Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
24. sep 2010

@nikinka008

@krpcek no,do utorka daleko a momentálne tu máme tak,že ráno 4°C,na obed 22°C a ku večeru zase dosť zima.Ciže priamo na slnku stačí Sabinke jedno tričko s dlhým rukávom,no v tieni už treba dalšie tričko na to obliecť a z rána+ku večeru veru aj bundu nejaku flísovu teplejšiu-kludne aj podšitu 😉
No a kedže mi kade tade dieťa rado "posedí",tak dávam aj pančušky veru.Zem je už chladná. 🙂

Hádam som pomohla.... 😉 (takže kludne ber bundu a kludne aj pančušky) 🙂

krpcek
24. sep 2010

ciky pomohla si, dakujem. 🙂 sak do auta nahadzem viac, a ked bude treba budem vytahovat 🙂 🙂

kat26
24. sep 2010

Ahojte holky, ako ste na tom s oducanim od plienok, alebo teda s privykanim na nocnik? Moja Emka si sadne, neprotestuje, ale malokedy sa jej nieco podari.

cikyta
25. sep 2010

@kat26 Keby bolo leto o mesiac dlhšie,verím tomu,že sme bez plienok.Začali sme pekne pobehovať len v gaťkách a používať stále šerblík.....no prišlo chladno,Sisa mi ochorela,začali nás zase trápiť zubky....tak nosíme zase plienočku a nevyzliekame sa velmi 😒

Inak dnes som bola na pohotovosti s dierou po zube.Dali mi tam kvapku peroxidu , zaplatila 5 € a dovi dopo 😠
Ziadne lieky,žiadna pasta do toho-nič ! 😠 No fakt krásny den ! 😠

elfi1
25. sep 2010

@petusko krasna torticka, tak na toto sa ja nechytam

elfi1
26. sep 2010

Tak na ukážku plienková tortička, ktorú som robila - je v košíčku pleteného z novinového papiera

cikyta
26. sep 2010

@elfi1 to je nádhera.......ty si šikovná teda! 🙂

beadz
26. sep 2010

caute koceny. co tu mate nove ?

kiki5
26. sep 2010

čaute som tu 100rokov nebola. musim počitat ako sa mate čo mate nove. aj foto si musim zmenit- na tejto som tehotna 😀 .

petusko
autor
26. sep 2010

ahojte babule 🙂
no vy sa pochvalte,
@beadz ako sa dari? gretka poslucha v brusku?

@kiki5 no veru aj viac ako 100 rokov asi 😀 ako sa mate?
hodte fotky vasich chlapcov, nech vidime ako vyrastli 🙂
@elfi1 perfektne ! 🙂
@kat26 , my este odplienkovanie neriesime 😉

kiki5
26. sep 2010

no pokušam sa hodit foto-ani ja neriešim odplienkovanie🙂 zatial.

petusko
autor
26. sep 2010

jeeee tak tato profilova je super 😎 kocka si 😎

dooscoby
27. sep 2010

baby co mate uz 2 deticky alebo druhe na ceste 🙂 do veku 3 rokov ako je to s RP....dostavate peniazky na obidve deticky ci len na jedno to mladsie....lebo ak na jedno to sa mi uz zda ako uplna almuzna mat dakych 260 za obidve

ja plienky neriesim....dufam ze sa to poriesi nastupom do jasicliek ale uz sa nam zda s muzom ze vie kedy robi kako len ani za boha vtedy sadnut na serbel 😠

baby vy ste ale sikulky obidve torty su nadherne 🙂

petusko
autor
27. sep 2010

@dooscoby ja dom do petkovych troch rokov dostavala rovnako ako teraz, len tu almuznu na obidve deti, 164 € + rodinne pridavky na obidvoch 😉 nemala som narok ani na materske.

dooscoby
27. sep 2010

petusko 😠 ....a co potom ked ma clovek dvojicky....juj to je strasne malicko uz sa necudujem preco ludia nemaju hned 2 deti po seve

petusko
autor
27. sep 2010

no teda baby, ale zanedbavame to tu poriadne 😅

beadz
27. sep 2010

no, tak som pridala par foto.
petusko, gretka zatial vyzera ze temperament zdedi po mne. hrozne vyvadza, ale inak je zatial vsetko ok. uz mam skoro vsetko poprate a pozehlene, uz len dokupit par drobnosti a mozem ist tlacit 😀 . vianocne darceky mam tiez uz skoro vsetky kupene, uz len pre krstne deti, ale uz aj to mam vymyslene.
a ako sa mate vy ?

petusko
autor
27. sep 2010

@beadz vianocne darceky?????? panenka skackava, ja este o vianociach ani nechyrujem 😀 ale tak zase viem, ze ty nebudes mat casu uz behat po obchdooch. ty si bude uz doma uzivat drobcov 🙂
my sa mame celkom fajn, ziadne prevratne zmeny u nas sa nedeju 😅 chalani su zlati, akurat Marcel sa vcera prehupol do fazy, ked uz robi zle vedome. doteraz to bolo len take mile babatkovske, ale uz ide s cielom nieco zle urobit 😠 hlavne Petka lubi zlostit a ten chudak mu nechce ublizit, tak len drzi a krici o pomoc 😀

beadz
27. sep 2010

joooj, tak to poznam, synovi chlapci su taki isti, ten mladsi je od simona o 7 mesiacov starsi a ten starsi teraz nastupil do skoly a tam to je tak isto. nechce mu ublizit tak len stoji a necha sa mlatit 🙂

petusko
autor
27. sep 2010

presne a Marcel cely blazeny 😠 zase nechcem petkovi vraviet, nech mu to vrati, skor sa snazim usmernovat Marceliho, ale ten ma ma v pazi. este na mna drzo pozrie a zacne sa smiat 😅
a Simonko ako? uz chodi do tych jasliciek?

beadz
27. sep 2010

@petusko ano chodi. celkom dobre to zvlada, rano sice placka ked ho tatik berie, ale akonahle zavrie dvere tak vraj prestane plackat a uz si ide najst nejaku hracku a cely den nezaplace. ale chodim o tretej pre neho (hned ako sa da), lebo ked vidi dospelych tak uz zacina mrncat. teraz mal tyzden pauzu, lebo bol chory, ale uz ok nastastie. len sa mi zda ze mu idu zuby lebo slinta jak bernardyn. uz mu len patky chybaju, tak nech uz chytro vyjdu a bude pokoj.
a kecate uz nieco ? simonovi sa velmi nechce, len tu svoju hatlaninu pouziva, ale to od rana do vecera. a par slov povie, ale velmi malo. najzlatsi je ked pride ku mne, pohladka ma po lici a povie moooooj 😵

petusko
autor
27. sep 2010

no zlaty 🙂
ani marcel nerozprava, len par slov. havo je ava, lopta je gol, cumel je take zvlastne aaa 😀 aj tak je najlepsie vytrcit ukazovat a pistat to nemoty 😀
ale rozumie uz uplne vsetkemu, co mu kazem. aj plienku si donesie, ked ho idem prebalit 😀 a vela opakuje po petkovi, ked sa petik vyzlieka, uz aj maly sklbe veci zo seba dole 😀 ale s rozpravanim bieda zatial
super inak, ze sa simonkovi paci, je to pre teba velka pomoc. a jemu je tiez dobre medzi rovesnikmi 🙂

beadz
27. sep 2010

no ved to ze je to pomoc, lebo aspon konecne davam doporiadku domacnost, cele leto sme boli na zahrade a tak to tu aj vyzera... vo stvrtok chcem poumyvat okna, a potom to uz bude malina poriadit ostatne. skrine uz mam hotove, takze to bude rychlovka potom. akurat ze uz tak nevladzem ako pred par mesiacmi, no ale ved pomalicky si to porobim.

petusko
autor
27. sep 2010

ja som dnes davala do poriadku skrine detom 😝 este nasu treba.
okna neriesim, do mesiaca chceme vymenit tie, co nam este chybaju a potom umyjem vsetky naraz.
sa necuduj, ze nevladzes, ved vas zazrak uz dava o sebe vediet 🙂 juuuj to bude radosti z princeznicky 🙂 normalne aj trosku zavidim, v dobrom samozrejme 🙂

beadz
27. sep 2010

no, dufam, ze to dokopem este tych par dni a zabka bude v poriadku. velmi sa na nu tesime, aj ked obavy mam vacsie ako ked sa mal narodit simon... uvidime ako to zvladneme, ale ked ine zvladli preco by sme my nie.
tak, idem si pichnut svoju dennu davku a idem si lahnut, aj tak toho vela uz nenaspim, ale aspon nieco.

cikyta
27. sep 2010

Ahojte.
Bea-pekný TP. (29.mám narodky ja a 26.môj brat) 🙂

cikyta
27. sep 2010

@krpcek Pribal si gumáky,pršiplášť a hrubu vetrovku 😉

krpcek
27. sep 2010

@cikyta to preco??? prsi u vas?? som pozerala pocasie, ze ma byt dobra kosa, asi zoberiem aj zimnu bundicku. 😖

beadz
27. sep 2010

ciky, neviem neviem, ci dovtedy vydrzim pokope... 😉

cikyta
27. sep 2010

@krpcek Prsí tu od rána celý den a je riadna zima.Začalo to už v nedelu 😖 brrrr
(9°C) Teda oproti minulemu týždnu je o pekných 10 °C menej. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre