Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

pikino
22. máj 2009

ahojte

tak nase dnes spala od 22:00 do 5:00, potom sa na chvilku zobudila som ju nakojila supla k sebe do postele,
a vstala bolo 9:30 spala 11 hodin s jednou prestavkou. 😀

miavin
22. máj 2009

baska - a čo si sa neozvala, keď si ma videla? 😲 no ja sa teraz možno pôjdem prejsť, ak nezaspí na balkone....tak sa ozvi niekedy - stačí sms 😉
piki - tak to Ti nádherne bubá - krásne
my sme sa napapali - aaaaa pokadili 😀 tak idem prebaliť a šup na vzduch 😀

pikino
22. máj 2009

ano tato noc bola super, som zvedava co dnes. 😀

zuzik25
22. máj 2009

ahojte.
takze babatka uz pekne v noci spinkaju?
nasa vcera zas potiahla od 19: do 00:30. lenze potom ju bolelo brusko, tak som bola vyse hodiny hore, ale okolo pol 3 zaspala a potom vstala o 6:00 a to som si ju dala do postele a zaspala na brusku. a normalne potvorka jedna ma vytlacala z postele. ked som sa ja odsunula od nej tak sa ona v spanku priplazila ku mne. no len tak tak som sa udrzala v posteli, skoro som spadla na zem.
no a musim uz odsavat, nejak sa mi zvysila prdukcia mlieka, vcera som len tak rucne odsala 50 ml aj to len na uvolnenie. a v noci zas, kedze jej stacilo z jedneho.

lindula3
22. máj 2009

mia to si odkial zobrala ze babatka do 3 mesiaca nevnimaju zvuky? to je nejaka blbost...

miavin
22. máj 2009

lindula - to mi povedala kamoška, oni vnímajú - ale len ostré zvuky - tak vraj nerozoznajú či spia pri telke alebo v úplnom tichu - ja si myslím, že počujú, nie????

miavin
22. máj 2009

zuzik - joooj tak Ti závidím, že máš toľko mliečka - mne sa trošku zvýšil objem ale veľmi málo
😒

zanulienka
22. máj 2009

deticky normalne pocuju,tak ako my,len z videnim to bolo trosku pomalsie.ved uz aj v bruchu poculi

kiki5
22. máj 2009

no deti určite pocuju a dokonca lepšie ako dospela osoba. napr. je zname že deti cez den neradi spia ked je uplne ticho- preto sa im dobre spi vonku. moj ked neide telka tak nepospi.

miavin
22. máj 2009

no som si aj myslela, som rada, že mu zatiaľ hluk nevadí.... dúfam, že mu to ostane 😀

cikyta
22. máj 2009

Ahojte.Tak my máme znova šoky.Včera večer 4 hod.v kuse revy,dnes ráno 2 hod. revy a teraz sa snažím od 12-tej ju uspať,čo zaspí na 5 minut a znovu revy!
Páni tá má HLAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A ani boh nevie čo jej je. Tolko masaže,mliečka,lásky,čo dostáva ona,nemá snád nik a furt hysterický rev!!!!!!!!!!!!!Ani som nejedla,čo nemám kedy ani chuť 😒

zanulienka
22. máj 2009

ciky-nespapala si ty nieco z coho ju boli brusko

pikino
22. máj 2009

ciky to ti nezavidim. moja ma dnes spaci den. od rana len drieme. akurat ze sa mi raz na totalku vygrcala do vystrihu takze sme sa prezliekali obe. 😀 😀 😀

cikyta
22. máj 2009

Zani,ved toto už trvá od kedy sme prišli z pôrodnice domov.Takže 3 týždne skoro.
Nechápem,ako môže niekomu tak dlho bábo spať.Ja to nepoznám ☹
Modlím sa,nech to po 6 týždnoch prejde,inak ma vystrie.

Piki,včera sa vygrckala mne za pižamo a musela som sa hned umyť,lebo ked sa to zasuší na retiezke,už to neumyješ.Vieš ako to drží? Silvinka má doteraz na svojej náušničke grcku už 2 týžden a neviem to uplne umyť.Len to zoškrbkávam 😀

krpcek
22. máj 2009

ahojte. musim aj ja moju krpatu pochavalit. v noci mi uz prespi 6 hodin 😵 t 😵
zaspi okolo deviatej a do tretej, stvrtej mam klud, nakojim a potom zase do take siedmej spime. akurat dnes noc bola hrozna - bolelo ju brusko, tak sa mi zobudila uz o druhej a potom nevedela dlho zaspat - tak sme uz od druhej hore. som ako matoha. 😀

dnes s nou bola mama vonku a ked mi malu davala mi hovori, ze - mala plakala tak som jej dala trosku cajika (100ml!!!!!!!!!) tak jej hovorim, ze jej dala papat caj. 😀 😀 😀 tak som zvedava kedy sa teraz bosorka zobudi.

zanulienka
22. máj 2009

ciky-tak je ako moja,maju smutok-depresiu 😀 z tohto sveta

jankaaa
22. máj 2009

ahojte babenky no moj drobec ma dnes nejaky nespavy den zaspi na pät minut a je hore nechapem

elfi1
22. máj 2009

my sme dnes boli v pezinku na nakupoch a maly to cele prespal - 4 hodky. mne uz isli prsia prasknut. ale som rada, ze aspon jeden spanok cez den ma takyto dlhsi. no ale potom uz do vecera toho vela nenaspal a uz pred kupanim bol riadne rozmrzely. teraz uz ale spinuska zlatko nase. vzdy mu spievam uspavanky - stale dokola

kaitka
23. máj 2009

dobre ranko🙂
ako sa maju vase babatka? 😵
masa pekne hajinka,,tak som nakukla...len nas trapia potnicky,,hm uz sa nam aj trocha susia,,ale nejak sa mi to nepaci,,snad to neni ekzem,,uvidime co nam nato povie v stredu lekarka,,mame dalsiu poradnu...
,,,.. krasny vikend vam zelame s karinkou 😵

baska19
23. máj 2009

baby ja mám super uspávaciu metodu, dnes som totiž zabávala malú aby zaspala trošku ked sa už napapala a ked začal manžel vysávať tak v momente ju to uspalo a to máme dosť hučiaci vysávač 😀

elfi1
23. máj 2009

baska - nasmu tiez taketo zvuky nevadia, kludne pri nich aj spi, ale zeby stacilo na uspanie len to, tak to nie. ja som ho naucila na spievanie a hojadnie. niekedy staci aj jedno z toho. vecer v postielke mu len spievam a cez den vacsinou aj to aj to

miavin
23. máj 2009

ahojte - no ja nemám nejakú uspávaciu metódu - večer zaspinká sám v postieľke a cez deň mu pustím nejaké pesničky - sem - tam zaspievam, ale falošne, lebo sa divne pri tom tvári 😀 tak ho uspávam hladkaním po hlavičke trošku - to má moc rád.... a vysávač? keď mal soplíky a počul vysávač - v momente sa tváril že spi - tiež zaspal pri vysávači - po odsávaní 😀 niekedy aj počas odsávania 😀 😀

miavin
23. máj 2009

baby - čo poviete na to, čo sa stalo na tej Antolskej.... kriste pane veď to je hroznéééé ☹ ☹ ☹ dve ženy - je mi ich lúto - a hlavne ich rodiny - budú to mať ťažké ☹

cikyta
23. máj 2009

Miavin-čo sa stalo na antolskej? ☹

miavin
23. máj 2009

zomreli dve ženy po pôrode - mrkni na nete markizu - to je hroznéééé

skorvankova
23. máj 2009

Ahojky.
Baby, ja neviem ako vy ale ja nic nestiham, uplne vas zanedbavam.
Ako sa vam vsetkym dari?
Nam ok, vsetko je v poriadku, v pondelok mame poradnu tak som zvedava.
Inak vcera mal moj maly teplotu 37,5, stalo sa vam nieco taketo?

cikyta
23. máj 2009

Skovi,ked si odrátaš 0,5 stupna ako sa má,tak má zvýšenu teplotu 37.Ja neviem,ale možno je to z tepla,z prehriatia...Raz mala aj moja 37 , ale to dlho plakala a bola spotená aj po najedení,tak to možno aj preto.
Ved ak Šimonko neplačká a nič mu nieje,tak to bude v poriadku.Uvidíš 😉

cikyta
23. máj 2009

No a s tou Antolskou........Tak to je ozaj náhoda-hned 2 ženy.
Chvala bohu,že už mám pôrod za sebou! Zase by som mala dalšieho chrobáka v hlave a o to väčší strach.

petkapo
23. máj 2009

Ahojte baby!

Konecne sa mi podarilo dostat sa za PC. Dufam, ze sa vam vsetkym dari dobre a vytesievate sa zo svojich slniecok.

My sme vcelku v pohode, uz mame rezim, Alexejko mi aj dobre spava, cez den ma zopar takych kratsich pol hodinovych spankov a jeden dlhy 4-5 hodin a vecer zaspi medzi 20-21 a zobudi sa medzi 2-3 a potom az rano medzi 5-6. Takze v tomto smere absolutne ziaden problem. Horsie je to, ze stale nedojcim, len odsavam, lebo mi odmieta prsnik a je to uz uplne na hlavu, lebo to zabije kopec casu, ktory by som mohla venovat jemu ☹ . Dolamala by som ruky tym sestrickam z novorodeneckeho! Naucili mi ho na flasu a mne absolutne nepomohli s prisatim, hlavne, ze do spravy napisali, ze je plne dojceny. Kravy. Joj, strasnu mam zlost! Takze zavidim vsetkym vam, ktore v pohode dojcite.... 😔

No a co sa mna tyka - som dost prekvapena ako pomaly sa zotavujem z porodu. Zostalo mi 8kg navyse, panvu mam brutal roztiahnutu, ziadne nohavice nevytiahnem vyssie ako do pol stehien a cecky mam pomaly az na kolenach. Mozem zacat setrit na nejaku tu plastiku.... Buduci tyzden mam kontrolu po sestonedeli, som zvedava ako to tam dolu vyzera. Aspon ze to sa zahojilo vcelku v pohode. Bolesti nemam uz ziadne, uz mam aj chut na tutu-mutu 😉 ale stale sa este cistim 😒 Uz by hadam aj stacilo.... No a posledny klinec do rakvy je brucho ktore mi zostalo.... Pred porodom som ale mala megabrucho - take az dvojickovske a teraz ten kus koze co mi ovisa....no fuuuuuj......... Za krasnu uz asi nebudem, tak snad este za inteligentnu sa mi podari 😀

No....musela som sa trosku vyzalovat, lebo sak viete - zena na materskej, cele dni sama doma, tak mi zadrbkava 🙂 .

O tej Antolskej som pocula aj ja - teda, videla som to v telke. Az sa mi srdce zastavilo. Je to strasne!!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre