Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zuzik25
12. máj 2009

cafte, aj nasa mala dnes dokopy nic nespala, polhodka a zas plac, ani kocikovanie nepomaha, tak som ju dala dnu. pojdeme este von, dufam, ze zaspi.

jankaaa
12. máj 2009

zanu moj robi to iste az tak place ze az zmodrie a zachadza sa

jankaaa
12. máj 2009

ako zistim ci mam dost mlieka?ja ked odsavam tak mi to ide po kvapkach...je to normalne?

zuzik25
12. máj 2009

a placu vase babatka tak ze im aj slzy tecu? lebo nasej nie, ona ma suchy plac.

zuzik25
12. máj 2009

jani, ja netusim, neodsavam, aj ked by som mohla. ale malej staci, tak dalej neriesim.

zanulienka
12. máj 2009

presne preto sa ju bojim nechat dlho plakat,nech sa jej nieco nestane.ved ono to potom prejde ked bude trosku vacsia-vydrzime 😉 mne tiez z jedneho prsa len kvapka,ani sa mi nenalieva,takze z neho ani nekojim

zanulienka
12. máj 2009

zuzik-mojej tecu slzy,hned od narodenia ked zacala plakat-odvtedy neprestala 😅 ,jej tecu slzy

beadz
12. máj 2009

jani, ak ma babo myslim 7-8 pocikanych plienok denne (aj v noci) znamena ze mliecka mas dost. ale to ti majka vsetko povie.
inak aj simonovi tecu slzy.

jankaaa
12. máj 2009

ale tak potom preco vzdy place ked ho aj nakojim?uz sam vypluje cicku a potom pokial zaspi aj dve hodiny ho musim nosit na rukach co vkuse place a po tych dvoch hodinach asi od unavy uz zaspi

skorvankova
12. máj 2009

Ahoj mamicky.
Tak ja sa tu objavujem len malo, akosi nestiham, Šimonko ma dost vytazuje, stale je na prsniku, inak place, iba ked ho nosim lebo kocikujem tak spinka.
Ale musim sa pochvalit, teraz zaspal sam.
On je tiez dost velky hlados stale by papal
A slzy? Niekedy ano ale skor nie.

zuul
12. máj 2009

už zasa spinkáme, som zvedavá ako dlho.

bei máme sa fajn. no to spinkanie je naozaj tak 3 hod. cez deň, ale aj to poteší.

dievčatá my sme mali včera taký deň urevaný. neznášam návštevy. včera dokopy spal asi 2hod cez deň, pretože prišli naši a prvé čo je, už letia do spálne. o 13,00 včera zaspal a moja úúúúúúžasná mama ho zobudila už o 13,45 a potom reval a reval až do večera do 21,00. ešte že bol aj manžel doma inak by som sa zbláznila 🙄

piki uvidíme čo sa z neho vykľuje. ale aj ja si tak myslím, s tou podobou. 😉

janka ja keď odsávam (to málokedy) tak mne strieka to mliečko prúdikmi. raz sa vytvorí jeden raz aj štyri. neboj bei má pravdu ak dosť cikáte máš dosť mliečka. 🙂

júj ale vám pekne priberajú. ja som veľmi zvedavá na zajtra koľko máme my.

a slzičky máme aj my 😀

korelka
12. máj 2009

ahojte! pripajam sa k zufalcom - my dnes tiez len papkame a reveme, teraz mi konecne od rana uz asi hodinku spinka, ale inac nehrozi, aby cez den spal a chce byt len na rukach - baby, my budeme mat neskutocne krasne vyformovane ruky... 😉

zanulienka
12. máj 2009

ja ju nechavam ked sa zobudi rano okolo 5-6 a chcela by spinkat a samej to nejde necham ju vynervacit,rozhadzuje nohami-rukami aj taku polhodku,kym sa unavy.otocim ju na bok uz je k.o.cez den si ju ponosim,polutujem co ona veelmi lubi,ale v noci nie,v noci sa k nej ani neprihovorim,nech vie,ze noc je na spanie

jankaaa
12. máj 2009

zuul mne to ide len po kvapkach ked odsavam a mam taky pocit ze a mi uz netvori mlieko

zanulienka
12. máj 2009

zevraj do polroka nosenim dietata nic nepokazis,,iba ruky posilnis 😀

zuul
12. máj 2009

korelka ja už aj chrbát. aj ten ma už dosť bolí. neviem si predstaviť keď budú mať 7-8kg 😲

jani a homeopatiká si neskúšala? a koľko pocikáte plienok?

pikino
12. máj 2009

moja tiez dnes spiledva polhodinu. ale aspon nereve. cuci do blba. tiez som jej dnes dala 60ml nutrilonu lebo uz som mala ciciky na padrt. 😒

skorvankova
12. máj 2009

No Šimon v noci spinka celkom dobre, asi 2x sa zobudi a ked ho nakrmim a prebalim, tak hned zaspinka.
Cez den je ručičkový 🙂
Ale inak fajn.
zuul, my uz sme vcera tutu-mutu a dnes celkom dost spinim. ☹ Aj ja dufam ze sa nam hned nepodari druhe 😀

jankaaa
12. máj 2009

vidim ze je nas viac co drobcov nosime len na rukach...mna dnes uz tak bolia ruky aj chrbat ze sa idem zblaznit....

zuul ja ani neviem ci tolko plienok pocika nejak som to nepocitala....a ake homeopatika mam vyskusat?

skorvankova
12. máj 2009

inka, este davate svoje poklady do perinky?

zanulienka
12. máj 2009

kocky mi robime tutu-mutu z gumou kvoli infekcii,ktoru mozeme dostat,som to niekde citala.a este jasne kvoli tomu,aby som zase neotehu.

skorvankova
12. máj 2009

zle som napisala, nie inka, ale inak 😀

zuul
12. máj 2009

jani tak baj očko a homeo ricinus communis 5CH 3x 3granulky.

skorvi ja by som skúsila tiež, no uvidím čo z toho. inak idete si dať predpísať antikoncepciu niektoré?

skorvi ja už nedávam do perinky zo začiatku. nepáčilo sa nám v nej. daj som dávala len do dečky a teraz asi tt už úplne bez. 😀

jankaaa
12. máj 2009

piki a aky nutrilon davas malej?

pikino
12. máj 2009

nasa je tiez v noci 2x hore ale niekedy aj vyse hodiny buntosi.

babyto bude asi fakt tym dnesnym pocasim. 😅

zuul
12. máj 2009

aha zanu takže gumkáčov nech manžel pokúpi. dobre vedieť. 😵

zuul
12. máj 2009

simi už mi prišli prachy z markízy. teda Miškovi presnejšie 😀

skorvankova
12. máj 2009

Ja antikoncepciu urcite nie, pred tym sme 5 rokov spavali bez a davali si pozor dufam ze to budeme vediet aj teraz 🙂
zuul ake prachy?

beadz
12. máj 2009

ja ho na rukach nenosim, najprv som nechcela aby si navykol a ked som minule uz bola zufala tak som ho zobrala a plakal dalej. 😒
skovi, do perinky nedavam, ale vraj je to dobre na ukludnenie babetka.
jani, ja mam pre maleho homeopatikum chamomilla - 5 guliciek rozpustis v mlieku. je to na akukolvek bolest.

pikino
12. máj 2009

zdeni tak uz si bohata. das miskovy na ucet do banky? 🙂

janka kupila som jej ten 1 extra sytiaci

tiez ju uz do perinky nedavam,neznasa ju.

ja antikoncepciu nescem, je ti svinstvo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre