Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

nany100
10. okt 2009

ciky, myslím, že na večeru sa dáva len mliečko (alebo tretí príkrm t.j. kaša)...zaleninka a mäsko sa zvyčajne papajú ako obedík a ovocie buď ako desiata alebo olovrant 😉
no my sme urobili pokus s čajom a dobre som sa zasmiala...opica malá požviachala cumeľ (ako aj obyčajný cumlík), poprehadzovala si ho z jedného kútika do druhého a v dobrej nálade si ho ešte riadne o ďasná pošúchala a potom vypľula...ona to vôbec nevie sať ☹ ...tak som jej skúsila ten čajík na lyžičke len tak, keď už bol uvarený, tak hodila ksicht, že čo jej to dávam a všetko to vypľula...takže totálny neúspech 😀

komisakpd
10. okt 2009

baby no moj ma podla datumu zajra polroka ale uz mame 25 tyzdnov..tak dnes som mu prvykrat dala ryzovy odvar (matrochu tiedsie stolice) a trosicku bananu..
ale rozmyslam ze dam zajtra aj mrkvicku..zatial len csto dojcim a v nemocke sme mali 7,6kg

beadz
10. okt 2009

tak mame po teplote, nastastie. dufam ze ani vecer mu nestupne. okolo obeda uz mal cez 38, dala som mu sirup a uz je dobre.
ale taky je rozhodeny ze uz aj ja som. idem pratat nech so mna vyjdu nervy. skoda ze nemam zehlenie, taky cas mi to ide od ruky... 🙄
ciky, my papame zeleninu na obed, ovocie este nie, lebo vraj sa to ma zavadzat naposledy a vecer papame kasicku. teraz sme presli na dvojku UM tak ma hrozne problemy s kakanim, tak sme kupili kasu od nestle so slivkami. inak papa od hami prvu kasu. vacsinou mu davam lyzickou, ale ked je uz bud velmi hladny, alebo nervozny a unaveny, tak mu urobim riedsiu kasicku a dam vypit cez flasu. som si kupila taky cumel co ma vacsiu dierku a ide to pekne.

beadz
10. okt 2009

komi, teraz sa uz neberie podla tyzdnov. to len tehu sa tak pocita. inak ja som zacala so zemiakom, lebo mrkva zapeka a aj tak s tym ma trochu problem.

cikyta
10. okt 2009

Bea-naposledy kážu zavádzať mäso,ale taká zeleninka zmiešaná s ovocím nieje na škodu už len skrz to zeleninkove zapekanie.

komisakpd
10. okt 2009

mrkva zapeka??tak to uvarim malemu lebo on ma kvazi hnacky..

aine04
10. okt 2009

caute kocky 😉
bei a nedavala si maleme preventivne homeopatika? nam to dr. odporucila, ale nedavali sme lebo drobec nemal problemy. to aj po prvom ockovani mu tak vybehla teplotka?

my uz vyse mesiaca prikrmujeme, davam obedik - zeleninovo-mäsovy a teraz tyzden skusam uz aj olovrant. kupila som kasu nutrilon jablkovu a maly sa ide za nou zabit, akurat ze sa mi po nej vzdy pogrcka. neviem cim to moze byt... spapa jej sice dost ale zase nie tolko aby cely vecer grckal, musim zistit kde je pes zakopany ☹
inak mrkva zapeka teda paradne..

a ciky, bea ma pravdu, posledne sa zavadza ovocie lebo je sladke. 😉

beadz
10. okt 2009

aine, davala som mu homeo. pri prvom ockovani nemal ani teplotu ani nebol velmi zly. ale ani teraz nemal velmi vysoku, viem ze par deti malo po druhom ockovani aj vyssie teploty a aj dlhsie...

daanka85
10. okt 2009

aha... tak to nase zapecenie ma asi na svedomi mrkva 😠 A ja, ze ako dobre robim, ked malej ku mrkve vsetko miesam 😒
NO nic, vecer len mliečko bude, uvidime, aka bude noc...
Lebo aj kaše čo máme su ryžovo- ...
Takže tak...
A mate dajaky recept proti zapeceniu??? Resp., ked uz je tuha stolica veeelmi ☹ A len po kuskoch vychadza... 😒
Inac my uz po kupeli a mala na nocny spanok sa uz akosi chysta.... Ale ja nechcem od 5 alebo 4 behat po dome... 😉

komisakpd
10. okt 2009

dakna aj ja studujem ako prikmy..ja zase chcem nieco na zahustenie stolice..

jankaaa
10. okt 2009

ahojte aj moj drobec sa casto budi noci niekedy len tak ze dam prsnk a spi dalej ale niekedy sa zobudi s takym placom ze nechapem....
my sme zatial papali este len mrkvicku,zemiak a karfiol...
dani moj maly dnes tiez zaspal o pol siedmej tak to uz vidim ako zase budeme hore uz o piatej....

krpcek
10. okt 2009

ahojte. ja som taka krava.dnes mi mala spadla - som ju drzala na rukach, zacala vymyslat a padla mi na zem. . . .pol hodinu pred tym padla muzovi. normalne som revala s nou.

dufam, ze sa jej nic nestalo - zatial sa nic nedeje, okrem toho, ze nechce spat a cestuje po postielke,. 😠 😀
co mam sledovat? neviete? znama mi hovorila, ze ak by mi spadla a zvracala treba ist na pohotovost.

jankaaa
10. okt 2009

krpy no jednej u nas spadla mala na zem najprv nic a na druhy den jej vyskocila hrca na hlave isli do nemocnice mala slaby otras mozgu....tak sleduj ci nema nejaku hrcu ci nezvracia...ak nie tak je to ok...

krpcek
10. okt 2009

budem. vecer vyzerala byt v pohode, tak dufam,ze to tak aj zostane,

taka som na seba nasrata. 😠

cikyta
10. okt 2009

Juj Krpcek.Držím palčeky,nech je Sabinka v poriadku.Viem si predstaviť ten strach a hlavne hnev na samu seba.
Ale bude to dobre uvidíš. ☹

jankaaa
10. okt 2009

neboj krpy bude to dobre....

krpcek
10. okt 2009

ciky nic ine si ani nepripustam. uz sme s manzom aj srandovali, ze mame doma parasutistku. 😀 ale bez padaka. 😀 😀

jankaaa
10. okt 2009

babenky odkial ste kupovali topanocky pre vase ratolesti...

a autosedacku?aku kupujete od kolko do kolko kil? dakujem

krpcek
10. okt 2009

jani ja topankocky kupujem rozne.

sedacku som chcela kupit do 36kg, ale potom som sa bavila s jednou znamov - tak vraj je nebezpecnejsia (to tu tusim aj zuul pisala) a hlavne si neviem predstavit 8-rocne dieta v takej sedacke ako by malo byt povedzme rocne dieta. . . to rocne tam potom musi strasne lietat.
a take 8 -rocne mi tam urcite nebude chciet sediet. takze kupujem do 18kg a potom kupit asi uz iba podsedak.

cikyta
10. okt 2009

Krpcek 😀
Jankaa-topánočky máme len také našuchovačky z obchodíku u nás.A my budeme možno nosiť pri chodení priamo na mieru ortopedicke.
A autosedačku-nevieme ani my ☹ aku kupiť.

jankaaa
10. okt 2009

dik krpy

adya01
10. okt 2009

krpy:

ked sme spadli my tak na pohotovosti mi kazali 48 hodin sledovat, ci nevracia - ale tak "gejzirom" nie take odgrcnutie, ci nie je moc spavy a v najhorsom ci jeho zrenicky nemaju rozdielnu velkost. Ale vraj tie zrenicky su az v najkrajnejsom pripade. Hlavne to vracanie a spavost. Este sa ma pytal, ci hned po pade sa maly rozplakal. Ak hej, tak ze je to "ok".

beadz
10. okt 2009

danka, proti zapeceniu mi lekarka odporucila nestle kasu so slivkami a homeopatika alumina. nam to pomaha. a okrem toho robim obed tak ze dam viac zemiackov a mrkvu len trochu pre chut.
jani, topanky sme par kupili v tescu, mali tam akciu tak sme sa trocha zasobili.
krpcek, si viem predstavit aka si zlostna. tak len nech bude sabinka v poriadku. ja som minule niesla maleho z kupelne a tak sa napol, ze hlavkou trepol do zatahovacich dveri, ale nie silno, a tiez si uz na to davam pozor.
autosedacku som zatial neriesila.
este jedna vec, neviem ci to pisala niektora tu, alebo som to citala inde, ale aby ste vedeli, ze sa nema davat susit pradlo do detskej izby. ked tu opakujem co uz bolo, tak sorry, len teraz ma to napadlo, lebo som vesala pradlo. ale radsej 2x pocut ako ani raz.

krpcek
10. okt 2009

adya vrestala ako pavian. 😀 😀 😀 strasne plakala (a ja s nou).

a ako mam sledovat, ci nie je spava, ked je vecer a spi.

jankaaa
10. okt 2009

neviem kto tu minule ukazoval ake topanocky kupili a sa mi pacili aj dali stranku ale neviem kedy sme to rozoberali myslim ze miavin alebo sabinazv....ale tak hadam nejake kupime 🙂 musime sa uz vybrat na nakupy

beadz
10. okt 2009

krpcek, ved nebude spat 48 hodin, nie 🙂

krpcek
10. okt 2009

bei ona urcite nie. . . budem rada ked bude spat aspon 5 hodin. 😀 😀 😀

jani http://www.babetkovo.sk/index.php?option=com_vi...

toto myslis?

beadz
10. okt 2009

krpcek, ona spinka rychlo aby jej nic neuslo 😉

adya01
10. okt 2009

ja som sa tak strasne bala, ze som si natahovala v noci kazde dve hodiny budik....uplne mi z toho sibalo. Tiez som stale plakala. Potom som samozrejme citala hororove pripady na nete - TO URCITE NEROB 🙂 ale nastastie snad je to bez nasledkov. najhorsie je to sebaobvinovanie.

Ale prejde to a bude dobre

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre