Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

macikjm
30. dec 2009

ahojte...
bei.... 😵 😵 😵 nadherne malinke babulko.....juj...to aj nase take boli????kedy??? 😅

beadz
30. dec 2009

macik veru, pride mi to tak daaaaaavno.

katka.ott
30. dec 2009

ahojte, po dlhej-predlhej dobe sa ozyvam.

male mi zaberaju vsetok cas, ale stoji to za to 😵

Idem sa chvalit: Terezi ma 6 zubkov, Danieli zatial len 2, obe zacinaju lozit, vsetko strkaju do pusy, najlepsie hracky su mobil, ovladace, papuce a nase zablatene topanky 😖 😀

a zajtra maju 9 mesiacov 🙂
ten cas tak strasne leti, clovek si to neuvedomuje, pokial nema deti... 😅

beadz
30. dec 2009

zienky, tak veseleho Silvestra, ziadnu "opicu" na Novy rok, a po cely buduci rok, den co den usmievave ranko, krasny den, pohodovy vecer a vasnivu noc prajem.
o rok sa ozvem 😉

krpcek
31. dec 2009

ahojte.

aj ja chcem take male bejby. 🙂 my sme boli v nedelu s kamosmi vonku, co maju trojmesacneho drobca a prislo mi to tak strasne davno. ja chcem zase take malilinke babatenko. 🙂 musim malej krstnu nahovorit, aby si uz obstarali aj oni takeho maleho prdocha. 😀

no a este pochvalim nasu krpanu - zacala chodit. ked jej dame ruky tak to futasi a uz sa zacina jednej ruky pustat. kam pride, tak hned stoji.

inak budete vsetky na silvestra doma? nas tolko kamosou volalo prec, ale nechcem nechat malu samu s mamou, ked neviem ako to zvladne ten rachot.

ozaj bei a ty kedy ides na dalsie baby?

petusko
autor
31. dec 2009

ahojte
vsetkym dnes oslavujucim 9 mesiacov blahozelame 🙂
aj k chodeniu krpy, nas lemrosko sa zatial na chodenie vooobec nechyta, ledva sa plazi 😅 😀
a veru je to uz davno, co sme mali malicke babatka ☹
ja som cez vianoce spominala ako takto pred rokom mi dr. nariadil prisny kludovy rezim 😝
my uz len oddychujeme, ja som upiekla slanicky, manzo navaril kapustnicu, tak uz budemem len vegetit a mlsat.

🙂 prajeme veseleho Silvestra a uspesny start do noveho roka! 🙂

nany100
31. dec 2009

Ahojte, veselého SIilvestra a krásny a šťastný vstup do nového roka...lásku, zdravie a šťastie...pokoj a pohodu v rodine a nejaké tie euríky v peňaženke prajeme...

cikyta
31. dec 2009

Všetko dobre do Noveho roku a hlavne veeeeeeeeeeeeela zdravíčka všetkým aprílovčatkám!!!! 🙂

Dnes sme boli u dr.Noc bola-vlastne ani nebola-nespali sme.Hrozný kašel+hrozné soplíky.Na nervy.
A potom neviem,na čo ju kojím,ked aj tak je chorá ☹

Tak máme kvapky do nosa,sirup na kašel a mám jej dať vodu z cibule a medu 😝 +calcium.Ten mi ale v lekárni odmietli predať,lebo vraj mi to malá neprehltne 😝 (Ako keby tu cibulu z medom hej. 😠 )

katka.ott
31. dec 2009

všetkým maminám a aprílovým drobcom prajem VESELÉHO SILVESTRA A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2010!

zuzik25
31. dec 2009

Krasneho Silvestra a uspesny start do noveho roka 2010 vam prajeme spolu s Emmkou. Vela zdravia, stastia a usmevov nasich dorbcekov, nech nam robia len a len radost.
Uz mame nachystane papanie, este ideme po starku a uz len papucova kultura pri TV.

zanulienka
31. dec 2009

cafte baby,prajem vsetko naj do noveho roka.aj ja pochvalim elaiu,ze urobila prvy krok bez pomoci-sama.drzala sa stolika a pustila sa a pristupila k manzovy.stat uz stoji sama,chodenie je len pomocou jednou rucky,druhou ju nemozem ani nahodou drzat.je strasne sikovna-po maminke

sabinazv
31. dec 2009

Do pohára šampanské,do srdiečka lásku,k tomu božtek pre šťastie, zdravia plnú kapsu.

happy new year !!! 😵 😵 😵

zela sabi s dankom 😉

jankaaa
31. dec 2009

babenky veseleho silvestra a stastny novy rok a hlavne veeeeela zdravicka vsetkym

dooscoby
31. dec 2009

vsetkym detickam a mamickam zelam vsetko naj do noveho roku 2010...vela zdravia, stasticka a lasky

romanakatka
31. dec 2009

aprílačatká, prajeme pokojnú silvestrovskú nôcku a v roku 2010 samé šťastné, usmievavé dníčky a veľa radosti a zdravíčka praje Timko s rodičmi 🙂

petkapo
1. jan 2010

Ahojte 🙂

Vsetky vas vitam v Novom roku 2010 a zo srdca vam, vasim deturencom a rodinam prajem, aby bol tento rok stastny, uspesny a najma vesely 🙂 😉 Petra a Alexej 🙂

ni.kolet
1. jan 2010

5 druhov syra, 4 druhy šunky, 20 vajec natvrdo, trochu chrenu, horčice, k tomu chleba celého, aby bolo v Novom roku hojnosti všetkého.

nany100
1. jan 2010

...a ešte som k včerajšiemu prianiu zabudla dodať, že držíme palce všetkým, ktoré sa tento rok rozhodnú pre ďalšie bábetko... 😉

nany100
1. jan 2010

inak som si sama pripila o pol noci, lebo manžela chudáka odvalilo už po jedenástej a maličká pri mne spala výnimočne v obývačke pri TV, lebo v spálni sa budila kvôli petardám...o polnoci som si vypočula hymnu, dala deci vína, v duchu mojim miláčikom zapriala hlavne zdravíčko a išla som si s Adelkou ľahnúť...no a tá dnes vstávala o 6:00, čo sa nestalo ani neviem kedy naposledy...som myslela, že umriem hneď na Nový rok 😖 ...teraz spinká a ja mám ísť žehliť a variť, ale hnijem na gauči a kurírujem mužíčka 😉

zuul
1. jan 2010

maminky, miminká prajeme Vám všetko dobre do roku 2010. veľmi veľa zdravia, šťastia, lásky, aby sme boli spokojné a šťastné.
a aby sa nám podarilo tento rok aj druhé miminko 😀

beadz
1. jan 2010

ahojte bambule. tak ako ste prezili polnoc ? simon nastastie celu prespinkal. som sa hrozne divila, lebo tu strielali snad do pol 2.
my sme s muzikom stali o polnoci na balkone s dvoma prskavkami ako taki chudobni pribuzni, zobraci 😀
a este raz zelam z najlepsieho to najlepsie 😵

skorvankova
1. jan 2010

Ahoj, vsetkym prajem stastny novy rok...

Bea, maly sa zobudil 23,55 a bol hore do 1,30 ☹ ale bola sranda, zobrali sme ho pred branu, ale dlho sme tam neboli, lebo sa bal, ani sa necudujem...

korelka
1. jan 2010

KRASNY NOVY ROK VSETKYM BABATKAM, ICH MAMINKAM A RODINKAM PRAJEME AJ MY!!! 🙂

cikyta
1. jan 2010

Ahojte.Tak my máme zase pekne video zo včera na kamere,ako zápasí a piští so šampusom v ruke. 😀

Inak pekne hajala až do 23:45 a potom som odpochodovala na WC s holou cicou malu tíšiť a uspávať.Po pol hodine sa mi to podarilo,takže muž si somnou štrngol na hajzlíku.Musela som byť tam,kedže všade bolo počuť delobuchy.(nieže by jej vadili,práve naopak-ale istota je gulomet 😀 )
Ešte včera krásne preglgla sirupček,aj cibulu( 😝 )a dnes to nijako nejde 😠 Už vie,ako na nás a vypluje všetko.
Kašel je stále hrozný a soplíky.Spala na šikmom matraci a hlavičku mala vyvrátenu,akoby robila mostík-no užastný pohlad-chudiatko.

elfi1
1. jan 2010

ahojte maminky a deticky
zelame vam vsetkym s dominikom vsetko naj naj v novom roku, zdravie, lasku a pohodicku

my sme boli vcera sami traja a ja som o desiatej isla spat k domcovi. pol noc sme prespali 😀

Dominik lozi po styroch jedna radost - frnk brnk a uz je na opacnej strane. aj sa pri vsetkom stavia, ale my nemame ani choditko a vsetky babky, tetky a pod maju zakazene drzat ho za ruky a snazit sa s nim chodit. aj my ho len pridrzime obcas ked stoji, ale ziadne krociky. nepotrebujeme neskor riesit problemy s bedrovymi klbami,alebo celkovo nozkami.
dietatko by sa samo malo postavit a samo pomalicky vykracovat popri nabytku a pod.
takze este mame cas

jankaaa
1. jan 2010

babenky no my sa modlime aby sme nedostali ovcie kiahne.....

pikino
1. jan 2010

stastny novy rok micuse.
Hlavne nech sme vsetci zdravy, to je najdolezitejsie. 😉

Terezka polnoc prespala, dokonca spala lepsie ako inokedy. isla spinkat o poldesiatej a zobudila sa o siestej rano.
dostala papat a spinkali sme do stvrt na desat.

jedine co ma stve je ze ta pipinka sa jej dnes prudko zhorsila nedovoli mi ju ani kuknut tak ju boli ☹ neviem co mam robit. 😒 umyvame repikom, vetrame ritku. snad vydrzime do pondelka.

pikino
1. jan 2010

jankaaa a kto ma ovcie kiahne?

jankaaa
1. jan 2010

piki sesterkina mala...boli u nas ona este nevedela ze ma az vecer nam volala ze objavila vyrazky .....

misha666
1. jan 2010

ahojte kocky,...

janka cim skor maju deticky kiahne tym lepise...neboj sa aj ked bude mat aspon to budete mat rychlo za sebou...

piki...a co mate s pisulkou???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre