Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

pikino
30. júl 2010

zeeee, len ta cena 😝 😅

ivanulienka81
30. júl 2010

ahojte, tak my mame za sebou prisernu noc... uz vecer Misko si sudroval zubky ako nepricetny, aj mu z dasienka tiekla krvicka, vecer pekne zaspal, ale o pol noci sa zobudil s placom, tak sme ho dali ku nam a cely cas hladal tatkov mobil, prezeral nam ruky, kutral pod vankuse, ked sme mu dali jeho mobil, tak to bol rev, co si to dovolujeme ho ogebavat, vsak ten nesvieti, na ockovom si vie totiz zapnut kameru a mobil mu pekne svieti... takze chodil, kutral a hladal, az to bolo neunosne tak muz ho naviedol k pocitacu a tam si vybral mysku (to on totiz nemozeme mat podsunutu vec, musi mat pocit ze on si to sam nasiel) tak sme sli spokojne do postele s mysou a zabuvali sme.... rano o 6 vsak zase velky plac a vyslopal 350ml mlieka 😨 a kukam a nam sa predral zubok 😅 uz 10. som zvedava aka bude tato noc
vcera sme sa vybrali s Miskom na peso do obchodu, cesta tam a spat celkom fajn, ale v obchode katastrofa, musela som ho na ruky vziat... 😖
@cikyta misko skace po vsetkych castiach tela, hlavne ockovi a mne utoci na hlavu a vlasy 🙄

cikyta
30. júl 2010

@ivanulienka81 😉

Tuto noc som už nadranom siahla po panadole sirupu a pomohol 😉 Kukla som do pusy a fakt je to tam také,že dolu idu asi 4-5 zubkov a hore snád všetky rad za radom.Sa čudujem,že sa ešte nič neprerezalo,lebo to drží na vlásku.......Ak bolí jeden zubok.....tak niekolko naraz musí byť "úžas" ☹
Už nech su všetky a tešíme sa zo života.No to zas bude neplechu robiť iná vec a tak dokola......Ešteže cez den sa mi moje slniečko smeje 🙂

ivanulienka81
30. júl 2010

@cikyta aj Misko ma zdurene cele dasienka, vyzera to akoby isli vsetky naraz a stale sa ukazuju len po jednom 🙄

cikyta
30. júl 2010

@ivanulienka81 Tak to máte aspon zábavne............u nás sa už 4 mesiace neukázal žiadny nový zubok a stojíme na 5 kuskoch 😅

nany100
30. júl 2010

@cikyta aj u nás len 6 ks a ja stále hľadám nové, lebo tie ďasná už má takéto mesiac...a nič ďalšie sa neprerezalo ☹ ...dnes cez deň bola nervná, každú chvíľu záchvat a chcela didu...no nedá sa ísť von a takto to potom vyzerá...už sa teším na jeseň a zimu...to čo s ňou budem doma robiť? 😕

cikyta
30. júl 2010

@nany100 no veru.Aj to počasie je otras pre detičky.

nany100
30. júl 2010

@cikyta aj pre mamičkyza 😀
zajtra ideme do PP na 3 dni na návštevu, tak dúfam, že povýletujeme v Tatrách...mám dilemu, či ísť až keď sa vyspí (ale to neskoro vyrazíme) alebo nech spí v sedačke po ceste (nemám odskúšané, ale keď nastrčím prso, hádam zaspí) ...hm, no neviem
😖

cikyta
30. júl 2010

@nany100 nech spí v sedačke.Moj návrh a mám to odskušane 😀 no Adelka može byť iná... 😅 každopádne držím palce.

nany100
30. júl 2010

@cikyta dík, tiež si myslím, že to bude fungovať 😉 ...a už sme hore...2 a štvrť hodiny...má to počasie čosi do seba 😀

cikyta
30. júl 2010

@nany100 😀

cikyta
30. júl 2010

Už hodinku mi dieťa spí a ja som si normálne stihla požehliť 😅 Tak to tu ešte nebolo.
Vždy žehlím,ked ju zoberie muž von cez výkend a teraz som to riskla... 🙂

miavin
30. júl 2010

@cikyta to ste na tom ešte dobre - my sme bez pohnutia zúbkov 5 mesiacov aj drobné a sme na počte 4 😀

pikino
30. júl 2010

a my mame 12 a uz sa beleju ocaky a vcera ma tak pohryzla do palca ze som vsetkych svatych videla.

a to pocasie je dessss terez je ako tiger v klientke a uz nevie co od dobroty . 🙄 v zime sa zastrelim.

ivanulienka81
30. júl 2010

aj my sme na obed spali 2 hodinky, ale 2x sa medzitym zobudil, musela som ho ist ukludnit.... teraz vecer bol v pohode, tak uvidime co bude v noci, pre istotu nachystam aj homeopatika
baby, tak mi sme uz uplne presli na kravske mliecko, ani som necakala, ze to bude take lahke
@pikino aj ja sa asi v zime zastrelim, a mozno aj dvojnasobne 😕

cikyta
1. aug 2010

Tak dnes mi bola Sisa na bycikly s ockom a prilba jej zachránila život....... 😨

Ona mu totižto v bycikly zaspala 😅 a hlavičkou capla na riadidlá 😅

A pritom mala spať až za 3 hodiny! Hovorím........bycikel je NUDAAAAAA a ako vraví Petusko,nabuduce musíme skusiť bangie gamping 😀

beadz
2. aug 2010

ahojte kocky. potrebujem radu. vy prevarate kravske mliecko ? a ake davate ? trvanlive, alebo obyc ?

cikyta
2. aug 2010

@beadz Ja varím Sise z plnotučneho trvanliveho.
Tiež som premýšlala nad obyč.,alebo tým,čo predavaju v tých vozoch pred supermarketmy-priamo nadojené-neupravené............no potom mi došlo,že to je vážne menej upravené a zdravé pre deti nad 3 rokov-možno,takže zostavam verná trvanlivemu.zatial..........
Toť len moj názor.Možnože sa aj mylim 😒

petusko
autor
2. aug 2010

@beadz ja davam plnotucne trvanlive a neprevaram uz.
@cikyta , ja skapnem, ze zaspala 😀 tak to musela byt vazne nuda, lebo unavena asi enmala byt z coho 😀
my sme sa vcera vratili, bolo nam super 🙂 len kratko, ale zas lepsie ako nic, aj toto nebolo v plane tohto roku 😅

cikyta
2. aug 2010

@petusko nádherné máš fotky a to prostredie-no suuper..................ste krásna šťastná rodinka. 🙂

cikyta
2. aug 2010

Moja kočka sa už "dermakoluje" a práve dnes.ked nám vypli horucu vodu mi dočmárala zem šminkami 🙄

ivanulienka81
2. aug 2010

@petusko tak ty neprevaras Marcelovi mliecko? Netreba? To iba tak prihrejes? Lebo ja este prevaram riadne v mliecaku a dost ma to otravuje sa s tym prplat, lebo to treba aj kozku potom stiahnut, nechat vychladnut.... 😅
inac mali sme 2 noci katastrofalne, jednu sme spali minimalne, ale zubok uz skrabka, takze je prerezany.... a tuto noc sme spali na vybornu, celu noc ani necekol 😀

petusko
autor
2. aug 2010

@cikyta 😀 😀 ja neviem, cim ta ta tvoja podarena dcerka este prekvapi 😀

@ivanulienka81 , nie neprevaram uz asi 2 mesiace. Aj ked viem, ze vela mamiciek prevara, alebo dava netrvanlive mlieko, lebo je to zdravsie, ale my byvame na dedine, kde plnotucne v obchode nemaju ani to 5-dnove, iba polo alebo nizkotucne. a neda sa mi kazdy druhy den chodit do mesta kvoli mlieku.

ivanulienka81
2. aug 2010

@petusko ups, lebo aj ja som zacala kupovat trvanlive... tak sa asi vratime k obycajnemu mliecku

nikinka008
2. aug 2010

@cikyta 😀 😀 podarena 😅 ...to ako sa k tomu ti dostala 😅

petusko
autor
2. aug 2010

@ivanulienka81 , ved ja davam trvanlive neprevarene. aj Petkovi som tak davala, nemyslim, ze je to nejak extra skodlive, hlavne, ze je plnotucne 😉

zanulienka
2. aug 2010

aj ja davam trvanlive a neprevarene,uz netreba prevarat 😉

cikyta
2. aug 2010

@nikinka008 no malovala som sa v izbe,kedže tam mám teraz lepšie svetlo,ako v kupelni a okrem toho je tam bezpečnejšie ,ako v kupelni pre Sisu.....no a kým som používala jednu ceruzku,tak malá mi všetko zhrabla a hrala sa...(teda,myslela som si,že sa len hrá) 😅

zanulienka
2. aug 2010

mi uz v sobotu letime na svk,huraaaaa.este dneska idem do roboty,od stvrtka su tam same koncerty na tom malom ostro ve,kedze sme jediny bar,tak ludi jak maku..a potom fiesta,este pokupit nejake darceky,pobalit kufre,upratat,aby sme sa vratili do cisteho,sice ako poznam svokru,urcite tu bude pobehuvat z handrou a metlou.aj novy prirastok by sa uz mal narodit kazdu chvilku,len sa mu nejak na tento svet nechce a ja som tak zvedava nanho..no nic uvidim ho az v septebri..

macikjm
2. aug 2010

cafte babule...
no jasne...cerstve je lepsie ako trvanlive...a to co predavaju v tych automatoch urcite vhodnejsie ako z krabicky...to je vlastne bio mliecko...len to treba prevarit...no je s tym robota...ja sa takto chystam robit, ked ninku odstavim... 😉
ale ako vsetko, je to na kazdej mamine...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre