Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

kaitka
31. máj 2009

ahojky maminky)
nakukam,,pridavala som si fotecky ,,,))
my sme mali troska problemy s pletou hm( az sme museli na kozne(
aj som si poplakala,,priznam sa vam,,ale uz sa mi moje slniecko o5 usmieva a je to na dobrej ceste,,tak sa aj ja vytesujem) 😵
vidim,,ze vam krasne rastu babenka a maju sa k svetu,,,len tak dalej)
zelam vam kraasnu nedelu 😉

cikyta
31. máj 2009

Luca33-ja som rodila prirodzene,ale malá bola otočená dobre.
To som písala o sebe,že JA som sa svojej mame tak narodila... 😉

pikino
31. máj 2009

baby kde zozeniem potvrdenie o absolvovani gynekologickych prehliadok v tehotenstve?

skorvankova
31. máj 2009

piki, mne to dala moja gynekologicka.
Inak ahojky vsetky maminy a babatka. 🙂

pikino
31. máj 2009

teda a mne povedal, ze si to mam doniest. a nikde take nieco nie je. nechapem 😒

miavin
31. máj 2009

ahojte maminy - tak ako trávite nedeľu? my sme po obede - nafotila som niečo - tak som pridala do albumu. U nás prší, takže ani von veľmi, ale asi pôjdeme pozrieť svokrovcoch a mojich rodičov - aspoň drobec v aute pospinká - dúfam 😀
Tak vám prajem peknú nedeľu, oddychujte a užívajte si vaše krásne miminká. rastú ako z vody, keď sledujem tie albumy 😉

skorvankova
31. máj 2009

piki, tak ak myslis to tlacivo tak na urade prace a soc. veci rodiny. 😉

pikino
31. máj 2009

tam kukam a nic nevidim .

miavin
31. máj 2009

pozerala som si vaše albumy baby - no máte krásne bábätka - je to úžasné. Ja som tiež doplnila album - fotíme ako divý 😀

cikyta
31. máj 2009

Miavin-pekne foto 🙂
Piki,veru na socialke ti mali dať ten papier k dr.na potvrdenie.

pikino
31. máj 2009

v socialke alebo v upsvare?

cikyta
31. máj 2009

Na socialke.

krpcek
31. máj 2009

ahojte kocky. 🙂 moja mala sa uz tusim nejako znormalizovala - v noci spinka 6 -8 hodin a cez den vydrzi aj 5. 😲 😲 😵
vcera sme boli na svadbe uz sesternice, tak som odsala babke mliecko a ja som si trosku aj "uhla" 😀 😀 pohar sampanskeho a bola som jak delo. 😀 😀

pred dvoma dnami som mala mensi problem s mlieckom - sa mi zdalo, ze ho mam malo . . . nedostatok tekutin. 😔 tak teraz mam na stole polozenu flasu a snazim sa aspon 1,5l denne. tak sa to uz zlepsuje. 🙂

pikino
31. máj 2009

krpcek to ti zavidim aj ja scem. 😀
to spanie myslim, ne sampanske. to som si dala minuly tyzden a motkala som sa este hodinu z jedneho deci. 😀

ciky dik tak kuknem na ich stranke.

cikyta
31. máj 2009

Piki-takže ešte raz:
-Na socialke ti daju také tlačivá.Jednu pre potvrdenie gynekolom a druhe pediatrom,aby si mohla dostať tých 20 000sk.

egyptanka
31. máj 2009

krpcek, fuuuuha ty si sa takto odhodlala na alkohol? ... ja mam strach a pri tom, som pocas tehu cuckala cervene vinecko. teraz fungujem na nealku pive.

vilocka
1. jún 2009

ahojteeee 😉 ,tak my s babulkou sme tu dnes prve? Nooo, sme od pol siestej hore a nechce sa nam spinkat 😅 (teda mne by sa aj chcelo...) . V noci celkom buvkame, niekedy aj 5 hodin, ale ja som aj tak permanentne nevyspata...odkedy som porodila si neviem oddychnut tak naozaj 😀 .No a cez den tiez nic moc nepospime, malinka ked je hore, tak mrnci, musi sa hojdat v lehatku, nosit a vacsinou hlada s pusinkou cicik a ked nenajde, tak chyti nervy 😀. POtom uz ani nosenie a kolisanie ani spievanie...ani nic nepomaha, ked si zaumieni, ze chce bradavku do pusy 😀, co je vlastne stale, ked nespi 😀 😀 😀, tak mame slusne revy 😀 . Je to celkom zaberacka....ale hadam to tiez je len prechodne. Ked bude vacsia, tak sa hadam zabavi aj s hrackou a kukanim naokolo.... 😎

Luca- nasa malinka mala aj ma nozicky v poriadku,nemyslim si, ze by ta jej poloha v brusku mala zly vplyv na nozicky 😕. Ale super, ze to co ste vy mali ste rozcvicili. Nasa babulka mala tiez v brusku vylezanu taku jamku a z nej sa uz potom neotocila a vegetila si tam...asi nieco ako si mala aj ty. Hmmm, uprimne a v dobrom ti zavidim ten prirodzeny porod a este aj to, ze to bolo vlastne uplne v pohodicke 😉, tak to si mala naozaj velke stastie.

tak sa majte krasne, a nech uz je rychlo zase pekne a teplucko, nech mozeme zase chodit voooon vsetky maminky s babatinkami 😉.

zanulienka
1. jún 2009

caute baby-zelam vam aj detickam krasny den deti 😀

miavin
1. jún 2009

ahojte - tak aj ja sa pripájam - prajem krásny deň detí... uživajte si to s drobcami 😉

baska19
1. jún 2009

aj ja sa pridávam k prianiu krásneho dňa detí aby dnes aj tie neposlušnejšie počúvali 😉 my akurát spinkáme tak idem rýchlo požehliť pekný deň 🙂

petusko
autor
1. jún 2009

aj my prajeme detickam krasny aj ked uprsany Den deti!
A Zanulienke vetko naj k meninam a jej Sofii k narodeninam!!! 🙂 😉

krpcek
1. jún 2009

ahojte. 🙂

pekny den deti prajeme. my sme ho zacali uplakane . . . 😖

cikyta
1. jún 2009

Ahojte.
My sme MDD začali "ukakane" 😀

hotelacka
1. jún 2009

Zdravim !!

My zase ugrckane /dnes uz treti krat... 😀 /

kiki5
1. jún 2009

ciky moj miško sa tak pototo že to mal až pri lopatkach 😀

pikino
1. jún 2009

cafte micky stastne MDD.

my sme zacali urevane a usoplnene. 😝 dnesna noc deees. stale sa budila, mrncala, v kuse scela jest. a potom chrnela az do pol deviatej ale u mna v posteli a na brusku. 🙄

zanulienka
1. jún 2009

petusko-dakujeme.vcera sme to oslavili,az sme obidve zhorene od slnka.my mame super az priliz teplo a elaia to dost zle znasa

petusko
autor
1. jún 2009

a u nas je taka zima, ze manzo zakuril v krbe. nadranom sme si obliekali teple pyzama, co nam bola kosa 😀
petik je u skoro zdravy, este trocha pokaslieva, ale uz vystraja, to znamena, ze choroba ustupuje 😀 a napodiv, Marceli sa drzi, klopem teda, ale nevyzera, ze by bol chory. trochu mu chrci v nosteku, ale to bude asi stridorom, lebo sopliky nema 😕 v stredu ideme na poradnu, tak uvidime 🙂
inak nas Marcel kaka zasadne v noci 🙄 na nervyyy, taka rozospata kym zaostrim zrak 🙄 😅

cikyta
1. jún 2009

Zajtra idem na kontrolu ku gyn.po šestonedelí.......................... ☹
Ježiš,kým ten prales oholím,to musím najprv kosačkou načať 😀

pikino
1. jún 2009

ciky ale uz si tam dociahnes to je zaklad. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre