Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

ni.kolet
30. apr 2010

Ahoj. To snáď nie. Sme chceli ísť zajtra do Maďarska na nákupy.

miavin
30. apr 2010

ahojte - tak ja len v skratke - buď sme zase chorý alebo idú zúbky - no hrúza vydržať..... ☹

zanulienka
30. apr 2010

niki-ved je sviatok,tak preto je vsade zajtra vsetko zatvorene

krpcek
30. apr 2010

baby chcela som sa spytat ako casto kremujete po kupeli drobcov? este stale kazdy den? ja t

nany100
30. apr 2010

ahojte 🙂
Vigantol máme brať do dvoch rokov dve kvapky denne.
...krátky rukáv nosí len s mikinou na tom...dnes bola vonku v body s dlhým, pančuškách a šatičkách, v tieni je celkom chladno, aj keĎ ja som bola v žabkách a 3/4 nohaviciach (inak lakovala som si nechty na nohách a malá bola nadšená, stále ma pozorovala kade som chodila a dívala sa mi na ne 😀 )...na hlave čiapočka, ktorú v jednom kuse strháva, takže som jej ju za tri hodiny nasadila asi dvestokrát 😀 ...takže s okuliarmi ani nejdem začínať 😉 ...krémik máme, ešte sme nedali, ale už začneme

krpy, kúpeme každý druhý deň na striedačku so sprchovaním...keď okúpem, tak nakrémujem, po sprche nie 🙂

zuzik25
30. apr 2010

cafte,
nany, tak ciapka je aj u nas milion krat na zemi. aj ked je zaviazana.

krpy, my kupeme kazdy den (obcas to striedame so sprchou), ale aj to sedi vo vani a natierame kazdy den tiez, to ma taku jemnu masaz pred spankom.

cikyta
30. apr 2010

Ja po kupely nekremujem.Som rada,ak ju stihnem vyutierať všade,dať plienku,pižamko a to rýchlo,kým si to slečna nerozmyslí.Nevydrží mi len tak ležať,či stáť bez pohybu 😝 Kremujem len tváričku,aj to len ak ideme von.
A kupeme každý den,no skor tak na stojáka,lebo mi nechce vo vani sedieť 😠

kiki5
1. máj 2010

ahojte- bože som tu davno nebola asi sa uz na mna ani nepamatate. idem popozerat do albumov ako vam drobčiatka podrastli. u nas to leti velmi týchlo- druhe dieta nejako samo rastie ani nestiham sa s nim hrat a učit ho tap tap. no ale aj robim aj som doma tak troška nestiham. ja kupem raz za týžden- to vááážne- na podnet lekara- mame ekzem po celom tele asi alerbia na kravsku bielkovinu takze nesmie sa kupat a hlavne mydlo nepouživam. inak ho len poumyvam večer. a vigantol vraj ked je slniečko tak netreba ja inak zanedbavam zabudam ale to som ja. takze ho ani neberia a v lete vraj nemam davat až potom od oktobra.

zanulienka
1. máj 2010

kocky moja svokra zase zabodovala 😠 .vcera mi umyla malu z mydlom co smrdi jak ten barbus alebo nieco podobne tomu,ze chuderka smrdela,este aj vlasy jej umyla v tom.tak rano o 7.00 som zobudila muza,nech okamzite ide okupat malu,nech zmije ten smrad z nej.medzitym som samozrejme kricala,vyhodila mydla 3 ks cez okno,ze sa hned aj rozpadli.uz raz jej pokazila kozu teraz asi skusa znova jebnuta krava.a este aby nebolo dost,tak Domca mi hovori,ze vcera dala Elaie vypit z pohara coca colu.toto este manzel nevie 😠 😠 .ja neviem asi prestanem chodit do prace,vypadnem z domu na 2-3 hodky a tato pica si robi co chce.manzel jej bude musiet pekne vysvetlit,ze nemusi chodit kym som v robote,ze on sa o nu vie postarat,ale skoncim z robotou.alebo uz ja to velmi prehanam?

nikinka008
1. máj 2010

zanu,ty urcite vobec neprehanas,tak toto by aj mna riadne nasralo 😠 to co si ta zenska o sebe mysli? 😝 a coca colu dat malej pit 😕 🙄 no nemam slov,to musis nejako vyriesit,ona si neda povedat? 😕

nikinka008
1. máj 2010

baby,mala dnes prisla na to ze moze skripat zubami 😀 no strasnyyyyyyyyyyyyy zvuk 😝 a ona sa a toho tak tesi 😅

nikinka008
1. máj 2010

ako casto menite cez den drobcom plienku? 😕

nikinka008
1. máj 2010

isla som okupat malu a kym som jej pripravila vodu tak behala po izbe hola a stihla sa 2 krat vykakat na dlazku 😅 😝 no to bolo radosti 😅 😔 😀

zanulienka
1. máj 2010

niki-ja skoro kazdu hodinu menim,mame teplo,tak nechcem aby sa jej zaparil zadok

ni.kolet
1. máj 2010

Ahojte. Dnes sme boli celý deň u svokrovcov. Moji sú OK. Malý bol bore od 12:00 a teraz 21:00 vypil mlieko a KO. 😅 Ešte keby spal tak spinkal celú noc, nebola by som proti. nikinka môj škrípe asi 5 mesiacov, dokonca si z jedného kúsoček ulomil. A plienky, nato že chodí na veľkú na nočník, tak minie asi 7 denne na pišanie. Ale už sa mu párkrát stalo, že išiel do nočníka len pišať. Predpokladám, že v lete sa s plienočkami rozlúčime.

nikinka008
1. máj 2010

niki,ako si naucila maleho aby isiel kakat na nocnik? 😕

nikinka008
1. máj 2010

no neviem ci mi niekedy pojdeme na nocnik 😀 😀 u nas to bude asi riadna drina a pevne nervy 🙄

ni.kolet
2. máj 2010

Keď mal 8 a pol mesiaca, tak bol prvý krát. To, keď mal vetríky som ho posadila na nočník a bolo. A jemu sa to páčilo, že čo sa mu to podarilo a potom splachovanie a vecičky okolo toho. Teraz sa ho len spýtam, že či chce ísť kakať a on mi tak šibalsky s úsmevom prikývne. Máme poschodový dom a tak máme dva nočníky.

nikinka008
2. máj 2010

niki,alexik je velmi sikovny chlapcek ked uz tak ti aj povie 🙂 😉

nikinka008
2. máj 2010

vlastne ti da najavo 😅

zuzik25
2. máj 2010

dorbe ranko, dnes to teda nevyzera na taku horucavu co vcera, teda aspon tu u nas.

aj my chodime na nocnik s radostou, vzdy pred spanim, ked vstane a pred kupanim. ale kaka uz vacsinou do nocnicka.

baby radte, v pondelok, cize zajtra 😀 ideme do BA a chcem este malej nieco pokupit na leto (a ak vyjde cas tak aj sebe). kde je najlepsie ist? diky diky moc.

krpcek
2. máj 2010

Ahojte. zuzik tak najlepsie mas nejake nakupne centrum - mas tam vsetko nakope.
takze bud aupark, avion alebo eurovea. . . tak je vela detskych obchodov. v poluse je teraz jeden novy - ale to je len jeden taky schopny detsky obchod.

cikyta
2. máj 2010

Zani 😠 tá svokra 😠

Ešte ma klepe.Sisa sa mi dusila malou gumenou gumičkou na vlasy ☹ Mala ju už hlboko v hrdle ☹ Najprv som nevedela,čo jej je...lebo chrčala a blbo preglgala,tak som jej vopchala celý prst do ust a vytiahla gumičku! 😠 ☹ 😢

petusko
autor
2. máj 2010

ahojte 🙂
zasa som cely vikend sotva tu nakukla, v piatok sme boli na tom stavani maja, v sobotu sme si urobili vylet do Topolcianok ku konikom a dnes sme boli u nasich na oslavicke, varili sme vonku gulas kotlikovy, navecer sme este ryby a klobasy grilovali 🙂 tak rychlo to zbehlo a zajtra zasa novy tyzden 😅
teraz si idem rozlozit zehlenie a Lets´danceovat pri tom 😝

baska19
2. máj 2010

ahojte baby chcela by som už malu pomaly odstaviť ale netuším ako začať ona je taky maly závislák už ked dlhšie nepocucka tak je nervna stačí ked prídeme domov z prechádzky tak ona môže byť poobliekana ale hlavne že ja sa vyzlečiem a už na mňa lezie, v noci sa sice zobudi tak 2krát ale viem že by už vydržala aj bez toho ale jednoducho kym nedostane nezaspí. Krpy ty si tuším už odstavila ako prosím??

iku
2. máj 2010

ahojte, tak aj my sme už dnes oslávili rôčik

macikjm
2. máj 2010

jej...iku...krasni ste...a torticky mala az dve...ked pocitam korytnacku tak 3...fiiiha.... 🙂

iku
2. máj 2010

aj vy ste krásni a torta tiež-originálna
lea bola uplakaná, idú jej zuby, ale ešte to celkom dobre zvládla
vás bolo tiež neúrekom
my sme boli v reštike, nechcelo sa mi pre 10tich variť

macikjm
2. máj 2010

iku...my sme boli na obed v restike a potom u nas tie studene misy...nas bolo 12.

krpcek
2. máj 2010

baska ja som ju kojila dva krat za den, a ona sa nejako postupne odstavila sama . . dala prednost dudlke predomnou.
zacali sme tak, ze som ju kojila nie 5x denne ale iba 2x denne a potom uz ani nechcela. . . takze to bolo uplne bez boja, nastastie.
problem mam, ale taky ze ona nechce ziadne mlieko - musim do nej nasilu naliat a dostanem do nej AZ deci.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre