Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

krpcek
12. sep 2009

no ja som dieta aj muza ulozila spat. 🙂

elfi myslim, ze kaza mame svoje dni. . . aj deti maju svoej, ale niekedy je toho prilis a vtedy povolia nervy.
ja by som tiez malu nedala na nic na svete, ale obcas ma vie tak vytocit, ze by som ju prastila niekam a usla. 😀 najnovsie ma uzasnu zabavku - vecer ked ju uspavam, tak si vybera cumel a potom krici od zlosti - tak ze musim drzat cumel, alebo dat ruciciky k telu a zabalit dekou, aby sa nemohla hybat, kym nezaspi, potom jej ich uvolnim, inak by som ju neuspala. 😠 😀

jankaaa
12. sep 2009

krpy toto robim aj ja malemu lebo on tiez naschval si vybera cumel a krici potom 🙂

krpcek
12. sep 2009

baby aurat uvazujem nad tym, ze by som dala malu do sukromnej skolky, kde ucia anglictinu, myslite, ze je skoro 3 rocne dieta zatazovat anglictinou?

u nas je totiz nedostatok miest v skolkach, tak to musim riesit, co najskor.

krpcek
12. sep 2009

jankaa 😀 ja som jej zacala davat aj cumel, co nema tu uchytku, aby si ho nevedela chytit, ale vzdy sa jej to nejako podari potvorke. 😀

jankaaa
12. sep 2009

krpy ved aj nas ma taky cumel bez uchytky a tiez sa mu to vzdy podari 🙂 no su sikovne tie nase deturence 🙂

krpcek
12. sep 2009

jani niekedy az moc 😀

jankaaa
12. sep 2009

no tak to hej 🙂

krpcek
12. sep 2009

co davaju v telke? nic?

jankaaa
12. sep 2009

ani neviem...nepozeram...rozmyslam ci idem do hajan alebo budem este chvilu s vami

krpcek
12. sep 2009

uz som pozrela - NIC! 😀 aj ja rozmyslam . . .ale neviem, ci zaspim a nechcem zbytocne budit a muza. . . navyse ta potovrka sa rozhodla spat na mojej posteli 😀

jankaaa
12. sep 2009

ani mne sa nechce este spat ale ked si predstavim ze zase v noci vstavat tak

miavin
12. sep 2009

krpy - janka - my od začiatku používame cumlíky bez úchytky - no smola... náš malý si ho vyberie z pusy - chytí za ten silikon a žužle ten obrázok - a keď zistí, že to nie je ono - začne kričať, no našťastie večer, keď zaspáva je to o.k. a zabubá sám - cumlík vypľuje po pár minútach. 😀

jankaaa
12. sep 2009

mia tebe je super ked zaspinka sam ja to nepoznam

krpcek
12. sep 2009

mia mne mala zuzle obrazky cez den - tak obzera ten cumel akoby to bolo nieco nenormalne, taka je zlata ked ho studuje 😀

mne ho tiez v noci vypluje, ale kym zaspi ho musi mat.

krpcek
12. sep 2009

jani ani ja. 🙄 musim ju uspavat. minuly tyzden sa mi podarilo, ze dva krat zaspala sama, ale tento tyzdne po tom debilnom ockovani nie. 😠

elfi1
12. sep 2009

Domco je expert na rozne vyvadzanie pri zaspavani. vyberanie cumla je len jedna z mnohych. on ho vyberie a pcha si ho tam potom naopak. potom dviha nohy, chyta si ich, pcha do ust (vobec mu nevadi, ze tam ma cumel). ale dviha ich aj pocas celeho kojenia - to ma poraza.
ja ho vecer pekne prikrijem, lahnem si k nemu - a on zdvihne nohy, chmatne prikrivku a zacne si ju pchat do ust, cely sa odkope. mna ide slak trafit
ale ked sa potom zas na mna krasne usmeje, alebo robime sasoviny a on sa nahlas rehoce - tak je na spapanie a vsetok hnev ma prejde

jankaaa
12. sep 2009

aj moj vypluje ale tiez pokial nezaspi tak ho musi mat....obcas aj v noci sa zobudi a vidim ze ho hlada...taky je vtedy podareny s tymi malymi ustockami aj hlavickou bludi a hlada 🙂

cikyta
12. sep 2009

Baby-mna vystrie!!!!!!!!!!!!!! Moja cumel nechcela nikdy a dnes som ju už 6 krát uložila spať a inak ju neutíšim,len prsom! Použiva ho miesto cumla. Už som skusila rozne cumle,med,kadečo 😠 Ona len prso do ust,alebo palček.Ale dnes palček nezaberá.

krpcek
12. sep 2009

jaaaj a aeste som dnes vybavila to kupanie na dovolenke. . . sme volali s tym chatarom a vraj je tam nejaky hotel, kde maju teplu vodu a je pristupny aj pre verejnost, tak sa pojdeme kupat asi tam . . .predsa je tam menej ludi.
vola sa to hotel Ma, pre tie ktore tam boli. 😉

krpcek
12. sep 2009

maj 😀

miavin
12. sep 2009

no aj náš musí mať - ale dnes som sa bola prejsť o 18-tej, lebo som už nevládala.... a keď sme sa vracali domov cca 18.50 - on mi pred vchodom zaspal - tak som ho budila - nech nerobí srandu.... a to sme vôbec nemali cumeľ - a boli sme v autosedačke - ktorú zo začiatku neznášal!!!! ale on aj keď zaľahne - dnu - von - dnu - von.... takže sa baví s cumlíkom - som mu teraz kúpila také svietiace v noci - aby som ich v noci - keď mrnčí - našla, lebo doteraz som hľadala ako poklad na striebornom jazere - po celej postieľke 😀 😀

jankaaa
12. sep 2009

krpy moj asi dvakrat zaspal sam aj to bolo este malicky 🙂
elfi moj robi to iste pri kojeni on nepapa kludne on musi furt zo sebou narabat dvihat nohy hore otacat sa

jankaaa
12. sep 2009

juuuj mia dobry napad musim aj ja kupit svietiaci lebo tiez v noci hladam jak blba

krpcek
12. sep 2009

elfi ten popis presne sedi na tu moju malu certicu. 😀

dnes si u svokry tak ozuzlala ponozku, ze sme jej museli dat na chvilu svokrine ponozky a malej jej na balkom susit - taka bola srandovna. 😀

elfi1
12. sep 2009

mne tiez sam nezaspi. akurat par dni bolo lepsich - davala som na noc tu chamomilu a zaspal bud pri papani, alebo hned ako sa odpojil. takze super. ale dnes mu to zas trvalo dlhsie.
a aj noci mame teraz horsie. papa aj 3x a dost sa vrti v postielke, nevie sa ulozit, budi sa a ja sa budim samozrejme s nim.
to je hruza, ked sa tak ulozim do postele, vychutnavam si vodorovnu polohu a v sekunde by som bola schopna zaspat,ale v tom sa zacne vrtiet a pocujem, ze sa nevie ulozit a uz k nemu skacem.

krpcek
12. sep 2009

ciky a preco ho nechce? ti ho vypluje? mne ho tiez najprv nechcela, ale som ju naucila.

miavin
12. sep 2009

elfi - to poznám - ja nášho chcem naučiť spať na chrbátiku... no prišla som dnes do detskej a nohy hore - holé a deka na hlave a spokojne žužlal - a ja že čo tak ticho je 😀 😀 😀
janka - no aj náš hľadá ale predtým si ho vie riadne skryť - buď úplne pri nohách, alebo pod líčkom, alebo na zemi.... takže mám dostatok cumľov k dispozícii 😀
ciky - skúšala si aj také ploské - malé??? na také náš zabral...

krpcek
12. sep 2009

inak su nejake homeopatika na spanie pre deti . . .som rozmyslala, ze nakupim aspon za kosik. 😀 😀

jankaaa
12. sep 2009

krpy a ake su to tie homeopatika?

miavin
12. sep 2009

elfi - to poznám - náš malý sa tiež mrví - ale kým nezačne plakať, ja ho stále nechám.... ale pre istotu som tiež stále pri postieľke.... no uvidíme aká bude dnešná noc - ráno dám info - o 6 -tej sme určite hore.... no to sa s ním pohrám - poľúbim a o 7 si šúcha očká
krpy - to žužlanie ponožiek mi ani nehovor - ten náš drobec to má ako najväčšiu záľubu - dnes som mu dala také gate - a nešlo mu to - no to boli nervy 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre