Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

petusko
autor
16. jún 2010

tu su nasi chalani 🙂

cikyta
16. jún 2010

Jéjda,ako sa zlato hraju.Môžem tam dohodiť aj Sisu? Takých kamošov ba potrebovala.

petusko
autor
16. jún 2010

ciky, kludne ju posli na prazdniny 😀 u nas je vysoky deficit dievcat 😀

pikino
16. jún 2010

ahojte micuse 😉

tento tyzden trapia zubky vidim. aj nas. uz ma 10 a teraz jej idu horne stolicky z kazdej strany aby sme sa doma nenudili. cele dni prereve a vsetko hryzie a zuzle a slinta.

toto uprsane pocko je desss nikam sa neda ist. 🙄

jaj a teraz cakame ci nebude mat terez ovcie kiahne. 😒 , minuly tyzden sa hrala so susedovie 5 rocnym, im ju prehadzujeme cez plot 😀 , a cez vikend sa chlapec vyhadzal tak cakame co bude kedze inkubacna doba je dva tyzdne.

a otazka uz vam mrnata chodia vsetkym? lebo nasa sice chodi, ale po styroch je to stale lepsie podla nej.

a uz mam vlastnu stranku na moju bizu www.sashe.sk/pikino 🙂

jaj a tiez nebudem davat micke umele mlieko. do konca roka ju este dokojim a potom kravske aj teraz ho uz papa ked z neho varim a v pohode neboli ju brusko. 🙂

petusko
autor
16. jún 2010

@pikino , u nas sa nechodi stale, len po styroch, ale najnovsie skusa vsade stat, najradse v postilke, lebo tam to ma najbezpecnejsie, tam sa hned chyti ked pada. ale aj vonku ked zostane stat, tak uz nepada hned ako hruska, ale velmi sa boji,

petusko
autor
16. jún 2010

mi to odoslalo skor 😠
kiahne, my sme boli prednedavnom v tesnom kontakte s detmi , ktore ich mali a nic. Petko sa dokonca napil z flasky dievcatka, ktore ich malo, sice uz odznievali, ale este nemalo byt v kontakte s inymi. a nechytili ich ani jeden.
a Marcelko uz pije normalne plnotucne mlieko od roka 🙂

bambina
17. jún 2010

dobre ranko maminky. mame vysledky a vsetko negativne. juj, velmi sa tesim, lebo ten chlapcek co bol s nami ma vraj v brusku hotovy "zverinec" a ak mu nepomozu atb, bude musiet lezat v nemocnici. chuda male.

pikino
17. jún 2010

ahojte

bambi tak super Simonka ma dobru imunitu 😉

petusko to si ma potesila tak dufam, ze nic nenachyta. 🙂

beadz
17. jún 2010

caute koceny. ako sa mate ?

bambina
17. jún 2010

ahoj bea, dakujem celkom dobre. a ty? ako brusinko?

bambina
17. jún 2010

@pikino dakujeme, ani nevies aka ulava. clovek by si nemyslel, co moze take male mat v brusku

pikino
17. jún 2010

to ti verim.

my to velmi dobre pozname ked sa mi mala v 6.mesiacoch nakazila campilobakterom a kadila krvave hnacky nastastie stacili probiotika 😒

bambina
17. jún 2010

hej, aj ja som je zacala davat. nastastie doktorka vravela, ze malinka je uplne zdravunka. myslim, ze to kojenie je predsa taka dobra ochrana aj zaklad hoci mi to uz niekedy ide riadne na nervy

beadz
17. jún 2010

celkom to ide... inak, kde zmizli albumy ?

cikyta
17. jún 2010

bambi gratulujem.
bea-no už musíš kliknuť len na fotku,aby si sa dostala do albumu.....zase zmeny....no mne sa to nepáči takto ☹

beadz
17. jún 2010

ciky, dik.
inak, my sa chystame bud. tyzden na dovolenku, tak dufam ze bude v chorvatsku dobre pocasie. a ze maly vydrzi cestu...

cikyta
17. jún 2010

fuha,sa mate.Dufam,že vám to výjde pekne aj s počasím,aj s malým.
Ešte neviete,čo čakáte?

beadz
17. jún 2010

ciky, zatial nie, bud. tyzden mam poradnu, tak mozno ho presvedcim nech mi pred cestou urobi ultrazvuk a mozno sa ukaze... dufam ze gretka 🙂

beadz
17. jún 2010

simon je hore, takze musim koncit. opatrujte sa. papa

cikyta
17. jún 2010

Papa

ni.kolet
17. jún 2010

Ahojte. Na budúci víkend ideme na malý výlet do Ba. 🙂 Sa teším. Pôjdeme na dostihy a ZOO. 😀 A ešte by som sa chcela prejsť po ten novej pasáži. 😀
A teraz smutno. Som sa dozvedela, že chalan čo bol do mňa na Základnej škole zaľúbený sa hodil pod vlak. 😢 Som ho dlho nevidela, ale viem že bol ženatý.

miavin
17. jún 2010

ahojte - ja vás zanedbávam, no pri tom našom akttívnom dieťatku - sa to nedá 😀
čítam, že sa chystáte dovolenkovať - tak nech dovolenkárom svieti slniečko a je len krásne....počasíčko....

@ni.kolet hmmm to ma mrzí - sú to nepríjemné veci - takéto niečo.... ☹

hotelacka
17. jún 2010

Mno babenky kukam ze jake zmeny....a mne zmizla profilova foto a neviem preco..????
My sme mali divoku noc...Adamko mal horucky a aj rano tak sme boli u doktorky....hrdielko...a vraj zubky ho trapia, takze len placeme a visi na mame 😖
Ozaj babenky uz davate na nocnik? Ja len rano ked sa zobudi a krasne sa vycika a niekedy aj bobek hodi.. 😅 ale teraz ked je takyto ho netrapim.. 😒

iku
17. jún 2010

aj my sme po tri dni teplotovali, tiež mám pocit,že idú aj zuby, má soplíky,oči jej tečú, boli sme aj na očnom, tak len revkala, kvapkali sme do očí, nosa,odsávali....hrôza
tie noci sú najhoršie, tak nech sa Adamko skoro vyzdraví

cikyta
18. jún 2010

@hotelacka Nebolo ťa na foto dobre vidieť,preto ti to admini zmazali 😒

ni.kolet
18. jún 2010

Ahojte. Keď sme sa boli v utorok druhý krát štepiť proti kliešťom, tak mi dr. povedala, že ho mám dávať spať už len raz denne. Začali sme v stredu. A večer mi zaspal až o 21:50. A včera zaspal 20:05 a vstal ráno 6:30. Čiže celú noc. No nechápem. Som zvedavá čo bude dnes. K nočníku. Keby bolo také počasie ako vlani, tak behá s holou riťou. 😀 Na veľkú len do nočníka. A vie aj zadržať. Počká, kým ho usadím. A aj piškať sa mu podarí, niekedy 2 - 3 krát denne.

cikyta
18. jún 2010

My ideme na očkovanie v 15 mes.1.jula a sme objednaní na 8 hod. ráno,čo je problém... 😅
Sisa spí do pol 9 pravidelne.Celu noc vymýšla a nadránom má najtuhší spánok,takže by mi srdce nedovolilo ju budiť v tom najlepšom 😅 No neviem,ako to poriešime.
Asi zavolám dr.že prídeme neskôr 🙂

baska19
18. jún 2010

nás do poradne neobjednáva na presnú hodinu ona tam má dobu od 13- do 14,30 a v tom čase to máme stihnúť inak sme boli v poradni naposledy ked mala 11a pol mesiaca a povedala nám že ked bude mať 15. mes tak sa potom máme zastaviť niekedy 😀

nany100
18. jún 2010

@cikyta veď Sisa má 15 mesiacov až koncom júla, prečo vás dali hneď na 1.?

nany100
18. jún 2010

@baska19 ani u nás sa neobjednáva...utorky od 13:00 je poradňa a všetci sa tam nahrnú...niekedy sa čaká aj vyše hodiny ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre