu s telickom tak sa jej zda ze to neni ok🙂)))

lindula3
9. jún 2009

kiki my sme na UM a pribrali sme za 3 tyzne 600 g, to je tiez tak akurat

sabinazv
9. jún 2009

piky a stoji 1,13 eur 🙂

lindul, nas je na bruchu zasa velmi rad... tak si fajne poprdi 😅

pikino
9. jún 2009

lindul mi mame zevraj zasa stuhnute ze drzi hlavicku viac na jednej strane tak jej to kazdy den po kupani masirujem a ona pri tom reveeeeeee.

lindula3
9. jún 2009

my prdime furt🙂 a taaaaaaaaak to smrdiiii, dnes sme sa pokadili az na lopatky zasa a na prsicka🙂🙂🙂 raz za den mame sou🙂

piky kazde to babo nieco ma... ale my stupavcanky to mame vsetky rovnake ha ha ha ze krpy🙂

sabinazv
9. jún 2009

my sme za 3 t pribrali 870 g... kombinovane krmeny 😉

lindula3
9. jún 2009

no ideme papat a potom trosku von... dnes je u nas strasne teplo, rano sme uz boli vonku a na obed ju v takom hici radsej ani na dvor nedam, to sme vnutri, tak ideme trosku zas poobede do ulic...

pikino
9. jún 2009

my za tri tyzdne 930g. 😀 plne kojeny moje male prasaaaatko. 😀

ja snou chodim von az po tretej. aj tak je vzdy spotena a uplne horuca a to nema ani ciapocku ani deku.

ja neviem kto to vypustil z pusy, ze kojene babatka nesmrdia. ked prdi tak je zamoreny cely dom. 😀

sabi ty si dobry informator. 😀

pikino
9. jún 2009

akurat sa celkom bavim.

mala zaspala a pod jej postielkou ma pelech aj pes. a obom sa teraz sniva tak pistia jeden cez druheho. 😀

sabinazv
9. jún 2009

tak piky vediete 😎

veru tie drobce vedia riadne smradlavo prdiet ...

nas maly nie je taky horuci... ten ma studene labky skoro stale... ho nosim vyobliekaneho aj s deckou a hic mu teda nie je... ale ja sa prechadzam da sa povedat cez horu, takze chladok 😉

piky a este k info... ak by ti ti predpisala dokyna, tak to stoji par centov len ... no ale aj tak je lacny... 😅

macikjm
9. jún 2009

my sme za mesiac pribrali 1100 g. a je plne kojena...

pikino
9. jún 2009

sabi ona ma tiez ladove packy ale inak jej horia licka.

krpcek
9. jún 2009

lindul tento tyzden mame este robosov, ale potom hocikedy. my chodime s kikou aspon raz za tyzden spolu, tak i dam vediet ked pojdeme nabuduce - ale chodievame doobeda.

lindus to aj mne hovorila, ze davat na brusko. a ze toci hlavicku na jednu stranu a bla bla bla. a samozrejme, ze nic z tho co povedala nie je pravda. ja davam malu na brusko dosta casto -. inak mi nechce ani spat - hlavu to ci jedna radost a zdviha tiez. len vies, ona ti povie, ze pridte s najedenim babatkom - a potom sa cuduje, ze je dieta jak handrena babika, ked je zvyknute, ze papani sa spinka. 😀 no som sa vykecala. 😀 😀 😀 idem za malou - ma nejaky placlivy den. asi jej to teplo nerobi dobre, lebo vobec nechce byt vonku. 😠

zanulienka
9. jún 2009

citam,ze dneska volajako vsetky babatka spia,moja zatial prespala cely den.
lindu-urobila som si tu senovku-bleeee

nany100
9. jún 2009

aj moja dnes skoro celý deň spinká 😀

anib
9. jún 2009

pridavam sa do klubu dnes oddychnutyhc maminiek a ich spiacich babatiek 🙂

anib
9. jún 2009

neviem,co je to vo vzduchu dnes, inak vcera poobede mi mala vôbec nechcela spat a plac spustala v urcitych intervaloch - este tak neplakala,ale vecer zaspala pred 21,00 a to sme ju na kupanie uz nechceli budit -spala do 3,40 a potom do 6,30 a teraz vyspava
Zajtra nas tiez caka poradna a aj sono klbikov,tak som zvedava. Inak baby-ako je to s vasou hmotnostou po porode? Ja som pribrala celkovo 24kg a predvcerom som sa vazila u svokry a za 1a pol mes mam 20kg dole 😉 .
Vela pijem vody, cer.pecivo,jogurty a viac si davam pozor co zjem kvoli malej,aby sa mi nevysypala a nemala problemy s bruskom

zanulienka
9. jún 2009

uz som rozmyslala,ci som nahodou nieco nezjedla co ju uspava 😅
anib-ja som pribrala 14 kg a za mesiac mi islo dole 12kg,ani neviem ako 😀

anib
9. jún 2009

tak to som rozmyslala aj ja,lebo vcera som mala na obed tvar.knedliky s makom 🙂

nany100
9. jún 2009

ja som zatiaľ z 19 kg dala dole len 11 ☹

pikino
9. jún 2009

ja som mala v nedelu makovu strudlu a vobec sajej nescelo spat a to somdufala, ze ju to snad uspi. 😀

ja som pribrala 19 a schudla 12 a uz mesiac neslo dole ani kilo. 😠

cikyta
9. jún 2009

Bab,o akých očkovaniach to rozprávate? Niečo také,že v nemocnici dali očkovanie a teraz to na pliecku hnisa???????
Lebo mne to spomínala kamoška,že to v nemocke dali a má to hnisať,ale ja vobec o ničom neviem!!!!!!!!

cikyta
9. jún 2009

Inak po dnešnej poradni vážime 4800g a vraj mám miesto mlieka smotanu.

No a čo sa týka mna-mám si pichať stále injekcie a v july kontrola 😢

luca33
9. jún 2009

No ja som mala po porode o 5 kg menej ako pred otehotnenim. Ale uz som to skoro vsetko pribrala naspat, ani neviem ako 🙂 Ja som asi nejaky prirodny ukaz, alebo co 🙂

korelka
9. jún 2009

ahojte! tak moj anjelik tiez spal dnes viac ako inokedy predtym, ale vecer nam to stale vrati potom - bojujeme dlho, dlho proti nocnemu spanku a uz mi to lezie riadne na nervy a uz nevladzem a stale sa hroooozne bojim vecera - len dufam, ze po 25. june, ked budeme mat 3 mesiace sa vsetko na dobre obrati 😀 😀 😀 a teraz cumi do lampy a rehli sa... no ja umrem 😝 😵 😵 😵

mne zo 16kg zostali este 3...

luca33
9. jún 2009

Nasa mala uz spi od siestej. Takze predpokladam, ze to uz mala nocny spanok a v noci bude strasit. Uz sa tesim ☹

elfi1
9. jún 2009

ahojte
tiez sme mali dnes spaci den a aj vecer krasne zaspal. ani sa nezobudil uz ako to zvykne (vzdy ho potom uspavam nanovo)
ale moj dnes aj dost papal

a ja mam asi o kilo menej ako po porode, tak som spokojna. ale teraz sa este dost drzim na uzde s jedenim a aj nocne kojenie berie energiu a kalorie. ak bude spat viac a ja zacnem jest co uvidim, tak sa obavam, ze to bude chytro spat

giuli
9. jún 2009

Ahojte babuľky....teškám sa s vami,že bábänkám sa darí...aj my krásne v noci spíme..samko sa budí len raz na kojenie okolo pol 5tej nadránom...napapá s a a spíme ďalej..cez deň spí málo,vyžaduje si viac pozornosti..kĺby mám ev poriadku,kojíme a priberáme ďalej 😀 obaja,mne sa nejak chudnúť nedarí,myslela som si,že pri kojení a prd,mám pocit,že sa to lepí ešte viac než pri tehu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre