Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
8. jún 2010

iva-dík.Na čierny čaj som aj zabudla. 😉

anib
8. jún 2010

ahojte, tak my sme vyliecení zo zapalu priedusiek, no teraz mame teploty 38,2 , ide viac zubkov naraz,aj predne 2 a stolicky ☹ uz asi zacnem davat nurofen

ivanulienka81
8. jún 2010

@anib nam idu teraz naraz dve stolicky na lavej aj pravej strane, takze mame doma zurivca.. uz dva dni davam homeopatika, ale teraz som uz dala sirup od bolesti, lebo co dnes predvadzal..... 😔

ni.kolet
8. jún 2010

Ahojte. Alex má zúbky 1 a 2 všetky + dolné stoličky. Teraz mu ide naraz 6: všetky 3 a horné stoličky. Dá sa. 😅
A včera som zistila, že mi niekto potiahol slnečnú clonu na kočík. 😠

petusko
autor
8. jún 2010

Ahojte 🙂
zuul ☹ je mi to luto ☹ vela stastia pri dalsom snazeni, uz to urcite bude so stastnym koncom 🙂
aj som zabudla, co ste pisali este...
jaj na teplotu nasa dokina odporucila aj striedat, ked neklesa, ale sirup najskor po 8 hodinach, cipok po 4.
ja mam osvedeceny len Nurofen, aj sirup aj cipky, deti mi ich znasaju dobre. Panadol mam len pre krajny pripad.
a zuby... nekonecny pribeh. Marcelko ma uz 10 a tlacia sa dalsie. a vcera si z prednej hornej jednotky aj dvojky kustikec odbil 😒 netusim ako a kde, lebo moje dieta neplace, ked spadne, len som ho zbadala, ze mu z pusy kvapka krv ☹ ked som mu to chladila, tak to uz reval statocne, sa jedoval, nechcel ma pustit k sebe 😒

cikyta
8. jún 2010

Na fasa.Práve si zase odhryzla Sisa kus s pálivej párky ! Len som odbehla od stola na sekundu. 😠 (Jogurt mi pluje,ovocie grcá a klobásky mi potajomky miznu) 😠

petusko
autor
8. jún 2010

@cikyta, kuk som tvoj album, Sisa je perfektna, je to proste herecka!
a baby dik a pripomenutie, ja som uz na prevntivke bola, len som zabudla volat o vysledky, hned rano tam brnknem. aj na sono prsnikov som bola uz. mna moj dr. posiela kazdy rok v ramci preventivky.
idem pobalit par veci, zajta ideme na cely den k nasim 😎 a potom natiahnut hnaty k tv, to teplo je unavujuce. nic mi nevyhovuje, ani dazd ani horucavy 😀

cikyta
8. jún 2010

@petusko Dakujem Petka 😀

baska19
8. jún 2010

@petkapo na tie teploty skus ešte kolieska citronu nám ho mamka dávala na chodidla a na dlane takou sieťkou nám to prichytila na noc a fakt nám to pomáhalo stiahnuť teplotu len on zo začiatku chladí kym sa nezohreje ale ved môžeš zohriať v dlaniach a takto mu to dať 😉

baska19
8. jún 2010

teraz som dočítala a zisťujem že ten citron už odporučany bol no ale aspoň vieme že všade to tak funguje 😀

pikino
8. jún 2010

ahojte sunky. 😉

ach jaj dnes sa tu pre istotu teplotuje. chudata male rychlo nech ich teplota opusti. 🙄

ja som dnes mala strasny den. rano som sa zobudila posadila na posteli a bac take bolesti v zaludku ako hovado. cely den som preblbala ale ze strasneeeeeee ani voda sa vo mne neudrzala. ale inak mi nic nebolo. tipujem ze vcerajsia vecera som sa scemerila asi, tha zo zeleninoveho salatu, kebyze si dam slaninu s vajcom nist mi neni. 😠
takze ficim na sucharoch a aby toho nebolo malo tak este aj ten nepodareny pes ochorel ako naschval takze zajtrajsi program je veterinar. 🙄 a to este musim ist aj na policiu dat fesandu zapisat do pasov. pridu ju strazit svokrovci.
kurnik a to mam na zajtra naplanovanu konik party zo snaziliek no neviem ako to vsetko postiham to je fakt naschvaaaaaal 😠
ked sa se.e tak sa se.e vsak dievcata. 😝

petkapo
9. jún 2010

Caute!

Nas stav stale rovnaky, vynechala som jednu davku paralenu a dala som mu radsej nurofen, ale ziaden vysledok. Celu noc mal 39,5 a nepomaha ani zemiak, ani citron, ani ta kysla uhorka. Nemozem sa ho ani dotknut, ako keby ho bolelo cele telo, ani pohladkat, nic. Davala som aj zabal a dieta stale v horucke ☹ Volam doktorke ked zacne ordinovat.
Nastastie ma chut jest, aj pije - aj vodu, aj mlieko, takze aspon nie je dehydrovany.

beadz
9. jún 2010

ahojte zenusky. zbezne som vas presla, zuul velmi ma to mrzi, prezila som to niekolko krat, takze viem ze je to neprijemne, ale vsetko sa da prezit a bude dobre.
petka, alexikovi skore uzdravenie. my sme mali 2 tyzdne teploty nad 39 a nakoniec prisli na to ze mal zapalene uska. vobec sa za nich nechytal a predsa. a tiez mu nezaberali sirupy, jedine mu zabral paralen cipok a hlavne vlazny kupel. bolo to drsne, ale pomohlo.
my sme teraz chodili dva dni na zahradu, je krasne, tak skoda len tak sa po sidlisku poflakovat, dnes mu dam pauzu a aj sebe, lebo mam normalne svalovku co ho furt po zahrade nahanam.
a inak vsetko po starom.

nikinka008
9. jún 2010

Ahojte, 🙂 tak ja som tu vcera pisala polstranovy prispevok 😀 a nikto ani necital,no nevadi 😅 😕
petkapo,hlavne ze ti pije a nieje dehydrovany,radsej utekaj k doktorke dufam ze vam pomoze ☹
bea,babatko pocuva? 🙂

zanulienka
9. jún 2010

niki-ja som to citala 😉

nikinka008
9. jún 2010

zanu,tesim sa 😀 ..elaia ma uz pusinku v poriadku? Ake mate pocasie v spanielsku? 🙂

zanulienka
9. jún 2010

ma,uz chvalabohu.vonku este take cervene flaku slabulinke ma,ale to uz je nic.mame dusno,zamracene 😝

zanulienka
9. jún 2010

vcera som chcela kupit elaie topanocky,lebo co ma botasky a take platenky ma male.tak c.22 ma male a c.23 velmi velke a kedze polky pre deti nie su,tak som jej nevedela nic kupit.zase len take latkove polobotasky na lepsie pocasie,aby sa jej nepotili velmi nohy a este jedny sandalky a tie su c.21 minnie,zlate su

nikinka008
9. jún 2010

zanu,aj my mame sandalky minnie ale c 23 a to su este velke je mozno v lete to sme dostali zadarmo k jednym sandalkam co sme kupili 21 a su jej presne na nozku lebo vacsie nemali 😖

ivanulienka81
9. jún 2010

my sme predvcerom kupovali sandalky protetiky c. 21 lebo c. 22 bolo uz veeelmi velke...

zanulienka
9. jún 2010

moze byt,ze su rovnake 🙂

zanulienka
9. jún 2010

neviem preco nerobia topanky aj polovicnych cislach

nikinka008
9. jún 2010

zanu.neviem 😀 my mame cervene 😀

zanulienka
9. jún 2010

niki-aj my,cerveno biele.su zlate,take naozaj len pre kocky 😉

anib
9. jún 2010

ahojte, petkapo tak ideme, za Vami, sa dohodlli tie nase deturence, nasa ma 38,7 uz po odratani, dala som jej nurofen a pre istotu aj diazepam, po 2 hod opat zaspala samozrejme na prsniku maciatko moje ☹

daanka85
9. jún 2010

Ahojte baby, ja len tak narýchlo...
Nemam cas vas citat.. V piatok sme mali hrozne rano, zobudili nas sireny a hukacky- teda mna, mala Emka napodiv spala... Dedinu brala voda... Najprv som myslela, ze nas sa to netýka (sme daleko od vody) ,´no ked som vyslo von, skoro som odpadla... Komplet celu pivnicu nam zalialo... ☹ Plynový kotol, bojler, darling 😢
Ani mesiac sme tu nebývali a už sme museli odísť... malu som len zobudila, v pyžamku, zabalila do deky a podala kamoške, ktorá sa ponad kolena brodila vo vode... A malu mi vlastne zachranila ...
Nam voda uz zacinala ohrozovat poschodie-obývane..., takze neskutocne nervy, stresy, makacka... Manzel v rakusku... Takze som mu len chytro volala nech dojde, no 800km neprejde za 10 minut... NO hruza baby... ☹ ☹ ☹
Clovek bezradny, neurbite nic... ☹ ☹ ☹
Manzel sa k tomu postavil dobre, ze vzhladom na to, ako skoncili ostatne domy- niektore su na zburanie sme obstali dobre...
No teraz, ked si zaciname uvedomovat, ze olko penazi nam na to vsetko zase treba, je nam dost doplacu 😢 😢 😢 S manžom už čochvíľa nebude ani reč, chodi nervozny jak tiger, mala zuriva, všetko sa na nu prenaša...
No prosim vas, myslite na nas!!! Zase nemame kde "bývať" ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 ☹ ☹ ☹

daanka85
9. jún 2010

Prikladam par foto z chvile, kedy sa nam vodu podarilo aspon udrzat v jednej hladine, aby nestupala...
Na druhej fotke je pohlad do nasej pivnice... Pod tou spinavou vodou je nas kotol.. tu ho ani nevidiet...
A pohlad z dveri na nas dvor kde nam este za 63 rokov, co pamata svokor (prerabali sme jeho rodicovsky) nikdy neslo ani 1 cm vody!!! ani raz...

cikyta
9. jún 2010

@daanka85

zanulienka
9. jún 2010

cikyta-super fotky.k tej silvinkinej hnacke-asi mas uz mlieko po zaruke 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre