Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

pikino
16. feb 2010

inak som zistila ze terez lepsie zaspi ked sa ju nesnazim ukladat ked vidim ze je unavena tak ju odnesiem do postielky dam jej cumlik a necham ju tak. ona sa chvilu prevaluje, robi bordel a potom len odkvecne a ked uz spinka tak ju dam lahnut a zakryjem dekou. v poslednom case si zvyka narvat sa do rohu postielky tak ju nepresuvam nech si spinka kde sce.

pikino
16. feb 2010

ja tiez uz mam pocit ze nic ine nerobim len kricim ale som si vsimla ze cim viac kricim tak tym viac robi zle. pretoze si ju vsimam. naramne ju to bavi.

miavin
16. feb 2010

elfi - fakt si z toho nič nerob, ja si niekedy aj poplačem, aká som hnusná na malého a mrzí ma to hrozne, ale pri tom mi pomáha keď ho fuknem do kočiara - vzduch urobí dobre aj mne aj malému....takže kľud a chladnú hlavu
peti - no som aj rozmýšľala, ale on to cucá normálne....má kopec tých hračiek - hryzátka s vodičkou a tak.... no tak mu tú vlhčenú utierku premyjem vodou, aby náhodou to nebolo nebezpečné - a cucá vodu..... no uvidíme
😉

elfi1
16. feb 2010

to aj ja zistujem, ze krik nema ziaden efekt. prebalovanie je vacsinou des - on sa prehne do mostika, alebo mi utecie s holou ritou, vresti ... obliekanie podobne, odsavanie soplov ani nehovorim - cinsky akrobati su amateri 😀

len ja ked dostanem nervy, tak ho schmatne a niekedy sa bojim, ze mu az ublizim, ked ho nasilu drzim. potom si uvedomim, ze je to male babo a ze ja mam vacsiu silu a mozem mu ublizit. ale ze aj tak nic nedosiahnem, akurat nevie, preco tak kricim a slahaju zo mna "plamene" 😀 - asi sa potom aj boji. ale ticho nezostane aj tak

elfi1
16. feb 2010

najuzasnejsia je moja mama. ta na neho este nikdy nezvysila hlas. ona ma svatu trpezlivost. neskutocne, ako ta dokaze na neho kludne rozpravat aj ked sa kruti a vyvadza. ona je taka jemna a nezna k nemu

elfi1
16. feb 2010

mia - aj ja sa potom rozrevem. lebo ked dostanem takyto zachvat zurivosti, tak mam dojem, ze by mi ho rovno socialka vzala, keby ma videli.

no idem, lebo pes tu uz hrozne knuci, idem ho vyvencit a potom bezim za drobcom k nasim.
papa a drzte sa.

velmi mi pomahate. som rada, ze ste zienky 😀

nikinka008
16. feb 2010

elfi,moja mam to iste tiez nechapem 😀 😀 😕
mne je tiez luto ked na nu musim kricat uz som jej aj po rucke capla ale akurta sa len viac rozplakala 😔

cikyta
16. feb 2010

Ahojte.Baby,mna dneska odvedu na psychiatriu.Len revyyyyyy,rukyyyyy,a nič doma neurobím.Už mi nechutí ani ranajky dojesť,aká som nasratá!!!!!To musím obriadiť byt,lebo ho prídu fotiť.Nemám bohužial ako 1 rukou!!! 😠 Boha taká zlá nebola nikdy! 😠

petusko
autor
16. feb 2010

ciky ☹ to je zakon schvalnosti, ked najviac potrebujes, aby bola dobra, tak vystraja. to poznam... 😒 drz sa 😉 zvladnes to 😉

ja cakam, ze malemu vylezie horny zub a on ma dalsi prerezany dole. takze dole tri a hore jeden 😅
idem si lahnut s nim, dneska som nejaka leniva 😝 varit netreba, upratane ako tak mame, tak to vyuzijem, aj tak mi je stale na prd z tej choroby. atb nejako este nezabrali od soboty 😖

skorvankova
16. feb 2010

ahoj...
ciky, to coo?

naša noc katastrofa 23,30 sa zobudil a zaspal o 4,00 😠 ,,mala som riadne nervy,, presne ako píšete 😀

krpcek
16. feb 2010

ahojte. . . my s prezlievanim ani prebalovanim problem nemame TEDA ak prebalujem na prabolvacom pulte, ak prebalujem alebo obliekam niekde inde, napr. na sedacke tak je to presne ako pisete, kruti sa jak paragraf, krici, mrauci, skuvina.
tiez musim obcas zvysit hlas alebo jej capnut po rucicke, ale nikdy ju potom nelutujem, lebo to nema ziaden efekt. obcas sa stane, ze dostane aj po riti, ale to vacsinou len vtedy, ak jej nieco zakazem, co by jej mohlo ublizit a aj tak ma nepocuvne. ale ja jej vzdy naprv poviem sabinecka, sabinka, sabina a ked nepomaha potom az dam po rucicke alebo riti. teraz maju nejake obdobie, ze skusaju co si mozu dovolit.

krpcek
16. feb 2010

nasa noc bola celkom ok - o 20:00 zaspala SAMA 😵 😵 😵 😵 a bola hore az o pol druhej a potom o piatej. 🙂

komisakpd
16. feb 2010

baby ja ani nehovorim, uz 4 noci nespime...co dnes varite drobcom?

cikyta
16. feb 2010

No fasa.Má riadnu hnačku a aj grckala trochu. 🙄

krpcek
16. feb 2010

my mame hrooooozny problem s cistenim nosteka. len ako sa priblizim s tycinkou alebo odsavackou revyyyy....

komi ja robim perkelt s kolienkami.

cikyta
16. feb 2010

Zrejme to robí ten sprostý zub! Ani jesť nechcela ráno.A teraz jej ohrievam...no pochybujem.No idem,lebo sa mi tu plieska o zem.Dala som ju na 30 sekund dolu z ruk 😠

komisakpd
16. feb 2010

perkelt ti mala zje?

misha666
16. feb 2010

ahojte kocky

ciky...dnes bude nieco vo vzduchu lebo aj moja opica dnes vkuse mrnci pisti ani se spat ani jest, ale spala by tak ze si tak sucha ocka ze sa bojim ze si ich vyberie...tak som ju nechala v postielke...porevala trosku a teraz keca s kolotocom... som zvedava ci zaspi alebo co... ale ja tento stav pripisujem tomu ze vcera bola pri nej cely den svokra a ta vkuse nad nou stala a venovala jej prehnanu pozornost a tak si to vyzaduje aj dnes...uz sa normalne tesim ze od marca ide mala do jasli aspon ju svokra nebude hickat,,,lebo sa musim ucit a vyzera to tak ze z ucenia nic... 😖

vcera vecer robila cirkusy az nakoniec zaspala na muzovi...mna normalnie odmietla...som ju zobrala od muza a spustila rev...proste chcela byt pri nom... 🙂 ale tak zaspala o 21:30 raz som jej dala v noci cumlik a o 5tej som ju zobra k sebe papala a spali sme do 8:30 takze pohoda...

nany100
16. feb 2010

ahojte...no naša noc tiež dosť búrlivá...medzi pol druhou a štvrť na tri len rev, lebo chcela didík...ale predtým papala o pol jedenástej a o polnoci, tak som povedala, že každú hodinu a pol, to sa môžeme vrátiť naspäť kde sme začali a môžem si ju rovno nasťahovať do postele...tak potom zaspala a zobudila sa o piatej, tak som jej dala mliečko a potom sa zobudila o pol siedmej, ale nakoniec sme spali do ôsmej...inak je zlatá, cez deň sa pekne pohrá aj sama, reční a stále nakloní hlavu a pozerá k dverám ako keby niekto išiel, strašne je chutná...to mi vynahrádza tie prvé urevané mesiace...aj pri obliekaní je trpezlivá, neplače ani keď ju dávam do overalu a po kúpaní jej vadia len paličky do nosa a ušiek, krúti sa a mrnčí...ešte nelozí, takže smetné koše, zásuvky, káble a pod. sú zatiaľ v bezpečí 😉
dnes máme poradňu, tak som zvedavá ako sme pribrali...

miavin
16. feb 2010

ciky - no ako misha píše - niečo je vo vzduchu, náš je tiež nervný a len mrnčí - už dvakrát spal 😲 teraz sa s plačom zobudil....no sila
no a čo sa papania týka - my už papáme skoro všetko - a je to úplne v pohode, samozrejme nie údenú klobásu alebo slaninu, ale ináč všetko
krpy - aj náš zbožňuje perkelt... 😉

iku
16. feb 2010

som rada,že ste ma uistili,že je niečo vo vzduchu,prvýkrát nechcela zaspať doobeda v postieľke po 4,5 hod, musela som si s nou ľahnúť na posteľ

syn je chorý, šiel k doktorke,dúfam,že malá neochorie

sabinazv
16. feb 2010

no tak idem aj ja kvapkou do mlyna prispiet...
to je fakt asi nieco vo vzduchu... maly mi zadriemal pri kojo, ale potom po prelozeni nechcel spat v postielke, tak hajde do kocara a vonku (aj ked je necas), tak polku cesty kukuckoval a polku cesty revaaaaal ako tur, som ho musela vybrat z kocara a niest, lebo som myslela, ze vylezie odtial 😠
Prisli sme domov, vyzliekla, dala prso a spiii... no ale to co je toto?

skorvankova
16. feb 2010

no ja sa nemozem stazovat. Dnes zatial super,uz spi 2 hodky, zaspal bez placu 😀 Asi dospava noc...
Aj Šimon uz všeličo skušal papat 😅

krpcek
16. feb 2010

komi ona je neje a pazravo hlta. 😀 😀 chuti jej to velmi.

ja sa uz ani moc neparam s vyvaranim pre nu a pre nas - varim take jedla aby to mohla papat aj mala a je vybavene. aj ked moj muz by bol najradsej keby mal na obed a veceru vzdy nieco ine a kazdy den ine ako vcera, ale to ma smolu - nie som vyvarovna. varim tak na dva dni, nebavi ma cele dni prestat pri sporaku.

aj my sme dnes uplne v pohode - dokonca teraz sa hra krasne sama. 🙂

krpcek
16. feb 2010

to co za mudrost som napisala? 😀 😀 😀

malo to byt:
komi ona to neje, ale pazravo hlta. 😀

komisakpd
16. feb 2010

a to ako robis, ako sebe normalka? daj recept..moj maly nic nechce..a ked chce ta furt toto iste

hotelacka
16. feb 2010

..no babenky ahojte..som tu asi po mesiaci kedze nemam vobec cas ale sem-tam sem mrknem
Krpcul nam uz chodi ale este nanho musime davat pozor lebo hocikedy sa zvrtne alebo sa mu nohy zamotaju,ale uz to vala aj cez prah sam:o)
inak ako pisete aj vy..zaspavanie katastrofa..a nocne kojenie kazde 2h!! Pomaly odstavujem cez den uz nepije vobec len okolo 7h-8h nakojim a potom az o polnoci. Pred spanim sme zacali davat plnotucne mlieko kedze mu pneumolog nezistil alergiu na mliecnu bielkovinu tak vraj mozme. len som zvedava ako oducime od tych nocnych kojeni...vie niekto poradit??

macikjm
16. feb 2010

ahojte...
jejha...tak to mate pestre...ja sa klop klop zatial nestazujem...ale co nie je, moze byt...
aj mne nabehne niekedy tlak krvi nad normu, ale to uz musi poriadne vystrajat, hlavne vecer, ked nechce zaspinkat a sedi na kolienkach...tak to radsej od nej odidem...predycham...aj ked place...a potom sa k nej vratim...alebo ide manzo...
pri obliekani sa ju snazim nejako uputat, ale ked nic nezabera a furt sa len kruti na brusko, tak ju postavim na nozicky a tak obliekam...alebo za pochodu na styroch... 😀
spali sme celkom fajn...o polnoci som ju nakojila...potom som jej este raz okolo pol jednej bola dat cumel a az rano o 5.30 vstala na dalsie kojenie a to sme vyriesili poleziacky v nasej posteli a spali dalej... 😅

inak mam na ucte prvy zvyseny rodicak...jupi...sa vytesujem... 😀

ciky...drz sa...keby ti mal kto pomoct...pridte k nam... 😉 dajako to dve zvladneme...

krpcek
16. feb 2010

komi tento recept, ale bez censnaku, vegety, masoxu, a cierneho korenia - miesto toho som dala drvenu rascu.
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16497

macik aj mne uz nabehli evrace. 🙂

sabinazv
16. feb 2010

aj mne nabehli evriky, hadam by ich bolo dobre ist oplieskat 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre