Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zuul
27. nov 2009

ahojte maminky,

sme po včerajšej poradni. tak máme 8500g. každý týždeň priberáme 100g. ževraj by sme mohli aj viac 😕

po ukončenom 7.mesiaci nám dr. kázala dávať jogurtík (dávame už) smotanový, biely, vyhýbať sa tým "farebným jogurtom".
dnes som mu dala vanilkovú aktíviu a zbaštil ju celú na raňajky.

musím ho pochváliť, dnes pekne spinkal v noci.

a včera už sám plával v bazéne len s rukávnikmi. sranda. a on sa tak teší, že sa nedrží nikoho a ničoho. zlatúšik.

sabi super výročie. blahoželám. 🙂

a nany môžeš kel, len nedaj na začiatok veľa.

zuzik25
27. nov 2009

nany, riadim ked mala spi, cize skoro rano vstanem o 6 a do 8 cosi stihnem, potom sa venujem malej, ked spinka doobeda zas nieco a potom pocas obedneho spanku. nastastie sa mala vysavaca neboji. a ked sa vybuva uz sa venujem len jej. len akurat ze musim mat navarene zo dna predtym, lebo to by som uz asi nestihala. 😀

no uz drieme vonku, tak to idem dkoncit.

nany100
27. nov 2009

zuul, pekná váha 😉 ...podľa mňa 100g týždenne stačí, veď teraz už tak rýchlo nepriberajú tie naše drobce

zuzik, o 6:00? tak to ja mám ešte hlbokú noc...keďže sme celé noci hore, ráno si potiahneme dlhšie obidve, inak by som nevládala stáť na nohách 😒

miavin
27. nov 2009

ahojte
som tu nebola - čo tu je nového:???????

miavin
27. nov 2009

sabi - gratulujem k výročiu...... 😀

anib
27. nov 2009

ahojte, dako pusto tu

beadz
27. nov 2009

ahojte kvetinky.
sabi, ze akyyyyy vyrocnik... 😀 . ja mam rok a 8 mesiacov 😉
dnes sme boli na kontrole s tou oblickou, tak uz je to skoro v poriadku. tesim sa velmi.

beadz
27. nov 2009

a dnes maly trhol poobede rekord v spani, spinkal skoro 2 hodky, aj pozehlit som stihla. huraaaa

beadz
27. nov 2009

nikde nikto ? ved vonku pluha cas...

miavin
27. nov 2009

bei - to je super, že kontrola dobre dopadla....

beadz
27. nov 2009

mia, ano. este mu zobrali krvicku a moc a vysledky budu v utorok

miavin
27. nov 2009

tak držím palce....my sme boli na kontrolný výter - tentokrát z hrdielka, v pondelok uvidíme

beadz
27. nov 2009

inak, dnes som skusila dat zase spenat a opat to ofrflal. 😒
no, ale nemoze jest kazdy den cukinu, nie ? 🙂

beadz
27. nov 2009

mia, furt len u nejakeho doktora sme... v pondelok este kardiologia a poradna a dufam ze tento rok uz koniec.

beadz
27. nov 2009

idem sa pocurat z tej mojej bublinky. stoji pri stole, vsetko je posunute aby to nedociahol, tak bucha po stole a asi caka ci tie veci k nemu nepridu 😀

beadz
27. nov 2009

no nic, sama so sebou si tu pisat nebudem ☹
idem malemu urobit papat a potom sa budeme vela vela hrat aby vecer zaspinkal hned, lebo chceme oslavit jeho dnesny sviatok. pridu aj susedia, tak uvidime aka zurka bude 🙂
tak zatial papa

grekyna23
27. nov 2009

ahojte aprilove mamicky 2009, my cakame babatko v aprili 2010 a velmi by mi pomohlo keby ste mi pomohli ohladom kupy kocika.
chcem sa spytat, ci sa pre aprilove babatka oplati kocik trojkombinacia - hlboky, sportak a vajicko. teda, ako teraz pozeram tie kociky, verzia hlbokeho kociara sa mi zda mala, 80 cm na dlzku, ci v zime, ked je hlboky kociar najpotrebnejsi, ked ma babatko viac ako pol roka sa do hlbokeho kociara este zmesti aj s fusakom a so vsetkym?
vopred dakujem za vase cenne rady.

beadz
27. nov 2009

ahoj grekyna, ja mam pp pliko trojkombinaciu, vajicko nam je uz velmi na tesno, ale to asi vsetky su take (a vraj do 18 kg...), ale hlboky nam je este dobry aj ked je naobliekany, a hlavne si myslim ze do hlbokeho v aprili fusak potrebovat nebudes a o rok v zime bude stacit ked ho oblecies, takze fusak jedine do sportiaku ked. jedine co je nevyhoda mojho kocika su kolieska. uz by som asi nekupila tie zdvojene, lebo podla mna v snehu sa bude dost tazko s tym chodit. ale to je zase otazka kde byvas, kam budete chodit na prechadzku atd. my sme si kupili este jeden kocik, uz len sportovy x-lander a ten ma super kolesa. ale tazko je radit, najlepsie ist do nejakej predajne a vyskusat si viacero.
a este k hlbokemu... pochybujem ze takto o rok este budes casto davat do hlbokeho. moj uz vobec nechce byt poleziacky. nic nevidi a velmi ho to rozculuje. tak tolko moj nazor.

grekyna23
27. nov 2009

dakujem za doterajsie odpovede.
a beadz, ten fusak som nemyslela v aprili, ale v zime,
takze hlboky ste vyuzivali iba v lete a na zimu ste uz dali sportovy s nanoznikom?
teda neviem, ci nebude stacit iba nejaky sportovy s tou prenosnou taskou, ked bude babo male a na leto by mu to stacilo, ale problem je v tom, ze taky ani neviem najst....

beadz
27. nov 2009

grekyna, hlboky musis mat, ved male babo potrebuje pevny kocik. prenosna taska je podla mna zbytocnost. a fusak jasne ze v zime, ale do hlbokeho velmi potrebovat nebudes, ja ho teraz obleciem, dam deku a ten kryt a je to v poho. tam ti tak nenafuka ako do sportoveho.

krpcek
27. nov 2009

ahojte.

grekyna, ja by som urcite sla do trojkombinacie . . ako ti uz napisala bea, drobcek urcite na zimu uz nebude chceit byt v hlbokom. moja mala tam nechcela byt uz od 5-tich mesiacov. takze od polky septembra pouzivame sportak, kupili sme kvalitny letno - zimny fusak a dam nanoznik a letime.
prenosna taska, podla mna nie je moc dobra volba - zuzi ti to priestor, v ktorom babo bude

ak teda mozem poradit skus pozrerat sportak, ktory nebude moc otvoreny, aby ti v zime do neho moc nefucalo. 🙂

juj ako by osm si zopakovala tehulkovanie. 😔

grekyna23
27. nov 2009

krpcek dakujem, vsetky vase rady su pre mna velmi cenne, lebo vy uz viete co a ako.
inac nasla som aj trojkombinaciu, kde hlboka verzia ma aj moznost polohovania chrbatika, nie vsak uplne do sedu, iba tak trochu a to sa mi celkom paci, to 7-8 mesacne babo tak moze byt akoze v hlbokom ale je v takom polosede.aky mate nazor?

grekyna23
27. nov 2009

a tehulkovanie sa ja mne velmi paci, a tebe hadam nic nebrani aby si si ho coskoro zopakovala...... 😉

beadz
27. nov 2009

ahoj krpcek. ako sa mate ?
grekyna, aj moj hlboky sa da polohovat, ale nie az ze do polosedu. a 7-8 mesacne babo ti uz bude sediet v poho

krpcek
27. nov 2009

grekyna to by je dobra volba - ja som az teraz prisla na to, co vsetko by sa mi este zislo v kociku.
ja by som ocenila napr. aj vetranie - v lete by sa to dost zislo, ked boli tie tepla.

hold dokonaly kocik neexistuje!!!!!!

snad o rokl . . teraz si to este neviem predstavit, mala potrebuje neustalu pozornost. 😝

krpcek
27. nov 2009

bei dobre, len dnes ma nejaky umrncany den, tak ma ide uz od rana porazit - teraz sa jej muz venuje, lebo by som ju uz zaskrtila. 🤐

a vy ako? kedy idete na druhe baby? nestiham citat. . . tak nie som v obraze.

krpcek
27. nov 2009

no ideme kupat a potom uspavat . . pridem neskor,

beadz
27. nov 2009

aj ja ho dam na poriadok a pridem.

grekyna23
27. nov 2009

tiez mam ten pocit, ze dokonaly kocik neexistuje, ale to je skoro so vsetkym, vzdy sa najde nejaka malickost, ktora by tu ktoru vec vylepsila...

korelka
27. nov 2009

ahojte!

tak krpy, my mame dnes podobny dnes - len mrnci, spat nechce, ale nam sa vcera zacal prerezavat zub a dnes vysiel viac von, tak z toho, ale mam dost... 😝

ja uz som ho dala spinkat, ale o 30 min. si ma urcite zavola...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre