Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

macikjm
17. feb 2010

ahojte...
lenka smejka...ale choditko tiez ze vraj velmo dobre pre motoricky vyvoj dietatka nie je... 😅 myslim chodak...
ja ninku nedavam...ona mi krasne chodi po 4 cely cas, ked je hore...vsade za mnou ide... 😀 taky moj privesok...

zuul...aj manzo ostava obcas s ninkou doma sam....ale ona je zlatucka...hraje sa sama...manzo lezi na gauci a cumi na bednu... 🙄 sem-tam sa jej ozve...trosku ju ponosi...potom ninka chodi po celom byte a vola ma-ma...hlada ma...a potom som uz doma...takze je dobre... 😝 no niekedy manzovi prepne...asi ako kazdemu... 😀

bambina
18. feb 2010

dobre ranko, tak este vsetky spinkate?
my sme uz davno hore, Simonka si dava svoj prvy denny spanok a ja pijem kavu. moja chvilka.
dnes bol dovod preco aj manzel vstal skor, porazeny hokej.

musim sa vam pozalovat. take mam niekedy nervy nanho. niekedy mam pocit, ze mi vobec nepomaha, v jednom kuse len praca, aj doma mu telefon vyzvana. vcera ho zacal boliet zub tak mu vravim, nech hned rano ide k zubarke. samozrejme zobral ibalgin a najvacsia bolest ho presla, ale teraz som si vsimla, ze uz znova zobral tabletku. tak je ako male decko a ja okrem malej sa este budem starat aj o neho, lebo vidim, ze mu ani do reci nie je ako ho to boli.

chlapi ma vedia niekedy riadne vytocit

cikyta
18. feb 2010

Ahojte.Baby chcem sa spýtať:
-Myslíte,že je normálne,ked má Sisa o 8 hod.ráno teplotu 36 a o pol 10 už 38???
Aj v noci-do 3 relatívny pokoj,vstali sme 3 krát a o tej 3hod.Už bola zase ako uhlík,tak zase som podala panadol ☹

Inak nič.ziadny sopel,kašel,vyrážka...Len ten zub a spuchnute dasienka 😒

Kolko dni ste teplotovali vy so zubkom,ak ste teplotovali.???

bambina
18. feb 2010

ciky, teplota moze vyskocit relativne rychlo. ako jej merias?
Simonka mala zvysenu teplotu 2 dni., max. bola 38,8 vtedy som jej dala panadol. ja som myslela, ze zo zubkov, ale mozno to bola ta 6 choroba neviem.

ninnaricci
18. feb 2010

ciky...Maxim teplotoval 2 dni...som dávala čípok každých 6hod...a hlavne vela čajíka...a gelik na zubky nám pomáhal...hlavne v noci...a to som sa ho vtedy nanosila...

...ja som pre istotu bola po prvom teplotovom dni u Dr. zobrali krvičku z pršteka a bolo všetko ok...tak som bola spokojnejšia...lebo to bolo z ničoho nič teploty...ani ďasienka nenaznačovali že by išli zúbky

...a už sa nám tam ukazuje čiarka...už ju je aj trochu cítiť...dúfam, že druhý vyjde skoro s ním...lebo bude dročo smiešny 😀

...ináč prvé spodné zúbky nám vyšli bez problémov...teraz horné narobili trochu šarapatu

bambina
18. feb 2010

presne ako pise ninna, aj u nas boli spodne bez problemov, ale tento ocny nas trapi.
prave som sa docitala, ze aj ta 6 choroba je spojena s prerezavanim sa ocneho zubka

elfi1
18. feb 2010

ciky - ja som teraz tiez meravala casto teplotu, ked sme boli chori a aj ked uz nemal horucky. a tiez rano teplota 36 - 36,5 a o 2 hodky, uz 37,5.
som mala najprv pocit, ze mu bolo chladno, ked ma taku nizku. lebo on ma bezne okolo 37

zevraj u deti, to velmi rychlo skace

cikyta
18. feb 2010

Dík baby.Bambina-meriam do riťky digitálnym.
No dnes už u dr.moc neporiešim,ale ešte uvidím dnešok a zajtra tam pôjdem.Na všetkých čípkach a sirupčeku je písane,ak teplota do 3 dni neustupi,tak treba ist ku dr.My ju máme 2 den a to tak kolisavo.Raz je,raz nieje. 🙄 To aby som si mohla vybrať a nenudila sa 😒

sandori
18. feb 2010

ahojte babenky...ciky my sme na tom uplne rovnako- druhy den teploty do 38 a ani soplíky ani kasel- no uidime co sa z toho vykluje- ak jej do zajtra neprejde ideme k lekarovi

cikyta
18. feb 2010

Bože po včerajšom páde má Sisa otrasnu modrinku cez líčko a uško ☹ To sa budem cítiť zase "užastne"u dr. 😖 😅

cikyta
18. feb 2010

Dnes ma oplula jedna stará žena cez zábradlie nechtiac 😠 😠 😠 😠 😠 Mám to ja šťastie tento týžden 🤐

jankaaa
18. feb 2010

ahojte babulky.....jooooj ciky tak len nech je malicka rychlo fit...moj maly bol dnes cely den uplakany a ja vobec neviem preco ci to budu zubky alebo nieco na neho lezie neviem vobec .....a vkuse zo sebou len naraba neposedi ani minutku...aj ked ho mam na nohach ze mi sedi tam tak vkuse nieco robi naraba so sebou...aj vase deturence su take?
nas vcera spadol mal v puse dudku a asi nejak nakrivo tak ked spadol zase si roztal dasienka aj krvicka tiekla...
boze ja som dnes tiez nejaka nervozna...potom mam vycitky svedomia ked na maleho troska zvysim hlas...

iku
18. feb 2010

ahojte,aj my sme mali teplotku,ale dnes som našla konečne druhý zub,tak to bude asi z toho

cikyta
18. feb 2010

Ale ja tomu nechápem.Najprv nájdem zub,potom teplotujeme... ☹ A už iný tam nemá.

Janka ☹ viem presne ako sa citiš.Dávajte si pozor.Stále si opakuj: Nesmiem všetky pády tak prežívať,lebo zošaliem...Susedka mi tak radila.....
(No nezaberá.Tiež si všetko beriem a potom len zbytočne nakričím na Sisu)

zanulienka
19. feb 2010

cafte,ja neviem co je vo vzduchu,ale elaia mala tiez celu noc horucku ☹

bambina
19. feb 2010

ahojte, tak ako? teploty ustupili?
Simonka je posledne 2 dni mimoriadne spava. vcera spala 2x po 2 hodiny tak ze by sa jej to teraz otocilo?
ale inak, ked je hore, tak mi 2 ruky nestacia. v jednom kuse nieco so sebou robi, asi tak ako pisala Janka.
to asi po tom spanku ma kopec energie. ale kedy ju naberiem ja?

cikyta
19. feb 2010

Baby,my sme zaspali k dr.Mna vystrie!!!Ale nemáme horučky.Ani v noci,ani ráno.Boha,v živote sme nespali do 9! A to sme o pol 7 buntošili,reku,ešte ju skusim uspať,lebo mrnčala...a takto to dopadlo!!! 😀 Ocko nás nakope,ked príde.No a čo,aspon sme nedostali ešte nejaku chripku z čakárne od chorých deti 😝 (sa ukludnujem,čo?Ale ked dostane horučku,budem si buchať hlavu o zem!) ☹

pikino
19. feb 2010

ciky a to dokedy ordinuje?

cikyta
19. feb 2010

Piki-super foto.Tiež ficite na gumimackovi? A tí havinkovia-no suuuper! Mne sa to páči také bábo a havkovia.Skoda,že ten náš je taký trubirožtek a nemá Sisu moc rád.No hold vychovali sme ho ako dieťa,tak su si teraz rivaly.Ale v lete už budu zase spolu bývať,tak som zvedava,či sa neumudria ☹

pikino
19. feb 2010

ciky oni ju tiez nemaju radi ale ked ma v ruke jedo tak instinkt je silnejsi 😀 inak sa jej vyhybaju na dva metre. 😝
ale musim povedat ze zatial im terezka nejako neublizuje ani sa ich nesnazi udriet aebo nieco do nich hodit tak uvidime.

ano gumimacko je nas favorit a este sa jej paci hippo&dog

cikyta
19. feb 2010

Hippoadog nepoznáme.Skusime na obed pozrieť 😉
Nám ide aj Bebelili 😉 Znelka macka pooh 😉 reklama mnam bobik 😉 atd...

cikyta
19. feb 2010

Jáj už viem! Ty si myslela mickey mouse!!!No jasne.To je naše no.1.Aj v mobile to mám nahrate ako video,ked je vonku zlá 😀 Ludia sa len obzeraju 😀
A kukáme každý den doobeda disney chanel skrz to 😀

zanulienka
19. feb 2010

disney chanel fici aj u nas ale kvoli starsim babam-hanna montana..... 😝

pikino
19. feb 2010

hana montana to kukam aj ja 😀 😀 😀 😀

komisakpd
19. feb 2010

baby..mame ekzem ☹ ☹ ☹ POMOC....

pikino
19. feb 2010

komi a vies z coho?

cikyta
19. feb 2010

A kde Komi? ☹ Maximkovi držíme palce,nech to nieje nič važne ☹

cikyta
19. feb 2010

No na Hane fičím aj ja-ale pssst 😝

misha666
19. feb 2010

ahojte kocky.... ja som emmike od vcera zacala citat rozpravky... zacali sme knizkou Moj macik 🙂 este ja som taku mala 🙂 a strasne ju to bavilo...som sa vzila do svojich recitatorskych cias tak to stalo zato... ma pocuvala a z knihy nespustila oci 🙂

co ste dnes varili??? ja som varila sampinonovu kremovu polievocku prvy rat a musim sa pochvali ze mne velmi chutila...uvidime co povie muzik ked pride domov... a na veceru budeme mat chinu...muz s hranlkami a ja so salatom 🙂

misha666
19. feb 2010

a este k noci...emmka sa vkuse prehadzovala, ma tie jej lisaje cez cele brusko tak ju to svrbelo asi aj som jej to natrela...ale dnes jej dam na noc aj fenistil nech lepsie spi ...

komi mate atopicky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre