Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

majka_dk
13. júl 2009

baby este som vam zabudla zdelit, ze my mame zase laktacnu krizu ☹ maly papa kazde dve hodiny a medzi tym dokonca pije cajik co on nezvykol a ciciky mam totalne makke, tak drzte palce nech to este roztahame 😉

macikjm
13. júl 2009

majka dakujem...
drz sa..nevzdavaj...zvladnete to urcite. 😉 ..

macikjm
13. júl 2009

hovor si stale ze mas dost mliecka, ze patrik je spokojny,,,pomaha... 😉

kiki5
13. júl 2009

majka to mam aj ja. naliate prsniky už mat nebudes- pretoze mliečka sa tvori tak akurat. ale neprikrmuj. teraz je teplo tak môže mat smad. preto chce častejšie. môj zasa ked ho odstavim tak reve a bucha ma s rukami lebo este chce a ukludni sa až s dudkou. idem aj ja pridat nejake foto

baska19
13. júl 2009

macik super fotky aj ja som práve dala moju na bruško a šup hned sa prevratila ale len raz potom už bola nejaka zmordovana 😀 ale na prvý krát aj raz stačí

kiki5
13. júl 2009

dala som foto

aine04
13. júl 2009

ja davam malemu tiez papat kazde dve hodky, je presny ako hodinky, malokedy vydrzi viac...

krpcek, podobny zavazok sme si dali aj my, ze maly bude zaspinkavat sam v postielke, len sme nebrali do uvahy jeho nazor 😀 😀 😀 . samozrejme ze to skoncilo tak, ze sa kazdy vecer pekne dalej nanasame na rukach aby mlady pan zaspinkal. len sa uz bojim o jeho chrbatik, ale on sa stale dozaduje na ruky.

zajtra mame ockovanie 😕 , juuj, len nech to dobre dopadne...

macikjm
13. júl 2009

kiki...krasny smejko...
aine...drzime palce...my sa tiez bojime ockovania, ale nas az na konci jula budu.... 😖

aine04
13. júl 2009

macik diky 😉

krpcek
13. júl 2009

aine tak vam drzim palce, ay vam ste to matuska co najskor naucili.
ja to idem zase vyskasat dnes.

som zvedava dokedy vydrzim tie place.

jankaaa
13. júl 2009

babenky ja mam asi tiez laktacnu krizu...ja som uz musela maleho dokrmit UM lebo uz som nemohla pocuvat ako place.cez den kojim ale vecer uz treti dokrmujem...nechcem ale ja citim ze nemam vobec mlieka aj som sa s nim vazila a za mesiac by mi mal pribrat kilo a on pribral len mozno 60dkg...a dnes vecer som ho isla kojit chytil mi prsnik prisal sa ale po minute zacal strasne plakat este som chcela aby sa prisal ale vobec nechcel skusila som vymenit prsniky ze mu dam z druheho ale tiez nic tak uz som to ukoncila tym ze som urobila UM a toto spapal v pohode...len ja neviem kolko mu mam urobit...bojim sa mu urobit vela aby mu nebolo zle...dievcata ktore dokrmujete poradte mi prosim vas

jankaaa
13. júl 2009

a este som sa chcela spytat.vasi drobci su v spanku kludni?lebo moj maly pokial nezaspi tvrdo tak vkuse rozhadzuje rukami mrvi sa a neviem co vsetko

kiki5
13. júl 2009

jankaa- ked ti pribral 600 za 4 týždne tak to je dost- 150 na týžden stači. aj môj pribera len tolko. potom ma obdobie kedy priberie viac a kedy menej. a večer je plačuuu. ale ked zaspi tak spi do 2-3. takze hladny nieje. davam mu aj z jednej aj z druhej naraz lebo ja nemam taku kapacitu 😀 .

macikjm
13. júl 2009

janka...to je fakt dost co jakubko pribral za mesiac,,,nedrz sa tabuliek...ked pekne kojis cez den...urcite aj vecer sa da...aj ja mam vecer cici pazdne...aspon si to myslim...ale ninke to staci...mozno je problem niekde inde...hlavne sa daj do kludu...ja viem ze je to tazke...dnes mi tiez vecer vrieskala na ciciku...papala a zrazu pustila rev...skusali sme dalej...nechcela...dala som jej druhy cicik, trosku papala a zase rev...tak dostala cumel..dala som ju do postielky a uz spi...takze asi nebola hladna...naposledy papala o pol siedmej, umyli sme sa a bolo pol osmej...chcela uz spinkat...a tiez sa mrvi kym nezaspi...
drz sa....pevne nervy...

miavin
13. júl 2009

ahojte - dobrý večer
macik - krásne fotečky, jéj sa sama princezná prevrátila - a a ká spokojnučká - zlatučká je
kiki - miško rastie ako z vody - krásne sa smejká 🙂

miavin
13. júl 2009

ja som včera doplnila album - čo sme boli v zoo

macikjm
13. júl 2009

mia...dakujeme...hej sama...ja ju na brusko a ona sup na chrbatik sa isla stverat...a podarilo sa jej...a tak sme sa trapili, alebo hrali??? 😀

miavin
13. júl 2009

macik - je to super - náš je nejaký lenivý, som z toho nešťastná keď čítam, že všetky ratolesti sa skoro už pretáčajú, náš len dvihne riťku - dá do jednej alebo druhej strany - trošku potlačí nožkami a dosť.... ale snáď sa to zlepší

macikjm
13. júl 2009

ale mia...netrap sa preto...moja sa tak zvali z bruska na chrbatik, lebo velmi vysoko sa dviha na rucicky, niekedy az na pesticky iba a rozkolise sa a uz pada na chrbatik...ale dnes ju to naramne bavilo.... 😀

jankaaa
13. júl 2009

macikjm presne to iste robil aj moj dnes....tak uz od zajtra ho neprikrmim....budem nejak bojovat....tiez mam prsia vecer uplne prazdne aspon si to myslim lebo su uplne mäkke....a tiez striedam obidve lebo moja kapacita je tiez mizerna

babenky a dakujem

jankaaa
13. júl 2009

mia ani moj sa este neotoci a ani na brusku velmi nechce byt ani dvihat hlavicku...ale ved kazde dieta je ine tak kedy sa mu to podari vtedy to bude

krpcek
13. júl 2009

ahojte. tak dnes po 40 minutach placu zaspala. neviem, ci od vycerpania alebo jej to doslo, ale hlavne je, ze zaspala a sama.

jankaaa
13. júl 2009

krpy tak to mas super...moj maly nechce zaspat sam musim ho zobrat na ruky alebo dat do autosedacky a tak uspat

jankaaa
13. júl 2009

moj maly sa stale este aj v noci budi kazde dve hodiny....ako to ze vasi drobci vydrzia do rana

lindula3
13. júl 2009

ahojte baby... ako sa mate? dlho som vas necitala, neni nejako cas, ked je pekne tak sme cely den vonku a ked mala spi tak sa mamina plahoci v bazene🙂))))
my uz spinkame od pol deviatej, klasika ako kazdy den 🙂 prsicko sa nam pekne hoji, uz ani nie je vidiet ze tam nieco mala, len tie leukoplasty to je utrpenie

macikjm
13. júl 2009

super lindi, ze sa cicula hoji... 😉

krpcek
13. júl 2009

jankaa my sme tiez doteraz zaspavali na rukach . . ale som si povedala, ze uz stacilo. uz je dost velka na to, aby zaspavala sama.

mne sa tiez teraz mala "pokazila" a budi sa mi v noci dost casto - dnes v noci to bolo kazdu hodinu a vzdy si len trosku cucla a spala dalej, za hodinu znova cucla a spala . . . tak som povedala, ze v noci to budem robit tak, ze skor ako po dvoch hodinach jest nedostane. lebo ona si potom len trosicku pocucka a za chvilu si pyta znova . . .musi sa naucit, ze sa papa kazde tri hodinky a v noci aj po dlhsej dobe.
uz to vsetko vedela, mali sme krasny rezim, potom zacala na prsniku vymyslat, ja som zacala prikladat skoro kazdu hodinu a mala si zvykla, na to, ze si moze len trosku cucnut, lebo za chvilu dostane zas . . .

nech si mysli kto chce, co chce, ale rezim musi byt . . . aj napriek tomu, ze mi srdco trha, nemoze si ta mala so mnou robit co sa jej zachce.

krpcek
13. júl 2009

lindus neuveris, ale som na teba asi pred pol hodinou myslela. 😀

jankaaa
13. júl 2009

krpy mne maly robi to iste...dnes v noci som mala pocit ze je hore kazdu chvilu a tiez sa pricucol trocha potahal a spal dalej

lindula3
13. júl 2009

baby a viete z coho to mohla mat tie moje hormony cez moje mliecko v jej telicku... som to prehnala s tymi cajmi na kojenie a benediktom... teraz som to obmedzila od soboty a vysajem 10-20ml co je dost malo, to mam ledva jednu davku na den...

jasne lucka rezim treba mat🙂 ale bola som dnes aj v mestecku, ale zajtra ma ani nehne vraj ma byt 33 stupnov🙂 a coze ty takto vecer na mna mysliiiis🙂)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre