Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
16. mar 2010

zuzik-dolezite je,ze nechce byt od seba,mate krasne babo to je asi najdolezitejsie a este rozpravat,rozpravat co ta trapi,co ta boli vsetko mu povedat a nedusit v sebe

cikyta
16. mar 2010

Krpcek,tu tortu som dala na chvílu do albumu.Je to nekvalitne foto.Je fialová a krajšia.(teda,uvidím,či mi ju taku urobia-samozrejme s iným menom 😅 a číslom)

krpcek
16. mar 2010

ciky aj vy ste dali temu? tak hod foto aku ste dali urobit? ja uz mam nejaku predstavu, mam dve torty vybrane, tak to chcem nejako skombinovat. 🙂

krpcek
16. mar 2010

baby dnes ideme s muzom na malu skusit kulehu. . . on ju okupe a da jej UM, ja sa schovam aby ma nevidela. tak snad sa nam podari jej dat UM, lebo ma z nej poraza - sa prisaje, ale vobec netaha . . takze skoro vobec nema mliecko.

jankaaa
16. mar 2010

ahojte babenky tak my sa mame hrozne nas drobcek je velmi chory ma zapalene uska,hrdlo, strasne sople a neskutocne kasle....z nedele na pondelok sme bezali na pohotovost co tak velmi sa dusil vcera tiez no proste hroza celu noc som nespala ani maly stale len plakal....boze moj to je hrozne ked je clovek taky bezmocny ked nemoze pomoct svojmu dietatku.....drzte nam palce aby sme sa rychlo uzdravili....myslite na nas...

cikyta
16. mar 2010

Krpy-foto som hodila a k tomu kupaniu a UM držím palce.(Nám to nezabralo 🙄 )Ale hádam vám ano! 😉
Janka-Juj bože chudiatenko malinke 😢 Je to veru hrozne...Taká bezmocnosť.
Matrac vyvýšiť,cez postielku mokre plienky-najlepšie z harmančeka a vela piť!
Myslime na vás a moc držím palceky,nech ste čím skor fit ☹

cikyta
16. mar 2010

Krpcek-zatial mám len šatočky a tortičku Kitty.Mám aj sponky a čelenku,len to by som musela mojej malej prilepiť na hlávku 😀 Takže momentálne ešte tak tetovačku na hlávku 😀 😀 😀

krpcek
16. mar 2010

ciky pekna, my budeme mat podobnu, len asi dam urobit vacsiu, kedze nas bude jak smeti. 😝

krpcek
16. mar 2010

jankaa skore uzdravenie prajeme.
chuda Kubko, stale ho nieco chyti - tusim to ma za vsetky aprilovky. 🙄

nany100
16. mar 2010

ahojte, tak u nás sa už spinká...očkovanie prebehlo za príšerného revu, plakala už keď ju dr. počúvala (spravila nám aj poradňu) a potom tak, že sa okná triasli ☹ ...ale keď sme vyšli, tak som jej dala mliečko a hneď sa ukľudnila a potom v pohode...klopem na drevo, nebola ani teplota ani žiadne iné príznaky, tak som ani nič nedala...ak by zle spala, dáme v noci Nurofen...

jankaa, rýchlo sa vyliečte...joj, my sme do minulého týždňa len soplili, ale stačilo mi a zapálené ušká a hrdlo, to musí byť ťažké...tak želám drobčekovi aj vám aby ste mali lepšiu noc ako tú predošlú 😅

my asi budeme mať Macko Pu motívy na narodeninky 😉

zuzik, držím palce...čo ťa nezabije, to ťa posilní (isto poznáš tú modlitbu, že panebože daj mi rozum, aby som pochopila muža a hlavne mi nedávaj silu, lebo by som ho zabila...)

petusko
autor
16. mar 2010

ahojte 🙂
ja tu mam maminu, lebo nas caka zase behanie po dr, Marcel ockovanie, Petik ortopedia a rehabilitacia, ja zubar a manzel musi k svojmu obvodakovi a to vsetko za dva dni a nijako to nejde sklbit, tak nam prisla pomoct 🙂 a ja sa tesim, lebo aspon pokecame a popreberame vsetky klepy z mojej rodnej viesky 😀 😀
topanky ani nespominajte, my mame s Petkom velky problem, dufam, ze Marcel sa tomu vyhne, ale urcite bude aj on mat iba z Protetiky. Doteraz sme Petkovi inde topanky nekupovali.
zuzik, este raz prajem vela stastia, laska dokaze zazraky 😉 drz sa 😉
janka, skore uzdravenie prajem, je to hrozne, ked je maly clovek chory, zda sa to nekonecne 🙄 ja som dnes volala o Marcelove vytery a vraj su v poriadku, aj ked stale pokaslieva. tak ja uz neviem...
jaj baby, vy uz mate premyslene, nachystane, objednane na oslavu, ja teda este ani paru nemam o nicom.
my budeme slavit s rodinou az koncom aprila, tak mam stale nejako vela casu 😅
no idem nam zaliat cajik a budeme s maminkou pri telke kvakat, sa tesim 🙂
pekny zvysok vecea vsetkym 😉

nany100
16. mar 2010

ozik a vážime 8500g, no Adelka je z klubu tých menších drobčekov 🙂 ...a Vigantol som sa pýtala, že máme brať do dvoch rokov

macikjm
16. mar 2010

nany...ale na fotkach vyzera adelka ako poriadnaa bambulka...ale aj tak pekna vaha...

beadz
17. mar 2010

ahojte kocky.
ze akaaa nahodicka, my sme tiez v protetike vcera kupili topky 😉
jani, myslime na vas, skoro sa vyliecte.
nany, vigantol do dvoch rokov ? ma porazi... ved na zaciatku hovorili ze do roka.

beadz
17. mar 2010

jaaaj a este, nasa oslava nebude mat temu, ved maly si to este neuvedomuje, takze bude mat len vyzdobu - baloniky a ine blbosti. tortu mu pecie babka - auticko nejake, takze tak...

romanakatka
17. mar 2010

ahojte, my sme tu dlllllho zase neboli a nejak nie je času čítať spätne, tak sa budeme snažiť chodiť pravidelnejšie aby sme vedeli ako sa majú spolubojovníci 😉
u nás je teraz zase husté obdobie... skúšky v škole, Timčovi lezú zase zubale, tak je nervoško trošku, ale inak je to super, chodíme plávať, už sa aj potápa a hlavne je taký cicuš, to aj Vaše ratolesti? Strašne rád sa stíska a bozkáva, zliepa po mne 😵
a chcem sa spýtať, tie čo ste sa už v noci odstavili, ako ste na to išli a ako to prebiehalo? Dávate v noci mliečko alebo len čajík?
No a hlavne všetkým veľa zdravíčka prajeme 🙂
a nech je už teplúčko vonku 🙂

beadz
17. mar 2010

ahoj kati, aj simon je maznos, ale iba ked mu pride na chut, inak ku mne nepride aj keby som klacala na kolenach a prosila... 🙂
my sme sa odstavili uz davno, takze ti nepomozem.. 😒

romanakatka
17. mar 2010

ahoj bei, no Timi sa stíska furt 😀 keď ho ja vezmem alebo aj sám príde a najviac so mnou, ale nemá problém ani s inými 😀 minule tu bola kámoška čo ju dávno nevidel a tak sa po nej zliepal 😀 som zvedavá čo z neho vyrastie 😀 😀 😀

beadz
17. mar 2010

ved toho sa bojim aj ja najviac 😀

petkapo
17. mar 2010

ahojte!

my sme mali vcera poradnu + ockovanie. poradna celkom v pohode, 9120g,76cm. taky slizik 🙂 doktorka mu pozerala aj tie prsty co si privrel - jeden necht mu vcera odpadol, druhy bude nasledovat 😒 a ozaj - podarilo sa mu odbit si zo zuba..... proste chlapcisko - galgan 😀 mam sa na co tesit 😉 ockovanie bolo tiez s revom, slzy ako hrachy, ale neplakal dlho. nohy mu poriadne opuchli, ale zatial bez teploty (klop, klop, klop),uvidime ako dnes bude cez den.

chcem sa vas opytat - ked vase dietky spia cez den doma, zatahujete im zaluzie aby mali pritmie? alebo spia normalne v dennom svetle?
a otazka cislo 2 - ako im cistite zubky? nevzpieraju sa? a aku zubnu pastu pouzivate? u nas je cistenie zubov strasny boj.

zuzik - velmi velmi vam drzim palce aby ste to zvladli a vyriesili co najlepsie pre oboch. vsetky baby co sme tu ti posielame vsetku silu co mame. bojuj!!!!!!!

jankaa - skore uzdravenie!!!!!!!!!!!!!!! nech Kubkovi jarne slniecko vytaha vsetku chorobu prec! 🙂

beadz
17. mar 2010

ahoj petka, tak veru chalanisko ako remen, a co je horsie, tak tie urazy sa budu len stupnovat... 🙂
my zubky cistime tiez dost pod natlakom, ale ked sa velmi vzpiera, tak radsej necham tak. a pastu mame odol perlicka.
a zaluzie nezatahujem, lebo ani doobeda ani naobed este nesvieti do detskej izby, tak to nie je az take hrozne. a poobede spinkame zvycajne vonku v kociku.

beadz
17. mar 2010

no, a sme hore. tak zdrham.

petkapo
17. mar 2010

bea - neviem si ani predstavit, ze budu aj horsie urazy. tazko som zvladala aj tento necht....vcera mu ho musel osetrovat tato, ja som sa na to nemohla ani pozriet ☹
ja mam stale problem so zaspavanim cez den - len a len na fitlopte. a ja uz mam chrbat taky uboleny... asi to nie je normalne uspavat takmer rocne dieta na rukach... a pritom vecer uplne v pohode - sup do postielky a hotovo. tak som rozmyslala, ci to nie je tym,ze nemame zaluzie ani zavesy. ci mu nevadi to svetlo. a pritom ked je u babky tak zaspi uplne v pohode cez den- aj bez lopty... takze asi mama=otrok. hojdaj ma kym ti chrbat neodpadne.... 😖

krpcek
17. mar 2010

ahojte. my umyvame zubky vacinou pocas dna vramci hry, lebo inak pusinku neotvori, ale zatial bez pasty, len mokrou kefkou.
a od vcera znova trenijeme nocnik - dala som jej ho medzi hracky a ked sa hrame, tak ju nan posadim, len tak oblecenu a dam jej nieco do ruky, s cim sa hra, lebo inak tam neobsedela ani sekundu.

vcera s UM sme nedopadli moc slavne - cucla si asi 3 kvapky a ende, tak sme ju dali spat nekojenu a ani v noci som ju nekojila. dnes vecer pokracujeme. a este sa potisku pohachvalim, ze uz zaspava skoro sam - dame ju do postielky, dame cumlik, pohladkame, povieme dobru noc a odchod z izby, ked je moc velky hurhaj prideme a ulozime, ale vacsinou si tam chvilu mrmle, spieva a potom zaspi, sice uuuuplne na opacnom konci postielky, ale spi. 😀

sandori
17. mar 2010

Ahojte baby... a je to tu mala ma rok.... 🙂 😵 🙂

krpcek
17. mar 2010

sandori Ninke gratulujeme!!!!! 😵 😵 😵

nany100
17. mar 2010

ahojte, sandori zo srdiečka gratulujeme, nech Ninka rastie v zdraví do krásy a múdrosti a nech je dobručká a páči sa jej v jasličkách 🙂 🙂 ...tak ste to tu odštartovali, tie prvoročiacke oslavy...normálne sa mi to nechce zdať, veď len toť sme písali, ktorá má aké brucho a aké je to nepohodlné a aké sme unavené...a už je to rôčik, super!!!

petkapo, ja zaťahujem cez deň žalúzie, aj keď nemá priame slnko do spálne, ale nech má prítmie aby si uvedomila, že sa ide spinkať...nezávidím Ti to uspávanie, skús pár dní vydržať krik a len pri ňom ležať, naučí sa spinkať aj bez hojdania na lopte...veď keď to ide večer, pôjde to aj cez deň 😉 ...alebo ak máš možnosť napr. babku zavolať, nech je pri ňom párkrát ona cez deň pri zaspávaní...držíme palce

my ešte zúbky (2ks) neumývame, ale kefka je zakúpená, tak hádam začneme 😉

krpček a keď si ju dala spať nenapapanú a ani v noci nejedla, to ako vydržala? Naša sa budí každé dve hodiny, viem, že je to zlozvyk, ale neviem ju to odnaučiť aj keď sa zdalo, že to pôjde

romanakatka, mne sa v noci zatiaľ nepodarilo odstaviť, u nás to asi nepôjde...nechcem odstaviť úplne, tak musím vydržať...chcem kojiť min. do roka a pol, tak to ešte musím vydržať...

a ozaj, po očkovaní žiadne vedľajšie príznaky, tak sa teším 🙂

krpcek
17. mar 2010

nany vydrzala. jedla o pol siedmej kasu, takze hladna byt nemohla. a kupodivu spala uplne super - sa zobudila o pol tretej a potom az pred siedmou. to sa uz dlho nestalo.

beadz
17. mar 2010

petka, aj podla mna to je zvyk to uspavanie na lopte, skus par dni vydrzat plac a mraucanie ale daj ho spinkat do postielky, lebo cim bude vacsi, tym sa bude tazsie na to ucit. ja som tiez simona uspavala tak ze som si k nemu lahla a potom som ho prelozila, ale videlo sa mi ze sa potom hrozne skoro budil a vraj babetko ked vstane inde ako si pamata ze zaspalo, tak sa prelakne a uz samo nezaspinka. a potvrdilo sa mi to, lebo aj teraz vidim ze simon aj ked sa preberie po pol hodke, tak nevstane, ale spinka dalej.
sandori, vela zdravicka nasej prvej rocnej oslavenkyni 😵
nany, a myslis ze prides o mliecko ked budes kojit len cez den ?

pikino
17. mar 2010

ahojte micky

sandori gratulujem ninocke nech je havne zdravucka zlatino to je najdolezitejsie. 😵

petkapo aj nasa si odbila zo zubu z hornej jednicky to mas tak ked potrebuje okusovat mramorovu dosku na krbe smykla sa jej hubicka a bolo. 😅 my tiez zubky len v ramci hry umyvame aj to len tak ze ona zuzle kefku inak mi nedovoli pusu ani za nic neotvori, potvorka. a mame aj pastu vlastne je to taky gel od weledy na cistenie zubkov tak to jej chuti aj ked je mentolova. 😝

baby mavaju aj vase dietka nocne desy. nasa sa dnes zobuidila o nejakej piatej rano a sadla na postei a strasne plakala nedala sa utisit ked som si ju zobrala na ruky a prestala a zaspala az do pol osmej. ale inak sa budila ceu noc kazdu hodinu som k nej vstavala. ☹

ja tiez este neviem ako bude vyzerat nasa oslava narodiek ale uz teraz viem ze nechcem ziaden slavnostny obed to by sa ani nedalo kedze je nas ako hadov. ked zavolam ceu familiu tak nas tu bude 24 dufam ze uz bude pekne a bude sa dat aj vonku sediet inak budu na po ritky. 😀 😝 asi im kupim plastove tanieriky a pohariky a spravim svedske stoly. 😀 dobry napad nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre