Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

krpcek
1. apr 2010

ahojte. . . . bei verim, ze to bude tam kde ma. 😉

Domonikovi prajeme ku dnesnemu sviatku vsetko najlepsie . 😉 🙂

zanulienka
1. apr 2010

bei-mozno do tretice vsetko dobre,harom a magyar igassag 😀

zanulienka
1. apr 2010

neviem ci som to dobre napisala 😅

beadz
1. apr 2010

teraz mi volal doktor ze sa hcg zdvojnasobilo, tak ze to vyzera nadejne, ale nadalej prisny kludovy rezim a v utorok kontrola.

beadz
1. apr 2010

zanu, skoro dobre (igazsag) 😉
ale pochopila som a to je dolezite. tak dufam ze mas pravdu.

zanulienka
1. apr 2010

bei-mozno naozaj po porode sa ti zmenil organizmus a rozhodol sa otehotniet normalnou cestou,bodaj by sa to podarilo,ved vies nikdy nehovor nikdy 😉

beadz
1. apr 2010

zanu, teraz uz viem 😀

nany100
1. apr 2010

ahojte...bea, drž sa...aspoň si cez sviatky poležíš a trochu oddýchneš, veď fazuľka má prednosť 😉

egy, spanie u nás stále rovnako...neviem, či si čítala, pred pár dňami som písala annag a odpoveď som sem dávala...Adelka sa proste nechce v noci odo mňa ani pohnúť...zapávanie nám funguje v pohode, bez prsa, ale v noci sa budí každú 1,5 hodinu (to je celkom dobrá noc) a niekedy častejšie a to si ju už vezmem k sebe, lebo nevládzem stále vstávať...asi na tom už nič nezmením, na ňu nič nefunguje a ten strašný nočný nárek už nevládzem počúvať a trápiť ani ju ani seba 😒 ...pošlem Ti to do IP, ak chceš a nečítala si to...tak daj vedieť

piki, aj môj mužíček trochu spohodlnel, ale viem, že si dobre uvedomuje aký má full service a každý deň teplé jedlo navarené a desiata na druhý deň do práce nachystaná...pomôže mi keď poviem, že niečo treba (riady umyje aj sprace, prádlo vyvešia, ale to si robím radšej sama, povysáva a aj podlahy zotrie a aj kúpeľňu vie dať na poriadok...ale nerobí to všetko sám od seba, vždy na požiadanie 😀 ...a o malú sa vie postarať stopercentne okrem kojenia 😀 ...už ju aj osprškuje, prebalí v pohode (ak nie je kako)...ale jasné, že sa nechá rád obslúžiť...fyzicky pracuje, tak to chápem, že je dosť narobený a nejak ho netýram poriadkom 😉 ...dokonca aj plienky žehlil, keď bola maličká a to som fakt ocenila, lebo doteraz to nerada robím (už by som hádam ani nemusela 😉 )

nany100
1. apr 2010

a ozaj, Adelka dnes odmietala jesť, nechápem, čo jej bolo...asi sa teší na šalát a údené 😀 ...a nesmiem sa od nej ani pohnúť, dnes som od kočiara odišla asi na meter a už spustila a v obchode to isté...ak idem k regálu, tak hneď na celý obchod kričí ma-ma...sa predavačky smejú...mám ju ako alarm...sa pohnem a hneď sa spustí 😀

egyptanka
1. apr 2010

nany, no hod mi to do IPcka lebo to u Annag asi nenajdem ...

egyptanka
1. apr 2010

nany, no u nas zacina problem ju udrzat v kociku, zacina chodit a uz by bola furt na nohach, ale najprv jej musim kupit nejake topanky na von aby mohla cupitat vedla kocika ... a neviem kde ☹

nany100
1. apr 2010

egy, máš IP 😉
ja mám topánočky vybraté, ale ešte nezačala chodiť, tak počkám a kúpim potom lebo ešte jej nôžka môže trošku podrásť...z Protetiky...akurát dnes som pozerala Mama to vie najlepšie a vraveli aké majú topánočky pre malých chodcov byť

nany100
1. apr 2010

a ozaj ako je to s tým tvojim tehu, je to pravda? 😉

beadz
1. apr 2010

nany, polezim kolko budem moct. ale pri simonovi sa velmi lezat neda, aj ked mm povedal ze cely cas sa bude starat, tak uvidime...
a aj my mame z protetiky topky 🙂

miavin
1. apr 2010

ahojte, všetkým dnešným oslávencom prajem všetučko len to najlepšie....
bei - drž sa, určite to bude v poriadku, tak len nech sa manžel riadne stará aby si mohla oddychovať, aby bolo všetko v poriadku

beadz
1. apr 2010

ahoj mia, budem sa snazit.
inak som sa ta chcela opytat, ze alexik od zaciatku nemal problem so sln. okuliarmi ? ci ste si zvykali...

jankaaa
1. apr 2010

ahojte babulky....

jeeeej co to tu citam...bei gratulujem a prajem ti nech vsetko dobre dopadne a nech fazulka je tam kde ma byt.....
co sa tyka mna tak tiez by som chcela tak do tych dvoch rokov zostat tehu tak dufam ze druhykrat sa to podari rychlejsie ako prvykrat....

prajem vsetkym oslavencom vsetko naj hlavne vela zdravicka a vsetko co si len zelaju....nemam uz vobec prehlad kto oslavuje ale myslim ze teraz to tu mame husto...

a este vsetkym vam prajem krasnu velku noc...

miavin
1. apr 2010

Bei - no samé ich na hlave nemá rád - musí mať čiapku - tak si ich potom nedáva dole - ale minule ani to nepomohlo - ale otočila som ho do slniečka bez okuliarov - potom mu ich dala - a videl rozdiel...ale si myslím, že si ešte budeme zvykať chvíľku...

elfi1
1. apr 2010

ahojteeee! Dominik dakuje za gratulacie 😀
rano sme mali malu oslavu s dedkom, starkou a tetou. potom hajal, potom som ja bezala na kurz prvej pomoci kvoli vodicaku. medzi tym prisla domkova krstna s priatelom gratulovat. Este som ich nastastie stihla a teraz uz Domko spi. Taky bol ale roztatareny, ze ledva zaspinkal. no ved toolko darcekov 😀
idem vybrat nejake fotky a pridam. aby mohla dat sabi do albumceka

zanulienka
1. apr 2010

mia-aky darcek pripravime pre nase velkonocne deturence?

miavin
1. apr 2010

zanu - netuším, napadá ťa niečo????? 😀

miavin
1. apr 2010

keď ja nejak stále neviem uveriť, že tie aprílovčatá už majú rôčik. hrozne rýchlo to zbehlo. je mi to niekedy tak hrozne ľúto..... 😢

zanulienka
1. apr 2010

no my sme jej zatial kupili maleho vtacika,je z neho paf 😅 .pcha si prst do klietky,pozoruje ho,vrieska nanho a vtak lieta chudacik o dusu.a este som kukala hojdacieho konika

miavin
1. apr 2010

zanu - no ja nechcem žiadne zvieratko živé zatiaľ - ale hojdací koník - hmmm dobrý nápad, no najskôr mu kúpime asi pieskovisko.... ináč má skoro všetko.... 😒

elfi1
1. apr 2010

tak uz som nejake fotky vybrala, idem ich pridat. zatial aspon jednu s tortickou. piekla som ja a dokonca sa dala aj jest 😀

zanulienka
1. apr 2010

my ho mame na balkone,tam nam spieva,kym nezbada elaiu 😀 .konika sme vyskusali v obchode,som ju posadila nanho a hned zacala vydavat zvuky ako somar-ia,ia

miavin
1. apr 2010

😀 😀 😀

zanulienka
1. apr 2010

nase zviera numero 1 je somar.asi v nom vidi svojho aitu-ocka 😀

miavin
1. apr 2010

my máme na dvore mačku čiernu...tak ju naháňa, a minule sme boli u sesterky a tá má takého malého - takú prachovku, no chúďa hafan - musel utekať, a náš Alex ako mončiči, behal a pišťal ... 😀

elfi1
1. apr 2010

bei - drzime palceky a myslime na Teba, aby bolo vsetko v poriadku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre