Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

krpcek
16. feb 2010

sabi na zajra je to naplanovane 😀 😀 😀

iku
16. feb 2010

prišlo ván to dnes? mne ešte nič nedošlo ☹

iku
16. feb 2010

tak už to nabehlo aj mne 😵

pikino
16. feb 2010

ja som si este nepodala ziadost. 😝

zanulienka
16. feb 2010

cafte,kolko je teraz materska?

miavin
16. feb 2010

fíha - a mne nabehol ešte starý rodičák - tuším 189 eur.... to mi asi príde samostatne ako doplatok, však? kedže som si to bola požiadať len minulý týždeň 😀

giuli
16. feb 2010

čafte...starý je 165eur....zostáva tak tým,ktoré nemajú nárok na zvýšený rod.príspevok a ten zvýšený je 256eur...

giuli
16. feb 2010

miavin ..doplatia ti všetko od 1.1.2010...určite už bud.mesiac

zanulienka
16. feb 2010

256 eur.to vam nebudem zavidiet 😀

pikino
16. feb 2010

tomas pravdu zanu nic ale stale lepsie ako 156 eur predtym.

miavin
16. feb 2010

giuli - dík, lebo rozhodnutie o priznaní mi došlo, len zatiaľ prišlo tých 186 na účet...tak budem čakať 😀

cikyta
16. feb 2010

Zani:
277,99 €! Takže máš čo závidieť 😀

cikyta
16. feb 2010

Bol tu týpek z realitky a pofotil náš byt.Dal mi milion otazok a spísali sme A4 papier rôznych chujovín.Nebola som pripravená a kopec vecí išlo z brucha.Od rozmeru pivnice,po výšku hypoteky 😀 A to mi muž volal:
Bud len doma,nič sa ťa pýtať nebudu,všetko som vybavil 😠 No vidíme!!!!!!!!!!
Fakt je dnes den Blbec 🙄

zanulienka
16. feb 2010

ciky-ide ma roztrhnut od zavisti 😀

cikyta
16. feb 2010

Zani-presne som to vedela! Preto som to písala! 😀 HA!

cikyta
16. feb 2010

No super.Silvinka má 39 C° horučku-pohlad skleny ako opilec....pa 😢 Kua!!!!A to musim byť sama doma 🙄

zanulienka
16. feb 2010

ciky-asi dalsi zub na obzore

elfi1
16. feb 2010

problem je,ze najprv musia zo SP poslat Rozhodnutie o priznani zvyseneho RP a az sa im vrati dorucenka a tusim aj kym uplynie lehota na odvolanie, tak nemozu vyplatit tu zvysenu ciastku.
mne volala pani domov,ze nech si pridem osobne pre rozhodnutie a aj podpisat zapisnicu ze sa nebudem odvolavat. tosom bola v piatok a vcera mi uz nabehli prachy

zuzik25
16. feb 2010

cafte, tak ja som specificky pripad, ziadne rozhodnutie mi neprislo a peniaze dnes nabehli v plnej vyske. 😉
ciky, drzte sa.

cikyta
16. feb 2010

Zuzik-my tak isto.ziadne rozhodnutie a od včera mám peniaze v plnej výške.

zuzik25
16. feb 2010

ciky, tak sme dve. 😀

lenka1smejka
16. feb 2010

Ja som si musela ist sama pre rozhodnutie,mne povedali,ze to neposielaju

iku
16. feb 2010

mne to rozhodnutie priniesol kuriér do bytu už dávno
to je zvláštne,že niekde to doručujú a niekde nie

romanakatka
16. feb 2010

ahojte, zase sme tu dlho neboli, tak čo máte nové??? Chrobáčikovia už chodia, všetko papajú, rozprávajú a prespia celú noc??? Lebo u nás okrem toho papania nič nefunguje 😅 popri nábytku chodíme už dva mesiace ale sám sa akosi nechce ešte púšťať a hovorí tiež len mama, baba, tata a nejaké hatlatiny no a to spanie... to len začína zase byť katastrofa... dochádza mi mliečko a tak neviem ako ideme fungovať, lebo čaj v noci úplne odmieta a zase každé zobudenie mu dávať fľašu s mliekom asi tiež nie je kóšer 😅 Ako ste to riešili, keď ste sa odstavovali??? Tim sa stále budí 3-4 x v noci...

kiki5
16. feb 2010

ajojte ja som tu dlho nebola. no ale už som prekonala hnev na pani tomanovu- kedze som nedostala rodičovský nový. tak sa hlasim. ako tak čitam niesom sama čo kolabuje.u na sme mali 5 dni teplotu. aj 40,3 bolo to, bol už masaker ale asi zubky. no a momentalne som na relaxačnom pobyte ale chcvala bohu zajtra domov, lebo relaxovala som tak 30 minut na masaži aj to som počuvala či Miško nereve. nechce ani tatka len mna a noc toje des. začne revat a len na rukach spat. ked ho položim rev. tak som sa aspon vyrozpravala. držte sa všetky.pa

lenka1smejka
16. feb 2010

Tak nasa papa krasne,nechodi,ani okolo nabytku nechodi a spi v noci 13hodin.No a povie-mama mnam mnam-to chce jest potom brm-to znamena,ze chce ist do choditka a ked spravi ach tak chce pit inak povie-mama,tata,baba,dedo,gogo-to je papagaj,gol,mnam,de je,papa.Vie napodobnit hasicu,vlacik.Vie dat papa,ukazat aka bude velka,kde ma oko,ruku,nohu,usko,zuby,vlasky.Ked jej poviem kde su hodiny tak ich v momente najde a takto vie vsetko v byte najst cokolvek ked sa opitam.Chodime kakat na serblik,ale to iba rano.Z poharika nepijeme,nechce sa jej.

sabinazv
16. feb 2010

katka seerus,

no nas maly sam nechodi, len popri nabytku a za ruky, ked ho vezmeme, tak je taky pysny a vykracuje ako husar 🙂 papa ako sa mu chce, co velakrat aj nechce, dnes velmi malo jedol zasa... nechce pit, tak len moje mlieko... a tiez okrem tych klasickych gagotani hovori po anglicky prosim pekne... ze I´m a up (ajm a ap), normlane neviem odkial to ma... nehovorime na neho anglicky 😅

romanakatka
16. feb 2010

čaves sabi, no bohovský je Danko 😀 bude nejaký jazykovedec 😀 Tim je teraz tiež nejaký na cecok, zaspáva večer pekne, to si spolu ľahneme do postele a za 15 minút je KO, cez deň doma ani za nič, musíme brázdiť ulice, takže od 10tej do 12tej sme vonku, to spí 1 niekedy 2 hoďky a potom poobede od tretej do piatej, tiež tú hoďku zdriemne, inak sa doma krásne prehrá, len tie noci sú stále takéto... a k tomu je na mňa teraz dosť naviazaný...

lenka, Nika je teda riadna šikuľka 🙂

lenka1smejka
16. feb 2010

romana-dakujem takto rozumovo je sikovna ale pohybovo az tak nie,sediet sme zacali v 8 mesiaci,stvornozkovat pred 2 tyzdnami a stavat sa asi pred mesiacom...Ja som zacala chodit v 15mesiacoch tak mozno bude leniva po mamine 🙂

sabinazv
16. feb 2010

katka a kedy mate poradnu? my tusim 2.3., mame presne takto na den urcene... aj vy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre