Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

pikino
19. okt 2009

my tiez stale mlieckujeme. 🙂 lekarka nam neodporucila prikrmovat kym je este chora a navyse stale nezaockovana

romanakatka
19. okt 2009

čavale, boli sme vonku ale ani to tentokrát nezabralo... sa mu zase nechce spať asi si to minule predspal keď zalomil na 3 hoďky 😀

k tej svokre... juuj... ešte stále sa mi ježia chlpy keď si na to spomeniem 😠 ak by mi začal odmietať zeleninu teraz, tak by som jej to riadne dala najavo 😠

romanakatka
19. okt 2009

inak k tým príkrmom... maminy čo ste už zdatné a papáte o 100-300 koľko mu toho môžem dať???? Zatiaľ som len tak po troške... no dnes som to hodila do fľaše aby som odmerala koľko sme spravili a bolo tej polievočky 60 a Timko by to aj celé spapal tak otváral ústočká... zatiaľ mu dávam len tak trošku, aby sme si zvykli na zeleninku a za tým ide mliečko, ale myslíte, že mu môžem nahradiť celú dávku mliečka príkrmom keď mu to tak chutí???

zanulienka
19. okt 2009

romi-tak a ja co mam povedat mam presne taku istu svokru,ze sama z malou nemoze byt,pretoze od salca az po med by ju krmila

romanakatka
19. okt 2009

zanu, pri Tvojej si môžeš povedať, že Ti asi nerozumela 😀 no ja s mojou hovorím slovensky 😅

jankaaa
19. okt 2009

romi ja tiez neviem kolko mam davat malemu ja ked nieco uvarim on by to zjedol aj vsetko niekedy je to aj viac ako 100ml...tak neviem davam mu dokial chce....dnes som mu dala vyzivu hruskovu od sunarku no viete jak to spapal skoro mi zjedol cely poharik ale nedala som mu 🙂

zanulienka
19. okt 2009

bodaj by som mohla povedat,ale rozumie mi velmi dobre!tu je ten problem,ze sa ma neopyta,ale hned robi.a najviac milujem,ked pride a mala sa v tom momente zobudi a ona ju ide uspavat,ale vkuse by ju len uspavala,esteze sa uz elaia nenecha 😀

romanakatka
19. okt 2009

zanu viem o čom píšeš a chápem 😉

jani a dávaš mu aj mliečko potom ešte?

jankaaa
19. okt 2009

romi väcsinou mu davam cajik iba niekedy mliecko niekedy nedam vobec nic ale najskor caj aby sa troska napil zatym

krpcek
19. okt 2009

baby tak som vyskusala ju oklamat 😀

kupila som jej vyzivu jablko, hruska, mrkva - a papala. takze zajtra jej taku urobim, len jej dam viac mrkvy ako jablka a uvidime.

adya01
19. okt 2009

krpcek skus jej dat zemiak, zemiaky lubia skoro vsetky deti...a potom do toho zemiaku pridavat ine druhy zeleniny. My sme taky problem mali s brokolicou...nechcel ju ani za nic, ale ked som tam dala zemiak tak to spraskal jedna radost

my sme uz vyssi "level" dnes mal maso s ryzou a prvykrat som nepucila, ale na moje prekvapenie pekne papal aj cele zrnka

miavin
19. okt 2009

ahojte - tak čo nového???
my sme pridali new foto.... brrr ale u nás je taká kosa, že až..... malý už bubá a manžel sa balí do práce.... tak ideme ešte vegetiť trošku

ninnaricci
19. okt 2009

mia...jooj aký ste zlatučký 😀 nám dnes dorazil fusak do kočíka...tak tiež sa už budeme babušiť 😀 mi máme 3dňovú absenciu vychádzky...lebo drobec soplíkoval...a dnes u nás dooosť fúkalo...tak dúfam, že zajtra nebude pršať...lebo už ja potrebujem vyvenčiť 😉

elfi1
19. okt 2009

ahojte
mia - drobcek je riadne vystrojeny na zimu 😀 .

my mame fusacik Emitex - tmavomodry s bledomodrym a so snehuliecikom vysitym a uz sa pekne babusime do neho
dnes spravil Domco rekord - spal 3apol hodiny v kuse. a potom este neskor po obede hodinku. ale teraz vecer som ho troska dlhsie musela uspavat

beadz
19. okt 2009

caute babiky. tak dnes som skusila v obchode dat simona do romerky a poviem vam, ze uz teraz (a to ma 7,2 kg) sa tam vosiel ltt a to nemal ani overal na sebe. neviem si predstavit o rok v zime... co ho tam budem tlacit obuvakom ? pomoooooc. aku sedacku mam kupit ???
idem pocitat co ste spachali.

miavin
19. okt 2009

nina - ďakujeme - no my fusak nemáme, lebo nemali, tak sme mu kúpili overálik - ten čo je na fotke máme požičaný a je ltt lebo je to 68 - my sme kúpili modrý 74 tak potom pofotím. aký fusačik ste vy kupili?
elfi - hej je - no pod tatrami panuje už zima riadna a nechcem ho zbytočne naobliekať, stačí body, pančušky a overálik....
bei - my sme kúpili concord - tiež je v ňom napasovaný, ale v overále - a to len preto, že tam je ešte miminkovská výložka, ináč som max.spokojná - hneď nám zaspí - čo sa vo vajíčku nestávalo.... no fakt som happy, som zvedavá ako to budeme sami zvládať.... 😉 lebo tatino ide preč.....

petusko
autor
19. okt 2009

ahojte 🙂
ja som nakoniec nebola u lekarky s Marcelim, skusim mu dat na to holtov krem a uvidim. zda sa mi, ze cez den je to lepsie, rano po zobudeni horsie 😒
u nas dnes bolo praveze pekne, ani nefukalo vynimocne, tak sme boli trochu vonku dokonca v novom kociari, drobec asi ani nedychal, tak sa mu tam pacilo 😀
inak maly spapa niekedy 60, niekedy aj 200 ml prikrmu, ja mu uz ale mliecko nedavam, ked davam prikrm.
autosedacku zatial neriesime, asi po vianociach nieco popozerame, aj ked je uz natesno 😅 pre petka mame taku od 9-36 kg, neviem aka znacka, v polsku sme kupovali minuly rok.

ninnaricci
19. okt 2009

bei nenatrafila si niekde na sedačky od Concordu? tiež by som chcela najprv vyskúšať...škoda, že zrušili v Prešove obchod PreDeti...ma naserkali
...ináč včera sme vážili Maximka...som skoro odpadla...9600g...tedaaa...a to papá 150ml...a niekedy ani to...no nič...neskôr to vybehá...už dorazil chodák
...a Sabi...vo vajíčku sme už natesno...ale ešte sa dá...a má tam aj tú zavinovačku na zimu...a možno už sedí len tak...ani neviem...ale spokojne spinká vo vajku...

elfi1
19. okt 2009

tak ja mojho teplucko obliekam. cez den sme u rodicov a oni maju v dome chladnejsie, tak tam ma aj vnutri pancusky a tenke teplacky a na body este pulovrik. a vonku pekne teplejsie (este nie zateplene) gatuse, ponozky teple, svetrik a bunda a sup do fusaku. no mne to pride tak, ze ked tam len tak lezi a nehybe sa, tak by mu tam mohla byt zima

miavin
19. okt 2009

elfi - no aj ja som k našim brala teplákovú súpravu - takže mal body s krátkym, pančušky a teplú teplákovú súpravu - a keď sme išli domov, tak overál na teplákovú súpravu, lebo večer už boli len 2 stupne....takže tak... aby som nevyzerala, že ho neobliekam 😀

ninnaricci
19. okt 2009

mia...ja som kupovala originál ku kočiaru máme Quinny buzz...celkom fajn...ale zdá sa mi trochu tenší...noo som zvedavá ako bude v praxi...a keď tak dám do neho ešte dečku...
...tiež mám také oteplovačkové gaťuše a bundičku...zháňam nejaký pekný teplý overal...som zatial nenašla taký čo by padol do oka...nech je frajer 😉

...ja si zatial neviem predstaviť, že budeme nechávať autosedačku v aute...a drobec pôjde na rukách domov
😵 abo už sám 😀

miavin
19. okt 2009

nina - a prečo si to nevieš predstaviť? veď je to jednoduhšie.... nemusíš zakaždým vajíčko pútať - len zapútaš malého a hotovo.... je to super. No my fusak - uvidíme, ale tiež dávam dečku ešte.... sa bojím, že mu je zima keď len nečinne sedí 😀

beadz
19. okt 2009

mia, concord som nevidela, cize ho nemam odskusany. ale zajtra chcem ist po plavani do babetkova, tam maju isto velky vyber, tak mozno nieco vyberiem. ale kupovat ho budem asi az po vianociach, dufam ze budu zlavy 🙂

ninnaricci
19. okt 2009

ja Maximka asi tiež viac babuším...doma je má pančušky...dlhé body a na tom tričko s krátym rukávom a tepláčky

romanakatka
19. okt 2009

... tak dnes sme ráno vstávali o siedmej a za celý deň spal 50 minút... teraz som ho konečne uspala... a mám dosť... ja neviem kde ten malý krpáň berie toľko energie 😅

petusko a to ani keď spapá 60 tak nedáš mliečko??? Však mňa by krpec zjedol od hladu 😲

miavin
19. okt 2009

nina - no ja mu dávam teplákovú a ponožky len na doma - my máme teplúčko a keďže máme podlahové kúrenie, tak podlaha je teplučká.... ale u našich je stále zima bŕŕŕŕ

ninnaricci
19. okt 2009

bei...v babetkove na stránke je dobrá cena na concordy...tak daj vedieť či majú a ako sa páčilo

...noo a ako bolo na angličtine?

mia...ja už mám takú prax v pripútavaní...že až...náš Maxim niekedy vymýšla keď ide do sedačky...niekedy až na tretí pokus ho tam dám...trošku pohojdám a je super...a spinká...tak pôjde do studenej sedačky v aute 😒

ninnaricci
19. okt 2009

jaaaj...brala by som podlahové kúrenie
...mňa by drahý hneď sprdol...že malému je zima...a keby náhodou ochorel...jaaj to by bol oheň na streche

ninnaricci
19. okt 2009

katka...ja keď vstávam o 7mej tak je super...Mimko už od 6tej niekedy buntoší...ale cez deň spinká po cca 2hodinkách tak 30-50min...a niekedy aj ja sním 😉

miavin
19. okt 2009

nina - no hej, to je pravda, že do studenej, ale už je stále tak naobliekaný, že si myslím, že mu to nevadí.... aspoň nášmu - on sa spriečal aj do vajíčka, teraz trošku protestuje... ale ináč fakt sa mu tam ľúbi - je dosť vysoko, tak vidí na cestu....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre