Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
11. nov 2009

ja tiez z malou neprehovorim ani za svet,ale niekedy ked vyvadza sprostosti tak sa tak potichu usmievam.dneska sa sama tahala do sedu,ja som mala nohu polozenu na paplone a ona sa tahala,sadla si a potom sa pustila a to ako spadla naspat na vankus jej robilo velku radost,smiala sa z celeho hrdla,potom si kecala z dudlom v ustach a vzdy hlasnejsie a hlasnejsie az nakoniec bol z toho krik a pistanie.zobudila sa 23.45-3.00 a o 4.15 zase kecala az do 7.20 a zaspala na polhodku svieza ako rybicka.

jankaaa
11. nov 2009

doo ja tiez radsej varim doma ale obcas ked sa mi nechce tak dam kupene ale to velmi malo...

korelka presne tak sa citim aj ja ale neviem ci je to kojenim lebo ja kojim uz minimum ale strasne som vycerpana, nervozma...

jankaaa
11. nov 2009

zanu ja sa tiez niekedy tak potichu smejem z toho co stvara

korelka
11. nov 2009

janka - ja som si tiez nepripustala, ze je to kojenim, ale zevraj ano... a hoc kojis len trocha, tak to tiez... ale ja by som nechcela este prestat, ale uvidime...

korelka
11. nov 2009

zanu - tak to sme potom na tom este super 😀

anib
11. nov 2009

korelka ja kojim 8-9x denne, vycerpana nie som, len nikde nemozem ist dalej /napr.pobehat po obchodoch/do ineho mesta,po schodoch do predajni 😠 /, ktovie mozno nej vitamin, al jesenna depka? -ja som zavisla na slniecku
mne mrcha este neprisla

jankaaa
11. nov 2009

korelka ja uz mlieka mam minimum ale stale mu este dam lebo mi je luto prestat...ale tak uz asi tiez skoncime

dooscoby
11. nov 2009

korelka...ja uz som z toho kojenia tiez vycerpana.....ja som mrchu este nedostala a na prehliadke som este nebola ☹ ...musim sa tam dokopat uz ale lekara mam na druhom konci mesta a s malou sa tam trepat sa mi nece.....mne zacali vycerpanim dost vlasy padat ale uz sa to pomalicky upravuje tym ze menej kojim ako sa zavadzaju prikrmy

ja uz sem tam nevladzem cez den...dochadzaju napady ako zabavit malu..cely den len hracky a zvatlat 😀 ..uz z toho zacina zasibavat 😝

korelka
11. nov 2009

anib - aj ja som bola v pohode, ale nejako pred 2tt to na mna tak dolahlo - a ja fakt neviem ci je to kojenim alebo cim - a urcite mi chyba aj slniecko

macikjm
11. nov 2009

zanu...a nema tvoja eli takuto formu spanku...ze keca, vystraja ,ale vlastne aj spi... 😀 😀 nie nie...prepac...nezavidim ti...fakt ti musi byt nielen do smiechu ale aj do placu... 🤐 ze nie je unavena...cudujem sa...

korelka...ja zatial taky pocit vycerpania nemam...skus vitaminy...viac ovocia...daj si calcium-zinok-magnezium...moze to byt kojenim...odcerpava z teba alexik to najlepsie pre seba...skus zrelaxovat, ked sa da...ale skoda by bola prestat kojit, nie?aj ja som nervacila, ked ninka nechcela zaspat, ale povedala som si, ze to nema vyznam...ked bude chciet spinkat, tak to da najavo a pojde...myslim cez den...ale nervy mi nerobili dobre...to asi nikomu... 😅

korelka
11. nov 2009

doo - presne ako pises, lenze u nas sa prikrmami intenzita kojenia nezmiernila - on chce cicat aj po papani, akurat po banane vydrzi bez papania, ale ostatne veci papa tak, aby sa do neho aj mliecko zmestilo... 🙂

anib
11. nov 2009

oki, babenky, laska je uz hore a debatuje si pohladom na rucicku,ideme sa hrat,zatia pa a drzkajte sa

korelka
11. nov 2009

macik - vitaminy do seba trepem a fakt by som nechcela prestat kojit, lebo by mi tak blizkost s malym chybala, ale ak sa to nezlepsi, budem musiet prestat.

jankaaa
11. nov 2009

babenky drobec je hore tak idem...pa zatial

dooscoby
11. nov 2009

korelka...u nas tiez cica a tusim este viac ako predtym...cez den pomenej ale v noci to dohana potom 😠 ...velakrat ked lezim vedla nej tak sa zacne po mne capat...par krat cucne a ide sa hrat...za par sekund sa pricucne a tak dokola kym ma neprejde trpezlivost a nezatvorim jej mliekaren 😀

tiez by sa uz mala zobudit kazdu chvilku...spinka od dakej deviatej

zanulienka
11. nov 2009

macik-niekedy mava tak,ze spi a smeje sa a keca,vtedy kuknem nanu,ze je hore,ale asi sa jej nieco sniva,ale toto zvykava byt ten lepsi pripad

macikjm
11. nov 2009

doo...aj moja to robi...sranda je ked je na brusku...priplazi sa k cicke a chyti si do pusinky bradavku sama, bez pomoci...cucne, pusti a plazi dalej... 😀
inak aj moja hodinu po zeleninovom obediku sa dozaduje cicky...krici...AM-HAM...kym jej nedam cicik a ked ho uz vidi, ze si k nej laham...cista zavislost... 😀
dufam, ze z toho vyrastie... 🤐 😒 a ze odstavovanie bude bezpolestne, maloproblemove...este sice na to nemyslim...ale som zvedava... 😎

macikjm
11. nov 2009

myslela som bezbolestne... 😀

elfi1
11. nov 2009

ahojte
ja uz vobec nestiham sem chodit.
cez vikend sme mali stale navstevu. cez tyzden som u nasich, alebo doma upratujem, alebo sa snazim najst na nete nejake zaujimave darceky - sak Vianoce mi tu stale klopu na dvere 😀

zaspavanie - cez den super - oblecieme, dame do kocika, vonku uspime a sup do verandy - take 2 hodky v priemere spinka 2x denne

ale uspat ho vecer a potom nad ranom, to je hruuuza.

zuby - stale len 2, ale uz sa mi zda ze mu idu dolne dvojky, tak cakam kazdym dnom viac otlackov na ruke 😀

pikino
11. nov 2009

ahojte.

moja tiez spinka asi od dvanastej. ale my sme vstavali o pol deviatej. baby vobec vam nezavidim to nocne vstavanie a kojenie. este ze to moje je taky spac. vcera zaspinkala o stvrt na desat. sice po kupani este vymyslala nescela spinkat tak som ju zobrala dole a ked zacala zyvat tak sup do postielky a za chvilu uz bola tuha. sice sa zvykne v noci mrvit a mrnkat ale staci dat cumlik alebo len pohladkat po vlaskoch aby vedela ze som pri nej a je klud. a kojim az rano o siestej. nastastie sa uz unormalizovala po tom casovom posune a prestala pytat o stvrtej v noci. nakojime zalahne a spi dalsie tri hodiny.

dnes ideme papat kukuricu so zemiacikom. ja jej prikrmy kupujem. sem tam jej uvarim zemiak alebo mrkvicku ale vacsinou jej kupim hotove. a vecer kasu okolo siestej som zistila ze jej nechuti ked je riedka musim jej robit hustejsiu, inak mi ju ofrfle. a uz prestava pytat mliecko po prikrme. ale inak kojim este asi 5x za den.

ninnaricci
11. nov 2009

ahojte

...vy ste už všetci zubatí ???

...ja hlásim ešte bezzubý úsmev 😀

...k spaniu sa nevyjadrujem...lebo stále sa to zhorší keď to okomentujem 😎

...ja príkrmy taktiež len kupujem...sem tam uvarím zemiak a brokolicu...zatial mu všetko chutí...
...to vážne už jogurt môžeme? teda...ja už som nejak mimo...

pikino
11. nov 2009

krpcek len ta cena 😀 vsak co toje 500 eur. 😝

inak ja som malej davala piskotky aj keksiky jej to chut ale kvoli tomu zapekaniu uz radsej nedavam. mno akurat sa zobudila ide sa jeeest. 🙂

miavin
11. nov 2009

ahojte maminy a bambuliatka
ako sa máte? ja už som doma, čo tu nového????

krpcek
11. nov 2009

piki ved to, ale je to dobre vymyslene.

moja krpana sa rozhodla, ze bude ignorovat, to co jej navarim . . .vcera so jej navarila mrkvovu polievku tak som jej ju zohriala na obed, ani jednu lyzicku som do nej nedostala, ani to neochutnala . . najviac ju zaujimala miska v ktorej som polievku mala. tak som si povedala, ze ked nebude jest polievku nic nedostane - lebo potom vzdy vecer zistim, ze zas som ju cely den len kojila. 😠 😠 😠

a aby toho nebolo dost, ked som sla na zachod, mala doletela k stolu a polievku mi vyliala na zem. 😠

sabinazv
11. nov 2009

no som tu, palacinky spravene a uz v bruchu, dieta uz hodinku spi... ordinacia dopozerana... a vraj nabuduce tam bude cholera? no toto ...

idem sa dako zuslachtovat este...

katka, no dakujeme krasne za pochvaly, pre mna je Danko najkrajsi na svete, ale potesi, ked sa paci aj niekomu inemu a este chlapovi 😅 , mne sa vas maly tiez strasne paci... musime ich uz zoznamit, ci si budu rozumiet, krasavci 😉

ja tiez casto kojim... niekedy aj po hodine, ked sa predtym len tak akoby napije...

sabinazv
11. nov 2009

jaj a ja som objednala uz tu stolicku na stolicku... tu polohovatelnu nakoniec, tak uz len cakam kedy mi ju kurier dotrepe domov... dufam,ze sa tam bude drobcovi pacit

krpcek
11. nov 2009

sabi aku si objednala, daj tip . . lebo ja co som chcela, uz ju nechcem . . tak neviem teraz, ale musim to ist v sobotu vyriesit, lebo papame v lehatku a uz je to dost neprakticke.

pikino
11. nov 2009

no nasa v stolicke moc rada nie je viac jej vyhovuje lehatko v tom aj spi cez den

sabinazv
11. nov 2009

krpcek, ja som chcela taku drevenu, modernu na styl tej stoke ... ale kedze nemam v kuchyni miesto, lebo tam mam kocik a bolo by toho uz tam prilis, tak som objednala tuto http://www.babytrend.sk/the-first-years-polohov... bude to prakticke riesenie a mozem ju aj zobrat so sebou, ak niekam pojdeme... to ma tusim len 2,5 kg

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre