Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

beadz
13. nov 2009

jani, skoro sa vyzdravte.
a ta ohrievacka je na vodu ? a vypne sama ?

cikyta
13. nov 2009

Bea-vypne sama a ked bábo spí,alebo nechce papať,nechávam to tam zapnute na prihievanie-udržanie teplého.

Inak,baby,čo dávate hrášok,mám otázku:
-Varíte ho,či dávate surový?
A baklažán môžem dať tiež? Neviete?

cikyta
13. nov 2009

Tu ohrievačku fliaš mám obyčajku z lidla a som spokojná-zatial.

beadz
13. nov 2009

ciky, tak to potom nekupim, lebo ktovie kedy ju zase budu mat...
hrasok varim a baklazan som tiez uz rozmyslala, ale este som nedavala, ani neviem ci sa moze.
inak, moj je dnes hroznyyyyy. vkuse mrauci a place. uz ma z neho trafi slak. idem zavolat susedu na pohar vina a ked nebude doma, tak prisaham ze si aj sama nalejem. a peto pride az neskoro, lebo robia inventuru. presne v najhorsi den. no, to tak byva... ☹ 🙄

bambina
13. nov 2009

ahojte.
bea, aj u unas je mraucania od bozieho rana a este k tomu mi je nejako zle od zaludka. dala by som si to vino s Tebou a ked nie, aj sama si otvorim 😉

cikyta
13. nov 2009

Inak tá ohrievačka zachová v potravinách všetky živiny,kdežto v mikrovlnke sa žiarením zabiju.
Ten baklažán kukám na nete,tak vraj sa môže,len je horký,tak nieje chutný.Dokonca pre dospelých by sa mal robiť tak,že sa posolí,vyžmýka a tak dá zapiecť,či inak vyriť.
(V živote som baklažán nejedla,tak sa asi na to vykašlem a nebudem trápiť aj Sisu.)

ni.kolet
13. nov 2009

Ja zohrievam v mikrovnke len vodu. Až potom tam dám mlieko.

beadz
13. nov 2009

takze suseda je tiez v robote.
bambi, ja uz mam naliate, hybaj, si strngneme 😉

beadz
13. nov 2009

teraz som po 20 min. uspavala a ked som ho isla preniest do postielky, tak otvoril oci velke jak vrata, on je snad schopny sa vyspat aj za 5 min. !!!!

bambina
13. nov 2009

bea, hned by som isla a potom pojdem spat k nasim na Furcu.

ja ohrievac nemam a mikrovlnku pouzivam velmi malo. Simonka na flasu nepije, takze sme ani nepotrebovali.
bud ju kojim alebo na lyzicku a uz zacneme hrncek s naustkom

bambina
13. nov 2009

idem kupkat a uspavat. dufam, ze Simonka bude spat dlhsie ako Simonko 🙂

beadz
13. nov 2009

bambi, ja mam muza z furce 🙂
aj ja idem kupat, krmit a smyknem ho do postielky. dufam ze uz zalomi.
teraz volal muzik ze mozno do dvoch hodin dojde...
tak ked poriadim synatora tak sa vratim.

majka_dk
13. nov 2009

bei ja si nalievam s tebou 😉

sabinazv
13. nov 2009

dobry vecer,

dnes vecer som slamena vdova, tak tu idem otravovat 😅

ako sa mate? moje dietatko krasne bez protestov same zaspinkalo v postielke, vivat chamomila, u nas to funguje, sa tesim velmi 😎

sabinazv
13. nov 2009

mia a kde si? pridala fotku darceka k vyrociu - mimochodom pjekneho 😉
a kdeze si? ci si plnis manzelske povinnosti? ty si co muzikovi pekne darovala? 🙂

miavin
13. nov 2009

ahoj sabi - pozerám, že máš prehľad parádny..... 😀
no môj manželík dostal dva hrnčeky - jeden so svadobnou fotkou, druhý s malým - a vianočnou čiapkou, potom vankúšik s našou foto a dve fotečky - keďže je stále v práci.... tak aby nás s Alexíkom mal stále pri sebe....
júúúj ale fajne bolo - som bola šokovaná, že mi niečo kúpil - vôbec som to totiž nečakala - fajne fajne bolo aj potom 😀 jedným slovom - krásne sme si užili výročie 😀 😀

sabinazv
13. nov 2009

mia, ja mam vsade oci 😎

no tak parada, ked sa vam oslava vydarila, tak to ma byt...a to dnes je ten den, 13.teho? 😉

bambina
13. nov 2009

aj nasa uz spi, uvidime ake to dnes bude. nam chamomila dosla, ale mam pocit, ze bez nej spi este lepsie. tak neviem.
mia, blahozelam k vyrociu, krasny darcek 🙂

bambina
13. nov 2009

na Nove pojde danyho dvanastka, tak asi nachystam zehliacu dosku. uzijem si piatkovy vecer 😀
par rockov dozadu som sa takyto cas chystala na diskoteku a dnes...

cikyta
13. nov 2009

No sa máte.mne malá začína revať a bude revať tak do 22:00 hod. a v lehátku,alebo na cecku ju krvopotne uspím. 😢

petusko
autor
13. nov 2009

caute 🙂
ja tiez slamienkujem, vlastne ako kazdy vecer 😅 esteze mam internet 😀
Marcelik uz spinka, Petko je este v najlepsej nalade, o spani ani reci.
mia krasny darcek 🙂 myslim, ze vy ste vyrocie mali nejak tak ako my, ale drahy nebol doma. teda ak dobre pamatam 😕 pekne oslavte a dobehnite zameskane 😉

beadz
13. nov 2009

tak som tu. spinka, ale nevypil ani kvapku mlieka. som zvedava kedy sa zobudi na hlad. joooooj, to je den 😖

petusko
autor
13. nov 2009

bea, ja som si minule myslela, ked marcel spapal vecer ledva 130 ml ze bude o dve hodiny hladny ako vlk a spal dlhsie ako ked spraska plnu flasu 😅

miavin
13. nov 2009

peti, bambi - ďakujem krásne
ostala som naozaj prekvapená, je to super, no peti - máš pravdu, nebol doma a hej skoro rovnako sme mali výročie.... tak pijeme vínko a vegetíme
prajem krásny večer....

sabinazv
13. nov 2009

no moj dnesny vecer: panalak ako podmaz a potom prepinam na CT1, inac nic-moc... potom tie nocne filmy sa mi pacia, ale zas aj spat by bolo treba niekedy, hm...

petusko a kde mas manzika, pracuje?

jankaaa
13. nov 2009

joj babenky ja by som tak rada tu s vami kecala ked ten moj manzo musi mat vecne pc 😠

moj drobcek uz hajka tak ja asi pozriem panelak a zalahnem...

ni.kolet
13. nov 2009

jankaaa my máme presne také isté chodítko.

petusko
autor
13. nov 2009

ano sabi, pracuje 🙂
moj momentalny vecer: petko tu beha ako s peprom v zadku, roluje skladacku do koberca a este mi stiha nosit pismenka z penoveho puzzle, cela som tu oblozena. 😅 nepotrebujem ani telku, som ohucana aj tak 😀

sabinazv
13. nov 2009

petus, a kedy ulozis starsie mladatko? ci ma vikend a beha kym neodpadne? 😅

jankaaa
13. nov 2009

niki vsimla som si 🙂 davas casto maleho do choditka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre